Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 14:58   #151
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

To teraz bedziesz wiedziala na przyszlosc aby najpierw patrzec na oznaczenia kolorkow. Bo te cyferki nie wziely sie przypadkowo na opakowaniu
Jezeli nie lubisz czerwonej poswiaty to unikaj wszelkich farb, ktore maja na 2 i 3 miejscu wysokie cyferki.
A nigdy nie sugeruj sie opakowaniem, bo moze on nie byc tozsamy z rzeczywistoscia.
A u kazdej kobiety kolor wychodzi inaczej- jedne dziewczyny pisza, ze wychodzi tak jak na opakowaniu a u innych przynajmniej o ton ciemniejszy niz na opakowaniu.
Ja mialam na glowie ciemny blond i mrozna czekolade- i w obu przypadkack kolor wyszedl ciemniejszy niz na opakowaniu.
Bo ciemny blond przypominal jasny braz a mrozna czekolada powinna byc z poziomu jasnego brazu a wyszla jak ciemny braz , wpadajacy troche w czern z mahoniowa poswiata.
Ten kolorek byl dla mnie za ciemny, teraz na szczescie sie spral z moich wlosow i w kwietniu zafarbuje sobie ciemnym blondem bo jednak w nim wygladalam najlepiej a nie ma sensu siegac po ciemniejsze odcienie bo nie jestem za bardzo opalona
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:20   #152
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

uwielbiam owoce czekam na fotki jak juz zrobisz ciemny blond bo sama sie zastanawiam
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:46   #153
Spiffy0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cześć dziewczyny ) Przepraszam, jeżeli takie pytanie już padało, po prostu potrzebuję szybkiej pomocy. Moje naturalne włosy to ciemny blond. Kilkakrotnie robiłam już refleksy, lecz ostatnim razem fryzjerka zrobiła mi je siwe, czego nie chciałam. Chciałabym zmienić ich odcień, na cieplejszy. Zdaję sobie sprawę, że kolor zmienią całe moją włosy. Najlepiej castingiem. Który odcień polecacie? Zastanawiam się nad piaskowym blondem albo satynowym. Czy macie zdjęcia swoich włosków po tych właśnie kolorach? Z góry bardzo dziękuję i przepraszam, jeśli się powtarzam
Spiffy0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:55   #154
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
uwielbiam owoce czekam na fotki jak juz zrobisz ciemny blond bo sama sie zastanawiam
Jak pomaluje sie tym kolorkiem to wstawie fotki.
Mam zamiar w kwietniu sie farbnac Bo czekolada sie juz sprala.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:07   #155
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

uwielbiam_owoce dziękuje za rady i też czekam na ten Twój ciemny blondzik )

Jak na razie Brownie się spiera i wygląda coraz lepiej! Tylko zaraz przy głowie został czerwony wrrr....
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:59   #156
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ja jak dobrze pojdzie to jutro kupie sobie farbe, bo juz troche denerwuja mnie wlosy, ta mrozna czekolada sie sprala i zalatuje troche rudoscia
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:41   #157
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja jak dobrze pojdzie to jutro kupie sobie farbe, bo juz troche denerwuja mnie wlosy, ta mrozna czekolada sie sprala i zalatuje troche rudoscia
farbuj farbuj dzis ogladalam farbke i zatanawiam sie nad 6.0 i 5.0, wiecie moze jak wychodza ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 19:23   #158
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

A może ktoś miał do czynienia z Mroźnym Beżem?
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:07   #159
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

sluchajcie ciemnym blondem nie zafarbuje bo by nie wyszlo, mam za ciemne wlosy juz sa na poziomie brazu.
W to miejsce kupilam nowosc Castinga, ktora weszla na polki a mianowicie : sublime mousse - w formie pianki
Mam odcien 50 - pure brown (naturalny braz) - cena -> prawie 30 zl.
Bede w weekend farbowala bo dzisiaj to juz nie bo mnie w chacie nie bedzie a poprosze mame aby mi pomogla bo sama to poknoce;/
Jak bede po koloryzacji to wstawie fotki.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:20   #160
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
sluchajcie ciemnym blondem nie zafarbuje bo by nie wyszlo, mam za ciemne wlosy juz sa na poziomie brazu.
W to miejsce kupilam nowosc Castinga, ktora weszla na polki a mianowicie : sublime mousse - w formie pianki
Mam odcien 50 - pure brown (naturalny braz) - cena -> prawie 30 zl.
Bede w weekend farbowala bo dzisiaj to juz nie bo mnie w chacie nie bedzie a poprosze mame aby mi pomogla bo sama to poknoce;/
Jak bede po koloryzacji to wstawie fotki.
ja chyba pofarbuje tym blondem 600 bo napisalas wczesniej ze ladny jasny braz wychodzi, a na fotorelacje czekam bo interesuja mnie bardzo te nowe farby kolorek ktory wybralas jest piekny
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:57   #161
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
tak to ten blond satynowy i chyba bede jeszcze raz klasc na moj juz jasny braz

to ze mi cos rozjasnil to jest z drugiej strony nieprawdopodobne bo nawet nie ma amoniaku ale tak rozjasnil mi wiecej niz matrix socolor ( odcien superrozjasniajacy) ale nie oczekuj bardzo widoczej zmiany.
ja chce rozjasnic odrobinke wloski ale tak aby nie zniszczyc
poza tym plucze ostatnio wlosy rumiankiem i moze to wzmocnilo efekt
u Ciebie moze nic naprzyklad nic nie chwycic , ale mozesz sprobowac

jak zdecydujesz sie jednak ten blond to czekam na fotki

W końcu sprał się ten czarny kolor, odrost wiadomo- jasny, pozostałe włosy czekoladowe.
Nałożyłam CIEMNĄ CZEKOLADĘ tylko na odrosty na 10 min, później na resztę włosów na 4 minuty i wyszło nieźle.
Kolor równy i błyszczący. Trzymałam tak krótko, bo nie chciałam żeby kolor wyszedł za ciemny.
Ogólnie jestem nawet zadowolona.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
sluchajcie ciemnym blondem nie zafarbuje bo by nie wyszlo, mam za ciemne wlosy juz sa na poziomie brazu.
W to miejsce kupilam nowosc Castinga, ktora weszla na polki a mianowicie : sublime mousse - w formie pianki
Mam odcien 50 - pure brown (naturalny braz) - cena -> prawie 30 zl.
Bede w weekend farbowala bo dzisiaj to juz nie bo mnie w chacie nie bedzie a poprosze mame aby mi pomogla bo sama to poknoce;/
Jak bede po koloryzacji to wstawie fotki.

O! Nie wiedziałam że jest coś takiego! To farba czy nietrwała koloryzacja ten sublime mousse ?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 18:27   #162
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Playboyka, ja miałam castinga 600. Wychodzi głęboki brąz, dość ciemny, ale na moich włosach wszystkie brązowe farby łapią na ciemno.Brązik jest łądny, bez rudości, czerwieni, taki klasyczny.
Miałam jeszcze kiedyś miodowy karmel. Za pierwszym razem wyszedł bardzo ładny, choć miał złocisto-rudą poświatę. Drugim razem wyszedł zbyt rudy i już więcej go nie kupiłam.
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:38   #163
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Playboyka, ja miałam castinga 600. Wychodzi głęboki brąz, dość ciemny, ale na moich włosach wszystkie brązowe farby łapią na ciemno.Brązik jest łądny, bez rudości, czerwieni, taki klasyczny.
Miałam jeszcze kiedyś miodowy karmel. Za pierwszym razem wyszedł bardzo ładny, choć miał złocisto-rudą poświatę. Drugim razem wyszedł zbyt rudy i już więcej go nie kupiłam.
o dzieki za odp. ja juz nie wiem w koncu czym farbowac, a ta 600 spierala sie jak ? bo ja sie obawiam ze bedzie mi sie spierac brzydko

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-03-27 o 13:57
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:00   #164
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
czy ktoras z was uzywala oberzyne?
spójrz wyżej, wklejałam nawet zdjęcie- totalnie odradzam ten kolor, chyba że to na jakąś specjalną okazję, bo po kolejnym myciu nie bedzie śladu po oberżynie... Chociaż w sumie, to zależy na jakie włosy ją nakładałaś, ja na ciemne rude... więc na szczęście był też poblask bordo, ale nie wyobrażam sobie tego koloru na np brązie... będziesz fioletowa.
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:39   #165
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

juz mam ja kupiona... :/ mam wlosy bardzo ciemny braz farbowane, planowalam nalozyc na chwile rozjasniacz zeby zrobily sie jasniejsze a potem na to oberzyne. chcialabym taki efekt jak na zdjeciu, ta dziewczyna wlasnie nakladala oberzyne na sprane rudawo brazowe wlosy.... a co tam, zaryzykuje, najwyzej potem poloze jakis brazik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ober.jpg (12,7 KB, 124 załadowań)
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:24   #166
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ta pianka jest zaliczana do 3 grupy czyli trwalej koloryzacji.
Jednak babka w sklepie mi mowila, ze jest lagodniejsza od tego poprzedniego bo niby, ze w piance.
Dzisiaj bede farbowala to zdam relacje
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:06   #167
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Mialam podzielic sie swoimi wrazeniami odnosnie pianki castinga a wiec:
uzywalam odcienia 50 - naturalny braz,
jestem zadowolona z farbowania, kolorek wyszedl ladny -> ciemno - brazowy, napewno nie czarny, pod sloncem ma lekko wisniowa poswiate ale napewno nie zalatuje czerwonymi refleksami.
Kolorek wyglada naturalnie, niektore pasma sa jasniejsze - tak jak obiecuje producent.
Sposob przygotowania mieszanki jest banalnie prosty. Do butelki z mleczkiem utleniajacym wlewacie tylko plyn z kolorem , wystarczy przechylic butelke i mieszanka jest gotowa.
Mam dlugie wlosy - jak zapiecie stanika i 1 opakowanie zdecydowanie wystarczylo.
Jutro jak bedzie lepsze swiatlo to cykne fotki - kolor wyszedl taki jak na opakowaniu.
Co najwazniejsze wlosy sa brazowe a nie czarne!!!
Kolorek wyszedl zblizony troche do ciemnego blondu (600) starego castinga, moze minimalnie ciemniejszy.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-03-28 o 17:07
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:10   #168
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

i ja dzis tez farbowalam, castingiem 500 i jestem zadowolona nawet chcialam zrobic fotke ale zanim mi wlosy wyschly to slonce zaszlo a chcialam w swietle dziennym. kolor mi sie podoba wyszedl jak gleboki sredni braz ale i tak wiem ze sie pospiera i bedzie ladny jasny odcien i bardzo dobrze ze nie wzielam 600 bylby za jasny .

uwielbiam_owoce22 a jak z kondycja wlosow , przesuszone ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:28   #169
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Chcę sobie pomalować wlosy na jasny brąz lekko złocisty, wszystkie farby zawsze wychodza na moich wlosach ciemniej, nawet te fryzjerskie wiec zastanawiam się czy nie pomalowac mroźnym beżem, jak myślicie? teraz mam taki właśnie złocisty jasny braz wpadający w ciemny blond i nie chce zeby mi sie przyciemniły znów bo długo schodziłam z prawie czarnych włosów. Ale też sie zastanawiam czy mroźny beż mi rudy nie wyjdzie. Może ktoś malował tym kolorkiem ?? jakies doświadczenia??

Edytowane przez Irreplaceable
Czas edycji: 2011-04-05 o 10:42
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 13:21   #170
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Chcę sobie pomalować wlosy na jasny brąz lekko złocisty, wszystkie farby zawsze wychodza na moich wlosach ciemniej, nawet te fryzjerskie wiec zastanawiam się czy nie pomalowac mroźnym beżem, jak myślicie? teraz mam taki właśnie złocisty jasny braz wpadający w ciemny blond i nie chce zeby mi sie przyciemniły znów bo długo schodziłam z prawie czarnych włosów. Ale też sie zastanawiam czy mroźny beż mi rudy nie wyjdzie. Może ktoś malował tym kolorkiem ?? jakies doświadczenia??
Miodowy karmel będzie dobry. Początek brąz taki ciemny, ale u mnie sie splukiwal potem do braziku z odcieniem karmelu a pozniej do karmelu. No a jeszcze pozniej sie spłukał
Mroźny beż nie wiem jak wychodzi, ale bedzie zimny :P
Ciemny blond wychodzi jak brąz, ktoras tu wizazanka pokazywala zdjęcia moze taki ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:10   #171
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ja robiłam beżem, wyszedł chłodny odcień ciemnego blondu. No, ale ja kładłam na bardzo jasne włosy ale czytałam wcześniej opinie i ten blondo-brąz wychodzi prawie każdemu.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:16   #172
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ciemny blond też kiedyś robiłam na naturalnych brazowych włosach i wyszedł mi taki średni brąz z lekko czerwonawym polyskiem, ale po kilku myciach kolor mi się podobał, jak dla mnie jasny braz i ciemny blond wychodzą bardzo podobnie.
Rzeczywiscie ten miodowy karmel jest śliczny może się skuszę, tylko nie wiem czy Rossman w mojej mieścinie posiada aż tak szeroką gamę kolorów, bo to chyba jakieś nowe odcienie te miodowe, jeszcze jest sam Karmel też się ładny wydaje, hmm ciężko się zdecydować...
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:24   #173
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ja mam juz tydzien moj jasny braz 500 i teraz jest jeszcze piekniejszy niz po farbowaniu spralo sie troche bo mialam calkiem ciemne wlosy na poczatku ale teraz to sie robi naprawde jasny braz i jest ok
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:08   #174
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Mi jasny brąz zawsze wychodził jak ciemny brąz

bernadka20 a jaki miałas kolor włosów jak malowalaś miodowym karmelem? ja własnie bym nie chciala zeby mi przyciemnił włosy bo już mi się ciemne znudziły ponad dwa lata jasnym brazem malowalam.
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:55   #175
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Mi jasny brąz zawsze wychodził jak ciemny brąz

bernadka20 a jaki miałas kolor włosów jak malowalaś miodowym karmelem? ja własnie bym nie chciala zeby mi przyciemnił włosy bo już mi się ciemne znudziły ponad dwa lata jasnym brazem malowalam.
Farbowalam Miodowym karmelem jak mialam pozostalosci po Bursztynie z Casting W sumie takie przeblyski byly
Delikatnie przyciemni...Nie boj się :P Zdjęcie swoje gdzies dodawalam chyba tutaj z miodowego karmelu. No chyba, ze nie znajdziesz to mogę wkleić
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:44   #176
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
i ja dzis tez farbowalam, castingiem 500 i jestem zadowolona nawet chcialam zrobic fotke ale zanim mi wlosy wyschly to slonce zaszlo a chcialam w swietle dziennym. kolor mi sie podoba wyszedl jak gleboki sredni braz ale i tak wiem ze sie pospiera i bedzie ladny jasny odcien i bardzo dobrze ze nie wzielam 600 bylby za jasny .
ja dziś farbowałam 500 moje wyblakłe blond pasemka z 'pięknymi' odrostami obawiałam się że na pasemkach wyjdzie jaśniejszy kolor jednak całe włosy zostały pokryte jednolito. poza tym zostało mi jeszcze sporo farby z drugiej tubki aż się zdziwiłam bo mam bardzo długie włosy. ogólnie bardzo bardzo zadowolona jestem z koloru
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:03   #177
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

bernadka 20 chyba znalazłam te zdjęcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1292876275

Jeśli to tu masz miodowy karmel to rzeczywiście super wyszedł o taki kolorek by mi właśnie chodziło, w takim razie chyba jutro polecę go kupić
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:01   #178
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Kochana to po Bursztynie tak wyszlo :P Bursztyn mialam krocej na głowie jak Miodowy Karmel.
Juz pokazuje Miodowy karmel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15331.jpg (56,5 KB, 401 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC15351.jpg (154,5 KB, 420 załadowań)
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:33   #179
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Aaaa no rzeczywiście jest różnica, ładnie wyszedl na Twoich włoskach ten kolor, ja dzis bylam w Rossmanie i jednak nie wziełam tej farby, jakaś ona ciemna mi sie wydawala na opakowaniu, tzn z brazów chyba najjasniejsza, ale dla mnie i tak ona ciemna sie wydaje zreszta moje wlosy kazda farbe łapią jeszcze ciemniej niz na opakowaniu, w takim razie kupię chyba mroźny beż (którego akurat dzisiaj nie było) zobacze co z tego bedzie, wiem że to chłodny oddcien ale teraz mam ciepły wiec zawsze to jakas odmiana będzie, o ile wogole wyjdzie na moich wlosach
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:36   #180
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

ciemny blond tez ladnie wychodzi
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.