Usuwanie pieprzyków i znamion - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 18:54   #1051
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

nie ma mozliwosci by po wycieciu nie bylo blizn, blizna jest zawsze po wycinaniu,ladniejsza/brzydsza, widoczna mniej lub bardziej, ale jest
po laserze nie ma blizn- chybaze ma sie predyspozycje do bliznowcow wtedy ma sie slad, ja po laserowym usuwaniu pieprzy nie mam zadnego sladu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 00:34   #1052
Baskinia
Zadomowienie
 
Avatar Baskinia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 259
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie ma mozliwosci by po wycieciu nie bylo blizn, blizna jest zawsze po wycinaniu,ladniejsza/brzydsza, widoczna mniej lub bardziej, ale jest
po laserze nie ma blizn- chybaze ma sie predyspozycje do bliznowcow wtedy ma sie slad, ja po laserowym usuwaniu pieprzy nie mam zadnego sladu
Jakiego rodzaju miałaś usuwane zmiany? Ja miałam usuwane laserem włókniaki na twarzy i nie mam śladu. Miałam też usuwane laserem zmiany barwnikowe płaskie i niestety ślady są (skóra w miejscu usuniętej zmiany nie opala się), chociaż o wiele lepiej one wyglądają niż blizny po cięciu skalpelem
Baskinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 14:12   #1053
audiula
Raczkowanie
 
Avatar audiula
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 151
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie ma mozliwosci by po wycieciu nie bylo blizn, blizna jest zawsze po wycinaniu,ladniejsza/brzydsza, widoczna mniej lub bardziej, ale jest
po laserze nie ma blizn- chybaze ma sie predyspozycje do bliznowcow wtedy ma sie slad, ja po laserowym usuwaniu pieprzy nie mam zadnego sladu
Na prawdę nie mam .Być może dlatego że usuwał je chirurg plastyk i dzięki swojej precyzji i kącie nacięcia skóry dziś nie jest to widoczne. Ślady były widoczne do roku,różowe linie,cieniutkie jak włos. W tej chwili sama nie mogę znaleść miejsca w którym był wykonany zabieg.
audiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:57   #1054
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Baskinia mialam usuwane pieprzyki wystajace , i włokniakka miekkie(molle tzw)
płaskie pieprzyki podobno sie tylko wycina bo one zazwyczaj głebiej siedza

Audiula moglabys fotke wkleic bysmy mieli orientacje jak wygląda
ciecie i zszywanie zazwyczaj zostawia blizne, jeszcze zalezy w jakim miejscu bylo to cięcie robione, gdzie je mialas?
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:00
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 11:05   #1055
audiula
Raczkowanie
 
Avatar audiula
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 151
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Baskinia mialam usuwane pieprzyki wystajace , i włokniakka miekkie(molle tzw)
płaskie pieprzyki podobno sie tylko wycina bo one zazwyczaj głebiej siedza

Audiula moglabys fotke wkleic bysmy mieli orientacje jak wygląda
ciecie i zszywanie zazwyczaj zostawia blizne, jeszcze zalezy w jakim miejscu bylo to cięcie robione, gdzie je mialas?
Pieprzyki były usunięte pod żebrami i na wysokości talii z boku ( mam nadzieję że dobrze to określiłam) W wolnej chwili postaram się wrzucić tu zdjęcia
audiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:04   #1056
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

ja usuwałam pieprzyki z twarzy 8 dni temu i narazie tak one wyglądają nie wiem cyz nie za czerwone
na początku pzrez 4-5 dni chirurg kazał mi przemywać czymś delikatniejszym od wody utlenionej zapomniałam nazwy cos na o. dać na to masc tribiotyk i zakleić plastrem

a teraz nic nie robię mam nadzieje ze się samo dobrze zagoi nie będzie dużych blizn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1d.jpg (176,6 KB, 115 załadowań)
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:45   #1057
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Mógłby mi ktoś powiedzieć ile kosztuje usunięcie jednego znamienia? znamię jest naprawdę malutkie.
W jaki sposób to się usuwa? poprzez wycięcie?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 08:56   #1058
audiula
Raczkowanie
 
Avatar audiula
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 151
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Mógłby mi ktoś powiedzieć ile kosztuje usunięcie jednego znamienia? znamię jest naprawdę malutkie.
W jaki sposób to się usuwa? poprzez wycięcie?
Ja za trzy znamiona płaciłam 500zł ,ale w cenę wchodziło też badanie na czerniaka na które czekałam 3 tygodnie.
Wycinane jest pod znieczuleniem miejscowym.
audiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:14   #1059
Baskinia
Zadomowienie
 
Avatar Baskinia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 259
Dot.: Usuwanie pieprzyków

nie możesz po prostu napisać o co chodzi w tej metodzie? coś podejrzane te pobieranie z podaniem nr telefonu
Baskinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:45   #1060
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Podawanie numeru telefonu wygląda na próbę wyłudzenia danych. Tak naprawdę nie jest istotne co to za metoda, każde znamię przed usunięciem powinien obejrzeć lekarz, najlepiej pod dermatoskopem. A tak naprawdę każde znamię warto usunąć chirurgicznie bo tylko po wycięciu można zrobić badanie histopatologiczne. Usuwanie znamion domowymi metodami jest bardzo ryzykowne więc szczerze odradzam, choć oczywiście każdy powinien zdecydować samodzielnie czy chce podjąć to ryzyko.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:19   #1061
Kajus_96
Przyczajenie
 
Avatar Kajus_96
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa;)
Wiadomości: 12
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Ja usuwałam laserowo i nic nie widać, żadnego śladu po pieprzykach nie ma!
Kajus_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:53   #1062
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Kajus_96 Pokaż wiadomość
Ja usuwałam laserowo i nic nie widać, żadnego śladu po pieprzykach nie ma!
a jaki miałaś wystający czy taki w skórze bo po usunięciu laserem tych wystający śladu żadnego nie ma bardzo szybko się goja gorzej z tymi co nie wystają
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:25   #1063
ruda_kasia
Raczkowanie
 
Avatar ruda_kasia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 34
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Chcę usunąć 6 pieprzyków metodą elektrokoagulacji (prywatnie) i 7 chirurgicznie(nfz). Z tego co wiem, elektrokoagulacją nie będzie to robiło różnicy(mam 3 na twarzy, jeden na szyi, na piersi i udzie). Resztę którą chcę usunąć chirurgicznie chciałabym "machnąć" za jednym razem, jest to możliwe? (pierś, biodro, udo,łydka, ręka przy łokciu, nad pośladkiem i na łopatce) I czy zabieg elektrokoagulacji jest możliwy na ciut "wystające" zmiany o wielkości ok 0,3-,04mm?
ruda_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 00:28   #1064
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez ruda_kasia Pokaż wiadomość
Chcę usunąć 6 pieprzyków metodą elektrokoagulacji (prywatnie) i 7 chirurgicznie(nfz). Z tego co wiem, elektrokoagulacją nie będzie to robiło różnicy(mam 3 na twarzy, jeden na szyi, na piersi i udzie). Resztę którą chcę usunąć chirurgicznie chciałabym "machnąć" za jednym razem, jest to możliwe? (pierś, biodro, udo,łydka, ręka przy łokciu, nad pośladkiem i na łopatce) I czy zabieg elektrokoagulacji jest możliwy na ciut "wystające" zmiany o wielkości ok 0,3-,04mm?

Z tego co wiem, to na NFZ nie maja tyle czasu, żeby go poświecić jednej osobie podczas jednej wizyty :p wiec szykuj się na kilka wizyt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 07:05   #1065
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to na NFZ nie maja tyle czasu, żeby go poświecić jednej osobie podczas jednej wizyty :p wiec szykuj się na kilka wizyt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w ramach NFZ mogłam usunąć maksymalnie 3 znamiona jednocześnie, za więcej szpital nie dostawał refundacji. Było to kilka lat temu, ale podejrzewam że nic się nie zmieniło na plus, raczej mogli tylko ograniczyć ilość usuwaną za jednym razem.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:23   #1066
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Ja usuwałam u chirurga na NFZ dwa duże pieprzyki na plecach - w okolicach łopatek w mniej więcej rocznym odstępie czasu.
Młoda lekarka, bardzo się starała, żebym była zadowolona. I rzeczywiście jestem zadowolona - jednej blizny praktycznie w ogóle nie widać, druga jest lekko widoczna, myślę że po porządnym opalaniu na wakacjach będzie praktycznie niewidoczna. Blizny są płaskie, ale tylko dzięki temu, że bardzo o nie dbałam - plecy są cały czas narażone na naciąganie, więc trzeba się w miarę oszczędzać, żeby wszytsko ładnie się zagoiło. Stosowałam plasterki które nazywały się sztuczne szwy czy coś takiego steri strips jakoś tak. Do odkażania octanisept, a później jak już wszystko było zagojone stosowałam zel silikonowy do kupienia w aptece (ok.150zł) - przy 1 zabieu stosowałam go bardzo skrupulatnie, więc blizny nie widać, przy drugim już czasem mi się nie chciało, więc blizna jest troszkę widoczna. szelki biustonosza mnie nie urażają i wreszcie mam spokój. ja zabieg usuwania polecam
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 21:08   #1067
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

mialam usuwane laserem poieprzyki i chrurg nic mi nie mowil czym kremowac zeby blizn nie bylo kremuje cepanem ale jakos slabo
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 10:29   #1068
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to na NFZ nie maja tyle czasu, żeby go poświecić jednej osobie podczas jednej wizyty :p wiec szykuj się na kilka wizyt

Zależy od zwyczajów w jednostce. Mnie zaproponowano ostatnio usunięcie wszystkich znamion na ciele na dwa razy - jedna wizyta na przód ciała, druga na tył
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:18   #1069
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

ja miałam tydzień temu elektrokoagulacje na pieprzyki, 3 z twarzy i z 20 z brzucha strupki juz prawie odpadły, w tym miejscu jest lekkie zaczerwienienie ale smaruje cepanem. Z tego co usłyszałam goić sie do całkowitego wyrówniania kolorytu skóry będzie z miesiąc czasu. dwa były wypukłe, reszta płaskie.
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 07:59   #1070
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
usuwanie pieprzyków

mam dwa pieprzyki, które kontroluję co roku u dermatologa (około 5 lat tak się bujam). jeden z nich jest duży (ok, 5 mm), wypukły, z włoskami, umiejscowiony na ramieniu i mimo smarowania filtrem i tak sięo niego boję. drugi jest na brzuchu, i ten jest malutki - 1,5 mm, z tym, że dookoła niego się robi taka jakby "otoczka" jak to ujęła moja dermatolog - jaśniejszy odcień brązowego (sam pieprzyk jest bardzo ciemny, prawie czarny, ten na ramieniu "normalny" brązowy). Chcę je oba usunąć, bo po prostu się boję, że rozwinie się z niego coś niedobrego... Moja dermatolog niestety nic o zabiegu nie wspomina, a gdy ją zapytałam, to powiedziała, że "zobaczymy czy kiedyś będzie taka potrzeba", mimo, że w mojej rodzinie był przypadek czerniaka (ale w dość dalekiej rodzinie). CO robić? Jak ją przekonać do usunięcia pieprzyków?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 08:15   #1071
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: usuwanie pieprzyków

Zaoszczędzić kilka stów i iść prywatnie bez potrzeby przekonywania kogokolwiek.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 17:40   #1072
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
mam dwa pieprzyki, które kontroluję co roku u dermatologa (około 5 lat tak się bujam). jeden z nich jest duży (ok, 5 mm), wypukły, z włoskami, umiejscowiony na ramieniu i mimo smarowania filtrem i tak sięo niego boję. drugi jest na brzuchu, i ten jest malutki - 1,5 mm, z tym, że dookoła niego się robi taka jakby "otoczka" jak to ujęła moja dermatolog - jaśniejszy odcień brązowego (sam pieprzyk jest bardzo ciemny, prawie czarny, ten na ramieniu "normalny" brązowy). Chcę je oba usunąć, bo po prostu się boję, że rozwinie się z niego coś niedobrego... Moja dermatolog niestety nic o zabiegu nie wspomina, a gdy ją zapytałam, to powiedziała, że "zobaczymy czy kiedyś będzie taka potrzeba", mimo, że w mojej rodzinie był przypadek czerniaka (ale w dość dalekiej rodzinie). CO robić? Jak ją przekonać do usunięcia pieprzyków?
nie usuwa się takich rzeczy, usuwanie to już w ostateczności... w ogóle nie powinno się takich rzeczy ruszać bo potencjalne komórki nowotworowe właśnie w trakcie takich zabiegów się uwalniają i migrują
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 17:49   #1073
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
nie usuwa się takich rzeczy, usuwanie to już w ostateczności... w ogóle nie powinno się takich rzeczy ruszać bo potencjalne komórki nowotworowe właśnie w trakcie takich zabiegów się uwalniają i migrują
Owszem, usuwa się. To co napisałaś jest w czołówce medycznych bullshitów wszech czasów
Nie tylko usuwa się, a nawet się bada, żeby wykluczyć obecność potencjalnych komórek nowotworowych. Poza tym jak sobie wyobrażasz zostawienie czegoś takiego? Jeśli nowotwór tam jest, to lepiej twoim zdaniem czekać aż zacznie się rozrastać? Aż sam zacznie dawać przerzuty?
Wiesz co się robi z wykrytym nowotworem? Usuwa się. Wtedy już nie straszno o uwalnianie i rozprzestrzenianie komórek nowotworowych, co?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:18   #1074
Straszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Ja usuwałam zmiany barwnikowe prywatnie w klinice Dea Salus w Tychach, po konsultacji z chirurgiem. Szybko i śladu nie ma . Pozdrawiam
Straszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 14:58   #1075
_Zamyslona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Znajoma ma na łokciu duże znamię, które wygląda jak pieprzyk. Obawiała się że może sporo kosztować i nie wiedziała czy będą jakieś efekty uboczne.
_Zamyslona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 09:19   #1076
MONIQAUE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 26
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Jak słysze jak ludzie gadają ile to może kosztować bla bla
NFZ wam zasponsoruje tą impreze
wprawdzie mozecie miec wielka blizne w ksztalce plastra, taka jaka mam ja na plecach. Nigdy nie wiesz jak Ci to zszyją.. ja wycinalam pare razy, ale takiego ochydztwa jakie mam teraz to nigdy nie mialam .. bede musiala isc do chirurga plastycznego chyba z tym
MONIQAUE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 20:51   #1077
Izeczek71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Pieprzyk na twarzy. Jak usunąć.

Mam ogromną prośbę. Proszę polećcie mi dobrą klinikę bądź lekarza we Wrocławiu, która usunie mi pieprzyki na twarzy. Zależy mi na metodzie, która zostawi jak najmniejsze blizny . Pieprzyki są małej wielkości, lekko wypukłe i delikatnie brązowe.
Izeczek71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 18:35   #1078
kik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Hej, czy po chirurgicznym wycięciu pieprzyka dostałyście l4?
kik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:27   #1079
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pieprzyk na twarzy. Jak usunąć.

Cytat:
Napisane przez Izeczek71 Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę. Proszę polećcie mi dobrą klinikę bądź lekarza we Wrocławiu, która usunie mi pieprzyki na twarzy. Zależy mi na metodzie, która zostawi jak najmniejsze blizny . Pieprzyki są małej wielkości, lekko wypukłe i delikatnie brązowe.
na twarz to najlepiej laser co2 , przy wypuklych własnie jest on najlepszy , przy płaskich lasery nie sa wskazane


Cytat:
Owszem, usuwa się. To co napisałaś jest w czołówce medycznych bullshitów wszech czasów
Nie tylko usuwa się, a nawet się bada, żeby wykluczyć obecność potencjalnych komórek nowotworowych. Poza tym jak sobie wyobrażasz zostawienie czegoś takiego? Jeśli nowotwór tam jest, to lepiej twoim zdaniem czekać aż zacznie się rozrastać? Aż sam zacznie dawać przerzuty?
Wiesz co się robi z wykrytym nowotworem? Usuwa się. Wtedy już nie straszno o uwalnianie i rozprzestrzenianie komórek nowotworowych, co?
dokładnie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 21:12   #1080
dionka31
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 25
Dot.: Pieprzyk na twarzy. Jak usunąć.

Cytat:
Owszem, usuwa się. To co napisałaś jest w czołówce medycznych bullshitów wszech czasów
Nie tylko usuwa się, a nawet się bada, żeby wykluczyć obecność potencjalnych komórek nowotworowych. Poza tym jak sobie wyobrażasz zostawienie czegoś takiego? Jeśli nowotwór tam jest, to lepiej twoim zdaniem czekać aż zacznie się rozrastać? Aż sam zacznie dawać przerzuty?
Wiesz co się robi z wykrytym nowotworem? Usuwa się. Wtedy już nie straszno o uwalnianie i rozprzestrzenianie komórek nowotworowych, co?:
Jasne, że znamiona się bada i usuwa. Jak trafiłam do kliniki xxx to od razu zostałam przebadana videodermatskopem. Miałam takie poszrpane, nieregularne znamię, które się powiększało. Zostało ono wycięte ze względu na zagrożenie transformacją nowotworową

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-07-06 o 07:26 Powód: Reklama.
dionka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-13 11:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.