MMowe plotki:) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 10:59   #2191
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

przyznaj sie czego uzylas?:Psluuuchaj moze Cie tusz uczulil?? ja kiedys tak mialam..najpierw mnie oko szczypalo jakby mi cs wpadlo a pozniej swedzenie i puchniecie..musialam wszystko do czu odstawic az przejdzie i powoli uzywalam niektorych rzeczy az znalazl sie podejrzany :/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:03   #2192
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Buenos dias !

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość

Ja tez leże w wyrku i umieram na bóle brzucha. Jeszcze tylko ten dzień i od jutra bedzie lżej. Jeszcze mnie coś w krzyżu łupie, jakby całe dolne plecy... Nie wiem co jest
Ja właśnie też mam coś z plecami, albo całe dolne plecy,albo górne mnie bolą I to tak znienacka, siedziałam sobie np. u znajomej na kawie, na krześle i nagle mnie tak zaczęły boleć plecy


Miłego dnia wszystkim
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:43   #2193
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie...

Ja jak Paula, czytałam was ale jakoś ostatnio nie mam na nic ochoty. Byłam zabiegana (praca), trochę zdołowana ale daję radę (matma) zaczęłam chodzić na korki do znajomego i stwierdził, że nie jest źle ze mną i że zdam poprawkę. Ogólnie nie mam na nic siły przez te upały...
Zobaczysz nie jest źle. Jak Cię kolega wyedukuje to się okaże że mata nie jest taka zła

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
.

Paula kiepsko jakbys w autobusie dostała, tym bardziej na wakacjach. Dla mnie to koszmar, tym bardziej ze ja mam z tym problemy przez pierwsze trzy dni
No codziennie trzymam kciuki żebym dostała już dzisiaj tym bardziej że to już długo strasznie... Ja mam czasem takieee długie cykle. Ale jak dostane w dniu wyjazdu to będzie masakra zwłaszcza że podróż ponad 20 g i bez tego jest ciężka i puchnę, więc w takim przypadku będę chyba dwa razy większa :P

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No zobaczymy co tam wykombinujemy Może klimat francuski będzie nam sprzyjał
Na pewno zadziała, oby wam tylko nic nie "wyskoczyło"

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobrrrrry

Zazdroszczę tym z Was u których wczoraj padało. My w Warszawie niestety nie mieliśmy takiego szczęścia.
Mam nadzieję, że dziś w końcu doczekamy się jakiegoś konkretnego deszczu i wreszcie będzie czym oddychać. Strasznie pochmurnie za oknem, więc jest szansa, że tak właśnie będzie

Wczoraj na imprezie było bardzo sympatycznie. Po raz pierwszy w życiu piłam sangrię z owocami i jadłam arbuza nasączonego wódką. Obie rzeczy mogę z czystym sumieniem polecić
Hej ja też z Warszawy, w dodatku mam strasznie nasłonecznione mieszkanko i marzę o deszczu choć dzisiaj i tak jest dużo lepiej. A ja chciałam zawsze takiego arbuza spróbować. Czuć alkochol w nim??
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:50   #2194
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej w sobote bladym switem wrocilismy znad morza, bylo cudnie chcialabym tam mieszkac, albo chociaz na tyle blisko, zebysmy mogli wyskoczyc na weekend nad morze
bylam strasznie zmeczona po podrozy wiec z wylaczonym mozgiem robilam za fizola, zrobilam 8 pran+pranie wozka, dobrze, ze sie udalo wszystko wysuszyc bo disiaj w koncu zawital deszczyk

niesposob Was nadrobic wiec nawet sie nie cofam z czytaniem
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:08   #2195
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Maliniarka gdzie Ty mieszkasz? Jezeli w Polsce to wiesz co jutro będzie się dziac? jaka temperatura? Daruj sobie prosze to bolerko A co do granatu to Monikonsa ma racje, albo przelamać to zielenią albo róże a gdzies jakieś przeblyski granatu ...

Candy dzięki skarbie wszystko załatwiłam, nawet mi pan powiedział, zebym przyjechala do was bo nie ma probek podkladów, że mi wszystko pokażesz i że on mi da rabat jakiś Tylko nie wiem ile to ja musze kupic tego by rabat dostac hihihih

A dzisiejsze moje zakupki, to kolejny podklad z Astora ale w jasniejszym odcieniu, baza pod makijaż, fixator tusz z Inglota (jednak !) i konturówka do ust...
Jutro mam dwa makijaże ślubne Kosmetyczka umowila mnie na godzinę z każdą z klientek ! Ja nie zrobie w takim tempie takiego makijażu!!!!!! Nad takim musze się skupic, conajmniej 1,5h

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Jak popekane naczynka to ok, ale ja nie mowie o różu różu tylko takim połyskującym jasnym jak z palety Sleek (nie wiem czy wiecie o jaki mi chodzi). Jest cudny na takie okazje. Jutro postaram się zrobic taki slubny u jednej z klientek.

Madziu kochana ja też o takim mówię, takim delikatnym pudrowym, on moim zdaniem rozjaśnia oko, przynajmniej u mnie się to sprawdza

Jak sobie poradziłaś na makijażach ślubnych, ja też potrzebuje na precyzyjny makijaż 1,5 h W końcu wszystko musi być dopracowane!!

Dziewczęta co za noc!! Trzaskanie grzmotów i palące się drzewa, masakra! Ja tam zdecydowanie wolę upały
Wczoraj nad wodą byliśmy z Tż-em i znajomymi no i stało się, całe plecy mam poparzone! Pupka też sparzona, na szczęście delikatniej

Candy cudne Ci te pazurki wyszły, czekam na kolejne Podziwiam talent i cierpliwość

W ogóle kochane ja się już za Wami stęskniłam

Dżozuś ja też bym chciała mieć jakiś domek nad morzem chociaż myślę, że taki na wakacje bo na stałe to by mi się pewnie znudziło
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-07-18 o 14:47
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:40   #2196
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Limonka, Paula z Warszawy jesteście? Może jakieś piwko razem ? xP
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:53   #2197
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Madziu kochana ja też o takim mówię, takim delikatnym pudrowym, on moim zdaniem rozjaśnia oko, przynajmniej u mnie się to sprawdza

Jak sobie poradziłaś na makijażach ślubnych, ja też potrzebuje na precyzyjny makijaż 1,5 h W końcu wszystko musi być dopracowane!!
Na każdą poświęciłam 1,5h a co ! Byly zadowolone, tak jak pisalam wczesniej. Ze bardziej podobał im się niż próbny u tej kosmetyczki Nie wiem czy mowily prawde, ale telefon ode mnie wzięły
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 15:19   #2198
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Na każdą poświęciłam 1,5h a co ! Byly zadowolone, tak jak pisalam wczesniej. Ze bardziej podobał im się niż próbny u tej kosmetyczki Nie wiem czy mowily prawde, ale telefon ode mnie wzięły
Na pewno mówiły prawdę!! Dumna jestem z Ciebie Kiedy jakiś kolejny Twój filmik gadany na YT ?? Obejrzałam prawie wszystkie i muszę stwierdzić, że lubię Cie oglądać i słuchać Wszystko dokładnie objaśniasz
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:01   #2199
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

sie zdrzemnelaaaaaaaam;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:07   #2200
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

A ja już jestem w domku, troszkę popadało, ale i tak w domku gorąco mimo że wszystkie okna pootwierane. Teraz czekam na telefon od tz-ta znowu pewnie będę 3 godz wisiała na skype
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość

No codziennie trzymam kciuki żebym dostała już dzisiaj tym bardziej że to już długo strasznie... Ja mam czasem takieee długie cykle. Ale jak dostane w dniu wyjazdu to będzie masakra zwłaszcza że podróż ponad 20 g i bez tego jest ciężka i puchnę, więc w takim przypadku będę chyba dwa razy większa :P



Na pewno zadziała, oby wam tylko nic nie "wyskoczyło"
Mnie w przyszła sobotę czeka 24 godziny jazdy i też strasznie mi nogi puchna podczas podróży.
A gdzie się wybierasz ???

Co miałaby nam wyskoczyć, bo nie zrozumiałam ????
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:13   #2201
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
A ja chciałam zawsze takiego arbuza spróbować. Czuć alkochol w nim??
I tak, i nie Chłopcy robili tego arbuza w ten sposób, że wstrzykiwali wódkę przez skórkę, odstawili na x godzin i dopiero później pokroili. Chyba mało precyzyjni byli z tym wstrzykiwaniem, bo niektóre miejsca były tak mocno nasączone alkoholem, że aż wykrzywiało buzię, a inne z kolei w ogóle nawet koło wódki nie stały. Ale może tak właśnie miało być?
Tak czy siak było to na prawdę nice

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
hej w sobote bladym switem wrocilismy znad morza, bylo cudnie
Fajnie, że sobie wypoczęłaś
Pewnie jesteś opalona na czekoladkę. Pogodę trafiliście jak marzenie...

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj nad wodą byliśmy z Tż-em i znajomymi no i stało się, całe plecy mam poparzone! Pupka też sparzona, na szczęście delikatniej
Bidulka
Krem nawilżający w ruch i niech TŻ czyni swą powinność i smaruje Ci tak plecki jak i pupę, żeby Ci skóra nie zeszła.
A może zrób sobie okłady z maślanki, żeby sobie trochę ulżyć w bólu?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Limonka, Paula z Warszawy jesteście? Może jakieś piwko razem ? xP
Ja na piwo zawsze bardzo chętnie
Tym bardziej z wizażankami Miałam okazję poznać w "realu" już 4 dziewczyny z forum i zdążyłam się przekonać, że wszystkie wizażanki to fajne chłopaki
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 16:13   #2202
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Podróż mnie czeka na wakacje do Chorwacji. Już się nie mogę doczekać. Cały czas myślę o wakacjach...
Tak myślałam że nie jasno napisałam, mam tak czasem Wyskoczyć może np. * wtedy kiedy nie trzeba

A i na piwo mnie nie trzeba namawiać Zwłaszcza w miłym towarzystwie, ale to już po powrocie z urlopu.

Edytowane przez paula.cw
Czas edycji: 2010-07-18 o 16:16
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:16   #2203
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Podróż mnie czeka na wakacje do Chorwacji. Już się nie mogę doczekać. Cały czas myślę o wakacjach...
Tak myślałam że nie jasno napisałam, mam tak czasem Wyskoczyć może np. * wtedy kiedy nie trzeba

A i na piwo mnie nie trzeba namawiać Zwłaszcza w miłym towarzystwie, ale to już po powrocie z urlopu.
Super Ja też nie mogę się doczekać.
A co do @ to powinna być koło 30 lipca, chyba że będzie wcześniej, ale to nic a nawet lepiej wcześniej będzie można zacząć się starać.
Teraz z tz-tem będziemy się widzieć ponad miesiąc więc są dwie szanse
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:21   #2204
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Na pewno mówiły prawdę!! Dumna jestem z Ciebie Kiedy jakiś kolejny Twój filmik gadany na YT ?? Obejrzałam prawie wszystkie i muszę stwierdzić, że lubię Cie oglądać i słuchać Wszystko dokładnie objaśniasz
Milo mi to slyszec, ale tak naprawde nie jestem tam sobą. W rzeczywistosci nie jestem taka spokojna, nie mowie yyyyyyyy i ogolnie mowie wiecej (przy tym troche klnąc ). Kamera mnie stresuje niestety, co nie mozna powiedziec o naszej kolezane wizazance Młodej
Nie wiem kiedy cos wrzuce bo co do mejkapow nie mam weny a poza tym nastawialam sie na to, ze krecac filmiki na yt bede pokazywac tylko makijaże a nie opowiadac o tym np co jest w mojej torebce hehehe albo strój dnia. Ewentualnie moge cos poopowiadac nt kosmetyków..... ale tez mi się coś nie chce. Ogolnie leniwa jestem
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:48   #2205
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

ja was podziwiam...nie umialabym gadac do kamery chyba tak jak Wy ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:58   #2206
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: MMowe plotki:)

Hej dziewczyny, wczoraj zaczelam nadrabiani zaleglosci na wizazu i natrafilam na post Candy o malowaniu paznokci metoda wodna. Bardzo fajny link podalas
Super sprawa tylko mi nie wyszlo, jakos lakiery nie chca mi sie rozchodzic po calej powierzchni. W miare wychodzilo dopiero przy uzyciu lakierow tej samej firmy i tej samej formule.
Skorki posmarowalam wazelina, mniej roboty niz z tasma i schodzi bardzo ladnie po przetarciu chusteczka.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:00   #2207
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

A ja jakis czas temu wrociłam z zamczyska . Jednak pojechalismy .
Faaaajnie było

Candy ja jestem uczulona na pyłki ale nie zazywam lekarstw bo normalnie nie przeszkadza mi to az tak bardzo, ale w upałach sie alergie nasilaja...

Limonka
Nail Tek to bardzo popularna i niestety dosc droga odzywka do paznokci, ponoc cuda robi.
Ja juz tyle kasy wydałam na tansze odzywki które mi nic nie pomagały, albo pomagały na chwile ze stwierdziłam ze zainwestuje a jak nie bedzie działac to wtedy bede sie martwic.
Najlepsze jest to ze uzywajac Nail Teka mozesz cały czas malowac paznokcie lakierami- te produkty to po prostu baza pod lakier i top coat. Minusem jest to ze trzeba kupic 2 produkty na raz.
Tu jest troche do poczytania:
http://www.nailclub.pl/
Tu cos do poogladania:
http://www.youtube.com/watch?v=ClgHWCraDcc

Apropo arbuza Limonka i Paula- my to kiedys robilismy tak (i ponoc to jest prawidłowy sposob, ale na 100% nie wiem).
Bierzesz arbuza i wycinasz mu kóleczko na gorze i na dole i stawiasz go na chwile zeby czesc soku z niego wypłyneła (mozna podziabac nozem zeby go pospieszyc). Potem zatykasz tym kólkiem dół i w arbuza wlewasz prawie 1/2 litra wodki . Zatykasz kółkiem góre i wstawiasz do lodówki najlepiej na noc alllleeeee kto normalny by tyle czekał???... My dorwalismy sie do niego po paru godzinach. Kroisz i jesz i tak pozniej wygladasz ---> a potem tak --->

Natala no co Ty ja wyluzowana przed kamera? Choc na poczatku było gorzej, teraz juz mam wiekszy luz
Ja miałam załozenie takie- robie kanał urodowy wiec głowinie beda to makijaze, kosmetyki, recenzje itp.
Nie chce pokazywac moej torebki bo to moja prywatna rzecz, nie robie hauli (filmików zakupkowych... Boszzzzz czemu to sie musi wszystko po angielku nazywac????) bo co ja moge powiedziec o kosmetyku który własnie kupiłam?
A wiesz co jest najgorsze... jakis czas temu zatagowała mnie jedna dziewczyna na zrobienie tej 8-nastki pytan losowych czy jakos tak sie to nazywa... Juz ponad miesiac minał a ja nic.... Juz mi sie glupio robi, chyba nakrece ten filmik i tyle...
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:21   #2208
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

ja wieeem ze sie nasilajaaa bo sama mam alergie i laze i kicham ciagle ale biore tabletki bo nie daje rady
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:27   #2209
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Natala no co Ty ja wyluzowana przed kamera? Choc na poczatku było gorzej, teraz juz mam wiekszy luz
Ja miałam załozenie takie- robie kanał urodowy wiec głowinie beda to makijaze, kosmetyki, recenzje itp.
Nie chce pokazywac moej torebki bo to moja prywatna rzecz, nie robie hauli (filmików zakupkowych... Boszzzzz czemu to sie musi wszystko po angielku nazywac????) bo co ja moge powiedziec o kosmetyku który własnie kupiłam?
A wiesz co jest najgorsze... jakis czas temu zatagowała mnie jedna dziewczyna na zrobienie tej 8-nastki pytan losowych czy jakos tak sie to nazywa... Juz ponad miesiac minał a ja nic.... Juz mi sie glupio robi, chyba nakrece ten filmik i tyle...
Mi sie wydaje, ze mpwisz swobodnie. A z tymi filmikami haul to masz racje. Bede opowiadac co ja tam sobie nie nakupowalam w Rossmanie. Nie ogladam takich filmików, bo nie wnoszą nic do mojej wiedzy o kosmetykach. Ałtfitów tez za bardzo nie ogladam i sama nie pokażę w co sie ubralam na impreze czy do pracy bo to dla mnie dziwne. O torebce nie wspomne albo o chwaleniu sie ile to ja nie mam i jakich kosmetyków w swim kuferku. Wiec pozostają mi makiaże i ewentualnie cos czasem powiem nt jakiegos kosmetyku. Mnie tez zatagowala dziewczyna "tanie nie znaczy złe" z 3 miechy temu i nie zrobilam o tym filmiku bo stwierdzilam, ze nie kupuję tanich kosmetyków kolorowych a z pielęgnacyjnych uzywam w wiekszosci Ziaji i Farmony wiec nie wiem czy o tym paplać....
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 17:38   #2210
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry

Młoda, już z oczkami lepiej, ale były spuchnięte i teraz mam taką szorstką skórę na nich
A jeszcze wczoraj sobie pacnęłam tuszem wodoodpornym po soczewkach i musiałam wyrzucić, bo mi się zaczął obraz mazać...
A jeśli o nailteka chodzi to nigdy nie wytrzymałam przepisowe 7 dni malowania, bo to się draństwo tak łuszczy, ze pożal się Boże
A i uważaj na skórki, bo się przesuszają jak zalejesz.
Powinno pomóc

Coś miałam jeszcze pisać i zapomniałam

Natalko, byłam w bolerku tylko w kościele, bo uważam, że nie wypada za dużo pokazywać, potem już się bawiłam bez. Było strasznie na tej sali

Złapałam welon

I w ogóle cudownie

wszystko mnie boli
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:39   #2211
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

uuuuuu welonek zlapany ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:44   #2212
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

hehe myślałam, że Sylwestrowy mnie wzrokiem zabije

ale w ogóle obtańcowywał mnie i ciągle był przy mnie...i w ogóle, chyba jest coraz lepiej
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:53   #2213
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze mpwisz swobodnie. A z tymi filmikami haul to masz racje. Bede opowiadac co ja tam sobie nie nakupowalam w Rossmanie. Nie ogladam takich filmików, bo nie wnoszą nic do mojej wiedzy o kosmetykach. Ałtfitów tez za bardzo nie ogladam i sama nie pokażę w co sie ubralam na impreze czy do pracy bo to dla mnie dziwne. O torebce nie wspomne albo o chwaleniu sie ile to ja nie mam i jakich kosmetyków w swim kuferku. Wiec pozostają mi makiaże i ewentualnie cos czasem powiem nt jakiegos kosmetyku. Mnie tez zatagowala dziewczyna "tanie nie znaczy złe" z 3 miechy temu i nie zrobilam o tym filmiku bo stwierdzilam, ze nie kupuję tanich kosmetyków kolorowych a z pielęgnacyjnych uzywam w wiekszosci Ziaji i Farmony wiec nie wiem czy o tym paplać....
A wiesz co jedna dziewczyna poprosiła mnie o filmik o kolekcji kosmetyków i pomyslalam ze faktycznie taki filmik zrobie ale nie w formie co to ja mam fantastycznego tylko w formie jak mozna (moim zdaniem) ładnie poukładac i pogrupowac kosmetyki- takie sposoby na przechowywanie. Ja ogladam te makijazowe kolekcje ale wlasnie szukajac nowych sposobów na przechowywanie.
....
Tak swoja droga powiedzcie mi czy mozna przechowywac pedzle w pudełku np? Czy im sie cos stanie jak beda tak lezec no jakby na to nie patrzec jeden na drugim?
....
A tag tanie nie znaczy złe to chyba dla mnie wymyslili . Uwielbiam szukac tanich dobrych kosmetyków, taka jestem pozniej dumna ze zaoszczedziłam tyle kasy . No i w sumie ten tag to recenzja wiec
zalicza sie do moich załozen.

Malinko ciesze sie ze sie dobrze bawilas
A z tym Nail Tekiem to tydzien jest umowny- juz nie wiem gdzie to czytalam ze jak zejdzie np po 3 dniach to po porstu zaczynasz od nowa malowac i nic sie nie dzieje. Wazne jest tylko to zeby codziennie na poczatku domalowywac ta nowa warstwe
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:00   #2214
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Malinko ciesze sie ze sie dobrze bawilas
A z tym Nail Tekiem to tydzien jest umowny- juz nie wiem gdzie to czytalam ze jak zejdzie np po 3 dniach to po porstu zaczynasz od nowa malowac i nic sie nie dzieje. Wazne jest tylko to zeby codziennie na poczatku domalowywac ta nowa warstwe
super się bawiłam, ale teraz cierpię...a może mi pomożesz?
Bardzo mnie boli łydka, tak jakbym miała skurcz. Nie mogę stanąc na całej stopie, mam to jakoś rozmasować?


NailTeka chyba znów kupię pamiętam, że dobrze mi robił
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:02   #2215
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

wiecie co..ja sie ostatnio wlasnie tez przekonalam ze tanie nie znaczy gorsze..mamy kosmetyki ziaja pro i wiekszosc tych rzeczy jest rewelka a tanieeeeeee po 10-20 zl

ogladam fakty...masakra co to sie porobilo przez te burze;/
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-07-18 o 18:03
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:03   #2216
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Jak sobie poradziłaś na makijażach ślubnych, ja też potrzebuje na precyzyjny makijaż 1,5 h W końcu wszystko musi być dopracowane!!
Jezu, nie wiedziałam że porządny make-up tyle zajmuje... Ja to 20 min i wsio, tyle że moje makijaże są paskudne Moniś,to ja już wiem czemu Ty takie ładne makijaże robisz ,bo 1,5 h

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
I tak, i nie Chłopcy robili tego arbuza w ten sposób, że wstrzykiwali wódkę przez skórkę, odstawili na x godzin i dopiero później pokroili. Chyba mało precyzyjni byli z tym wstrzykiwaniem, bo niektóre miejsca były tak mocno nasączone alkoholem, że aż wykrzywiało buzię, a inne z kolei w ogóle nawet koło wódki nie stały. Ale może tak właśnie miało być?
Tak czy siak było to na prawdę nice
Ja lubię inny sposób, z tym że ja to z piwem robiłam. Brałam kawałek arbuza na widelec,zamaczałam w piwie i jadłam Doobre było A metodą ostrzykiwania podobno jest najlepiej,ale nie robiłam nigdy.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:13   #2217
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Młoda ja ogólnie nie jestem fanką drogich kosmetyków. Takich nie posiadam, nie mam na nie parcia. Ale nie kupuję baaaardzo tanich, jakiś Lovley z Rossmana np. Podchodze do takich kosmetyków dosyc sceptycznie. Sama uzywam z kolorówki Inglota i drogeryjnych z Maxfactora Astor Maybelline. Nie ukrywam, ze coś się zdarzy mieć cos bardzo taniego ale to wyjątki. Natomiast jak juz wspomniałam uwuelbam polskie kosmetyki do pielęgnacji. Jestem ich ogromną fanką

A co do zbiorów kosmetyków chętnie obejrzę sposoby ich przechowywania Ja obecnie mam wszystko w kuferku i narazie tak mi dobrze. Pedzelki trzymalam w kubeczku. Teraz trzymam w takim woreczku w kuferku. Mysle, ze nic im sie nie stanie...
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:18   #2218
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wiecie co..ja sie ostatnio wlasnie tez przekonalam ze tanie nie znaczy gorsze..mamy kosmetyki ziaja pro i wiekszosc tych rzeczy jest rewelka a tanieeeeeee po 10-20 zl

ogladam fakty...masakra co to sie porobilo przez te burze;/
u mnie dzisiaj była normalnie zamieć deszczowa
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:35   #2219
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
super się bawiłam, ale teraz cierpię...a może mi pomożesz?
Bardzo mnie boli łydka, tak jakbym miała skurcz. Nie mogę stanąc na całej stopie, mam to jakoś rozmasować?


NailTeka chyba znów kupię pamiętam, że dobrze mi robił
Wiesz co ciezko to tak na opis powiedziec co by to mogło byc. Moze po prostu sie przeciazyłas i masz najnormalniejsze w swiecie zakwasy- to wtedy najlepiej je troche rozruszac, ale oczywiscie bez przesady. Jak miesnie pracuja to dostarczaja sie do nich substancje odzywcze oraz tlen wraz ze "swieza" krwia, natomiast zabierane sa produkty przemiany materii wiec miedzy innymi ten kwas mlekowy.
Mozesz sobie natryski ciepła woda które rozluznia Twoje miesnie.
Masaz tez nie zaszkodzi- ale wg zasad- od dołu do góry, od bardzo słabego delikatnego głaskania do mocniejszego rozcierania, uciskania i wykanczasz delikatnym glaskaniem.

Natala ja własnie nie chce trzymac pedzli w kubeczku choc nie ukrywam ze ten sposob mi sie bardzo podoba- szklane, łande naczynie wypełnione do jakiegos momentu kamyczkami kolorowymi, piaseczkiem ozdobnym czy małymi kryształkami i tam wbite pedzle... no super ...... tylko ja mam wizje ze na tych moich pedzlach osiada kurz a ja to potem na twarz aplikuje, a przeciez wiem ile kurzu sie w domu na szafkach zbiera...
Dlatego sobie wymysliłam ze bede je trzymac w pudełku specjalnie do tego celu kupionym, wyłoze je recznikiem (wiem, Młoda = swir ). Juz nawet takie pudło znalazłam- czarno-biała szata graficzna (szkoda ze nie w jednym kolorze ale nie mozna miec wszystkiego) teraz je musze tylko kupic.
A co do tanich kosmetyków to mam cienie np z Essence, z P2, z My Secret i jestem z nich zadowolona. Z tym oczywiscie tez trzeba uwazac zeby se potem nie okazalo ze w poszukiwaniu tanich perełek kupilismy ilestam bubli wiec wydalismy bez sensu duzo kasy za która moglibysmy miec lepsze kosmetyki.
Ja powiem Ci ze mnie bardzo zainteresowała ta firma Paese- dlatego ciesze sie jak glupia ze bede mogła ich kosmetyki za darmo przetestowac (za konkurs, ale to wiesz na pewno) bo oni Kochana moja otwarli stoisko w centum handlowym w moim Pl miescie i jak mi podejda to na pewno cos tam jeszcze kupie.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-07-18 o 19:36
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:39   #2220
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jezu, nie wiedziałam że porządny make-up tyle zajmuje... Ja to 20 min i wsio, tyle że moje makijaże są paskudne Moniś,to ja już wiem czemu Ty takie ładne makijaże robisz ,bo 1,5 h



Ja lubię inny sposób, z tym że ja to z piwem robiłam. Brałam kawałek arbuza na widelec,zamaczałam w piwie i jadłam Doobre było A metodą ostrzykiwania podobno jest najlepiej,ale nie robiłam nigdy.

Pilarku sobie to ja robię krócej, 40 minut Ale innych się ciężej maluje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.