Tarczyca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-28, 16:57   #1
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440

Tarczyca


Gdziesz wyczytałam ostatnio że wahania w produkcji hormonow tarczycy mogą być przyczyną różnych kosmetycznych przypadłości, sucha, łuszcząca sie skóra, pryszcze i inne wykwity skórne... W dodatku podobno ostatnio wiele kobiet cierpi na problemy z tarczycą spowodowane katastrofą w Czernobylu... Tyle sie dowiedzialam że kłopoty z tarczycą mogą nawet nie dawać szczegolnie odchylonych od normy wyniów badan...
Czy Basia na przyklad mogla by rozwinąc ten temat?
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 16:57   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Tarczyca

Gdziesz wyczytałam ostatnio że wahania w produkcji hormonow tarczycy mogą być przyczyną różnych kosmetycznych przypadłości, sucha, łuszcząca sie skóra, pryszcze i inne wykwity skórne... W dodatku podobno ostatnio wiele kobiet cierpi na problemy z tarczycą spowodowane katastrofą w Czernobylu... Tyle sie dowiedzialam że kłopoty z tarczycą mogą nawet nie dawać szczegolnie odchylonych od normy wyniów badan...
Czy Basia na przyklad mogla by rozwinąc ten temat?
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 18:59   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tarczyca

Dominika, nie czuję się na siłach by móc rozwinąc taki temat, to już bardziej temat medyczny i tylko dobry lekarz endokrynolog mógłby to dobrze wyjaśnić. Nie wiem gdzie czytałaś na ten temat, ale na forum Sekrety Kobiet powstał długi wątek na ten temat, można tam zjaleźć wiele informacji związanych z tym tematem, dziewczyny podają tam również adresy , gdzie można więcej poczytać na temat problemów z tarczycą.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 18:59   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tarczyca

Dominika, nie czuję się na siłach by móc rozwinąc taki temat, to już bardziej temat medyczny i tylko dobry lekarz endokrynolog mógłby to dobrze wyjaśnić. Nie wiem gdzie czytałaś na ten temat, ale na forum Sekrety Kobiet powstał długi wątek na ten temat, można tam zjaleźć wiele informacji związanych z tym tematem, dziewczyny podają tam również adresy , gdzie można więcej poczytać na temat problemów z tarczycą.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 19:07   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Tarczyca

No to poszukam w sieci... Mam doswiadczenia w szukaniu info o migrenach to przynajmniej wiem gdzie takich serwisow szukać [img]icons/icon7.gif[/img] Sekrety mi sie nie laduja albo strasznie dlugo to trwa..i nie jestem tym ukladem tam zachwycona... wiadomo - przyzwycxzajenie druga natura czlowieka Jak znajde jakies linki to tu wlepie gdyby ktos byl zainteresowany
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 19:07   #6
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Tarczyca

No to poszukam w sieci... Mam doswiadczenia w szukaniu info o migrenach to przynajmniej wiem gdzie takich serwisow szukać [img]icons/icon7.gif[/img] Sekrety mi sie nie laduja albo strasznie dlugo to trwa..i nie jestem tym ukladem tam zachwycona... wiadomo - przyzwycxzajenie druga natura czlowieka Jak znajde jakies linki to tu wlepie gdyby ktos byl zainteresowany
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-28, 19:25   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tarczyca

Tutaj mona znaleźć trcochę informacji:

http://forum.sekretykobiet.pl/foroom...900.15*2*2002*

http://hermes.umcs.lublin.pl/users/anna/index.htm


www.bajbus.pl - forum gdzie wiele można spotkać wiele osób mających problmey z tarczycą
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-28, 19:25   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tarczyca

Tutaj mona znaleźć trcochę informacji:

http://forum.sekretykobiet.pl/foroom...900.15*2*2002*

http://hermes.umcs.lublin.pl/users/anna/index.htm


www.bajbus.pl - forum gdzie wiele można spotkać wiele osób mających problmey z tarczycą
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.