DIOR - kolorówka cz.II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 10:44   #331
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Misiakasiulec nie jest... a wrecz przeciwnie ... tez bym wolala chanelowe czworki, te im wyszly ...


a przy okazji... obiecane zdjecia zakupow plus porownanie lakieru do Coconutka... Lip polishow 004 z 001 i 002 ... staralam sie jak najlepiej oddac kolory... nie bylo to latwe ufff...
Desti cudne zakupy
Lip Polish wygląda na ideał i lakier też niczego sobie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti piękne zdjęcia ale to wiesz bo wszystkie Twoje zdjęcia są mistrzowskie. a zakupy no cóż kwintesencja pragnień. kolor lakieru do ust śliczny, zapowiada się, że znalazłam ideał.
dziękuję za wrażenia estetyczne. : roza:
Dla mnie tez zapowiada się na ideał Jest piękny! Cudownie mleczny. Już widzę ten efekt na ustach

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie Na sam widok skladu mnie wysypalo
Silikonów nie żałowali...I jeszcze alkohol... Dla mnie minusem jest też ten pędzelek. Fajny ogólnie, ale nie do problematycznych cer. Już widzę szalejące na nim bakterie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:51   #332
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Kurczę,powiedzcie,że jestem nienormalna...kliknęłam paletę Twilight mając już na stanie w formie testerowej.Test er pójdzie na targowisko a ja będę cieszyć oko kasetką z pacynkami.Ooo,taki miał być plan,ciekawe czy wypali


Na All pojawił się puder z nowej lekcji za niesamowitą cenę-255 złotych.Wątpię,by tyle kosztował nawet w stacjonarnej perfumerii
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:55   #333
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Na All pojawił się puder z nowej lekcji za niesamowitą cenę-255 złotych.Wątpię,by tyle kosztował nawet w stacjonarnej perfumerii
No przecież 260 ma kosztować O czym pisałam parę stron wcześniej.
Niestety.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:03   #334
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No przecież 260 ma kosztować O czym pisałam parę stron wcześniej.
Niestety.
Chyba żartujesz.Liczyłam, że góra 210-220 złotych,to wszystko
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:07   #335
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Desti robisz przepiękne zdjęcia!!! Gratuluje zakupów.
A co robi ten puder? z koronką, oprócz tego że pięknie wygląda
dziekuje
a puder... oprocz tego szybko przestaje tak pieknie wygladac i tester, ktory byl pare razy myzniety nie mial juz tej pieknej koronki... tylko jasny placek ... a pozatym dale perlowy blink blink... jak dla mnie nic specjalnego...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie Na sam widok skladu mnie wysypalo
... prawde mowiac nie spotkalam jeszcze bazy bez silikonow ...

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
diorblush cinammon i rosebud o wklejenie jakiś zdjęć , najlepiej na twarzy (od tygodni chodzę po sephorachh i douglasach i nie ma właśnie tych dwóch kolorów!)
cinnamon moge sluzyc... nie na twarzy a na rece... -> -klik - ... to ten po lewej na zdjeciu...

RedShine dziekuje ... Lip polish jest sliczny ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:15   #336
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość



... prawde mowiac nie spotkalam jeszcze bazy bez silikonow ...
A ja nie tylko spotkalam, ale nawet kupilam Korres, Face Primer, Silicone Free (http://sephora.com/browse/product.jh...egoryId=C11245 )

Zeby nie bylo offtopa - dostalam dzis dwie paczuszki Przyszly moje testerowe cacka Diora (patki Sunset Cafe oraz pomadka Dior Addict Orange Gipsy) oraz cienie Givenchy Nie moge sie zdecydowac, co testowac jako pierwsze, ale chyba postawie na Diora
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:16   #337
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Chyba żartujesz.Liczyłam, że góra 210-220 złotych,to wszystko
Nie żartuję W najnowszym Twoim Stylu jest zapowiedź tego pudru i jest tam podana właśnie taka cena. MA-SA-KRA

Nie kupię go za tyle, no way.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 11:19   #338
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie żartuję W najnowszym Twoim Stylu jest zapowiedź tego pudru i jest tam podana właśnie taka cena. MA-SA-KRA

Nie kupię go za tyle, no way.
Ja też nie kupię,szczególnie,że desti pisze,że to nic specjalnego.No chyba,że trafi się jakaś specjalna okazja za jakąś śmieszną cenę,to i owszem,spróbuję
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:20   #339
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja nie tylko spotkalam, ale nawet kupilam Korres, Face Primer, Silicone Free (http://sephora.com/browse/product.jh...egoryId=C11245 )
Urbanku ja mowie o produktach dostepnych tutaj w perfumeriach (bez wzgedu czy to Dior, Lancome, YSL, Givenchy... itd. itp.) ...

a przy okazji Korres... brrrr ...99 percent natural... na pewno by mnie uczulilo, ze duzo natury ....

juz nie wnikajac, ze co mi po Sephorze w stanach ... oni maja wiele fajnych rzeczy, ktore ewentualnie moge sobie poogladac na obrazkach ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:40   #340
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Urbanku ja mowie o produktach dostepnych tutaj w perfumeriach (bez wzgedu czy to Dior, Lancome, YSL, Givenchy... itd. itp.) ...

a przy okazji Korres... brrrr ...99 percent natural... na pewno by mnie uczulilo, ze duzo natury ....

juz nie wnikajac, ze co mi po Sephorze w stanach ... oni maja wiele fajnych rzeczy, ktore ewentualnie moge sobie poogladac na obrazkach ...
Ale Korres to grecka firma i to w dodatku dostepna w DE Ich Pommegranate Moisturizer to moj KWC wsrod kremow nawilzajacych, trzymam sie go twardo od 3 opakowan Niemniej jednak fakt - jako "dziecko chemii" zrobilabys sobie tylko tymi kosmetykami krzywde

Wracajac do tematu - wlasnie na szybko wysmarowalam sie kafejka i cyganem Powiem krotko - jestem ZACHWYCONA! Kolory idealne, nasycenie barw tez, cieniowalo sie miodzio*, a szmineczka - mru. Tym oto sposobem doszlam do wniosku, ze chyba jestem typem zdecydowanie cieplym


*Co do nakladania, na poczatku byl maly problem. Zaczelam aplikacje pedzlami Zoeva, ze sztucznego wlosia (ktore notabene swietnie mi sluza i wspolgraly dotad z cieniami wszystkich marek jakie posiadam) i przezylam szok - cienie lepily sie do pedzli i nie dalo sie ich przetransportowac na powieke! Moglam trzec i trzec, a wiekszosc i tak zostawala na pedzlu Juz prawie zaczelam wpadac w panike, ze co za szajs, ale sprobowalam innych pedzli, tym razem z wlosia naturalnego z Sephory i podzialalo

Pytanie do Was - tez tak macie z Waszymi piatkami?

Aha - cienie nakladalam na gole powieki, bez bazy. Jestem ciekawa w jakim stanie dotrwaja do wieczora
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:47   #341
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale Korres to grecka firma i to w dodatku dostepna w DE Ich Pommegranate Moisturizer to moj KWC wsrod kremow nawilzajacych, trzymam sie go twardo od 3 opakowan Niemniej jednak fakt - jako "dziecko chemii" zrobilabys sobie tylko tymi kosmetykami krzywde
no wlasnie... to naturalne a te omijam szerokim lukiem ... to nic dziwnego, ze nie slyszalam ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Wracajac do tematu - wlasnie na szybko wysmarowalam sie kafejka i cyganem Powiem krotko - jestem ZACHWYCONA! Kolory idealne, nasycenie barw tez, cieniowalo sie miodzio*, a szmineczka - mru. Tym oto sposobem doszlam do wniosku, ze chyba jestem typem zdecydowanie cieplym
rob zdjatka i pokazuj ... tylko te zdjecia troche zmniejsz ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
*Co do nakladania, na poczatku byl maly problem. Zaczelam aplikacje pedzlami Zoeva, ze sztucznego wlosia (ktore notabene swietnie mi sluza i wspolgraly dotad z cieniami wszystkich marek jakie posiadam) i przezylam szok - cienie lepily sie do pedzli i nie dalo sie ich przetransportowac na powieke! Moglam trzec i trzec, a wiekszosc i tak zostawala na pedzlu Juz prawie zaczelam wpadac w panike, ze co za szajs, ale sprobowalam innych pedzli, tym razem z wlosia naturalnego z Sephory i podzialalo
ja uzywam pedzelkow z sephory ... najlepsze sa do piatkek ...

a wlasnie wiedzialam... tak mi sie cos kolatalo po glowie... jak pedzle z Zoevy ??... zadowolna jestes ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 12:13   #342
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

A ja ponawiam problem nowych cieni stylish move 970 pisałam o tym na poprzedniej stronie
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:20   #343
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
A ja ponawiam problem nowych cieni stylish move 970 pisałam o tym na poprzedniej stronie
dopoki ktos ich w rece nie dorwie to sie nie dowiemy... cos w nich zmienili... sa dwa nowe zestawy piatek plus poprawione 970... czemu tak zrobili wiedza pewnie tylko ci w diorze ...

ja tylko mam nadzieje, ze wejda do regularnej sprzedazy bo czaje sie na paletke do smoky ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:38   #344
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

u mnie ciągle rozpakowują Diora - testery mają, ale żeby coś kupić to nie :/
odechciało mi się dupkę ruszać dzisiaj :/ ale muszę odebrać wii fit
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:43   #345
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale Korres to grecka firma i to w dodatku dostepna w DE Ich Pommegranate Moisturizer to moj KWC wsrod kremow nawilzajacych, trzymam sie go twardo od 3 opakowan Niemniej jednak fakt - jako "dziecko chemii" zrobilabys sobie tylko tymi kosmetykami krzywde

Wracajac do tematu - wlasnie na szybko wysmarowalam sie kafejka i cyganem Powiem krotko - jestem ZACHWYCONA! Kolory idealne, nasycenie barw tez, cieniowalo sie miodzio*, a szmineczka - mru. Tym oto sposobem doszlam do wniosku, ze chyba jestem typem zdecydowanie cieplym
A nie mówiłam, że te cienie będą Ci idealnie pasować? Jeszcze do tych włosów!

A tem Pommegranate pachnie tak jak się zwie?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja uzywam pedzelkow z sephory ... najlepsze sa do piatkek ...
Ja też używam Sephorowych Idealnie współpracują z nie tylko z piątkami.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:48   #346
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
A ja ponawiam problem nowych cieni stylish move 970 pisałam o tym na poprzedniej stronie
Mi sie wydaje, ze podniesli cene, zeby nie bylo za tanio i zmienili opakowania, zeby jakos to "usprawiedliwic". Watpie, ze cokolwiek innego sie zmienilo, bo na pewno daliby bardzo wyraznie znac, ze jest new i better

(ale to tylko moje insynuacje)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

rob zdjatka i pokazuj ... tylko te zdjecia troche zmniejsz ...



ja uzywam pedzelkow z sephory ... najlepsze sa do piatkek ...

a wlasnie wiedzialam... tak mi sie cos kolatalo po glowie... jak pedzle z Zoevy ??... zadowolna jestes ??
Zdjatkami zajme sie jak skoncze pisac prace - wiem, ze powinnam wstawiac mniejsze, ale pracuje na PS4 i nie dosc ze to dziadostwo otwiera sie na moim kompie przez jakies dobre 4min (niestety, "staruszek" nie nadaza :/), to jeszcze potem zawiesza mi Worda (w ktorym teraz intensywnie pracuje), wiec wole nie ryzykowac i dlatego zamieszczam te zdjecia takie duze - sa prosto z puszki. Ale obiecuje poprawe

Co do Zoevy - jestem bardzo zadowolona. Fajne pedzle za smieszna cene (tez obfoce jak skoncze MA ). Jedyne co mi w nich nie pasuje to to, ze jakos tak dziwnie smierdza, tzn maja bardzo wyrazny syntetyczny zapach, ale da sie przezyc. No i z piatkami nie dzialaja. Ale tak poza tym - polecam.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
u mnie ciągle rozpakowują Diora - testery mają, ale żeby coś kupić to nie :/
odechciało mi się dupkę ruszać dzisiaj :/ale muszę odebrać wii fit
To ja juz widze jak Ty ta swoja prace magisterska bedziesz pisac Jak nabylismy z TZ wii fit, to przez pierwszy miesiac nic innego nie robilismy, tylko sie "scigalismy" na slalomie narciarskim Frajda na maksa
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:49   #347
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

aaa tam, mam czas do maja
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:52   #348
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
1. A nie mówiłam, że te cienie będą Ci idealnie pasować? Jeszcze do tych włosów!

2. A tem Pommegranate pachnie tak jak się zwie?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



3.Ja też używam Sephorowych Idealnie współpracują z nie tylko z piątkami.
Ad 1. Mialas calkowita racje !!! Az wspomnialam Twe slowa jak spojrzalam w lustro

Ad 2. Nie, zapach nie ma z pommegranate NIC wspolnego. W sumie to nie ma on nic wspolnego z niczym, co znam Dziwnie pachnie ten kremik, nie jestem w stanie tego zapachu naprawde do niczego porownac

Ad 3. Czyli Sephora rulez
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:58   #349
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ad 3. Czyli Sephora rulez
... dlatego cierpie, ze u nas nie ma... a ja bym chciala jeszcze pare pedzelkow ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 13:06   #350
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ad 1. Mialas calkowita racje !!! Az wspomnialam Twe slowa jak spojrzalam w lustro

Ad 2. Nie, zapach nie ma z pommegranate NIC wspolnego. W sumie to nie ma on nic wspolnego z niczym, co znam Dziwnie pachnie ten kremik, nie jestem w stanie tego zapachu naprawde do niczego porownac

Ad 3. Czyli Sephora rulez
Ad 1.

Super, że tak Ci przypadły do gustu! Nie ma to jak trafione zakupy w ciemno

Ad 2. Szkoda, bo już się napaliłam na ten zapach

Ad 3. Jak na razie tak...ale nie powiem, że nie zastanawiam się nad pędzlami Diora
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:20   #351
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ad 1. Mialas calkowita racje !!! Az wspomnialam Twe slowa jak spojrzalam w lustro

Ad 2. Nie, zapach nie ma z pommegranate NIC wspolnego. W sumie to nie ma on nic wspolnego z niczym, co znam Dziwnie pachnie ten kremik, nie jestem w stanie tego zapachu naprawde do niczego porownac

Ad 3. Czyli Sephora rulez

Ad 2. czy w Pl można kupić, gdzieś ten krem? może gdzieś w sieci?
dziękuję za odp
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:31   #352
Ala72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Desti super zdjęcia nawet z nr partii Napisz mi na priv lub w temacie co byś poleciła z YSL podobnego do tych Diora ?
Ala72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:42   #353
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Ad 2. Szkoda, bo już się napaliłam na ten zapach
To jest jeden z tych kremow, ktore kupuje sie nie ze wzgledu na zapach, tylko POMIMO Lepszego nawilzacza do cery tlustej nie mialam nigdy Powalil mnie na kolana. Zaczelo sie od probki - pewnego dnia, po kuracji kwasami bylam cala luszczaca i zupelnie nie mialam pomyslu, co z soba zrobic, zeby wygladac jak czlowiek. Jako, ze nie mialam nic do stracenia zupelnie przez przypadek siegnelam po jedna z miliona probek kremow, nawet nie wnikajac, co to jest Posmarowalam buziaka, odczekalam az sie wchlonie, wygladalo niezle, ale pomyslalam - pewnie naloze podklad i bedzie jak zawsze. Nalozylam podklad i Zero suchej skorki. Wszystko ladnie pochowane, a w dodatku nie natluszczone, tylko nawilzone. Od razu pognalam do sklepu po pelnowymiarowke. I od tamtego czasu kupuje sloik za sloikiem


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ad 2. czy w Pl można kupić, gdzieś ten krem? może gdzieś w sieci?
dziękuję za odp
Nie wiem jak jest z jego dostepnoscia w Pl, nigdy nie szukalam.
Tak na szybko link z ibeja:
http://cgi.ebay.de/Korres-Pomegranat...item19b9075eb5

oraz stary sprawdzony sposob:


UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:48   #354
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To jest jeden z tych kremow, ktore kupuje sie nie ze wzgledu na zapach, tylko POMIMO Lepszego nawilzacza do cery tlustej nie mialam nigdy Powalil mnie na kolana. Zaczelo sie od probki - pewnego dnia, po kuracji kwasami bylam cala luszczaca i zupelnie nie mialam pomyslu, co z soba zrobic, zeby wygladac jak czlowiek. Jako, ze nie mialam nic do stracenia zupelnie przez przypadek siegnelam po jedna z miliona probek kremow, nawet nie wnikajac, co to jest Posmarowalam buziaka, odczekalam az sie wchlonie, wygladalo niezle, ale pomyslalam - pewnie naloze podklad i bedzie jak zawsze. Nalozylam podklad i Zero suchej skorki. Wszystko ladnie pochowane, a w dodatku nie natluszczone, tylko nawilzone. Od razu pognalam do sklepu po pelnowymiarowke. I od tamtego czasu kupuje sloik za sloikiem




Nie wiem jak jest z jego dostepnoscia w Pl, nigdy nie szukalam.
Tak na szybko link z ibeja:
http://cgi.ebay.de/Korres-Pomegranat...item19b9075eb5

oraz stary sprawdzony sposob:


Opis brzmi zachęcająco bardzo. A nie zapycha czasem ten krem? Znalazłam tę firmę tu: http://pl.strawberrynet.com/skincare/korres/
Krem z dzikiej róży też brzmi nieźle. Jakby pachniały zgodnie z nazwą to...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:57   #355
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Opis brzmi zachęcająco bardzo. A nie zapycha czasem ten krem? Znalazłam tę firmę tu: http://pl.strawberrynet.com/skincare/korres/
Krem z dzikiej róży też brzmi nieźle. Jakby pachniały zgodnie z nazwą to...

Mnie nie zapycha, w sumie to chyba nawet nie za bardzo ma czym
Jest bardzo lekki, niemalze wodnisty. Jedno opakowanie starcza mi na jakies 3-4 miesiace codziennej porannej aplikacji. A zapachow te kremy nie maja ciekawych, co wynika pewnie z tego, ze nie chca w nie pchac dodatkowych skladnikow, przynajmniej ja tak to sobie tlumacze

U mnie truskawa nie dziala
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:07   #356
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To jest jeden z tych kremow, ktore kupuje sie nie ze wzgledu na zapach, tylko POMIMO Lepszego nawilzacza do cery tlustej nie mialam nigdy Powalil mnie na kolana. Zaczelo sie od probki - pewnego dnia, po kuracji kwasami bylam cala luszczaca i zupelnie nie mialam pomyslu, co z soba zrobic, zeby wygladac jak czlowiek. Jako, ze nie mialam nic do stracenia zupelnie przez przypadek siegnelam po jedna z miliona probek kremow, nawet nie wnikajac, co to jest Posmarowalam buziaka, odczekalam az sie wchlonie, wygladalo niezle, ale pomyslalam - pewnie naloze podklad i bedzie jak zawsze. Nalozylam podklad i Zero suchej skorki. Wszystko ladnie pochowane, a w dodatku nie natluszczone, tylko nawilzone. Od razu pognalam do sklepu po pelnowymiarowke. I od tamtego czasu kupuje sloik za sloikiem




Nie wiem jak jest z jego dostepnoscia w Pl, nigdy nie szukalam.
Tak na szybko link z ibeja:
http://cgi.ebay.de/Korres-Pomegranat...item19b9075eb5

oraz stary sprawdzony sposob:



Dziękuję
poszukam w Pl bo nie mam konta na ebayu.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:03   #357
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze podniesli cene, zeby nie bylo za tanio i zmienili opakowania, zeby jakos to "usprawiedliwic". Watpie, ze cokolwiek innego sie zmienilo, bo na pewno daliby bardzo wyraznie znac, ze jest new i better

Hmmm dziwne, bo jak juz w swoim poście napisałam jednocześnie są obie piątki diora na ich stronie i w Sephorze oczywiscie amerykańskiej różnią się tylko ceną i ten nowy ma napis new Są tam tez te piateczki do smoky, te co chciała Desti, wygląda, że bedą w stałej sprzedaży. Zobac tu: http://www.sephora.com/browse/brand_...owImages=&view=
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:28   #358
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Hmmm dziwne, bo jak juz w swoim poście napisałam jednocześnie są obie piątki diora na ich stronie i w Sephorze oczywiscie amerykańskiej różnią się tylko ceną i ten nowy ma napis new Są tam tez te piateczki do smoky, te co chciała Desti, wygląda, że bedą w stałej sprzedaży. Zobac tu: http://www.sephora.com/browse/brand_...owImages=&view=
No jasne, ze sa jednoczesnie, w koncu cos ze "starymi" musza zrobic, prawda?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Hmm, wlasnie zwyciezylam lenistwo i weszlam na ta strone sephory by obadac sprawe organoleptycznie i ... zagadka rozwiazana, wystarczy przeczytac pierwsza linijke opisu "nowych" piatek:

Dior re-invents the classic 5-Colour Eyeshadow with new formulas and shades!

Nowe opakowanie, nowa formula, beda nowe kolory.

UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:21   #359
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mnie nie zapycha, w sumie to chyba nawet nie za bardzo ma czym
Jest bardzo lekki, niemalze wodnisty. Jedno opakowanie starcza mi na jakies 3-4 miesiace codziennej porannej aplikacji. A zapachow te kremy nie maja ciekawych, co wynika pewnie z tego, ze nie chca w nie pchac dodatkowych skladnikow, przynajmniej ja tak to sobie tlumacze

U mnie truskawa nie dziala
Poczytam jeszcze o tym kremie w takim razie. Ja próbowałam nawet kremy które teoretycznie nie powinny zapychać a i tak się zdarzały "przyjemności"...

Na truskawce cena kremu po zniżkach to 71 zł

Przepraszam za OT

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No jasne, ze sa jednoczesnie, w koncu cos ze "starymi" musza zrobic, prawda?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Hmm, wlasnie zwyciezylam lenistwo i weszlam na ta strone sephory by obadac sprawe organoleptycznie i ... zagadka rozwiazana, wystarczy przeczytac pierwsza linijke opisu "nowych" piatek:

Dior re-invents the classic 5-Colour Eyeshadow with new formulas and shades!

Nowe opakowanie, nowa formula, beda nowe kolory.

Ale nie ma informacji, czy będą błyszczące Mam nadzieję, że nie... Strasznie podoba mi się ta paletka do smoky i nowe stylish move
Aaaaaa i dodali, ze można stopniować intensywność koloru. I ciekawe co to za nowa miękka, cudownie stapiająca się formuła
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:23   #360
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

wreszcie Was odnalazłam

Desti ja Cie błagam prosze wklej swatch lakieru do ust 004

w ramach podziękowań:
od lewej ultra gloss 557
ultra gloss 257
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.