Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 20:51   #331
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo Lucy to specyficzne minerały i wymagają innej techniki nakładania niż tradycyjne sypańce. Tutaj trzeba nakładać minimalną ilość i starannie rozcierać na buzi. Trzeba bardzo uważać, bo nie mają poślizgu i granic się nie rozetrze; podkład od razu mocno przylega do skóry i ani myśli się przemieszczać. A kiedy w sztucznym świetle nawet troszeczkę widzi się podkład to znak że wszystko trzeba zmyć, bo maska jest gwarantowana. W ogóle w moim przypadku do nakładania tych minerałów flat top się nie nadaje. Nakładam go kabuki - siła krycia jest mniejsza i mogę jakoś lepiej zapanować nad całością.

Is, gdzie dorwałaś żelowego HM?
w Douglasie i rossmanie są w SP nie było
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 20:53   #332
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja ogólnie minerałków nie lubię, nie trzymają się na mojej paszczy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:13   #333
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

zacznę znowu nieciekawy temat solarium...
facet pisze, że chce iść pierwszy raz na solarium. jakie dostał rady? "Stosowałam filtr tylko na brodawki sutkowe, ale je jeśli masz jakieś znamiona rakowe to proponuję je też posmarować." Czy nie trzeba czasami być idiotą żeby mając "znamiona rakowe" iść pod lampę? istnieją tacy ludzie? bo ja znowu zaczynam wątpić, że solarium to problem, który... zgaśnie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:35   #334
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Oj, jakoś przegapiłam tego HM! A byłam wczoraj w rosie i oglądałam podkłady. Widać jeszcze go tam nie dowieźli A mocno różni się od tradycyjnego HM? Bo ten z wyjątkiem koloru nie sprawdził się u mnie...

fiasco, co to za forum?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:41   #335
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja wykańczam ostatnią tubę zapasnego babydreama w starej wersji i popadam w panikę filtrową powoli, zwłaszcza, że mam najładniejszą cerę od miesięcy służy mi krem GRANAT z Belendy + Babydream, ale jak sie skończy to nie wiem co zrobię, bo mnie wszystko zapycha
ja w alfie ostatnio kupowałam tą starszą wersję filtru, ale po otwarciu wyleciała z niego jakaś woda, tak więc wywaliłam.
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jutro wkleję porównanie nowego Healthy mix żelowego i Healthy mix
oczywiście oba 51
Ooo, widziałam go ostatnio na żywo, ale nie zdążyłam obczaić kolorów. Słyszałam, że niestety dla tłustej cery będzie niet ;<
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie mnie. Potrzebuję różu, ale kompletnie nie wiem jaki kolor. Zawsze kupowałam taki różowy, bo mi się strasznie takie podobają, ale chyba lepiej dopasować do karnacji. Włosy w kolorze złoty blond, oczy piwne (ciepły, złoty brąz), cera bardzo jasna (wiadomo) w odcieniu żółtym, ale pojawiają się rumieńce. Chyba jestem wiosną (chociaż skłąniam się ku typowi mieszanemu jesień-wiosna). Jaki odcień polecacie?
Ja tam też nie wiem, jakiego różu powinnam używać. Wystrzegam się teraz tylko pomarańczy, brązów, miedzi itepe, bo u mnie na bladej buzi nie wyglądają za dobrze. Używam teraz takiego koralowego Inglota, bladego różu RtP Essence i wypiekanego BodyShop i ten ostatni jest prześliczny. Także polecam róże różowe, zawsze podobały mi się zaróżowione policzki
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zacznę znowu nieciekawy temat solarium...
facet pisze, że chce iść pierwszy raz na solarium. jakie dostał rady? "Stosowałam filtr tylko na brodawki sutkowe, ale je jeśli masz jakieś znamiona rakowe to proponuję je też posmarować." Czy nie trzeba czasami być idiotą żeby mając "znamiona rakowe" iść pod lampę? istnieją tacy ludzie? bo ja znowu zaczynam wątpić, że solarium to problem, który... zgaśnie.
Wiesz co, jak czasem słyszę takie głupoty to mam ochotę palnąć jakąś ciętą gadkę, ale normalnie mnie zatyka. JAK MOŻNA być za przeproszeniem takim de***em?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:52   #336
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak czasem słyszę takie głupoty to mam ochotę palnąć jakąś ciętą gadkę, ale normalnie mnie zatyka. JAK MOŻNA być za przeproszeniem takim de***em?
Zgadzam się... Po prostu aż człowieka zatyka....
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 08:48   #337
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Isilindil mnie też zainteresował ten żelowy HM dlatego również czekam na porównanie ze zwykłym
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 09:17   #338
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zacznę znowu nieciekawy temat solarium...
facet pisze, że chce iść pierwszy raz na solarium. jakie dostał rady? "Stosowałam filtr tylko na brodawki sutkowe, ale je jeśli masz jakieś znamiona rakowe to proponuję je też posmarować." Czy nie trzeba czasami być idiotą żeby mając "znamiona rakowe" iść pod lampę? istnieją tacy ludzie? bo ja znowu zaczynam wątpić, że solarium to problem, który... zgaśnie.
niestety istnieją, ale przejrzą na oczy pewnie wtedy jak lekarz wykryje u nich czerniaka...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:38   #339
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
niestety istnieją, ale przejrzą na oczy pewnie wtedy jak lekarz wykryje u nich czerniaka...
Nie, bo ona znamię rakowe chce filtrem smarować i dalej zalegać pod lampą:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=498377
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:48   #340
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A możesz mi podać konkretne numerki i marki? Obajrzałabym je sobie. Tego Wibo 10 nigdzie nie ma Wszystkie numery, tylko 10 brak.

Sudocremem posmarowałam na noc strefę T (warto zapodac jakiś ręcznik, bo koszmarnie brudzi pościel) i rano się obudziłam z wygładzoną bużką i z niewidocznymi wągrami. Efekt utrzymuje się do teraz, po zmyciu Misshy i Minerałów (jużw życiu nie tknę prochów....masakra jakaś).
Co Ci się dzieje po minerałach?
Ja miałam taką podskórną kaszkę

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Isilindil mnie też zainteresował ten żelowy HM dlatego również czekam na porównanie ze zwykłym
Nie różni się praktycznie niczym od tradycyjnego HM,nawet zapach ten sam
Żelowa formula to taki bajer,nakłada się go tak samo,jedynie przy zmywaniu czuć bardziej tą wspomnianą konsystencję.
A kryje jeszcze słabiej niż poprzednik.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:04   #341
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Zapach żelowego jest jak dla mnie odrobinę intensywniejszy.
Kolor różni się nieznacznie

Właśnie nałożyłam żelowy na połowę twarzy a zwykły na drugą, zobaczymy po paru godzinach co i jak
Żelowość to chyba faktycznie bajer jak pisze Kachnaaa

Kolory z pierwszego i drugiego zdjęcia najlepiej oddają rzeczywistość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6004731 - Kopia.jpg (54,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6004732 - Kopia.jpg (43,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6004735 - Kopia.jpg (30,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6004736 - Kopia.jpg (38,1 KB, 76 załadowań)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2011-01-15 o 10:06
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 10:09   #342
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Zapach żelowego jest jak dla mnie odrobinę intensywniejszy.
Kolor różni się nieznacznie

Właśnie nałożyłam żelowy na połowę twarzy a zwykły na drugą, zobaczymy po paru godzinach co i jak
Żelowość to chyba faktycznie bajer jak pisze Kachnaaa

Kolory z drugiego zdjęcia najlepiej oddają rzeczywistość.
Wydaje mi się, że HM żelowy jest ciut jaśniejszy szkoda tylko, że kryje jeszcze słabiej... Kurde, miałam nadzieje, że będzie pachnieć tymi owocami co ma w środku
dziękuje za zdj.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:11   #343
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Is, ogromne dzięki za swatche!
Kurczę, czy to wina mojej karty graficznej, czy ten żelowy w opakowaniu wydaje się odrobinkę ciemniejszy
Coś mi mówi, że ten żelowy HM jest podobny do rozświetlającego 10 godzin snu...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:15   #344
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jak dla mnie HM zwykły jest ciut jaśniejszy

Aż się nie mogę napatrzeć, taki jasny ten podkład... Przyznam że oprócz 3 dni testów BB cremów przez 2 bite lata używałam i będę używać nadal minerałów bo dobrze się w nich czuję
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:16   #345
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

też mi sie wydaje,że żelowy jest odrobinę ciemniejszy...
w każdym razie posiadam normalnego hm i narazie na żelowego się nie czaję :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:02   #346
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wyczytałam gdzieś w poprzednim wątku, że cerę dobrze rozjaśnia czarne mydło z Maroko (Savon Noir bodajże ). Jakie polecacie? Jak tak przeglądałam, to różniste są :P. Nie chcę trafić na takie, które zamiast nie wysuszać jak inne mydła zrobi z mojej skóry Saharę . Potrafi te mydło też rozjasnić zaczerwienienia? Mam już mniej niż kiedyś, ale mimo wszystko są (rano jest najlepiej - prawie ich nie ma). Jakieś 2-3 lata temu to świństwo pojawiło mi się na twarzy . Przez to mam wrażenie, że moja blada szyja ma całkiem inny odcień niż skóra twarzy i trochę mnie to denerwuje.
Jeszcze jedno pytanie. Czy opłaca się kupować krem BB? Czy podobny efekt daje np. ten HM, który jest kilka razy tańszy?
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-01-15 o 12:01
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:05   #347
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
też mi sie wydaje,że żelowy jest odrobinę ciemniejszy...
w każdym razie posiadam normalnego hm i narazie na żelowego się nie czaję :P
a ja mam żelowego... jest bardzo fajny, ciut za ciemny... ale przynajmniej nie różowy.
Na razie rezygnuje z minerałów... ale sama nie wiem gdzie szukać podkładów dla kurczaka...

ps. na ile starczy taki podkład HM przy codziennym używaniu? [1 wyciśnięcie na dzień]
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-01-15 o 11:17
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:22   #348
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie wiem jak z HM bo go wywaliłam po 2 miesiącach, ale ten 10 godzin snu miałam z pół roku. I nie chciał się skończyć Tyle że ja mam małą buzię...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:30   #349
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z HM bo go wywaliłam po 2 miesiącach, ale ten 10 godzin snu miałam z pół roku. I nie chciał się skończyć Tyle że ja mam małą buzię...
czemu wywaliłaś?

Ja w ogóle wolałabym mniejsze kosmetyki. Powinni robić wersję mini, bo tak fajniej mieć wiele różnych, ale takich, które się skończą kiedyś, a nie będą dożywotnio zalegać na półce.
A tak to nie mogę nowego kupić zanim nie zużyję
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 11:51   #350
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wywaliłam, bo mi nie odpowiadał zupełnie. Dziwne, bo ogólnie lubię produkty Bourjois. A nie miałam wtedy wśród znajomych nikogo komu mogłabym ten podkład oddać... Tak więc trafił do kosza...
BTW, chyba muszę założyć jakiś wątek wymiankowy, bo znowu mi się nazbierało kosmetyków, których nie używam... W pierwszej kolejności Clarins
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:00   #351
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Co Ci się dzieje po minerałach?
Ja miałam taką podskórną kaszkę [COLOR="Silver"]
Ja też mam po minerałach podskórne grudki. Tak jak napisała kiedyś fiasco- minerały fajnie leczą powstałe niedoskonałości, ale co z tego jak powodują potem nowe? No i niestety wysuszają mi skórę. I to bardzo mocno.

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość

Ja tam też nie wiem, jakiego różu powinnam używać. Wystrzegam się teraz tylko pomarańczy, brązów, miedzi itepe, bo u mnie na bladej buzi nie wyglądają za dobrze. Używam teraz takiego koralowego Inglota, bladego różu RtP Essence i wypiekanego BodyShop i ten ostatni jest prześliczny. Także polecam róże różowe, zawsze podobały mi się zaróżowione policzki
Też mi się różowe kolory podobają O bronzerach nawet nie mówię, bo nawet jakbym ich chciała używać to groziłoby to plackami na twarzy.

W temacie solarium. Wśród moich znajomych ze studiów była wczoraj rozmowa o solarium.
1: "Ja wolę iść na solarium niz się smarować takim świństwem z tubki"
2:"No masz rację efekt nieciekawy...Muszę iść na solarę, bo mam tak bladą skórę, że mi podkład plamy robi!"
1: "To się ciesz, bo dla mnie wszystkie podkłady są za jasne" (dla wyjaśnienia koleżanka nie jest murzynką)
2:"Kurczę....Agata (to do mnie), a ty nie chcesz iść na solarkę? Masz cerę bladą jak moja 6-letnia siostra. Przecież Ci się skóra z włosami zlewa. W ogóle powinnaś coś ze sobą zrobić. Trochę opalenizny, mocna kreska na oku i może będziesz w miarę ładna"
Zatkało mnie Na szczęście kolega- wielbiciel piękna naturalnego mnie poratował

A wiecie co jest najbardziej przerażające? Ta dziewczyna, która tak fachowo odpowiedziała na pytanie kolegi założyła również wątek o serum depigmentującym. Czyli ma plamy, przebarwienia i przesuszoną skórę, ale dalej zasuwa na solarkę. Bo
Cytat:
solarium uzależnia
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-01-15 o 12:08
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:08   #352
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

W temacie solarium. Wśród moich znajomych ze studiów była wczoraj rozmowa o solarium.
1: "Ja wolę iść na solarium niz się smarować takim świństwem z tubki"
2:"No masz rację efekt nieciekawy...Muszę iść na solarę, bo mam tak bladą skórę, że mi podkład plamy robi!"
1: "To się ciesz, bo dla mnie wszystkie podkłady są za jasne" (dla wyjaśnienia koleżanka nie jest murzynką)
2:"Kurczę....Agata (to do mnie), a ty nie chcesz iść na solarkę? Masz cerę bladą jak moja 6-letnia siostra. Przecież Ci się skóra z włosami zlewa. W ogóle powinnaś coś ze sobą zrobić. Trochę opalenizny, mocna kreska na oku i może będziesz w miarę ładna"
Zatkało mnie Na szczęście kolega- wielbiciel piękna naturalnego mnie poratował
Skąd biorą się takie pasztety?! Kurczę, jeśli nie wytykasz jej opalenizny, to co ją obchodzi, że jesteś blada? Nigdy nie pojmę tych ludzi...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:42   #353
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ahh Gdyby mnie było tylko stać na kosmetyki o których mówicie:<

A propos opalenizny O tym temacie mogłabym się rozpisywać. Jak byłam mała to i owszem, słoneczko pięknie mnie łapało, przez co mam teraz masę pieprzyków na ramionach i plecach. Nienawidzę się opalać, w lato specjalnie noszę dłuższe spodnie żeby potem mieć blade łydki Uwielbiam te spojrzenia i teksty że "wyglądam jak córka młynarza". A dla mnie, to raczej zdrowy wygląd. Jak patrzę na moje koleżanki z klasy to mam ciarki na plecach. "Solarianki". Jak mnie kiedyś spytały czemu się nie opalam i powiedziałam im, że opalenizna jest niezdrowa to spojrzały na mnie jak na wariatkę. Cóż.


Pochwaliłam się swojemu eM, że będę sobie sama robić kosmetyki. Odpowiedź: z czego? Z kupy słowika?
Ehh, ci mężczyźni

Btw, polecacie jakieś toniki domowej roboty wybielające bądź na trądzik?
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png

Edytowane przez White_Lilly
Czas edycji: 2011-01-15 o 14:59
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:51   #354
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

White Lilly, spokojnie, kiedyś i Ty będziesz mogła sobie pozwolić na nieco droższy podkład. Dopiero od roku mogę kupować droższe kosmetyki, bo mam pracę. A przez liceum i studia musiałam zadowolić się najtańszą kolorówką...

Co do opalenizny, to jeszcze pamiętam, jak moje koleżaneczki traktowały ją jak oznakę wyższego statusu społecznego ("bo mnie stać na to, by pójść do solarium, a ciebie nie"). Żałosne, prawda?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:04   #355
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
White Lilly, spokojnie, kiedyś i Ty będziesz mogła sobie pozwolić na nieco droższy podkład. Dopiero od roku mogę kupować droższe kosmetyki, bo mam pracę. A przez liceum i studia musiałam zadowolić się najtańszą kolorówką...

Co do opalenizny, to jeszcze pamiętam, jak moje koleżaneczki traktowały ją jak oznakę wyższego statusu społecznego ("bo mnie stać na to, by pójść do solarium, a ciebie nie"). Żałosne, prawda?
no co Ty? serio? co za żenada... to chyba było w gimnazjum, co?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:15   #356
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no co Ty? serio? co za żenada... to chyba było w gimnazjum, co?
Liceum... A wydawać by się mogło że jak człowiek ma te 17-18 lat to jest rozsądny
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:18   #357
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dla mnie nadmierna opalenizna, czyt. brąz, jest szczytem głupoty i pustości osobnika.

quench to u mnie nie jest tak tragicznie Mogę sobie pozwolić na Dermacol
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:24   #358
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Is, ogromne dzięki za swatche!
Kurczę, czy to wina mojej karty graficznej, czy ten żelowy w opakowaniu wydaje się odrobinkę ciemniejszy
Coś mi mówi, że ten żelowy HM jest podobny do rozświetlającego 10 godzin snu...
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jak dla mnie HM zwykły jest ciut jaśniejszy

Aż się nie mogę napatrzeć, taki jasny ten podkład... Przyznam że oprócz 3 dni testów BB cremów przez 2 bite lata używałam i będę używać nadal minerałów bo dobrze się w nich czuję
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
też mi sie wydaje,że żelowy jest odrobinę ciemniejszy...
w każdym razie posiadam normalnego hm i narazie na żelowego się nie czaję :P

Popatrzyłam na te zdjęcia jeszcze raz i okazało się, że w ogóle nie popatrzyłam na podpis i nie wiadomo na jakiej podstawie ten po prawej wydawał mi się HM żelowym Racja, HM zwykły jaśniejszy
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:38   #359
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

wita Was kolejna bladolica jak to się znajomi śmieją, jestem królewną śnieżką. ciemne włosy, oczy, oprawa oczu. tak się zastanawiam przy okazji, jaki kolor rudych włosów mi by pasował? bo tak mnie kusi od dłuższego czasu :P pozdrawiam wszystkie bladzioszki!
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:36   #360
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Wyczytałam gdzieś w poprzednim wątku, że cerę dobrze rozjaśnia czarne mydło z Maroko (Savon Noir bodajże ). Jakie polecacie? Jak tak przeglądałam, to różniste są :P. Nie chcę trafić na takie, które zamiast nie wysuszać jak inne mydła zrobi z mojej skóry Saharę . Potrafi te mydło też rozjasnić zaczerwienienia? Mam już mniej niż kiedyś, ale mimo wszystko są (rano jest najlepiej - prawie ich nie ma). Jakieś 2-3 lata temu to świństwo pojawiło mi się na twarzy . Przez to mam wrażenie, że moja blada szyja ma całkiem inny odcień niż skóra twarzy i trochę mnie to denerwuje.
Jeszcze jedno pytanie. Czy opłaca się kupować krem BB? Czy podobny efekt daje np. ten HM, który jest kilka razy tańszy?
Up.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.