Kosmetyki naturalne - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 13:05   #3451
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu podpisuję się obiema rękami pod opinią o podkładzie Lavery. Wśród naturalków na prawdę dobrze sobie radzi z kryciem, całkiem fajne kolory i rozprowadza się całkiem dobrze. Choć bio detox chyba lepszy jednak

Seria aloesowa i mnie zraziła do siebie po testach próbek.
Szkoda, mam sentyment do tej firmy mimo wszystko
detox dla mnie tez lepszy, ale inny niz lavera. Lavera napewno lepiej sie nakłada, nakładanie detoxu bardziej przypomina benecosa no ale po detoxie nie świecę sie tak szybko i tak bardzo i przede wszystkim ma kolor dla mnie. I moim zdaniem detox troszke lepiej kryje chyba a napewno dłużej sie trzyma!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:10   #3452
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
detox dla mnie tez lepszy, ale inny niz lavera. Lavera napewno lepiej sie nakłada, nakładanie detoxu bardziej przypomina benecosa no ale po detoxie nie świecę sie tak szybko i tak bardzo i przede wszystkim ma kolor dla mnie. I moim zdaniem detox troszke lepiej kryje chyba a napewno dłużej sie trzyma!
Aniu detox się dużo lepiej rozprowadza na skórze z kremem, który zostawia lekki, tłustawy film. Ja nakładałam go kilka razy na skórę w którą wtarłam krem z kropelką olejku nigella albo sam olejek i rozprowadzał się duużo lepiej. Tylko nie wiem, czy nie będziesz się po nim świeciła szybciej... Zawsze warto spróbować, no chyba że aplikacja Ci aż tak nie przeszkadza.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:25   #3453
aptak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za laverą. Być może zraziłam sie po pierwszych podejściach do niej, ale przez kiepskie doświadczenia nie mam ochoty na dalsze testy.......Krem nagietkowy mnie zapchał i świeciłam sie po nim jak morska latarnia, seria różana nie jest bardzo zła, ale u mnie beznadziejnie sie wchłania a maseczka nawilżająca mnie podrazniła. Seria z aloesem tez niczym mnie nie chwycila za serce ani za twarz A że znam mnóstwo firm, których produkty dużo bardziej mi odpowiadają, to nie widze sensu robic kolejnego podejscia do lavery.
No ale wiadomo, kazdy ma swoje preferencje, każdemu co innego pasuje.
Pokład płynny pomimo, że fajny w uzytkowaniu to i tak nie dla mnie - błyszczę sie po nim bardzo szybko, zreszta i tak nie maja dla mnie koloru.
Przyznam, że kosmetyków do twarzy nie testowałam, więc trudno mi je oceniać, ale produkty do włosów oraz ten krem do rąk bardzo przypadły mi do gustu. Ale wiadomo, każdemu pasuje co innego, ciężko znaleźć idealny kosmetyk dla każdego...
__________________
Oleńka już jest znami 04.02.2012
aptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:10   #3454
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Kosmetyki naturalne

mi twarzowe smarowidla z lavery nie przypadly do gustu, dlatego nawet ich nie probuje wiecej testowac.
ale kosmetyki do wlosow warto od nich poprobowac, potwierdzam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:47   #3455
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mi twarzowe smarowidla z lavery nie przypadly do gustu, dlatego nawet ich nie probuje wiecej testowac.
ale kosmetyki do wlosow warto od nich poprobowac, potwierdzam
Mi równieżPo każdym kremidle coś mi wyskakiwało.Nagietek straszny,aloesowy krem również.

Mi z lavery tylko pasuję podkład

Aaaa i szampon cytrynowy rewelacja i maska mango bardzo fajna.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu detox się dużo lepiej rozprowadza na skórze z kremem, który zostawia lekki, tłustawy film. Ja nakładałam go kilka razy na skórę w którą wtarłam krem z kropelką olejku nigella albo sam olejek i rozprowadzał się duużo lepiej. Tylko nie wiem, czy nie będziesz się po nim świeciła szybciej... Zawsze warto spróbować, no chyba że aplikacja Ci aż tak nie przeszkadza.

Ja go dzisiaj nakładałam zaraz po nałożeniu hauschki(nie miałam czasu czekać aż się wchłonie)i rewelacyjnie się rozprowadził.
Masakrycznie jest po kremie AE-przez co już chyba tego kremu nie kupię.Nawet jeśli czekam 2-3 godziny z nałożeniem podkładu po tym kremie to i tak krem mi się roluje
A na co mi krem na dzień po którym nie mogę się wymalować jak należy?Choć krem sam w sobie jest rewelacyjny

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu podpisuję się obiema rękami pod opinią o podkładzie Lavery. Wśród naturalków na prawdę dobrze sobie radzi z kryciem, całkiem fajne kolory i rozprowadza się całkiem dobrze. Choć bio detox chyba lepszy jednak

Lavera jest podkładem bardzo dobrym i krycie ma zaskakująceJednak detox o niebo lepszy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:54   #3456
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu detox się dużo lepiej rozprowadza na skórze z kremem, który zostawia lekki, tłustawy film. Ja nakładałam go kilka razy na skórę w którą wtarłam krem z kropelką olejku nigella albo sam olejek i rozprowadzał się duużo lepiej. Tylko nie wiem, czy nie będziesz się po nim świeciła szybciej... Zawsze warto spróbować, no chyba że aplikacja Ci aż tak nie przeszkadza.
Nie, mi absolutnie specyfika detoxa nie przeszkadza - nie mam problemu z nakładaniem.
Ale wiele osób chyba z tego powodu tak nisko go ocenia To jest podkład o przedłużonej trwałości, więc to tez pewnie jest powodem takiej a nie innej konsystencji i tempa zastygania podkładu ale to tylko moje "złote myśli".
Mi sie detox bardzo ładnie dogaduje z krmem sanoflore - nic a nic sie nie roluje, a przyznam, że rozcieram go bardzo solidnie alva by mi się zrolowała razem ze skórą, gdybym na niej takie sposoby praktykowała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:07   #3457
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczny przed nalożeniem podkladu, jeśli nakladacie palcami to polecam je najpierw porządnie czymś nawilżyć i natluścić, lepiej się wtedy rozprowadzają podklady, ale z naturalnymi jest ryzyko, bo z niektórymi kremami czy olejkami się rolują.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 12:26   #3458
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczny przed nalożeniem podkladu, jeśli nakladacie palcami to polecam je najpierw porządnie czymś nawilżyć i natluścić, lepiej się wtedy rozprowadzają podklady, ale z naturalnymi jest ryzyko, bo z niektórymi kremami czy olejkami się rolują.

no i może wystąpić świecenie, u mnie to nie ma mowy o kremie pod podkład czy to naturalny czy zwykły
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:56   #3459
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
no i może wystąpić świecenie, u mnie to nie ma mowy o kremie pod podkład czy to naturalny czy zwykły

Ale nie pisze o kremie pod podklad, tylko o kremie na paluchy, chyba, że nakladacie gabeczką czy czymś innym. Ja akurat nie używam naturalnego podkladu, ale także mam tępy, a cerę tlustą i zawsze tak robię i nigdy się nie świecę. A podklad wchlania się ladnie caly w skóre twarzy i szyji, a nie w ręce.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:43   #3460
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale nie pisze o kremie pod podklad, tylko o kremie na paluchy, chyba, że nakladacie gabeczką czy czymś innym. Ja akurat nie używam naturalnego podkladu, ale także mam tępy, a cerę tlustą i zawsze tak robię i nigdy się nie świecę. A podklad wchlania się ladnie caly w skóre twarzy i szyji, a nie w ręce.
aaaa same palce ja niekiedy jak mam wysuszoną buzię, to niewielką ilość w strategiczne miejsca wklepię, ale naprawdę b. mało
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:36   #3461
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki naturalne

To bede musiała skombinowac probki podkładów Lavery
Ja ostatnio smarowalam sie serum my age i zelem po opalaniu. Cudowne konsystencje, pięknie sie wchłaniaja, nawilzaja, nie sa wyczuwalne na twarzy. Mozna od razu aplikowac minerały, nawet bez bazy bo nie ma efektu tłustości po nich tylko satynowy mat. Nie czuc pod palcami kremu. Makijaz dobrze się trzyma. Bardziej mnie zachwyciło serum, bo jednak lepiej nawilzyło niz żel po opalaniu (on napiął skore i wyszły suche skorki). Efekt cudowny, musze wybrac sie po wiecej probek bo po 1 nie jestem w stanie stwierdzic czy mnie zapycha.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 21:12   #3462
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki naturalne

zakupiłam lotion do ciała Absolute Organic i jestem bardzo zadowolona, jest lekki i świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, 34zł za 250ml, sporo lepszy od Alterry, która się maże i klei jak dla mnie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:16   #3463
aptak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
zakupiłam lotion do ciała Absolute Organic i jestem bardzo zadowolona, jest lekki i świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, 34zł za 250ml, sporo lepszy od Alterry, która się maże i klei jak dla mnie
O, nie znam jeszcze tej marki, muszę koniecznie wypróbować...
__________________
Oleńka już jest znami 04.02.2012
aptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:36   #3464
kamka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki naturalne

a powiedzcie mi gdzie można taki naturalny podkład kupic i czy jest drogi?
kamka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:46   #3465
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kamka1988 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi gdzie można taki naturalny podkład kupic i czy jest drogi?
no wiesz, podkładów naturalnych jest sporo - kupujemy w różnych sklepach internetowych, sa w różnych cenach. Stacjonarnie możesz dostac podkłady lavery i alvy w farmach organic.
tu całkiem dobry wybór
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:16   #3466
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja właśnie dostałam do zakupów zbiegiem okoliczności 2 próbki podkladu lavery z dwóch różnych sklepów, mają nawet ten sam odcień, który mi chyba pasuje, bo to ivory, więc chyba jest jasny. Niedługo przetestuję
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:16   #3467
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez aptak Pokaż wiadomość
O, nie znam jeszcze tej marki, muszę koniecznie wypróbować...

polecam, ceny są bardzo przystępne no i produkty dobre, ja mam jeszcze krem nawilzający (jedyny krem po którym nie świeci mi się twarz) i krem do rąk i jestem bardzo zadowolona
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 20:40   #3468
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Poważnie przesadzasz. Każdy ze składników w tym żelu jest pochodzenia naturalnego, oprócz parabenu. Dziwi mnie twoje wybiórcze podejście, bo nie zauwazyłam żebyś stosowała te apele wobec dziewczyn opisujących i polecających w tym wątku (lub tym drugim) kosmetyki z Yes to, BU, Annemarie Borlind, JMO i innych marek, które stosują składniki niezgodne z bardziej restrykcyjnymi certyfikatami, bo rozumiem że to masz na myśli przez "naturalne".
A jakie kontrowersyjne składniki ma JMO? Chętnie się dowiem. Fakt, że nie mają certyfikatu, ale patrząc na składy wydawało mi się, że są naprawdę bardzo w porządku. Rozszerz proszę to info, bo powiem szczerze, że chętnie się "podszkolę" Tak samo Borlind?
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:53   #3469
kamka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no wiesz, podkładów naturalnych jest sporo - kupujemy w różnych sklepach internetowych, sa w różnych cenach. Stacjonarnie możesz dostac podkłady lavery i alvy w farmach organic.
tu całkiem dobry wybór
wielkie dzięki! na pewno skorzystam z tej stronki
kamka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 16:44   #3470
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

Borlind ma coś takiego. Osobiście nie znam tego certyfikatu.

http://www.boerlind.com/sprache2/n2129834/n.html
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:39   #3471
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki naturalne

kurcze, chcialabym taki naturalny podklad, ale jednak ceny sa dosc spore, bo najtaniej widze podklady albo kremy tonujace od 30zl za 30ml, to biorac pod uwage, ze teraz uzywam kremu tonujacego ziaja nuno za 8 zl to trzy razy wiecej ponad, wiecie moze, czy w aptekach mozna dostac probki? bo w ciemno szkoda kaski
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:46   #3472
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
kurcze, chcialabym taki naturalny podklad, ale jednak ceny sa dosc spore, bo najtaniej widze podklady albo kremy tonujace od 30zl za 30ml, to biorac pod uwage, ze teraz uzywam kremu tonujacego ziaja nuno za 8 zl to trzy razy wiecej ponad, wiecie moze, czy w aptekach mozna dostac probki? bo w ciemno szkoda kaski
W aptekach tak, ale tylko jeśli mają w asortymencie kosmetyki naturalne. Poszukaj w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością etc. Mam nadzieję, ze znajdziesz coś dla siebie. No i bio detoxu bourjois są testerki w rossmanach, sephorach, douglasach. Zawsze można poprosić o zrobienie próbki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:08   #3473
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
W aptekach tak, ale tylko jeśli mają w asortymencie kosmetyki naturalne. Poszukaj w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością etc. Mam nadzieję, ze znajdziesz coś dla siebie. No i bio detoxu bourjois są testerki w rossmanach, sephorach, douglasach. Zawsze można poprosić o zrobienie próbki
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...klady-184.html
tu na tej stronce jest dzial probki, zapytam ich, czy rzecywiscie wysylaja darmowe tak jak pisza
dziekuje, bede pytac, bede szukac, chce juz caaalkiem wymienic moje kosmetyki na naturalne

a jesczce mam pytanie, smialo mozna kupowac podklady i kosmetyki z tej strony? na pewna sa naturalne?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:09   #3474
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Borlind ma coś takiego. Osobiście nie znam tego certyfikatu.

http://www.boerlind.com/sprache2/n2129834/n.html
Czy certyfikacji podlegają wybrane produkty czy surowce do ich produkcji?

Zauważyłam, że AMB stosuje chętnie filtry chemiczne (Butyl Methoxydibenzoylmethane czyli Parsol 1789; Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate - tzw. przenikające); konerwant Phenoxyethanol.

Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer to polimer (Czy zostałby zaakceptowany przez Ecocert chociażby?) albo Behentrimonium chloride z odżywki?


Mam wreszcie roztwór olejku eterycznego manuka w bazowym oleju migdałowym. Zapach całkiem znośny, ziołowy. Olejek z drzewa herbacianego był jednak skuteczniejszy i nietłusty. Postosuję, zobaczymy.

Poza tym, odkryłam Naturelle d'Argan. Balsam do ust jest podobny do Lip Smackerów z serii naturalnej, które cieszyły się powodzeniem. Ja nie jestem zachwycona. Wypróbuję jeszcze krem do twarzy, bo mam próbki.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2012-01-22 o 19:11 Powód: dopisek
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:22   #3475
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...klady-184.html
tu na tej stronce jest dzial probki, zapytam ich, czy rzecywiscie wysylaja darmowe tak jak pisza
dziekuje, bede pytac, bede szukac, chce juz caaalkiem wymienic moje kosmetyki na naturalne

a jesczce mam pytanie, smialo mozna kupowac podklady i kosmetyki z tej strony? na pewna sa naturalne?
próbki za 1 grosz + 6 zł wysyłka
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:22   #3476
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
kurcze, chcialabym taki naturalny podklad, ale jednak ceny sa dosc spore, bo najtaniej widze podklady albo kremy tonujace od 30zl za 30ml, to biorac pod uwage, ze teraz uzywam kremu tonujacego ziaja nuno za 8 zl to trzy razy wiecej ponad, wiecie moze, czy w aptekach mozna dostac probki? bo w ciemno szkoda kaski
skoro teraz uzywasz kremu tonującego, to może spróbuj tez takiego w wersji naturalnej?
alterra ma całkiem fajny krem tonujący, kosztuje ok. 10zł i jest dostępny w rossmanie.
Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...klady-184.html
tu na tej stronce jest dzial probki, zapytam ich, czy rzecywiscie wysylaja darmowe tak jak pisza
dziekuje, bede pytac, bede szukac, chce juz caaalkiem wymienic moje kosmetyki na naturalne

a jesczce mam pytanie, smialo mozna kupowac podklady i kosmetyki z tej strony? na pewna sa naturalne?
Ja w tym sklepie kupuję od dawna - polecam.
Brałam tez od nich same próbki - wprawdzie teraz jest informacja na stronie, że z powodu zbyt małego wyboru próbek zawieszaja taka możliwość, ale zadzwoń do nich i porozmawiaj. Jest świetny kontakt i myslę, że nie odmówią
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:29   #3477
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skoro teraz uzywasz kremu tonującego, to może spróbuj tez takiego w wersji naturalnej?
alterra ma całkiem fajny krem tonujący, kosztuje ok. 10zł i jest dostępny w rossmanie.

Ja w tym sklepie kupuję od dawna - polecam.
Brałam tez od nich same próbki - wprawdzie teraz jest informacja na stronie, że z powodu zbyt małego wyboru próbek zawieszaja taka możliwość, ale zadzwoń do nich i porozmawiaj. Jest świetny kontakt i myslę, że nie odmówią
anulka, to się zmieniło?

z ich strony:

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie bezpłatnymi próbkami/broszurkami jesteśmy zmuszeni zmienić zasady nabywania ich:

1. Koszt nabycia próbek/broszurek wynosi 0,01 zł + koszty wysyłki w wysokości 6,00 zł.
2. Do każdej przesyłki z próbkami/broszurkami jest dołączony rachunek potwierdzający dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:31   #3478
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...klady-184.html
tu na tej stronce jest dzial probki, zapytam ich, czy rzecywiscie wysylaja darmowe tak jak pisza
dziekuje, bede pytac, bede szukac, chce juz caaalkiem wymienic moje kosmetyki na naturalne

a jesczce mam pytanie, smialo mozna kupowac podklady i kosmetyki z tej strony? na pewna sa naturalne?
W różnym stopniu "naturalne". Są takie z nieprzetworzonych składników, które mogłabyś od podstaw wyprodukować w kuchni i takie, do wytworzenia których potrzebowałabyś niezłego laboratorium chemicznego.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:56   #3479
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anulka, to się zmieniło?

z ich strony:

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie bezpłatnymi próbkami/broszurkami jesteśmy zmuszeni zmienić zasady nabywania ich:

1. Koszt nabycia próbek/broszurek wynosi 0,01 zł + koszty wysyłki w wysokości 6,00 zł.
2. Do każdej przesyłki z próbkami/broszurkami jest dołączony rachunek potwierdzający dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe.
To info z pierwszej strony, aktualności:
Aktualnie musieliśmy zablokować zamawianie zestawu darmowych próbek ze względu na bardzo małą różnorodność próbek jakimi w tej chwili dysponujemy.
Oczywiście do każdego zamówienia próbki i broszurki będą dokładane i bardzo prosimy o wskazanie nam, w uwagach od klienta, jakie próbki Państwa najbardziej interesują. Zawsze staramy się dobrać coś odpowiedniego.
Niestety nie wiemy jak długo sytuacja ta będzie trwała.

O wszelkich zmianach będą Państwo informowani na bieżąco poprzez naszą stronę sklepową lub na Facebook.

Jeżeli jednak ktoś z Państwa będzie zainteresowany samymi próbkami, nawet w niewielkiej ilości, proszę o kontakt na adres e-mail: probki@zdrowe-kosmetyki.pl.

Próbki podkładów Logona, Lavera (nr 2), Benecos, Annemarie Borlind, Alva, Sante, Kuomye Bio są stale dostępne.

Za utrudnienia przepraszamy

Tak jak pisałam wczesniej - mozna zadzwonic, albo napisac pod ten mail i nie robia problemów z wysyłaniem samych próbek , ale z tego co rozumiem z ich komunikatu nie ma możliwości zamówienia samych próbek za pomoca formularza zamówienia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:01   #3480
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
próbki za 1 grosz + 6 zł wysyłka
nono teraz za darmo tam caalkiem nic nie mozna dostac
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skoro teraz uzywasz kremu tonującego, to może spróbuj tez takiego w wersji naturalnej?
alterra ma całkiem fajny krem tonujący, kosztuje ok. 10zł i jest dostępny w rossmanie.

Ja w tym sklepie kupuję od dawna - polecam.
Brałam tez od nich same próbki - wprawdzie teraz jest informacja na stronie, że z powodu zbyt małego wyboru próbek zawieszaja taka możliwość, ale zadzwoń do nich i porozmawiaj. Jest świetny kontakt i myslę, że nie odmówią
alterra ma krem tonujacy?? dlaczego ja o tym nic nie wiem, uwielbiam te markeee dziekuje bardzo za to info, bede szukac

co do probeczek to wystarczy i kilka, byle wiedziec jaki kolor i czy mnie nie zapcha
Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
W różnym stopniu "naturalne". Są takie z nieprzetworzonych składników, które mogłabyś od podstaw wyprodukować w kuchni i takie, do wytworzenia których potrzebowałabyś niezłego laboratorium chemicznego.
acha. ale mozna przyjac, ze sa wolne od parabenow, parafin itd. czy trzeba poszukiwac skladow konkretnej rzeczy?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.