Jak naprawdę dobrze oczyścić skórę płytko unaczynioną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 20:06   #1
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21

Jak naprawdę dobrze oczyścić skórę płytko unaczynioną?


Witam,
mam skórę płyto unaczynioną z tendencją do pękania naczynek i w końcu chciałam
doprowadzić ją do prawie idealnego stanu.
Na wiosnę przymierzam się do usunięcia paru naczynek, które są widoczne i chciałam ją dobrze oczyścić z zaskórników, ale jak się okazuje przy takiej skórze jest do duży problem.
Dodam, że nie mam jakoś specjalnie dużo zaskórników ale nie chcę mieć w ogóle tych czarnych kropek na nosie.
Byłam u kosmetyczki, to poradziła mi jedynie peeling kawitacyjny, bo mechaniczne oczyszczanie odpada aby nie uszkodzić naczynek, ale jak sama stwierdziła aby całkowicie pozbyć się zaskórników peeling nie wystarczy i trzeba wyciskać, czyli w moim przypadku nic się nie da zrobić i musi być tak jak jest.

Powiedzcie, że to nie prawda i są jakieś sposoby by nie uszkodzić naczynek ale wydobyć i zlikwidować zaskórniki.
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:18   #2
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Jak naprawdę dobrze oczyścić skórę płytko unaczynioną?

Ja myślę, że warto spróbować peelingu kawitacyjnego- zrobić jeden zabieg i zobaczyć jaki będzie efekt, jeśli nie wystarczający to można już nawet tydzień później zrobić drugi. Jeśli kosmetyczka koniecznie będzie chciała coś usuwać mechanicznie, to należy pamiętać, że przy takiej skórze trzeba robić to baaardzo delikatnie,a najlepiej tego nie robić wcale
Przy peelingu kawitacyjnym zaskórniki z reguły same "wyskakują" na szpatułkę, więc część na pewno zostanie zlikwidowana.
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:48   #3
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Jak naprawdę dobrze oczyścić skórę płytko unaczynioną?

Pewnie spróbuję tego peelingu, zastanawiam się też nad kwasami pha bo gdzieś wyczytałam, że nie podrażniają ale na razie poszukam jakiejś dobrej kosmetyczki we Wrocławiu.
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.