poprawa matury w 2011roku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 09:03   #1
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513

poprawa matury w 2011roku


czesc
czy sa wizazystki ktorym tak jak mi nie poszła matura w 2010 roku badz wczesniej i w roku 2011 chca ja poprawiac? ja zamierzam poprawiac WOS i Polski oczywiscie obydwa przedmioty na rozszerzeniu
czy wiecie moze do kiedy trzeba do skzoly zlozyc ostateczna deklaracje ze chcemy poprawiac mature?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:31   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
czy wiecie moze do kiedy trzeba do skzoly zlozyc ostateczna deklaracje ze chcemy poprawiac mature?
chyba tak samo jak w tym roku, najpierw wrzesień czy październik a potem potwierdzić w lutym.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:43   #3
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

dziekuje
a ty takze cos poprawiasz?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:52   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

w tym roku ze mną wiele osób pisało poprawkę matury i dlatego znałam odpowiedź na twoje pytanie
ja nic nie poprawiam
ale dowiedz się kiedy dokładnie jesienią, żebyś czasem nie przyszła po terminie, a termin nadsyłania przez szkoły podań maturzystów jest chyba na głównej stronie CKE.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-21 o 09:54
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:15   #5
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

viva91 dziekuje Ci bardzo i czekam dalej na osoby ktore jednak beda poprawiac tak jak ja
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 11:21   #6
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
czesc
czy sa wizazystki ktorym tak jak mi nie poszła matura w 2010 roku badz wczesniej i w roku 2011 chca ja poprawiac? ja zamierzam poprawiac WOS i Polski oczywiscie obydwa przedmioty na rozszerzeniu
czy wiecie moze do kiedy trzeba do skzoly zlozyc ostateczna deklaracje ze chcemy poprawiac mature?

myślę że będzie podobnie jak w poprzednim roku. do 30 września złożyć wstępną deklarację , a pod koniec lutego potwierdzić.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:35   #7
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Ja dostałam się na studia takie,jakie chciałam,ale też poprawiam maturę,żeby dostać się później na drugi kierunek,na który potrzebny będzie duuużo lepszy wynik. :P I chcę też poprawić dla własnej satysfakcji,bo wiem,że mogę napisać na więcej. A co do przedmiotów, to też rozszerzony polski, oraz wos.
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 12:40   #8
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

ja tez rozpoczynam studia w tym roku tyle ze wieczorowe i dokladnie tak jak Ty myse o drugim kierunku tyle ze juz na dziennych. jak zamierzasz sie przygotowac do tej poprawy? sama? bo ja nie mam nawet pojecia od czego zaczac;/
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:53   #9
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ja tez rozpoczynam studia w tym roku tyle ze wieczorowe i dokladnie tak jak Ty myse o drugim kierunku tyle ze juz na dziennych. jak zamierzasz sie przygotowac do tej poprawy? sama? bo ja nie mam nawet pojecia od czego zaczac;/
Zostawiłam sobie wszystkie książki, z których uczyłam się do matury w tym roku,czyli vademecum operonu z wosu, podręcznik ze szkoły i jakiś tam podręcznik, który sobie dokupiłam na poziomie rozszerzonym, repetytorium park edukacja i analiza tekstów źródłowych. :P A do tego mam mnóóstwo kserówek, wiadomości z internetu i od mojego nauczyciela z LO,które składowałam przez ten rok.

A co do polskiego, to mam zamiar skupić się na analizie,czyli wszystkie środki stylistyczne, rymy, itp. Mam notatki ze szkoły ze wszystkimi filozofiami, epokami i takie różowe repetytorium z polskiego, więc powinno styknąć. Nie ma sensu uczyć się niczego innego, wystarczy sobie przypomnieć lektury z poziomu R,chociaż i tak pewnie żadnej nie dadzą. Trzeba czytać głównie oficjalne klucze z poprzednich lat, ja w tym roku za późno się za to wzięłam... :P
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:58   #10
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Również przymierzam się do poprawy matury
Dostałam się na studia na ten kierunek, który chciałam, ale ciągle podświadomie marzę o innym
Zamierzam poprawiać biologię i pisać chemię O ile biologią się nie martwię tak bardzo o tyle na myśl o chemii mam gęsią skórkę Dodam, że muszę napisać obie matury powyżej 80% z rozszerzenia

Silan grupa wsparcia się przyda
__________________
Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

— Arthur Schopenhauer
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 13:48   #11
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

mi na tym wsparciu chyba najbardziej zalezy bo wiem ze w domu nie mam na kogo liczycbo oni nawet nie beda wiedziec ze podchodze do poprawy matury i mam nadzieje ze przypadkiem sie nie dowiedza:P wie jedynie najblizsza kolezanka ale jak teraz wyjade to bedziemy sie tylko w weekendy widywały. a i na mobilizacji! to kiedy dziewczyny zaczynamy sie uczyc?
mimi ja tez musze zdac na ponad 80% obydwa te przedmioty tzn wos i polski:P
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 13:57   #12
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
mi na tym wsparciu chyba najbardziej zalezy bo wiem ze w domu nie mam na kogo liczycbo oni nawet nie beda wiedziec ze podchodze do poprawy matury i mam nadzieje ze przypadkiem sie nie dowiedza:P wie jedynie najblizsza kolezanka ale jak teraz wyjade to bedziemy sie tylko w weekendy widywały. a i na mobilizacji! to kiedy dziewczyny zaczynamy sie uczyc?
mimi ja tez musze zdac na ponad 80% obydwa te przedmioty tzn wos i polski:P
Ja tak samo. Ale damy radę:P! Najważniejsze jest to,że nie będzie już takiego ogromnego stresu,jak na tegorocznej maturze... Ja właśnie przez ten stres się chyba spaliłam...:P Na polskim R przez pół godziny patrzyłam się to na kartkę, to na zegar i nie wiedziałam, co czytam. :P Miałam łzy w oczach i ręce mi się trzęsły, dosłownie nie zapomnę tego do końca życia.
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3

Edytowane przez Golden Brunette
Czas edycji: 2010-08-21 o 14:00
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:06   #13
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

ja tez polski wspominam chyba najgorzej! zdałam go zaledwie na 45% ;/;/ zastanawiam kiedy rozpoczac nauke? chcialabym to sobie jakos w racjonalny spodob zaplanowac a gdzie i na czym teraz bedziesz studiowac jesli wolno spytac?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

a dziewczyny mam do was pytanie tylko ono takie troche glupawe jest az wstyd mi pytac:P nie moge tzn pewnie nie potrafie wstawic sobie na wizazu zadnej fotki:P:P
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:09   #14
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ja tez polski wspominam chyba najgorzej! zdałam go zaledwie na 45% ;/;/ zastanawiam kiedy rozpoczac nauke? chcialabym to sobie jakos w racjonalny spodob zaplanowac a gdzie i na czym teraz bedziesz studiowac jesli wolno spytac?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

a dziewczyny mam do was pytanie tylko ono takie troche glupawe jest az wstyd mi pytac:P nie moge tzn pewnie nie potrafie wstawic sobie na wizazu zadnej fotki:P:P

Będę studiować socjologię na UP w Krakowie(dziennie.) :P A jako drugi kierunek marzy mi się dziennikarstwo,lub bezpieczeństwo narodowe...
A Ty na co się wybierasz i gdzie?
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:19   #15
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
Będę studiować socjologię na UP w Krakowie(dziennie.) :P A jako drugi kierunek marzy mi się dziennikarstwo,lub bezpieczeństwo narodowe...
A Ty na co się wybierasz i gdzie?
teraz socjologia wieczorowo na UW a od przyszłego roku chiałambym psychologie albo na UW albo na UKSW. mam nadzieje ze nam sie uda!
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:12   #16
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

[/COLOR]a dziewczyny mam do was pytanie tylko ono takie troche glupawe jest az wstyd mi pytac:P nie moge tzn pewnie nie potrafie wstawic sobie na wizazu zadnej fotki:P:P
Pod okienkiem w którym piszesz posta masz Dodatkowe Opcje i tam szukasz Załącz pliki wciskasz Zarządzaj załącznikami i ze swojego komputera wybierasz fote
Zawsze tak robię i działa

U mnie też nikt nie wie, że poprawiam maturę bo jak się nie uda tak jak ja chcę to przynajmniej nikt o tym nie będzie wiedział i nie będzie współczuł a jak by się mi udało to rodzice będą mieli niespodziankę
__________________
Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

— Arthur Schopenhauer
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:13   #17
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

bedac pełna energi wchodze do pokoju zeby bynajmniej oswoic sie z widokiem ksiazek od Wosu a tu co nie ma ich! pytam sie mamy czy ich nie widziala a ona ze oczywiscie ze widziala bo je wyrzucila!! powiedzcie mi jak tak mozna???!!!
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:33   #18
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
bedac pełna energi wchodze do pokoju zeby bynajmniej oswoic sie z widokiem ksiazek od Wosu a tu co nie ma ich! pytam sie mamy czy ich nie widziala a ona ze oczywiscie ze widziala bo je wyrzucila!! powiedzcie mi jak tak mozna???!!!
rozumiem że twoja mama nie wie że poprawiasz maturę, ale mimo wszystko nie popieram wyrzucania książek one mogą się przydać innym a ty mogłabyś na nich parę groszy zarobić.
i nie wiem co ci teraz poradzić
ale w przyszłości na przykład nie zamierzam zajmować się sprawami takimi jak porzadkowanie książek mojej córki-maturzystki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:42   #19
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
rozumiem że twoja mama nie wie że poprawiasz maturę, ale mimo wszystko nie popieram wyrzucania książek one mogą się przydać innym a ty mogłabyś na nich parę groszy zarobić.
i nie wiem co ci teraz poradzić
ale w przyszłości na przykład nie zamierzam zajmować się sprawami takimi jak porzadkowanie książek mojej córki-maturzystki
mysle ze to bardzo dobre postanowienie a pozatym nie wiem co o za głupi pomysł aby pozbywac sie w taki sposob sposob ksiazek szczegolnie ze sama jest z wykształcenia bibliotekarka...
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 15:46   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku


masz jakis plan? jestes w stanie je ponownie kupić? albo popytaj koleżanek z klasy, na pewno są jeszcze takie które książek nie sprzedały
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:50   #21
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

masz jakis plan? jestes w stanie je ponownie kupić? albo popytaj koleżanek z klasy, na pewno są jeszcze takie które książek nie sprzedały
wlasnie musze a kupic najpewniej uzywane bo na nowe szkoda mi kasy a tresc w nich jest przeciez ta sama a dodatkowo jeszcze za studia tzn za czesne płace sama wrr ale jestem zła!
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:00   #22
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Najlepiej poszukaj w antykwariatach, albo na allegro(czasami ktos ma na jednej aukcji cały komplet, z ktorego uczyl sie do matury z danego przedmiotu,wiec czesto się opłaca.:P)
A póki co polecam Ci tą stronkę :
http://www.wos.org.pl/matura_wos.html
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:06   #23
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
Najlepiej poszukaj w antykwariatach, albo na allegro(czasami ktos ma na jednej aukcji cały komplet, z ktorego uczyl sie do matury z danego przedmiotu,wiec czesto się opłaca.:P)
A póki co polecam Ci tą stronkę :
http://www.wos.org.pl/matura_wos.html
super dziekuje juz sie zapisalam ale znajac mnie bede musiala to wszytko wydrukowac bo nie potrfie sie uczyc z internetu:P bo odrazu szuka czego innego
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:31   #24
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
super dziekuje juz sie zapisalam ale znajac mnie bede musiala to wszytko wydrukowac bo nie potrfie sie uczyc z internetu:P bo odrazu szuka czego innego
hi hi mam tak samo a jak już gg włączę to koniec nauki

Ja się zastanawiam czy już zacząć się uczyć?? Nie bardzo mi się che bo jeszcze miesiąc wakacji przede mną
Dobrze, że będę miała dużo chemii na studiach to może mi się pokryje z maturalnym materiałem
__________________
Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

— Arthur Schopenhauer
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:38   #25
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Ja sobie czytam w wolnych chwilach o konfliktach na świecie itp., ale ja to po prostu robię, bo lubię. A na naukę póki co nie mam czasu,bo pracuję całe wakacje, mam zamiar wziąć się za nią pod koniec września. :P
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:48   #26
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez mimi_91 Pokaż wiadomość
hi hi mam tak samo a jak już gg włączę to koniec nauki

Ja się zastanawiam czy już zacząć się uczyć?? Nie bardzo mi się che bo jeszcze miesiąc wakacji przede mną
Dobrze, że będę miała dużo chemii na studiach to może mi się pokryje z maturalnym materiałem
trzymam kciuki zeby Ci sie materiał pokrył bo to bardzo wazne, co do zaczecia nauki to tez sie nad tym zastanawiam i dlatego załozyłam ten watek a jedziecie gdzies jeszcze na wakacje?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_91 Pokaż wiadomość
Pod okienkiem w którym piszesz posta masz Dodatkowe Opcje i tam szukasz Załącz pliki wciskasz Zarządzaj załącznikami i ze swojego komputera wybierasz fote
Zawsze tak robię i działa

ale wiesz co mi nie o o chodzi tzn ja chce miec dodane zdjecie pod swoim nikiem :p wiem wiem tlumaczenie nie jest moja mocna strona

U mnie też nikt nie wie, że poprawiam maturę bo jak się nie uda tak jak ja chcę to przynajmniej nikt o tym nie będzie wiedział i nie będzie współczuł a jak by się mi udało to rodzice będą mieli niespodziankę
u mnie i tak by nikt nie wspolczul tylko by krzyczał ze wogole po co to:P

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
Ja sobie czytam w wolnych chwilach o konfliktach na świecie itp., ale ja to po prostu robię, bo lubię. A na naukę póki co nie mam czasu,bo pracuję całe wakacje, mam zamiar wziąć się za nią pod koniec września. :P
ja zaczełam czytac przez przypadek newsweeka i powiem wam ze jestem bardzo milo zaskoczona i teraz kupuje co poniedziałek i mysle ze do matury z wosu tez mi sie to moze przydac bynajmniej tak sobie wmawiam
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:52   #27
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez mimi_91 Pokaż wiadomość
[1]Ja się zastanawiam czy już zacząć się uczyć?? Nie bardzo mi się che bo jeszcze miesiąc wakacji przede mną
[2]Dobrze, że będę miała dużo chemii na studiach to może mi się pokryje z maturalnym materiałem
[1] - chyba troszkę za wcześnie bo wyjdzie na to ze w kwietniu i tak będziesz musiała powtórzyć to czego się teraz nauczysz
[2] - nie wiem jak będzie w twoim przypadku, ale czytałam że materiał na studiach a na maturze to inna bajka. znaczy się wiadomo, na studiach nie będą cię uczyć dysocjacji, ale chodzi o to ze sposób myślenia jest inny, sposób rozwiązywania zadań też i podobno ciężko jest się przerzucić z myslenia studenta na myślenie maturzysty. w którymś watku dziewczyny pisały
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-21 o 16:54
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:58   #28
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby Ci sie materiał pokrył bo to bardzo wazne, co do zaczecia nauki to tez sie nad tym zastanawiam i dlatego załozyłam ten watek a jedziecie gdzies jeszcze na wakacje?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------


u mnie i tak by nikt nie wspolczul tylko by krzyczał ze wogole po co to:P

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



ja zaczełam czytac przez przypadek newsweeka i powiem wam ze jestem bardzo milo zaskoczona i teraz kupuje co poniedziałek i mysle ze do matury z wosu tez mi sie to moze przydac bynajmniej tak sobie wmawiam
Ja też Newsweeka czytam nałogowo.
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:00   #29
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

a tak wogole to jak wam dziewczynki mijaja najdłuższe wakacje życia?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
Ja też Newsweeka czytam nałogowo.
a czy prenumerujesz ta wspaniała gazetke czy kupujesz normalnie w kiosku bo ja sie zastanawiam czy opłaca sie kupowanie w tradycyjnym kiosku?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:08   #30
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
[1] - chyba troszkę za wcześnie bo wyjdzie na to ze w kwietniu i tak będziesz musiała powtórzyć to czego się teraz nauczysz
[2] - nie wiem jak będzie w twoim przypadku, ale czytałam że materiał na studiach a na maturze to inna bajka. znaczy się wiadomo, na studiach nie będą cię uczyć dysocjacji, ale chodzi o to ze sposób myślenia jest inny, sposób rozwiązywania zadań też i podobno ciężko jest się przerzucić z myslenia studenta na myślenie maturzysty. w którymś watku dziewczyny pisały
W sumie masz rację Jeszcze za wcześnie teraz mam WAKACJE
Mam nadzieję, że choć trochę się pokryją materiały i zawsze będę miała jakiś kontakt z chemią, a nie tak po 2 latach bez chemii matury mi się zachciało
Nie wykluczam też, że zostanę na tych studiach co teraz jestem bo one też mi się baardzo podobają puki co( tzn ich opis bo zacznę je dopiero w październiku), jednak jak nie spróbuję dostać się na weterynarię to będę żałować do końca życia.
__________________
Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

— Arthur Schopenhauer
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.