Kształt nosa... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 11:38   #1
Marek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2

Kształt nosa...


Nie podoba mi sie moj nos - mam jakby zmiazdzona czrząstke(nos wydaje sie płaski) i mam pytanie czy pojscie do laryngologa ( bo chyba do niego w takich sprawach sie chodzi) cos pomoze?? Czy bede konieczna operacja nosa?? jezeli tak to ile ona wynosi ?
Marek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:05   #2
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Kształt nosa...

ja sie troszke podepne do tego wątku a mianowicie: nos mam garbaty (z tym ze nie taki "luk" tylko taki "złamany" jest prosto prosto i ciaaaaaaach <---- jesli tak to mozna opisac ). wiem ze aby calkowicie usunac garb konieczna jest "pełna" operacja. Co w tej srawie moze zrobic laryngolog? (czy umie zmniejszyc taki garbek?)
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:12   #3
Marek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kształt nosa...

Czyli bede musial wydac jakies 5tys złoty
Marek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:38   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kształt nosa...

po laryngologicznej ( operacja przegrody) nos naogol rosnie i robi sie gaaaaarb, a plastyk spiluje tego garbka, tez mialam taki "ciach" złamany
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 21:17   #5
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Kształt nosa...

Cytat:
Napisane przez pushit
po laryngologicznej ( operacja przegrody) nos naogol rosnie i robi sie gaaaaarb, a plastyk spiluje tego garbka, tez mialam taki "ciach" złamany
hm, raczej odwrotnie (ew. efekt po korekcji przegrody)
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 00:02   #6
Doniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from network:)
Wiadomości: 7
Dot.: Kształt nosa...

Cytat:
Napisane przez Marek18
Nie podoba mi sie moj nos - mam jakby zmiazdzona czrząstke(nos wydaje sie płaski) i mam pytanie czy pojscie do laryngologa ( bo chyba do niego w takich sprawach sie chodzi) cos pomoze?? Czy bede konieczna operacja nosa?? jezeli tak to ile ona wynosi ?
jeżeli masz komplikacje zdrowotne z powodu nosa (np utrudnione oddychanie) i doznałeś kiedyś jakiegoś urazu, (uderzenie) który spowodował zniekształcenie nosa (zmiażdzona chrząstka) to może wykonać operację za pomocą NFZ czyli za darmo. poszukaj szpitali, które wykonują tego typu zabiegi.
Doniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 18:47   #7
cattiv@
Raczkowanie
 
Avatar cattiv@
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 38
Dot.: Kształt nosa...

a czy robiac taki zabieg za darmo w szpitalu mogli by tez nos skrocic czy tylko naprostowuja przegrode,jak myslicie?
cattiv@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 00:20   #8
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: Kształt nosa...

...za darmo tylko przegroda.
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 00:38   #9
Doniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from network:)
Wiadomości: 7
Dot.: Kształt nosa...

Cytat:
Napisane przez Val
...za darmo tylko przegroda.
niestety to nieprawda większość nosów po urazach i sprawiających problemy zdrowotone można zoperować na koszt NFZ, są sprawdzone informację.
Doniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:00   #10
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: Kształt nosa...

Cytat:
Napisane przez Doniu
niestety to nieprawda większość nosów po urazach i sprawiających problemy zdrowotone można zoperować na koszt NFZ, są sprawdzone informację.
Witaj Doniu

...to, że "za darmo tylko przegroda" odpisywałam na post cattiv@, bo wydawało mi się, że pyta odnośnie nosa opisanego przez Marek18 ...a on nic nie napisał, że ma nos po urazie, tylko mu się nie podoba, bo chrząstka wygląda jakby na zmiażdżoną... ...a w takim przypadku nie wykonają korekcji nosa... inaczej jest, gdy to nos po urazie... o czym ja mogę wiedzieć tu najlepiej, bo sama taki nos miałam, zmasakrowany w wypadku samochodowym ... dla zainteresowanych fotki... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=63122
...oczywiście w takich przypadkach zostanie wykonana pełna korekcja, trzeba tylko znaleźć chirurga, który ma podpisaną umowę z NFZ, lub zapisać się do Szpitala w Polanicy i czekać... nie wiem jak jest teraz, ale bywało, że w kolejkach czekoło się lata... ...ja nie chciałam czekać, odczekałam tyle, ile to było konieczne, by można było bezpiecznie wykonać operację po takim urazie... nie szukałam chirurga, który ma podpisaną umowę z NFZ, tylko udałam się prosto do najlepszego! Do Pana Dr Piotra Skupina ...koszty operacji zwraca mi ubezpieczalnia, w której ma polisę OC sprawca wypadku...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.