Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 17:21   #91
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Mam na wlosach Zlocisty Miod, jest na moj gust troche za zimny.
W Rossmannie jest taki szampon Accent Red do wlosow rudych, on jest czerwony, zawiera henne. Jak sadzicie, czy mycie wlosow raz na jakis czas moze ocieplic kolor?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 20:41   #92
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Vesuvio
Zalezy...Nie wiadomo co ma w skladzie.
Kurcze szczerze to szukalam takiego szamponu do rudych wlosow :P
W jakiej cenie ten szampon ?

Laseratte
Ja farbowalam wlosy swojego czasu Bursztynem. Wychodzil mi idento jak z opakowania. Ładny rudy kolor . Czekolada wychodzi brazowa z polyskiem rudego po kilku myciach.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2011-01-25 o 20:42
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 08:26   #93
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ten szampon (tak jak i szampon do wlosow brazowych i blond) na jakis czas wyskoczyl z asortymentu, teraz znow zaczyna sie pojawiac. Zmienilo sie troche opakowanie i sklad. Jest taniutki, bo to Rossmanowa marka.

Jedyny sklad jaki znalazlam pochodzi z tej straszej wersji
Cytat:
Inhaltsstoffe / tech. Angaben
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidoprpyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, PEG-200, Hydrogenated Glyceryl Palmate, Parfum, Propylene Glycol, Panthenol, Polyquaternium-10, Quaternium-80, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Formate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Benzophenone-4, PEG-35 Castor Oil, Sodium Hydroxide, Glycerin, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Lawsonia Inermis Extract, Lactic Acid, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Punica Granatum Fruit Juice, Trideceth-9, Potassium Sorbate, Tocopherol, Basic Red 76, HC Red No.3
1.jpg
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:36   #94
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Vesuvio
Szampon na pewno nie dla osob z wrażliwym skalpem
A wszystko co najlepsze po zapachu to w ilościach śladowych. Przed zapachem SLS, betainę (uczulająca) i sol tez moze uczulac. Szampon nie jest do codzienniego uzytku.
Tyle moge powiedziec, bo tyle rozumiem ze skladu :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:44   #95
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Gdybym go kupila, to na pewno nie mylabym nim wlosow codziennie, bylby raczej "odswiezaczem" koloru, tak jak np. niebieski szampon niwelujacy zolty odcien, ktorego uzywaja osoby lubiace chlodne odcienie.
Gdzies, kiedys czytalam, ze zeby pozbyc sie zielonego odcienia wlosow nalezy uzyc farby zawierajacej czerwony barwnik, dlatego pomyslalam, ze ten szampon moglby doraznie ocieplic kolor wlosow.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:31   #96
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Vesuvio
Takich rzeczy nie wiem :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:38   #97
DeeAily
Przyczajenie
 
Avatar DeeAily
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Casting creme gloss blond i problem z rozjaśnianymi włosami

Jutro zamierzam wybrać się po szampon koloryzujący : Casting creme gloss blond.
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond a chciałabym uzyskać jasny ale naturalny blond ( jestem uczennicą).
Niestety jakiś czas temu ( 2,3 miesiące) kupiłam spray rozjaśniający firmy Joanna ( trwały ). Chciałam mieć jeszcze jaśniejsze włosy więc użyłam wody utlenionej i to był wielki błąd, zamiast jaśniejszych włosów zyskałam brzydki żółty odcień.Natychmiast udałam się do fryzjerki, ale ona stwierdziła że nie ma sensu tego ruszać bo wyjdą jakieś zielone.
Na szczęście moja mama ma w domu fioletową płukankę
i zeszło.

Martwi mnie fakt że używałam rozjaśniacza i czy nie wyjdą mi jakieś zielone włosy ?.
Chciałabym się zapytać która farba ( numer ) najlepiej by rozjaśniła włosy ciemny blond ?.

Dziękuje

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

która farba z tej lini .
DeeAily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 18:44   #98
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Casting creme gloss blond i problem z rozjaśnianymi włosami

Casting jest za słaby żeby znacząco rozjaśnić tobie włosy. A zielone owszem i też mogą wyjść.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:00   #99
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Casting creme gloss blond i problem z rozjaśnianymi włosami

Wez 1013 albo 1021, mają wodę 7,5%.
Poza tym mogłaś zapytac na zbiorczym o castingu i pewnie tam Twoj watek zostanie przeniesiony.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:26   #100
DeeAily
Przyczajenie
 
Avatar DeeAily
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Lightbulb Farba casting, można ją używać więcej niż raz?.

Witam, nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam farbę z serii Casting creme gloss blonds numer 1013 ( jasny piaskowy blond).
Miałam się za to zabrać dopiero w weekend ale chciałam ją wypróbować.
Na początku koloryzacji obawiałam się, że mogą być problemy z tym ze miałam trochę rozjaśniane włosy...Nie narzekam na tą farbę ale podczas koloryzacji skóra głowy lekko mnie swędziała.Gdy już nadszedł moment prawdy szczerze mówiąc włosy są w b. dobrym stanie.Widocznie rozjaśniło mi włosy (ciemny blond) jedak zależało mi na odcieniu z opakowania. Tylko nie wiem jak uzyskać ten efekt? castingu można używać tylko raz?. Czy w zależności od potrzeb?.
Bardzo zależy mi na jasnym blondzie...
DeeAily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 07:37   #101
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Farba casting, można ją używać więcej niż raz?.

też kupiłam tą farbę (mój naturalny kolor to ciemny blond), chciałam mocno rozjaśnić włosy i nic, wyszedł kolor prawie bez zmiany. Po miesiącu (nie wiem czy słusznie) podjęłam drugi atak tą samą farbą i znowu efekt minimalny. Kolejny atak podejmę u fryzjera
Widocznie włosy "za ciemne" do tej farby.

Edytowane przez fonn
Czas edycji: 2011-02-04 o 08:51
fonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 19:27   #102
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Hej dziewczyny
Moje naturalne włosy są brązowe (niemal takie same jak na 1 zdjęciu) jednak bardzo, bardzo matowe
Chciałabym zafarbować włosy, w taki sposób, by nie zmieniać radykalnie koloru, zależy mi głównie na połysku i może lekkim przyciemnieniu (maksymalnie do koloru, jaki jest na 2 zdjęciu).
I nie mam pojęcia jaki kolor castinga wybrać
Nie chciałabym mieć rudego/ czerwonego połysku.
I czy jest możliwe, aby po spraniu farby, moje włosy były prawie takiego samego koloru jak naturalne?
Przepraszam, że takie pytania zadaję, ale kompletnie się na tym nie znam

Przed farbowaniem chciałam zapytać Was, a nie polegać tylko i wyłącznie na fryzjerce z mojej miejscowości, której kolory wychodzą bardzo różnie (nawet i zielone, fioletowe ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lucy-lucy-kate-hale-2818567-299-450.jpg (18,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maite Perroni - 00.jpg (22,5 KB, 99 załadowań)
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:20   #103
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Castingi u jedynych się zmywają, u innych nie. To wbrew informacji na opakowaniu dosyć trwałe farby (mówię o wersji creme gloss, do 28 myć).
Jeżeli jednak zmiana byłaby nieznaczna, to myślę że blask i tak z czasem zniknąłby.
Podbijam też powyższe pytanie - jakim kolorem można uzyskać podobny odcień (może nieco jaśniejszy)?
Czy któraś z Wizażanek, która używała koloru CZEKOLADA mogłaby mi powiedzieć, czy na włosach w kolorze dosyć jasnego, popielatego blondu uzyskam odcień podobny do tego na załączonym zdjęciu?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kaya-Scodelario-Nylon-Guys-skins-11369746-800-1000.jpg (26,0 KB, 463 załadowań)
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:50   #104
moniuch88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
PRALINA 530 z Loreal'a

Witam
Kupilam dzisiaj farbe z Loreala kolor Pralina 530 http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/zdr...0-pralina.html i tak sie zastanawiam czy faktycznie jej uzyc;/ Wczesniej farbowalam miodowym karmelem i bylam zadowolona ale chcialam zmienic teraz troche odcien wlosow, bo teraz mam za bardzo rudawy. Zalezy mi na cieplym kolorze, boje sie ze pralina wyjdzie mi za ciemna;/ a dopiero co wyszlam z czarnych wlosow i raczej wolalabym zeby wyszlo z niej cos kolo sredniego brazu. Czy ktoras z was farbowala wlosy pralina????????????? prosze o porady
moniuch88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:05   #105
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: PRALINA 530 z Loreal'a

Ooo ja tak trochę z innej beczki farbowałas karmelem poprzednio i rozumiem że kolor staje sie za bardzo rudy ?
Bo ja miałam nakładany na blond, Brownie z Castinga. ale wyszedł z czerwonymi refleksami ;/
a marzy mi się jakiś ładny czekoladowy kolorek na głowie
nie chcę ciemnej farby bo boję się, że w połączeniu z tym co mam na głowie będę czarnulką, dlatego coś jaśniejszego ;p
Dlatego chciałam tylko zapytać czy Karmel da rude odcienie czy nie ;p

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

A co do Twoich włosków to sama wiesz, że ta farba po paru myciach się spłukuje i będzie jasniejsza wiec myślę, że nie masz się czego bać
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 23:22   #106
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

moniuch88 - moja koleżanka użyła praliny i na włosach w kolorze ciemnego, mysiego blondu uzyskała marchewkę wpadającą w brąz niestety efekty zbliżone były do znalezionych w internecie recenzji. Koniec końców moim zdaniem wyglądała całkiem znośnie, ale to był odcień dość mocno odbiegający od koloru na opakowaniu.
AnikZgr - ja używałam karmelu na średnim blondzie uzyskałam ładny, ciepły odcień i błyszczące włosy. Nie zauważyłam jakiejś szczególnej różnicy w odcieniu (lekko ciemniejszy, bardziej wpadający w rudość) - włosy nabrały jednak specyficznego dla castingów perłowego połysku.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 13:06   #107
bonnie_21
Przyczajenie
 
Avatar bonnie_21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Grajewo woj. podlaskie
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

pralina na moich (jasny brąz) bardzo ładnie wyglądała troche rudawy brąz, ale nie miedziany, bardziej - jakby rozjaśniony słoneczkiem, ale znudził się więc jak ścięłam na krótko włosy zaczęłam malować ciemnym blondem - ładny kolor lekko zbilozony do mojego chociaz delikatnie jaśniejszy. Dziś jade do drogerii po satynowy blond 801, chce troche rozjaśnić, nie spodziewam się oszałamiajacych efektów. Castingiem maluje sie już od 6 lat, nigdy się nie zawiodłam, jedna rada - uważajcie na ciemne kolory, zanim się wypłuczą zawsze są przez długi czas ciemniejsze niż na opakowaniu.

Malował ktoś na jasnym brązie tą 801? był jakis efekt? Na stronie loreala mozna zrobić symulację i właśnie to podpowiedział mi niby "doradca"

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

i jeszcze jedno ... karmel zdecydowanie rudy, jak nougat
__________________
Żaneta.
bonnie_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 13:17   #108
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez bonnie_21 Pokaż wiadomość
pralina na moich (jasny brąz) bardzo ładnie wyglądała troche rudawy brąz, ale nie miedziany, bardziej - jakby rozjaśniony słoneczkiem, ale znudził się więc jak ścięłam na krótko włosy zaczęłam malować ciemnym blondem - ładny kolor lekko zbilozony do mojego chociaz delikatnie jaśniejszy. Dziś jade do drogerii po satynowy blond 801, chce troche rozjaśnić, nie spodziewam się oszałamiajacych efektów. Castingiem maluje sie już od 6 lat, nigdy się nie zawiodłam, jedna rada - uważajcie na ciemne kolory, zanim się wypłuczą zawsze są przez długi czas ciemniejsze niż na opakowaniu.

Malował ktoś na jasnym brązie tą 801? był jakis efekt? Na stronie loreala mozna zrobić symulację i właśnie to podpowiedział mi niby "doradca"

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

i jeszcze jedno ... karmel zdecydowanie rudy, jak nougat
Dasz linka do tej symulacji?

Ja robiłam karmelem, wyszedł rudawy ale nie rudy. Kolor był dość ciekawy-taki złoty ciemniejszy blond.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:11   #109
bonnie_21
Przyczajenie
 
Avatar bonnie_21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Grajewo woj. podlaskie
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Już wrzucam, ale uwaga tylko na blondy (nie wiem czemu tylko to)
http://lorealparis.pl/_pl/_pl/minisi...iagnostic.aspx

pomalowalam 801 wyszly ciemny blond ale mrozny, bardzo fajnie wyglada
__________________
Żaneta.
bonnie_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 15:38   #110
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ja chyba sprobuje tego 801 ( wlosy braz ) zobaczymy co wyjdzie mam nadzieje ze bardzie troche jasniej niz mam teraz
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:27   #111
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ja dziewczyny obecnie mam na glowie mrozna czekolade (odcien 515)- mam juz na glowce dobre 2 miesiace i dopiero teraz podoba mi sie ten kolorek- jest taki cieplutki brazik ta mahoniowa poswiata sie sprala
Kolor utrzymuje sie na glowie dlugo- srednio myje wlosy 2 razy w tygodniu a czasem nawet 3 razy. Na poczatku kolor wychodzi bardzo ciemny ( cos pod ciemny braz z mahoniowa poswiata ktora jest bardzo widoczna w swietle).
Na szczescie z kolejnymi tygodniami wlosy staja sie coraz jasniejsze i nie sa juz takie mahoniowe. Teraz kolorek mi sie podoba i chce aby pozostal ze mna jak najdluzej
Jednak juz nie zdecyduje sie na ten odcien, bo nie ma sensu czekac ponad miesiac czasu aby wkoncu kolor zaczal mi sie podobac. A pozatym dostalam nauczke aby nie siegac jesienia i zima po ciemne kolory bo jestem za blada do nich i wygladam niedobrze bez make-upu. Teraz jak siegne po castinga to bede raczej polowala na ciemny blond bo chyba jasny braz wyjdzie ciemny jak ta mrozna czekolada ale bedzie bez czerwonych refleksow przynajmniej.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:57   #112
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ja tez swojego czasu te czekoladki z castinga nosilam teraz nałozylam ten 801 i w sumie to nie wiem musze sie jutro w swietle dziennym zastanowic czy mi odpowiada kolor bo mam takie cieniowane od jasnego do ciemnych koncowek
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:44   #113
bonnie_21
Przyczajenie
 
Avatar bonnie_21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Grajewo woj. podlaskie
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ja tez mam lekko ciemniejsze koncowki, ale powinno sie wyrownac po 2 farbowaniu, krotkie wlosy mam, wiec jeszcze sie co nieco podetnie pewnie ale jak kolor? troche orzech włoski, i widac ze odcien chłodny, naturalnie wyglada
__________________
Żaneta.
bonnie_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:59   #114
Ilonamore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Bonnie_21 i inne dziewczyny z satynowym blondem, wrzuciłybyście zdjęcia "przed" i "po"? Zastanawiam się się właśnie nad tym kolorkiem, ale obawiam się rudej poświaty i w ogóle, żeby moja przygoda z farbowaniem nie skończyła się przy pierwszym razie (czyt. jestem jeszcze naturalną ciemną blondynką)
Ilonamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 13:03   #115
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ja tez wlasnie mam krotkie wloski ale w sumie to jest ok bo wyszedl taki cieply jasny brązik
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:02   #116
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

A wiecie dziewczyny jak wychodzi ciemna czekolada? czy ma ruda poswiate i czerwone refleksy, ktore sa szczegolnie widoczne gdy stoimy w ostrym swietle?
Bo ja ostatnio pofarbowalam sie mrozna czekolada i byla w sztucznym swietle wrecz mahoniowa: na sczescie po kilkunastu myciach mi sie to spralo i teraz jest fajny cieply brazik
Bo nie wiem czy w kwietniu klasc sobie ciemny blond czy jasny braz a moze pokombinowac z pralina lub ciemna czekolada??
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:44   #117
bonnie_21
Przyczajenie
 
Avatar bonnie_21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Grajewo woj. podlaskie
Wiadomości: 18
Question Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

wrzuce wrzuce jak zrobie! 801 rudy nie jest, raczej brazowy jasny, bardzo jasny, ale moze zalezy od koloru wyjsciowego na jaki sie kladzie
__________________
Żaneta.
bonnie_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:16   #118
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

co ty gadasz ? 801 jest blondem i mi ladnie rozjasnil braz
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 01:42   #119
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

wlasnie odkrylam najladniejszy brazowy kolor,jakim farbowalam wlosy -jest to mroźna czekolada 515. Kolor jest dokladnie taki,jak "obiecuje" brytyjska nazwa tego koloru - piekna, głęboka truflowa czekolada - kolor cudny. W ciagu dnia sprobuje zrobic jakies sensowne fotki i wrzuce

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2011-02-22 o 15:56
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 08:13   #120
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

czekamy
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.