suknia - jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 21:14   #1
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505

suknia - jakie dodatki?


Hej

O to moja suknia ślubna:
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,4632.html

Chciałabym dodatki w kolorze niebieskim. Doradźcie proszę co do biżuterii i fryzury

Kilka słów o mnie: mam 177cm wzrostu,normalna budowa,włosy średni blond za ramiona

Buciki będę mieć takie jak w załączniku

Dziękuję z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (19,0 KB, 45 załadowań)
kasia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:32   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: suknia - jakie dodatki?

Cięzko dopasować Tobie fryzurę nie widząc twarzy i włosów. Co do biżuterii ja bym widziała kolczyki wiszące z niebieskim oczkiem. Naszyjnik nie koniecznie. Bransoletek nigdy nie widzę, bo zawsze jest to ryzyko, że może pozaczepiać suknię.


Kolczyki przykład z interentu:
http://whiteday.pl/pin/2b6921f2c64dee16ba21ebf17f3c2c92
http://fiodo.pl/pl/dlugie-kolczyki-b...quamarine.html
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 18:04   #3
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: suknia - jakie dodatki?

Te niebieskie buty są dość jasne (raczej turkusowe?), więc musisz uważać na odcień przy doborze biżuterii.

Niebieski to raczej szafir, a biżuteria z szafirem jest piękna ale też dość droga (często szafir występuje z brylantami). Radziłabym unikać syntetycznych podróbek, bo moim zdaniem średnio to wygląda i lepiej zainwestować w coś co będziesz chciała nosić przy szczególnych okazjach. Turkus fajnie by wyglądał na poprawiny, taki świeży i wesoły

Po moich przygodach z niebieskim polecam kupić najpierw jedną rzecz, a potem dobierać do niej wszystko inne
Ja zaczęłam od kolczyków, potem buty (przypadkowo) a na końcu męża krawat-y aha no i bukiet.

bukiet: zależy kiedy robisz wesele; moim zdaniem na naszym wiosennym weselu róże pasowały by jak pięść do oka Postawiłam na sezonowe kwiatki, czyli niebieskie hiacynty z neutralnymi białymi tulipanami, przewiązane białą tasiemką i naklejone małe perełki - made by mama i teściowa
Na plener (w sadzie w czerwcu) zerwaliśmy już przydrożne chabry bławatki, wyglądało mega naturalnie.
Przed ślubem myślałam o bukiecie z szafirków, ale niestety nigdzie nie mogłam znaleźć odmiany z długą łodyżką, po za tym zima była długa i ceny ich też niezbyt fajnie.

Powieki miałam również niebieskie, a usta już bardziej naturalne różowe a przy sesji wpadające w intensywniejszy ciepły róż. W żadnym wypadku do takiego make up nie pasują mocne czerwone usta, stanowczo one postarzają!

Co do fryzury Ci nie pomogę, bo mam krótkie włosy. Jednak myślę, że do niebieskiego fajnie wygląda coś lekkiego, niewinnego, niebiańskiego i naturalnego.

Z niebieskimi dodatkami seksbombą raczej nie będziesz :P

Edytowane przez itii
Czas edycji: 2014-02-20 o 18:07
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:02   #4
justico
Raczkowanie
 
Avatar justico
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 174
Dot.: suknia - jakie dodatki?

ta sukienka jest dość strojna, uważałabym z biżu żeby nie zrobić efektu rosyjskiego 'na bohato'. Chyba zostałabym przy samych kolczykach, może coś z niebieskim.
A włosy masz długie? takie swobodne upięcie z włosami na bok i lekkimi falami wygląda bardzo wdzięcznie
justico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 13:30   #5
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: suknia - jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez justico Pokaż wiadomość
ta sukienka jest dość strojna, uważałabym z biżu żeby nie zrobić efektu rosyjskiego 'na bohato'. Chyba zostałabym przy samych kolczykach, może coś z niebieskim.
A włosy masz długie? takie swobodne upięcie z włosami na bok i lekkimi falami wygląda bardzo wdzięcznie
zgadzam się z koleżanką- nie można przesadzić bo efekt będzie odwrotny od zamierzonego myślę, że takie luźne upięcie będzie bardzo ładnie wyglądać, do tego jakiś naszyjnik lub kolczyki i juz
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:47   #6
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: suknia - jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez ada_123 Pokaż wiadomość
zgadzam się z koleżanką- nie można przesadzić bo efekt będzie odwrotny od zamierzonego myślę, że takie luźne upięcie będzie bardzo ładnie wyglądać, do tego jakiś naszyjnik lub kolczyki i juz
Popieram Trzeba się ubrać a nie przebrać
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 22:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.