Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 17:49   #31
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
będąc pod koniec sierpnia były już opady deszczu i chłodniejsze wieczory ... ( bynajmniej rok temu tak miałam )

no nie, drugi rok pod rząd wypada mi ramadan
Nie rozumie, miałaś czy nie miałaś?

Ja się wybieram do Turcji, ale na Wybrzeże Egejskie, podobno inny klimat i człowiek się nie lepi i klei
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:24   #32
marysia11111
Rozeznanie
 
Avatar marysia11111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 548
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

Cytat:
Napisane przez Shikinata Pokaż wiadomość
Osobiście to nie wiem co ludzie widzą w tych wycieczkach do Egiptu ,Tunezji itp ,i wolałabym pojechać gdzie indziej , ale to moje zdanie. Jakbym miała wybierać z tych trzech miejsc to byłby to Egipt przynajmniej można zobaczyć Kair ,który podobno jest ciekawym miastem no i piramidy. Bo w Tunezji co można robić siedzieć cały dzień w hotelu na basenie, nie to nie dla mnie Tak w ogóle to miłej wycieczki życzę
Co widzimy ????? Ja przede wszystkim to że pogoda jest w Egipcie gwarantowana , a będąc dwa tygodnie nie jesteś w stanie zwiedzić wszystkiego. Żeby prawie wszystko zobaczyć będąc w Sharm el Sheikh lecieliśmy tam dwa razy na dwa tygodnie. Teraz lecę do Hurghady żeby zwiedzić resztę Egiptu - może się uda ???? W egipcie albo się zakochasz będąc pierwszy raz albo po prostu się Tobie nie spodoba .
A jeżeli chodzi o Kair - to wycieczka do Kairu wcale nie należy do najciekawszych ( muzeum dla mnie nie ciekawe , ponieważ wcześniej byłam w Londynie w British Muz. i tam wystawa poświęcona Egiptowi jest dużo ciekawsza) , piramidy i sfinks owszem robią wrażenie ale ogólnie wycieczka bardzo męcząca - bardziej polecałabym wycieczkę do Izraela lub do Petry w Jordanii.

marysia11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:47   #33
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

Zdecydowalismy wybieramy sie do Egiptu Juz nie moge sie doczekac, przegladam codziennie oferty i zobaczy moze trafimy jakiegos lasta. A jesli nie to troche doplacimy. Chcialabym na 2 tygodnie sie tam wybrac, ale nie wiem czy dostane tyle urlopu, bo na tydzien to praktycznie dwa dni stracone No nic zobaczymy. Macie jakies cenne rady jak na pierwszy wypad do Egiptu?
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:11   #34
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

Turcja we wrześniu-gorąco, jest co zwiedzać, ale trzeba pojeździć. To samo Tunezja. Leżenie na plaży/hotelu nie zapewnia ładnych widoków (no przynajmniej nie są urozmaicone).
W Egipcie nie byłam.
Dodam, że do tych krajów najlepiej jeździć we wrześniu, bo upały są na tyle znośne, że można gdzieś sobie pojechać dodatkowo. W tym roku też jedziemy we wrześniu do Maroka.

Grecja i Hiszpania są na pewno droższe od ww.

Ale ja jestem takim innym wczasowiczem bo jeździmy na własną rękę tu i ówdzie, plaża przez tydzien/dwa to męczarnia, najwyżej co 3dni
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:09   #35
marysia11111
Rozeznanie
 
Avatar marysia11111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 548
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

Cytat:
Napisane przez babyvip Pokaż wiadomość
Zdecydowalismy wybieramy sie do Egiptu Juz nie moge sie doczekac, przegladam codziennie oferty i zobaczy moze trafimy jakiegos lasta. A jesli nie to troche doplacimy. Chcialabym na 2 tygodnie sie tam wybrac, ale nie wiem czy dostane tyle urlopu, bo na tydzien to praktycznie dwa dni stracone No nic zobaczymy. Macie jakies cenne rady jak na pierwszy wypad do Egiptu?
Wszelkie rady odnośnie Egiptu na "Egipt - zbiorczy". Jest to jeden z najobszerniejszych wątków - dowiesz się tam chyba wszystkiego co będzie Cię interesować!!!!

marysia11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 12:02   #36
DaftMiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 26
GG do DaftMiss
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

z mojego soswiadczenia moge powiedziec, ze w Tunezji pod koniec wrzesnia nie jest juz tak goraco. jest srednio 25-27 stopni w cieniu + moga padac deszcze. ja bylam pod koniec sierpnia i juz mowili, ale to ostatnia szansa, bo pogoda taka jak byla bedzie juz nie dlugo. w turcji wrzesien-pazdziernik jest pora deszczowa, wiec to tez tam roznie bywa, ale powinna byc goraco - 30 stopni w cieniu. w turcji nie bylam, ale rodzice byli w zeszlym roku pod koniec wrzesnia i mowili, ze pogoda ok. natomiast w egipcie jest pogoda gwarantowana zawsze! w pazdzierniku bylam w zeszlym roku i w dzien bylo na prawde upalnie 32-35 stopni w cieniu. czasem delikatny wiaterek, ale bardzo cieply. noce juz chlodniejsze, ale okolo 20-23 stopni bylo
ja osobiscie polecam egipt!
DaftMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 16:30   #37
Reksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

no tak tak, w Tunezji nie jest już tak gorąco. ale Egipt też jest fajny. W zeszłym roku byłam z Coral Travel i szczerze mówiąc bardzo dobrze mi się z nimi odpoczywało! no i na wrzesień te kierunki są idealne
Reksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-31, 17:10   #38
wiktoriaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wrzesien - Turcja, Tunezja czy Egipt?

Cytat:
Napisane przez DaftMiss Pokaż wiadomość
z mojego soswiadczenia moge powiedziec, ze w Tunezji pod koniec wrzesnia nie jest juz tak goraco. jest srednio 25-27 stopni w cieniu + moga padac deszcze. ja bylam pod koniec sierpnia i juz mowili, ale to ostatnia szansa, bo pogoda taka jak byla bedzie juz nie dlugo. w turcji wrzesien-pazdziernik jest pora deszczowa, wiec to tez tam roznie bywa, ale powinna byc goraco - 30 stopni w cieniu. w turcji nie bylam, ale rodzice byli w zeszlym roku pod koniec wrzesnia i mowili, ze pogoda ok. natomiast w egipcie jest pogoda gwarantowana zawsze! w pazdzierniku bylam w zeszlym roku i w dzien bylo na prawde upalnie 32-35 stopni w cieniu. czasem delikatny wiaterek, ale bardzo cieply. noce juz chlodniejsze, ale okolo 20-23 stopni bylo
ja osobiscie polecam egipt!

W Turcji pora deszczowa zaczyna się w grudniu!
wiktoriaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-31 18:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.