Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 09:37   #2101
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Hej kropeczki, kurde czasu ostatnio nie mam, internet mi kuleje, komputer tez się muli pewnie zawirusowany, mała zdrowa byliśmy tylko na kontroli a ojciec chyba wyjdzie ze szpitala na święta. Ja pasztet zrobie po świetach (będe już wiedzieć czy wam dobry wyszedł), a w piatek pieke sero-makowiec.
witam wszystkich
a ja ostatni dzień w pracy przed świętami
pieczemy Miszelko, obowiązkowo
gdzie są wszyscy?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:10   #2102
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
witam wszystkich
a ja ostatni dzień w pracy przed świętami
pieczemy Miszelko, obowiązkowo
gdzie są wszyscy?
Zapracowani wszyscy, ja też chwila oddechu na kawe i pranko jakieś wstawie. Zmiana planów miałam piec ciasto w piatek ale jutro popołudniu sie wezme (bo w pt moze będzie trzeba ojca ze szpitala odebrać) a dzisiaj jak TZ z pracy wróci biore autko i śmigam na zakupy do Auchana (spożywczo-chemiczne)
Dziewczyny, filtruje iwostinem na to dermablend vichy (niestety konieczny), troszke różu i tusz do żęs i jeden błysk (świece sie jak jarzeniówka), moze za duzo tego filtra wale, moze chusteczka higieniczną zmatowić, jak dam na to puder sypki, to już wogóle maska, jak wy sobie z tym radzicie?
A co do plam to raz widać bardziej a raz mniej, niestety nie można tego zaplanować, zeby dzisiaj było mniej (bo do ludzi) a jutro bardziej (bo w domciu). Kurde bez tego filtra to bym tak ładnie zakamuflowała i maski by nie było.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:36   #2103
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
witam wszystkich
a ja ostatni dzień w pracy przed świętami
pieczemy Miszelko, obowiązkowo
gdzie są wszyscy?
Matko boska no ja dopiero wrociłam ale tu znowu mizernie z pisaniem kobiety to tylko świeta..nie dajmy sie oglupiac..2 dni a polacy szaleja jakby wojna miałam byc..taki wysyp w marketach..Piątek Nusia tak wieczorkiem..pietruche juz mam i watrobke tez...a Pati nie ma i co,kto nam ostatnie wskazowki podpowie..aaa i mam bananki a jak zjem to w pt kupie nastepne takze ..pieczemy krecika Na 18 mam imprezke zaplanowaną..:pije my:..Agi po rocu tak sie nie blyszcze..ale ja robie roc,podklad mieszam z baza(teraz ta AA a ona niby matuje) i puderkiem lekko..Te plamy mnie z rownowagi wyprowadzaja Nuska pigmanormisz sie?bo ja sie wystraszylam i zaniechałam...co robimy?smarujemy czy nie????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:52   #2104
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Plamki oj, rzeczywiście puściutko czy to naprawdę przez święta ja tam olewam w tym roku sprzątanie, pieczenie schabów, o ciastach nie wspomnę. Zresztą nawet jak bym chciała to czasu i sił brakuje- praca mnie wykańcza, a takie psychiczne zmęczenie najgporsze jest
Miszka - czemu chcesz rzucić pigmanorm???????????????
Aguś, ja też się trochę świecę, ale pomaga puder w kamieniu Max Factora - tani a skuteczny
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:57   #2105
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamki oj, rzeczywiście puściutko czy to naprawdę przez święta ja tam olewam w tym roku sprzątanie, pieczenie schabów, o ciastach nie wspomnę. Zresztą nawet jak bym chciała to czasu i sił brakuje- praca mnie wykańcza, a takie psychiczne zmęczenie najgporsze jest
Miszka - czemu chcesz rzucić pigmanorm???????????????
Aguś, ja też się trochę świecę, ale pomaga puder w kamieniu Max Factora - tani a skuteczny
hello
ja nie przez święta nie piszę tylko przez prace
ja Maallaa chcac nie chcąc musze sprzątać i gotowac i w ogóle bo święta sa u mnie, ale wiecie co - ja uwielbiam święta
przed jestem nerwowa i obiecuje sobie - nigdy więcej, ale jak nadejdą to jest czad
Miszelko nie smarowałam się bo wczoraj nie mogłam straszyć - ale dziś wieczorem na całą buzie daję
opracowałam taki system że na calą buzie co drugą noc - zobacze co z tego będzie
ale już wiem ze pomaga
mam bledszą całą twarz, lącznie z plamami hi hi
burak zszedł to widać
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 14:05   #2106
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello
ja nie przez święta nie piszę tylko przez prace
ja Maallaa chcac nie chcąc musze sprzątać i gotowac i w ogóle bo święta sa u mnie, ale wiecie co - ja uwielbiam święta
przed jestem nerwowa i obiecuje sobie - nigdy więcej, ale jak nadejdą to jest czad
Miszelko nie smarowałam się bo wczoraj nie mogłam straszyć - ale dziś wieczorem na całą buzie daję
opracowałam taki system że na calą buzie co drugą noc - zobacze co z tego będzie
ale już wiem ze pomaga
mam bledszą całą twarz, lącznie z plamami hi hi
burak zszedł to widać
Nuśka - serio?bo dziś nie jest Prima Aprilis. pigmanorm pomaga?
A co do świąt to mnie pewnie też prędzej czy później czeka ich przygotowywanie, ale póki co inni mnie goszczą hehe
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 14:21   #2107
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nuśka - serio?bo dziś nie jest Prima Aprilis. pigmanorm pomaga?
A co do świąt to mnie pewnie też prędzej czy później czeka ich przygotowywanie, ale póki co inni mnie goszczą hehe
farciara
nie zartuje, jasne zę nie zeszło wszystko ale napewno się ruszyło, te moje cienie są bledsze
uffff ale dzień dobrze że jutro wolne

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-08 o 14:22 Powód: lit.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 17:07   #2108
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
farciara
nie zartuje, jasne zę nie zeszło wszystko ale napewno się ruszyło, te moje cienie są bledsze
uffff ale dzień dobrze że jutro wolne
Nuśka wlałas w me serce otuche..jak widzisz efekty to ..i,ze smarujesz..to ja tez bede..a co..od poczatku,miało byc razem-to razem wystraszylam sie troche ze moze slonce fotouczulac po pigm..ale ...dobra lece..pomoc TZ-i dmuchac swieczki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 18:13   #2109
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nuśka wlałas w me serce otuche..jak widzisz efekty to ..i,ze smarujesz..to ja tez bede..a co..od poczatku,miało byc razem-to razem wystraszylam sie troche ze moze slonce fotouczulac po pigm..ale ...dobra lece..pomoc TZ-i dmuchac swieczki
sto lat i udanego dmuchania....świeczek
laseczki poproszę jeszcze o przepis na żur- może macie jakiś sprawdzony?
bo ja zawsze robie tak z głowy
Miszelko smaruj
wiesz jakie wyszły numery z moją koleżanką, która miała przysłać mi pigmanorm - ona naprawde kupiła i wysłała a do mnie nie doszedł
nie chciała ode mnie pieniędzy a teraz przyjeżdza na święta i mówiła że ma dla mnie jakiś krem wybielający - kupiła w aptece i nie chce powiedzieć ile kosztował
w piątek przyjedzie i mi da - już nie chce wysyłać

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-08 o 18:14 Powód: lit.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 22:13   #2110
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dobranoc zapracowane plameczki, mam nadzieje ze jutro będziecie zaglądać

znowu pusto?
dzieńdoberek chciałam powiedzieć, z kawką przyszłam a tu cisza

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-09 o 08:09
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:13   #2111
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek ...ja tez kawusie popijam , milego dnia wszystkim ....ja jakos nie w sosie przez te luszczenie , juz nawet mi sie narzekac nie chce , trzymajcie sie i przyjemnosci w przedswiatecznym bieganiu , krzataniu , sprzataniu itp, itd
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 08:21   #2112
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
sto lat i udanego dmuchania....świeczek
laseczki poproszę jeszcze o przepis na żur- może macie jakiś sprawdzony?
bo ja zawsze robie tak z głowy
Miszelko smaruj
wiesz jakie wyszły numery z moją koleżanką, która miała przysłać mi pigmanorm - ona naprawde kupiła i wysłała a do mnie nie doszedł
nie chciała ode mnie pieniędzy a teraz przyjeżdza na święta i mówiła że ma dla mnie jakiś krem wybielający - kupiła w aptece i nie chce powiedzieć ile kosztował
w piątek przyjedzie i mi da - już nie chce wysyłać
Hej z ranaNuska ja daje wsad zuru ze sloika ,duzo białej(mozna podsmazyc z normalna kielbaska chwile i wlac z tym tluszczem)..czosnek zabek,chili,majeranek,kos tke knora,wloszczyzne..i kup zur z knorra taka zielona wieksza torebka,wsyp ja cala..bedzie pyszny zobaczysz..ziemniaczki w kostke,magi,no i wegeta..caly efekt w knorze..mniam...zaw sze chwala ze smakuje jak z knajpki..tak samo grochowa..jak zupe gotujesz wszystko to samo(z tym ze groch moczy sie cala noc) i dodajesz z Winiar grochowa (duza torebka)pycha...boczus obowiazkowo,kostka jakas tezdla faceta hi hi..Ale mialam kaca w nocy i glowa mnie bolała o 4 musialam sie podeprzec tabletkąale bylo warto..urodzinki sie udały i...dmuchanie swieczek hm..tezPigmanorm polozylam na czoło...ciekawe co to za krem ma ta Twoja kolezanka Kup banany!!! przypominam niesmiało Co tu takie puchy???? my sie tylko ostały...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:28   #2113
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej z ranaNuska ja daje wsad zuru ze sloika ,duzo białej(mozna podsmazyc z normalna kielbaska chwile i wlac z tym tluszczem)..czosnek zabek,chili,majeranek,kos tke knora,wloszczyzne..i kup zur z knorra taka zielona wieksza torebka,wsyp ja cala..bedzie pyszny zobaczysz..ziemniaczki w kostke,magi,no i wegeta..caly efekt w knorze..mniam...zaw sze chwala ze smakuje jak z knajpki..tak samo grochowa..jak zupe gotujesz wszystko to samo(z tym ze groch moczy sie cala noc) i dodajesz z Winiar grochowa (duza torebka)pycha...boczus obowiazkowo,kostka jakas tezdla faceta hi hi..Ale mialam kaca w nocy i glowa mnie bolała o 4 musialam sie podeprzec tabletkąale bylo warto..urodzinki sie udały i...dmuchanie swieczek hm..tezPigmanorm polozylam na czoło...ciekawe co to za krem ma ta Twoja kolezanka Kup banany!!! przypominam niesmiało Co tu takie puchy???? my sie tylko ostały...

hello
banany i warzywa kupie w piątek rano coby świeże były
mam wszyatko na żur oprócz tego knorra- zakupie
tylko u nas świąteczny żur jest bez ziemniaków
robie jeszcze babkę ziemniaczaną, łatwe i dobre
ja wczoraj pigm.... na całą facjate i nie ma buraka
własnie nie wiem co zakupiła, jutro przyjedzie - zobaczymy
to się Miszelce impreza udała
Lapiel mocno się łuszczysz?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:34   #2114
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello
banany i warzywa kupie w piątek rano coby świeże były
mam wszyatko na żur oprócz tego knorra- zakupie
tylko u nas świąteczny żur jest bez ziemniaków
robie jeszcze babkę ziemniaczaną, łatwe i dobre
ja wczoraj pigm.... na całą facjate i nie ma buraka
własnie nie wiem co zakupiła, jutro przyjedzie - zobaczymy
to się Miszelce impreza udała
Lapiel mocno się łuszczysz?
Kup ,kup ten zur,ale z knora..testowalam inne -ten najlepszy..podnosi walory zupy do oceny:6...u mnie barszcz biały z jajeczkiem i kielbaska(TZ uwielbia)..jak rozne dialekty terytorialne,tak rózne kuchnie....Tez nie mam buraka narazie,ale dobrze bo chce leciec jakies spodnie kupic..czarne..po zakupach moge sie zaczerwienic..thiospot em sobie pomoge...Jakos mi razniej ze sie smarujesz..wpadłam w lekkiego doła,ze mam zaniechac..pigm..i innych az do jesieni...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:57   #2115
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kup ,kup ten zur,ale z knora..testowalam inne -ten najlepszy..podnosi walory zupy do oceny:6...u mnie barszcz biały z jajeczkiem i kielbaska(TZ uwielbia)..jak rozne dialekty terytorialne,tak rózne kuchnie....Tez nie mam buraka narazie,ale dobrze bo chce leciec jakies spodnie kupic..czarne..po zakupach moge sie zaczerwienic..thiospot em sobie pomoge...Jakos mi razniej ze sie smarujesz..wpadłam w lekkiego doła,ze mam zaniechac..pigm..i innych az do jesieni...
nie mart się, w razie czego kupimy cos2 i bedziemy się jesienią maziać
ja lece po urzędach pobiegać
miłego dzionka, wpadne później
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:42   #2116
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Co to babka ziemniaczana??? jak wrocisz to napisz koniecznie!!!..Lapi łuszczysz sie..do bani,wiem..wytrzymaj:cmok :Winni..Madzia a Ty gdzie??? i cała reszta:cry :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:19   #2117
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a do bani zaebyscie wiedzialy ...caly humorek mi psuje to luszczenie , do tego lap nie moge opanowac i wciaz grulam , tre i wieczoram wygladam paskudnie bo znow czerwona , pewnie od tego pocierania twarzy caly dzien ....z reszta ciagle wygladam jak bym ostro z solarka przesadzila ....

laseczki powiedzcie mi - baza rozswietlajaca czy tam brazujaca polozona na krem z filtrem go nie destabilizuje prawda ????? tak sobie wymyslilam ,ze moze w ogole przez wiosne i lato podkladu uzywac nie bede skoro plamki zniknely bo ZNIKNELY YUPI! i tylko bym sobie filterek + baze kladla ....luszczyc sie przestane to jak 20-stka z twarzy , po co mazidla klasc ....se wlalam z ta 20stka ......jakos sama sie musze na duchu podniesc
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 15:44   #2118
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
a do bani zaebyscie wiedzialy ...caly humorek mi psuje to luszczenie , do tego lap nie moge opanowac i wciaz grulam , tre i wieczoram wygladam paskudnie bo znow czerwona , pewnie od tego pocierania twarzy caly dzien ....z reszta ciagle wygladam jak bym ostro z solarka przesadzila ....

laseczki powiedzcie mi - baza rozswietlajaca czy tam brazujaca polozona na krem z filtrem go nie destabilizuje prawda ????? tak sobie wymyslilam ,ze moze w ogole przez wiosne i lato podkladu uzywac nie bede skoro plamki zniknely bo ZNIKNELY YUPI! i tylko bym sobie filterek + baze kladla ....luszczyc sie przestane to jak 20-stka z twarzy , po co mazidla klasc ....se wlalam z ta 20stka ......jakos sama sie musze na duchu podniesc
Lapi tak mi sie wydaje ze brązerów lepiej unikac,ale spytaj Buczki..rozswietlajaca to chyba tak..ale masz fajnie..młodsze lico..bez plamek oświec mnie Ty mialas co?cosmelan sama 2 czy z maska bo nie pamietami ile to latek sie odmlodziłas kobieto? jupi..ciesze sie razem z Tobą...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 17:59   #2119
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

kochanienka Michelle dzieki za mile slowa , mialam maske ,ja jak juz robie to zaraz full zestaw ...po samej 2 to bym tak nie jeczala
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 18:01   #2120
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

czesć dziewczyny, ja musze się wam przyznać że do świąt się średnio szykuje, od pon. o 21 już w łóżeczku i śpie jak susełdziś dopiero zaczęłam po pracy, teraz robie galarete a jutro z rana pasztet a potem do rodzinki wyjazd z wałówką
Michell pietruszke drobno kroisz i dodajesz, ja kupiłam 4 pęczki. Też smaruje się dalej Neo choć z lekkim strachem. Michell czemu lepiej brązerów nie używać? ja czasami daje na policzki ale jak trzeba to rezygnuje od razu
Agam ja mache też mam na twarzy i do tego prawie cały dzień czuje ten filtr na buzi i tak średnio mi z tym jest (smaruje avene). Na kompakt daje czasem dry flo i matowi, ale lepie się strasznie dalej, i nie wiem czy na tą lepkość coś poradzić można. Jak z rodzinką całować się będę
Zastanawiam się nad tym dosmarowywaniem. Robie to jak wróce z pracy, ale jak zmywam tą poranna warstwe to dużo tego filtra zostaje mi na dłoniach, prawie całe białe są i myśle czy to dosmarowywanie jest w takim przypadku konieczne. Ja nie wiem, czy to chodzi o to żeby dosmarować bo filtr się ściera jak się nie uważa, czy dosmarować bo po jakimś czasie na buzi poprostu już tak nie chroni mimo tego że tam jest. Wiecie coś o tym?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:46   #2121
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
czesć dziewczyny, ja musze się wam przyznać że do świąt się średnio szykuje, od pon. o 21 już w łóżeczku i śpie jak susełdziś dopiero zaczęłam po pracy, teraz robie galarete a jutro z rana pasztet a potem do rodzinki wyjazd z wałówką
Michell pietruszke drobno kroisz i dodajesz, ja kupiłam 4 pęczki. Też smaruje się dalej Neo choć z lekkim strachem. Michell czemu lepiej brązerów nie używać? ja czasami daje na policzki ale jak trzeba to rezygnuje od razu
Agam ja mache też mam na twarzy i do tego prawie cały dzień czuje ten filtr na buzi i tak średnio mi z tym jest (smaruje avene). Na kompakt daje czasem dry flo i matowi, ale lepie się strasznie dalej, i nie wiem czy na tą lepkość coś poradzić można. Jak z rodzinką całować się będę
Zastanawiam się nad tym dosmarowywaniem. Robie to jak wróce z pracy, ale jak zmywam tą poranna warstwe to dużo tego filtra zostaje mi na dłoniach, prawie całe białe są i myśle czy to dosmarowywanie jest w takim przypadku konieczne. Ja nie wiem, czy to chodzi o to żeby dosmarować bo filtr się ściera jak się nie uważa, czy dosmarować bo po jakimś czasie na buzi poprostu już tak nie chroni mimo tego że tam jest. Wiecie coś o tym?
Z firm rodzimych Iwostin jest pierwszym zwiastunem zmian na lepsze – kremy Solecrin zawierają zarówno Tinosorb M jak i Tinosorb S. Filtry chemiczne reprezentują dużo bardziej urozmaiconą rodzinę. Ich działanie polega nie na odbijaniu światła (choć mamy wśród chemicznych filtrow jeden wyjątek od tej reguły – Tinosorb M, który łączy w sobie właściwości filtra chemicznego i fizycznego), lecz na jego pochłanianiu i zamianie energii świetlnej w ciepło lub też w światło o innej szerokości pasma (często fluorescencyjne, stąd po aplikacji niektórych preparatow z filtrami ma się wrażenie błękitnawej poświaty). Filtrów chemicznych występuje ogromna mnogość, dużo trudniej je spamiętać niż filtry mineralne, które prócz tego że jest ich mało, mają raczej swojskie nazwy. Zasadniczo jednak, jeśli chcemy kupić produkt ochronny, kierujemy się oznaczonym na opakowaniu faktorem SPF. A skoro ów faktor został dla danego kremu wyznaczony, to niewątpliwie krem musi zawierać jakieś filtry chroniące przed UVB. Inna sprawa, czy ów krem faktycznie daje nam deklarowaną ochronę. Tego jednak użytkownik sprawdzić nie może. Może za to skontrolować występowanie na liście składników chemicznych filtrow chroniących przed UVA. Tych jest na szczęście (w tej chwili) tylko siedem, acz i tak mają trudne do spamiętania nazwy.

Co do wad i zalet filtrów organicznych, to, jak można przypuszczać, nie ma róży bez kolców. Co prawda filtry chemiczne nie barwią skóry tak, jak to robią filtry mineralne, są też generalnie "lżejsze", ale... mogą zabarwiać tkaniny. Włókna sztuczne – szczególnie poliester – trwale. Plamy są szczególnie widoczne na jasnej odzieży. Filtry chemiczne mają też większy potencjał drażniący, stąd osoby o bardzo wrażliwej cerze mogą po aplikacji mieć uczucie szczypania lub pieczenia. Największym mankamentem filtrów chemicznych jest jednak fakt, że niektóre z nich tracą na skuteczności wraz z upływem czasu (głównie dotyczy to Parsolu 1789). Wynika to ze sposobu, w jaki działają. Stąd większość producentów zaleca ponowną aplikację kremów po upływie dwóch godzin, by zapewnić jak najskuteczniejszą ochronę.
Między bajki wlożyć należy historie o szkodliwości filtrów organicznych (badania udowadniające tę szkodliwość często były przeprowadzone przy zastosowaniu dawek kilkuset razy wyższych, niż te, które aplikujemy zgodnie z zaleceniami COLIPA). Jedynym, który faktycznie mógł mieć negatywny wpływ na skórę, był – wycofywany obecnie z użycia – silnie alergizujący PABA. Podobnie alergizująco może działać benzophenon-3, stąd EU wymogła specjalne oznakowanie produktów (na opakowaniach musi być napisane: "contains oxybenzone"). Hm jakby nie bylo czy to filtr mineralny,chemiczny czy organiczny..pisza o ponownej aplikacji co 3-4 godz..Pati jak to wyjezdzasz a kto wieczorkiem nam pomoze w razie wu...jakies ostatnie wskazówki bo juz mam wszystko..4 pęczki pietruchy tezmusza byc te bulki maslane???:conf used: i nie bedzie to za bardzo pietruszkowate?? no tak pytam
Nazwa wg konwencji INCI
Nazwa handlowa (przykładowa)
opis


---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Brązujących specyfików na odbarwiana skórke lica lepiej nie kłaść...ale to juz nam prezesowa Buczusia niech wyjasniNuśka nic nie kupiłam..bez spodni pójdę oooo...ale za to zaliczyłam kosmetyczke i mam pieknego francuza góra-dół..i czerwone czółko
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:20   #2122
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Michell
Bułki muszą być, dają taki fajny smaczek, pietrucha też 4 pęczki to w sam raz. Pamiętaj o przyprawie do mięsa mielonego. Mam nadzieje, że nie będziesz kląć na mnie po tym pieczeniu. Ale uda się to naprawde proste, mi zawsze wychodzi a wybitna kucharka nie jestem.
Galareta zrobiona. Ide spać.
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 06:52   #2123
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć kuchareczki ale szalejecie z tymi wypiekami, goście będą zadowoleni
Lapiel - a Ty jaki czas po masce jesteś? i naprawdę plamy Ci zniknęły??
Miszelko - a Ty też widzisz efekty pigmanormu jak Nuśka?
A co w ogóle dzisiaj porabiacie?obrobione?w pracy?
Ja jeszcze dziś pracuję, ale może nas trochę wcześniej puszczą do domciu
na kawusię zapraszam
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:19   #2124
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Co to babka ziemniaczana??? jak wrocisz to napisz koniecznie!!!..Lapi łuszczysz sie..do bani,wiem..wytrzymaj:cmok :Winni..Madzia a Ty gdzie??? i cała reszta:cry :
hej hej
moje dzieci znowu chore
kaszel goraczka antybiotyk

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Dzięki Michell
Bułki muszą być, dają taki fajny smaczek, pietrucha też 4 pęczki to w sam raz. Pamiętaj o przyprawie do mięsa mielonego. Mam nadzieje, że nie będziesz kląć na mnie po tym pieczeniu. Ale uda się to naprawde proste, mi zawsze wychodzi a wybitna kucharka nie jestem.
Galareta zrobiona. Ide spać.
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH.
nie moge znalezc twojego przepisu na babke ziemniaczana
prosze napisz jeszcze raz


W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-04-10 o 08:21
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:34   #2125
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej pracusie
Miszelko nie uwierzysz co się stało - upiekłam babkę i mi się udała
przepis wzięlam ze strony wielkie żarcie - ale numer
podaje linka

http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis8134.html

i tak się rozpędziłam ze kopiec kreta też już w lodówce
ide z dzieckiem na 18 do kościoła więc pieczenie już odfajowalam
apropo fajek - Miszelka opowiadaj sny
teraz biore się za przyprawianie schabu - robie ze śliwką i taki w musztardzie - też z wielkiego żarcia

http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis13381.html

a co mi dam jeszcze jednego linka

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-10 o 14:37 Powód: link
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:41   #2126
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Życzę Wszystkim Udanych, Spokojnych, Zdrowych Św. Wielkanocnych, smacznego tradycyjnego jajka, Udanego Dyngusa, udanych wypieków Świątecznych i innych znakomitych potraw no i oczywiscie pięknego Swiatecznego bez-plamowego wyglądu !!!

AGAM ja parę dni temu zakupiłam filtr ROC bez koloru, on nie bieli i nie jest bardzo tłusty !!! smaruje na niego podkład i puder sypki i jest bardzo ok !!!

Pozdrawiam Wszystkich
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 16:10   #2127
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hej pracusie
Miszelko nie uwierzysz co się stało - upiekłam babkę i mi się udała
przepis wzięlam ze strony wielkie żarcie - ale numer
podaje linka

http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis8134.html

i tak się rozpędziłam ze kopiec kreta też już w lodówce
ide z dzieckiem na 18 do kościoła więc pieczenie już odfajowalam
apropo fajek - Miszelka opowiadaj sny
teraz biore się za przyprawianie schabu - robie ze śliwką i taki w musztardzie - też z wielkiego żarcia

http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis13381.html

a co mi dam jeszcze jednego linka
no brawouwinełaś sie..a ja dopiero zaczynam nie mam snów kurde ani nic a nic..Morfeusz nie dopuszcza do mnie czy co Ide klecic pasztecik
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:07   #2128
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was wszystkie .....mallus - jestem 9 dzien po masce , plamy zniknely 2 -3 dni temu , choc moze i wczesniej ale bylam mocno czerowna i pod ta czerwienia to trudno bylo stwierdzic ich brak z cala pewnoscia, dzis burak z twarzy zszedl mi w koncu choc i tak kto mnie widzi to sie smieje ,ze na solarium sie pieklam ....a nich sobie mysla ...ZYCZE WSZYSTKIM ODPOCZYNKU , SLONKA I SAMYCH MILYCH CHWIL W TE SWIETA ...konczcie juz zakupy i prace domowe i robmy sobie luz
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:11   #2129
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Z okazji Świąt życze Wszystkim cosmelanką:
Słońca,gdy wokół pochmurno,
> czasu,którego wciąż brak,
> uśmiechu,o który tak trudno,
> a który rozjaśnia nam świat.
> Miłości co nie ustaje i wiary
> w każdy dzień,
> ziemi co bywa rajem kiedy
> nam dobrze jest.
> Marzeń co się spełniają,
> bliskich co blisko są. ..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:19   #2130
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kropeczki, wczoraj się cała zuszczyłam bo mocniej na noc maznęłam cos2.

Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego Dyngusa, który zmyje nasze plamki wszystkim plamiastym życzy Aga.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.