wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-14, 20:39   #1441
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
A zamawiała któraś coś od 2b-gentler? A jeśli tak, to po jakim czasie dotarła do Was przesyłka? Dzisiaj jest 9 dzień, jak zamówiłam Intense Classic (6 lipca wysłano), a tu dalej ni widu, ni słychu. Może jutro dojdzie...
Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama ;-) Ja też czekam, 8 lipca zostala przesylka wyslana do mnie. Od 2 czy 3 dni mam status "Handed over to Air carrier" i nie wiem, czy mam się martwić czy po prostu czekać... A tak już chcialabym mieć moją jabluszkową maseczkę i lotion do wlosów ze Skin Food.
Czekam na przesyłkę od 2b-gentler już dwa tygodnie. W dalszym ciągu nie pokazała się w kraju.

Chandrika, sprawdź numer na stronie polskiej poczty, paczka powinna być już w kraju, albo będzie jutro.

A w temacie, kliknęłam jakiś czas temu Holika Holika Watery Petit, jak już mam trzy inne z tej serii, to wypróbuję i czwarty.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:41   #1442
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja w ogóle lubię BB creamy i CC też.
Fajnie wyglądają, naturalnie, delikatnie.
Tylko kolory mi nie pasują.
Co prawda dopasowuję się do cery, ale to i tak duża różnica kiedy cera różowa/neutralna, a szyja blado żółta

Właśnie nakładałam Lioele Water drop, ale jakieś ciemne mi się wydało, jutro może potestuję na słońcu- chociaz przerażająco ciemne się wydaje, no ze 3 tony w górę
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:56   #1443
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Baviphat All in One Peach Waterfull Cream zapycha! Nie mnie, ale dałam odlewkę 5ml przyjaciółce i po 2 dniach ją zapchało =[ Także ostrzegam alergiczki i osoby ze skłonnościami...

Niby takie fajny żel, a jednak coś ma w składzie paskudnego =[
Nawet nie strasz,teraz nie wiem czy nakładać jak przyjdzie odlewka od zygmusia
A w jakiej postaci ją zapchało?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:01   #1444
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
A zamawiała któraś coś od 2b-gentler? A jeśli tak, to po jakim czasie dotarła do Was przesyłka? Dzisiaj jest 9 dzień, jak zamówiłam Intense Classic (6 lipca wysłano), a tu dalej ni widu, ni słychu. Może jutro dojdzie...
Ja zamawiałam i przesyłka była u mnie po 6 dniach.
Ale to już jakiś czas temu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:07   #1445
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Możesz już sprawdzić stan przesyłki na poczcie polskiej, sądzę, że powinno pokazać się "Wejście na polski obszar celny". Ja niestety nie mam przesyłki rejestrowanej... Brałam tylko jeden krem, nie opłacałoby się. Do mnie poszło 6 lipca, więc mam nadzieję, że będzie jutro, a maksymalnie w poniedziałek
Cytat:
Napisane przez zygmus
Chandrika, sprawdź numer na stronie polskiej poczty, paczka powinna być już w kraju, albo będzie jutro.
Nie pomyślalam nawet. Tak to jest, jak się pierwszy raz zamawia coś z zagranicy ;-) Wg strony PP moja paczuszka jest już w Polsce. Dzisiaj przyleciala.
trustmyself, ja doszlam do wniosku, że te $2,5 to nie jest fortuna a jestem jako tako spokojna ;-)
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)

Edytowane przez Chandrika
Czas edycji: 2011-07-14 o 21:11
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 22:41   #1446
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Czekam na przesyłkę od 2b-gentler już dwa tygodnie. W dalszym ciągu nie pokazała się w kraju.

Chandrika, sprawdź numer na stronie polskiej poczty, paczka powinna być już w kraju, albo będzie jutro.

A w temacie, kliknęłam jakiś czas temu Holika Holika Watery Petit, jak już mam trzy inne z tej serii, to wypróbuję i czwarty.
To koniecznie napisz jak się sprawuje Clearing Petit jest boski na mojej buzi
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:16   #1447
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
To koniecznie napisz jak się sprawuje Clearing Petit jest boski na mojej buzi
a co to znaczy boski? powiedz coś więcej na jego temat
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 09:30   #1448
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
a co to znaczy boski? powiedz coś więcej na jego temat
Nie mogę na niego narzekać. Bardzo dobrze się wtapia, krycie ma średnie/mocne jak na BB, ma matowe wykończenie i długo się trzyma na skórze. Dla mnie bomba
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:51   #1449
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Nawet nie strasz,teraz nie wiem czy nakładać jak przyjdzie odlewka od zygmusia
A w jakiej postaci ją zapchało?

Pryszcze zdaje się, bo o wągrach nic nie mówiła...

ale cóż u mnie wszystko w porządku, czyste i zamknięte pory, mniej wągrów i w ogóle cuda na twarzy =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 10:45   #1450
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Właśnie wypróbowuję swoje pierwsze kremy BB
Testy trwają póki co trzeci dzień dopiero, ale już jestem zachwycona tym jak wyglądają na mojej skórze ^^

Mam tylko jedno pytanie...
Dziś mam dość ważną dla mnie imprezę i chciałabym mieć nienaganny makijaż cały wieczór. Do tej pory przy takich okazjach stosowałam bazę pod makijaż [Sephora] i podkład mineralny - żeby nie starł mi się zbyt szybko.
I teraz pytanie. Chciałam nałożyć na twarz najpierw bazę, potem BB, a później delikatnie to oprószyć minerałami. Czy bazy silikonowe nadają się POD kremy BB? Czy nie bardzo?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:12   #1451
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Pryszcze zdaje się, bo o wągrach nic nie mówiła...

ale cóż u mnie wszystko w porządku, czyste i zamknięte pory, mniej wągrów i w ogóle cuda na twarzy =]
Chyba napiszę do producenta baviphata po skład,może uda się wyżebrać
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 16:29   #1452
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Czekam na przesyłkę od 2b-gentler już dwa tygodnie. W dalszym ciągu nie pokazała się w kraju.
Widzę, że nie jestem sama. Też jeszcze nic nie dostałam, może w poniedziałek...

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Nie pomyślalam nawet. Tak to jest, jak się pierwszy raz zamawia coś z zagranicy ;-) Wg strony PP moja paczuszka jest już w Polsce. Dzisiaj przyleciala.
trustmyself, ja doszlam do wniosku, że te $2,5 to nie jest fortuna a jestem jako tako spokojna ;-)

Wiesz, kiedy kupuje się coś za 30zł, a przesyłka rejestrowana to 7,50zł (czyli ponad 30%) ceny to nie bardzo się opłaca


---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

A chyba się pospieszyłam, mam awizo na pudełko, sądzę, że to to W końcu 2b-gentler przesyłki wysyła w pudełeczkach.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Doszło po 9 dniach Dostałam dodatkowo face sheet mask (Witaminową) i 2 mini paczuszki z Baviphatu - Apple AC Therapy Sleeping Pack i Peach All in on Peeling Gel W dodatku instrukcje jak ich używać i ręcznie napisaną karteczkę po ang z podziękowaniami - słodkie! Chłopak bardzo ładnie pisze Wszystko było zapakowane w pudełko, Intense Classic dodatkowo owinięty w folię bąbelkową. W środku tubka zabezpieczona z zewnątrz srebrną naklejką (nawet jej nie zauważyłam), plus samo ujście tubki też zabezpieczone folią Z tego co widzę kolorek bardzo mój i krycie niezłe!

Jutro, jak wyjdzie słoneczko to porobię zdjęcia i porównania
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 16:49   #1453
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

trustmyself, chętnie się zapoznam z recenzją Intense Classic
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:11   #1454
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Widzę, że nie jestem sama. Też jeszcze nic nie dostałam, może w poniedziałek...


Wiesz, kiedy kupuje się coś za 30zł, a przesyłka rejestrowana to 7,50zł (czyli ponad 30%) ceny to nie bardzo się opłaca


---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

A chyba się pospieszyłam, mam awizo na pudełko, sądzę, że to to W końcu 2b-gentler przesyłki wysyła w pudełeczkach.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Doszło po 9 dniach Dostałam dodatkowo face sheet mask (Witaminową) i 2 mini paczuszki z Baviphatu - Apple AC Therapy Sleeping Pack i Peach All in on Peeling Gel W dodatku instrukcje jak ich używać i ręcznie napisaną karteczkę po ang z podziękowaniami - słodkie! Chłopak bardzo ładnie pisze Wszystko było zapakowane w pudełko, Intense Classic dodatkowo owinięty w folię bąbelkową. W środku tubka zabezpieczona z zewnątrz srebrną naklejką (nawet jej nie zauważyłam), plus samo ujście tubki też zabezpieczone folią Z tego co widzę kolorek bardzo mój i krycie niezłe!

Jutro, jak wyjdzie słoneczko to porobię zdjęcia i porównania
Mojej przesyłki brak. Wzięłam rejestrowaną, bo przecież taka nie zaginie, a tu niespodzianka. Coś ostatnio mam pecha z tymi zakupami.

Czekam na wrażenia z dłuższego używania. Na mnie Intense Classic niesamowicie jaśnieje, to jedyny krem, który tak zachowuje się na mojej skórze.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:59   #1455
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wysmarowałam cały wierzch dłoni, na początku nie wyglądało to zbyt ciekawie, ale teraz (po ok. 30 min) wygląda świetnie. Plusem jest praktycznie brak zapachu (tylko na początku, potem się ulatnia). Widzę, że nadal mam dłoń lekko ciemniejszą od drugiej, zobaczymy co będzie potem

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Tylko mam wrażenie, że różowieje
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:22   #1456
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

[/COLOR]Doszło po 9 dniach Dostałam dodatkowo face sheet mask (Witaminową) i 2 mini paczuszki z Baviphatu - Apple AC Therapy Sleeping Pack i Peach All in on Peeling Gel W dodatku instrukcje jak ich używać i ręcznie napisaną karteczkę po ang z podziękowaniami - słodkie! Chłopak bardzo ładnie pisze Wszystko było zapakowane w pudełko, Intense Classic dodatkowo owinięty w folię bąbelkową. W środku tubka zabezpieczona z zewnątrz srebrną naklejką (nawet jej nie zauważyłam), plus samo ujście tubki też zabezpieczone folią Z tego co widzę kolorek bardzo mój i krycie niezłe!

Jutro, jak wyjdzie słoneczko to porobię zdjęcia i porównania

Faktycznie słodkie i bardzo miłe.... też chciałam kiedyś Intensse Classic kupić, ale zwątpiłam. Czekam na opinię!
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 23:19   #1457
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

chyba mnie wysypuje bo Misshy nie jakos bardzo, ale gdy rano naloze to pod koneic dnia mam zawsze jakas nieduza niespodzianke albo i dwie:< a szkoda, fajne rzeczy robila z moja cera teraz testuje Matte. chcialabym zamowic jakis nastepny BB ale nie mam pomyslu jaki wybrac...
Missha na poziomie 21 byla ciut za jasna (no i ja jestem odrobinke bardziej zolta).
Moglybyscie dziewczyny doradzic w jaki BB teraz celowac?
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 08:11   #1458
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A któraś z Was miała do czynienia z tym specyfikiem: http://emate01.speedgabia.com/Ebay/C...arkcircle1.jpg ?

Ciekawi mnie, czy faktycznie rozjaśnia cienie pod oczami, czytałam parę recenzji i są zachęcające...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 08:51   #1459
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
chyba mnie wysypuje bo Misshy nie jakos bardzo, ale gdy rano naloze to pod koneic dnia mam zawsze jakas nieduza niespodzianke albo i dwie:< a szkoda, fajne rzeczy robila z moja cera teraz testuje Matte. chcialabym zamowic jakis nastepny BB ale nie mam pomyslu jaki wybrac...
Missha na poziomie 21 byla ciut za jasna (no i ja jestem odrobinke bardziej zolta).
Moglybyscie dziewczyny doradzic w jaki BB teraz celowac?
Może Skin79 Oriental Gold, Oriental Gold Plus, albo Intense Classic, z mniej znanych może coś z Holika Holika, z serii Petit - Moistrure jest żółtawy, z serii Baby Bloom - Light jest ok, choć nie wiem czy nie będzie za jasny.

Jeżeli chcesz coś przetestować przed zakupem całego opakowania, to mogę podesłać próbki.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 09:08   #1460
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziewczyny, w koncu zdecydowala sie i kliknelam Uguisu - od sprzedawcy z UK, wiec mam nadzieje odebrac w przyszlym tygodniu

ciekawe co mi zrobi z mordka
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:15   #1461
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Może Skin79 Oriental Gold, Oriental Gold Plus, albo Intense Classic, z mniej znanych może coś z Holika Holika, z serii Petit - Moistrure jest żółtawy, z serii Baby Bloom - Light jest ok, choć nie wiem czy nie będzie za jasny.

Jeżeli chcesz coś przetestować przed zakupem całego opakowania, to mogę podesłać próbki.
naprawde? byloby super potrzebuje sredniego krycia, bo mam troche zaczerwieniona cere i naczynka do przykrycia, a niekiedy niespodzianki.
Bylabym Ci bardzo wdzieczna za probki

misshe zamawialam w ciemno i mimo, ze to opakowanie 20 ml to starczala mi na dwa m-ce po raz pierwszy przy uzywaniu Misshy pytano mnie, co robie, ze mam taka ladna cere nawet przy mineralach nikt nie pytal, wiec z ciezkim sercem musze z niej zrezygnowac...
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:19   #1462
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
naprawde? byloby super potrzebuje sredniego krycia, bo mam troche zaczerwieniona cere i naczynka do przykrycia, a niekiedy niespodzianki.
Bylabym Ci bardzo wdzieczna za probki

misshe zamawialam w ciemno i mimo, ze to opakowanie 20 ml to starczala mi na dwa m-ce po raz pierwszy przy uzywaniu Misshy pytano mnie, co robie, ze mam taka ladna cere nawet przy mineralach nikt nie pytal, wiec z ciezkim sercem musze z niej zrezygnowac...
po tej matte tak cię wysypało??
o kurcze a ja tak na nią liczę .... wyotóbowała na ręce i faktycznie fajnie wygląda
mam też opakowanie 20ml i czeka na rozpoczęcie

chociaż w sumie, mam tyle syfów na ryju, że jeden czy dwa w tą lub tą - co za różnica
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:22   #1463
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Może Skin79 Oriental Gold, Oriental Gold Plus, albo Intense Classic, z mniej znanych może coś z Holika Holika, z serii Petit - Moistrure jest żółtawy, z serii Baby Bloom - Light jest ok, choć nie wiem czy nie będzie za jasny.

Jeżeli chcesz coś przetestować przed zakupem całego opakowania, to mogę podesłać próbki.
Witaj Zygmus
Przepraszam, że tak na "wciśnięcie" ale mam spory problem. Szukam kolejnego BB creamu, który być może będzie lepiej spełniał postawione przed nim przeze mnie zadania. Właśnie przeglądałam Ebay i zastanawiałam sie nad Holika Holika. Czy mogłabym ja prosić o te próbeczki? Oczywiście za odpłatnością. Przyznam, że trochę szkoda mi kolejnych pieniążków za pełnowymiarowy produkt, który może odpowiadał buzi nie będzie.
__________________
"...I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he held me in his arms
My feet never touched the ground..."



Florence and the Machine: Heavy In Your Arms

MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:26   #1464
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
po tej matte tak cię wysypało??
o kurcze a ja tak na nią liczę .... wyotóbowała na ręce i faktycznie fajnie wygląda
mam też opakowanie 20ml i czeka na rozpoczęcie

chociaż w sumie, mam tyle syfów na ryju, że jeden czy dwa w tą lub tą - co za różnica
nie, nie po Misshy PC. To znaczy nie wysypalo mnie bardzo, nie mialam zadnych gól ani ciezkich do usuniecia czy zagojenia krostek, tylko raczej takie male, niepozorne, ktore byly jakby reakcja na Misshe. Male krosteczki, ktore na drugi dzien po zwyklym nawilzaczu znikaly. Nie wiem jak to wytlumaczyc
Matte sie dla mnie gorzej rozciera na twarzy, jest bardziej 'tepa'. I wg mnie jasniejesza nic PC na poziomie 21.
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:07   #1465
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
nie, nie po Misshy PC. To znaczy nie wysypalo mnie bardzo, nie mialam zadnych gól ani ciezkich do usuniecia czy zagojenia krostek, tylko raczej takie male, niepozorne, ktore byly jakby reakcja na Misshe. Male krosteczki, ktore na drugi dzien po zwyklym nawilzaczu znikaly. Nie wiem jak to wytlumaczyc
Matte sie dla mnie gorzej rozciera na twarzy, jest bardziej 'tepa'. I wg mnie jasniejesza nic PC na poziomie 21.
Ja tak miałam na początku po Lioele Water Drop, ale po dłuższym używaniu przeszło i już mi nic nie wyskakuje Nawet na brodzie, która zawsze najbardziej reaguje na wszelkie nowości i tam zawsze mam najwięcej pryszczów.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:48   #1466
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
nie, nie po Misshy PC. To znaczy nie wysypalo mnie bardzo, nie mialam zadnych gól ani ciezkich do usuniecia czy zagojenia krostek, tylko raczej takie male, niepozorne, ktore byly jakby reakcja na Misshe. Male krosteczki, ktore na drugi dzien po zwyklym nawilzaczu znikaly. Nie wiem jak to wytlumaczyc
Matte sie dla mnie gorzej rozciera na twarzy, jest bardziej 'tepa'. I wg mnie jasniejesza nic PC na poziomie 21.
Wiem o co ci chodzi, z tym, że ja takie krosteczki mam na ręce nie wiem od czego i nie chcą znikać =[

Mi Missha PC nie pasuje w ogóle, teraz czaje się na BB w czarnych opakowaniach Shills ? czy coś w ten deseń.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:59   #1467
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Shills nie polecam - bardzo tłusty i zapycha, w dodatku ma mocno intensywny zapach (zielona herbata z czymś).

Nałożyłam Intense Classic (zmieszany z 13tką Missha PC) na buźkę i czekam na rezultaty. Na razie widzę ładnie spasowany kolor z szyją, jest glow, ale delikatny i widzę, że zanika w lekki mat, zobaczymy, czy ściemnieje, czy zjaśnieje z czasem (i zróżowieje)
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:51   #1468
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
naprawde? byloby super potrzebuje sredniego krycia, bo mam troche zaczerwieniona cere i naczynka do przykrycia, a niekiedy niespodzianki.
Bylabym Ci bardzo wdzieczna za probki
Wyślij adres na PW

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Witaj Zygmus
Przepraszam, że tak na "wciśnięcie" ale mam spory problem. Szukam kolejnego BB creamu, który być może będzie lepiej spełniał postawione przed nim przeze mnie zadania. Właśnie przeglądałam Ebay i zastanawiałam sie nad Holika Holika. Czy mogłabym ja prosić o te próbeczki? Oczywiście za odpłatnością. Przyznam, że trochę szkoda mi kolejnych pieniążków za pełnowymiarowy produkt, który może odpowiadał buzi nie będzie.
Która Holika Cię interesuje? W rozbiórce miałam Baby Bloom Light i Moisture, z Petit - Moisture, Essential i Clearing (ale z niego chyba nic już nie zostało). Z własnych mam jeszcze Holika Holika Peach Girl 2, też mogę się podzielić.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:07   #1469
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Wyślij adres na PW



Która Holika Cię interesuje? W rozbiórce miałam Baby Bloom Light i Moisture, z Petit - Moisture, Essential i Clearing (ale z niego chyba nic już nie zostało). Z własnych mam jeszcze Holika Holika Peach Girl 2, też mogę się podzielić.
Właśnie czytam Twojego bloga i skłonie się dzięki zdjęciom, recenzjom ku Holika Moisture.
__________________
"...I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he held me in his arms
My feet never touched the ground..."



Florence and the Machine: Heavy In Your Arms

MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:49   #1470
Miminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 25
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czesc! Pisałam parę miesięcy temu o moich doświadczeniach z kremami BB .Nie poprzestałam oczywiście na tych kilku , które miałałam i kupiłam nowe. Miałam min. Misshe Oriental Herbs BB .Nie sprawdziła się. Przede wszystkim robiły mi się po niej wypryski. Była za ciężka. Po dr Jart Black Label , który był ok kupiłam srebrną wersję i też w sumie jest ok.Oba ładnie kryją, nie powodują wyprysków , a mam cerę mega skłonna do zapychania... Mam tez krem BB kanebo White i jest super . Nadaje skórze zdrowy koloryt i pielęgnuję cerę. Ostatnio zamówiłam próbki BRTC Gold Caviar i Skin fooda grzybkowego. I jak na razie najlepszym ze wszystkich kremów BB, jakie miałam jest własnie grzybkowy Skin Food. Jest leciutki, lekko kryje, ma ładny kolor. Chyba najlepszy ze wszystkich. Tamte były jednak trochę sine. Zamówiłam już pełnowymiarowe opakowanie.
W skrócie : przy mojej przetłuszczającej sie,trądzikowej, wrażliwej ,dojrzałej cerze jak na razie najlepiej sprawdziły się BB kremy Kanebo ( White i Lift) oraz Skin Food. Super jest tez puder Skin Food. Używam go od paru dni.
Miminka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.