..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::.. - Strona 188 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 10:58   #5611
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Hejo hejo

Rano padało i pokonywałam drogę do pracy w strasznej aurze i moje włosyyy aaa były takie ładne przed wyjściem

W autobusie chciałam kupić bilet u kierowcy, a ten mi powiedział, że takie piękności to jada na gapę i on mi nie sprzeda i tak z nim całą drogę przegadałam Miło ^^ Jak już jeżdżę za darmo autobusem to coś może w tym jest

No i dziś moja pierwsze Randez Vous z moim nowym kolegą ^^ No a że teraz słoneczko już świeci to musi być dobry dzień

I teraz sobie pokroje jabłko i gruszkę i zjem z jogurtem i cynamonem na II śniadanko A rano był omlet z piekarnika z serkiem advokatowym, jutro już będzie owsianka

Kala nie bój się jeść Kochana węgli, ja od początku 2-3 dziennie jem, tylko do południa
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 11:10   #5612
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ja założę nowy wątek i dam modce znać, hm?

bo Pani, która u nas sprząta niestety... z powodów od niej niezależnych ma mał oczasu na wizaż ostatnio, co jak mam nadzieję, przyjmiemy z wyrozumiałościa, prawda?
pisałam do agatki na Pw, ale musle że jak załozysz to syzbciej pójdzie

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
No i dziś moja pierwsze Randez Vous z moim nowym kolegą ^^ No a że teraz słoneczko już świeci to musi być dobry dzień

I
no to kciuki trzymamy
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 11:10   #5613
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

zamykam i zapraszam na część IV
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...59#post7300859
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 11:10   #5614
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
Hejo hejo

Rano padało i pokonywałam drogę do pracy w strasznej aurze i moje włosyyy aaa były takie ładne przed wyjściem

W autobusie chciałam kupić bilet u kierowcy, a ten mi powiedział, że takie piękności to jada na gapę i on mi nie sprzeda i tak z nim całą drogę przegadałam Miło ^^ Jak już jeżdżę za darmo autobusem to coś może w tym jest

No i dziś moja pierwsze Randez Vous z moim nowym kolegą ^^ No a że teraz słoneczko już świeci to musi być dobry dzień

I teraz sobie pokroje jabłko i gruszkę i zjem z jogurtem i cynamonem na II śniadanko A rano był omlet z piekarnika z serkiem advokatowym, jutro już będzie owsianka

Kala nie bój się jeść Kochana węgli, ja od początku 2-3 dziennie jem, tylko do południa
No to Ci się Słońce cudnie dzień zaczął A co to za nowy kolega? bo chyba nie doczytalam

Dziewczyny a mąkę kukurydzianą można od czasu do czasu ? Bo w piątek chyba będę miala exotic party (mix kubanskiego i meksykanskiego) i chcialam sama zrobić nachos z sosem guacamole. Na to guacamole juz się czaję od dłuższego czasu, bo je mozna jesc ze wszystkim, a w skladzie jest tylko avocado, sok z cytryny, pomidor, papryczka chili i sol i pieprz Chyba dozwolone?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.