Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 15:59   #1
iMeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35

Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie


Dziewczyny, jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o korzystanie z zabiegów kosmetycznych kupowanych na portalach typu Grupon?

Głównie ciekawi mnie jakość wykonania serii zabiegów depilacji laserowej (różnica w cenie z kuponem potrafi być ogromna) oraz oczyszczanie/peelingi i inne zabiegi na twarz?

Korzystałyście? Polecacie? Czy lepiej zainwestować w droższy zabieg i wtedy nie ryzykować, że skórze może stać się krzywda, bo kosmetyczka będzie oszczędzać czas albo preparaty?
iMeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:49   #2
Rosiee
Zadomowienie
 
Avatar Rosiee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 461
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Dołączam się do pytania
__________________
Rosiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:41   #3
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

warto wcześniej sprawdzić salon, ja niestety nacięłam się na grouponie na usługi fryzjerskie. wszystko było tak ładnie napisane, zdjęcia w ofercie piękne itp... spodziewałam się czegoś na wysokim poziomie, a jak trafiłam do salonu byłam w szoku - taki o, salon u pani krysi na osiedlu
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:52   #4
tuberosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 31
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

no różnie to bywa - chyba tak samo jak z zabiegami bez groupona

osobiście wykupiłam kiedyś 3 zabiegi mikrodermabrazji diamentowej z maską algową na grouponie właśnie. salon raczej z tych mniejszych i niekoniecznie "z fajerwerkami". pierwsze moje wrażenie mało zdecydowane, szczerze - pomyślałam "o kurcze, ale dałam ciała".
okazało się jednak, że pani była mega miła, twarz potraktowała jak należy, wszystko wykonywała dokładnie z uwzględnieniem stref bardziej wymagających. nic nie robiła na biega albo po łebkach.
maska zgodna z obietnicą, wiem, bo wcześniej miałam z taką styczność, więc żadnego oszustwa. po trzecim zabiegu nawet wsmarowała ampułkę czy serum za free, bo chyba mnie polubiła- ciągle ze mną rozmawiała.
skóra była w jak najlepszej formie po zabiegach, więc wszystko wykonała odpowiednio.

moim zdaniem spokojnie możesz korzystać z takich ofert, a i przed wykupieniem vouchera wcześniej sprawdzić opinie o danym miejscu czy osobie.

pozdrawiam
tuberosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:42   #5
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Tak ale tylko wtedy, gdy sprawdzisz opinie o danym salonie/gabinecie. Część ofert to naprawdę okazja a część to niestety sposób na przyciągnięcie klienta i brak zadowolenia.
Tak jak już wcześniej dziewczyny wspomniały, przede wszystkim wyszukać opinie innych klientów, nigdy w ciemno.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:12   #6
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Jej, wlasnie sie natknelam na ten watek a tak pomyslalam, ze Was napisze. Otoz to nie moje zdanie ale mojej pani kosmetyczki, u ktorej bylam na zabiegu w zeszlym tygodniu. Strasznie przeklinala tego grupona, poniewaz powidziala, ze ma teraz mase klientek, kt przychodza do niej z poprzonymi nogami i siniakami wlasnie po zabiegach kupionych przez grupon i prosza ja, by cos z tym zrobila...
Pare moich kolezanek nacielo sie na tzw metamorfozy czyli zrobimy z ciebie boginie (wlosy oraz makijaz) to potem wstydzily sie wychodzic z domu... Powidzialy, ze robili to totalni amatorzy, wrecz uczniowie aby dla salonu wyszlo taniej bo i my nie placimy na usluge pelnej stawki.
Wiec ja osobiscie bym sie na cos takiego nie polaszczyla, to w koncu nasze cialo a ma sie je tylko jedno
pozdrawiam
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:11   #7
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Moim zdaniem nie warto. Idea Grupona może i fajna, ale jakoś nie słyszę od znajomych dobrych opinii jeżeli chodzi o usługi kosmetyczne. Przeważnie narzekali na ewidentne obniżenie standardu usługi oraz obcesowe traktowanie, no bo byli klientami "z kuponem", więc czekali tygodniami na wizytę albo przeżywali wspaniałe chwile "relaksu" trwające 10 minut bo następna osoba czekała w kolejce ;] Mnie też nie raz kusiło, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że za taką cenę na czymś się nie oszczędza, a czerwona lampka powinna się zapalić przy ilości sprzedanych kuponów, bo co innego próba reklamy, a co innego rozpaczliwa próba utrzymania się dzięki grupowym zakupom. Są salony, które są świadome tego, czym jest grupon i nie będą odwalać fuszerki, ale większość salonów próbuje na tym coś zarobić i niestety mamy mnóstwo osób, które czują się oszukane. Jak dla mnie to taka ruletka nie ma sensu. A jeżeli chodzi o zabiegi laserowe to osobiście nie ryzykowałabym, dobry laser to konkretny wydatek i wymagający zachowania pewnych norm, nie powinno się na tym oszczędzać.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 23:49   #8
be_happy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Korzystałam z takich ofert i niestety często spotykało mnie rozczarowanie. Rzeczywiscie uważam tak jak poprzedniczki, że fajnie byłoby się zorientować w opiniach o salonie, który się na grouponie oferuje. Zdecydowanie zgadzam się z opinią na temat innego traktowania osób, które przychodzą z grouponem. Byłam w kilku miejscach, ale scenariusz był podobny, zabieg był przeprowadzany szybko, mało dokładnie ( w moim odczuciu) i jakos atmosfer a mi nie odpowiadała. Ogólnie czułam się tak jakby pani chciała jak najszybciej tą uslugę odbębnić i do widzenia - czego nie rozumiem, bo gdyby było miło to bym wróciła. Już przy samej rezerwacji, gdy pada pytanie " pani jest z grouponu?" to gdy odpowiadam twierdząco odczuwam jakąs z ich strony, że w ogóle mnie zapiszą. Myslę,że na pewno można spotkać bardzo fajne salony, ale najpierw poszperajmy cos na ich temat w necie, może przejdzmy się pod budynek salonu - pooglądajmy jak wygląda z zewnątrz, można też zadzwonić i dopytać o oferowane zabiegi ( kto wie może kosmetyczka nas zachęci - może będzie miła i kompetentna). Wiadomo, że zawsze lepiej się czujemy jak zaoszczędzimy, ale zatroszczmy się o to, by później nie było rozczarowania Ja na jakis czas się zraziłam, ale myslę, że wrócę do grupowych zakupów, ale już z odpowiednim research'em
be_happy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:27   #9
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

ja byłam na jednym, uważam że warto byłam na Diamentowej Damie, we Wrocławiu w salonie sun palma czy coś, naprawdę nie pamiętam - to salon fryzjerski połączony z solarium i właśnie gabinetem kosmetycznym. Sam gabinet malutki, kosmetyki może nie najwyższej półki kosmetycznej tzn clarena, bielenda.. Ale Pani była baardzo miła i znająca się na rzeczy Więc ogółem polecam
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:46   #10
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Cytat:
Napisane przez pannaporanna Pokaż wiadomość
ja byłam na jednym, uważam że warto byłam na Diamentowej Damie, we Wrocławiu w salonie sun palma czy coś, naprawdę nie pamiętam - to salon fryzjerski połączony z solarium i właśnie gabinetem kosmetycznym. Sam gabinet malutki, kosmetyki może nie najwyższej półki kosmetycznej tzn clarena, bielenda.. Ale Pani była baardzo miła i znająca się na rzeczy Więc ogółem polecam
Widoczenie mialas po prostu szczescie Ale ja slysze wiecej negatywnych rzeczy niz pozytywnych i generalnie grupona uzywam tylko do restauracji.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:46   #11
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Ja kupiłam sobie niedawno kupon do fryzjera i byłam bardzo zadowolona Za bardzo niską cenę miałam strzyżenie z ułożeniem oraz saunę na włosy z maską regenerującą. A jak się potem okazało jest to cena dla stałych klientek (o kilkadziesiąt złotych niższa od ceny pierwotnej - a i tak w wielu salonach za to samo chcą znacznie więcej) - więc jak się okazuje wcale niekoniecznie jest tak, że jakoś oszczędzają na klientach "kuponowych"


Moja mama kupowała sobie jakieś zabiegi na twarz i na całe ciało i też była zadowolona
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 11:53   #12
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Ja powiem tak:
Chodzilam na manicure hybrydowy i bylam bardzo zadowolona, mialam bodajze 4 manicury za 79 zl, co w Warszawie byloby cena niska nawet na jeden, bo hybryda kosztuje od 80 zl w gore.
Na mikrodermabrazje diamentowa trafilam srednio, tak ze mialam kupione dwa kupony i jeden oddalam kolezance, bo mi sie nie podobalo. A kosmetyczka koszmarnie smierdziala fajkami. Sam zabieg zrobiony ok, ale kosmetyczka mi sie nie podobala bardzo.
I teraz chodze na zamykanie naczynek, do gabinetu medycyny estetecznej. I powiem wam tak: cudo! Uzywaja drogich kosmetykow, nie robia zadnych dziwnych rzeczy i generalnie jestem bardzo zadowolona babeczki (kosmetolozki, nie kosmetyczki) baaardzo fachowe i znajace sie na rzeczy, generalnie mam serie zabiegow i buzia z jednego na drugi wyglada lepiej. Gabinet w swietnym miejscu i bardzo zadbany, pachnacy, przestronny.

Takze na trzy, dwa bardzo udane groupony.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 23:27   #13
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja powiem tak:
Chodzilam na manicure hybrydowy i bylam bardzo zadowolona, mialam bodajze 4 manicury za 79 zl, co w Warszawie byloby cena niska nawet na jeden, bo hybryda kosztuje od 80 zl w gore.
Na mikrodermabrazje diamentowa trafilam srednio, tak ze mialam kupione dwa kupony i jeden oddalam kolezance, bo mi sie nie podobalo. A kosmetyczka koszmarnie smierdziala fajkami. Sam zabieg zrobiony ok, ale kosmetyczka mi sie nie podobala bardzo.
I teraz chodze na zamykanie naczynek, do gabinetu medycyny estetecznej. I powiem wam tak: cudo! Uzywaja drogich kosmetykow, nie robia zadnych dziwnych rzeczy i generalnie jestem bardzo zadowolona babeczki (kosmetolozki, nie kosmetyczki) baaardzo fachowe i znajace sie na rzeczy, generalnie mam serie zabiegow i buzia z jednego na drugi wyglada lepiej. Gabinet w swietnym miejscu i bardzo zadbany, pachnacy, przestronny.

Takze na trzy, dwa bardzo udane groupony.
ja kupiłam grupona na 2 zabiegi IPL na zamykanie naczyń na twarzy,wizyta za miesiąc .
Też zamykają ci ipl?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:39   #14
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Ja nie byłam, ale moja koleżanka była na manicure Shellac. Okazało się na miejscu, że to nie Shellac, tylko jakiś żel Loreala i ogólnie brzydko jej te paznokcie zrobili... Ja sama z grupona korzystałam przy drukowaniu zdjęć. Były tak okropnej jakości, że drukowałam jeszcze raz, w innym fotolabie. Żałuję tylko, że nie zgłosiłam reklamacji, pieniądze wyrzucone w błoto.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:43   #15
Paulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Paulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 270
GG do Paulkaa
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Ja zakupiłam 5 zabiegów laserowej depilacji na pachy i bikini i jestem bardzo zadowolona. Super salon, o ile sie nie myle nowy, miło, czysto i przyjemnie mojemu Tż panie proponowaly kawe i herbatę jak czekał, ja równiez byłam należycie traktowana. A Pani która wykonywała mi dwa z trzech zabiegów była przesympatyczna! Odpowiedziała na wszystkie moje pytania (juz przez telefon, na temat przygotowania do zabiegu itd) więc zupełnie nie ma na co narzekać.. Chociaz w sumie ostatnio zabieg robiła mi inna Pani która zrobiła to w pośpiechu i troche na odczepnego przez co włoski po prostu nie wyszły.. Ale przy następnej wizycie zaznaczę po prostu że chcę do poprzedniej Pani

Moja mama z kolei dostała na urodziny voucher z Groupona na dowolny zabieg w salonie kosmetycznym. Wybrała mikrodermabrazje i również była bardzo zadowolona, na tyle że teraz chodzi tam bez groupona Pani doradziła jej zabiegi, powiedziała jaki ma rodzaj skóry, czego unikać, co stosować więc pełen profesjonalizm Nie wiem jak wygląda salon i jakie warunki wizualne tam panują ale obsługa bardzo miła

Także wszystko zależy od oferty Ja bardzo polecam!..

Poza tym bądźmy szczerzy, polacy to naród narzekaczy któremu ciężko dogodzić i zawsze znajdą jakiś powód do niezadowolenia
__________________

Odpisz w moim wątku!
Paulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 16:59   #16
Like a Rolling Stone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 19
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Świetny wątek .

Ja kupiła depilację brazylijską bikini na Grouponie a potem na Gruperze z tego gabinetu :
http://studiokosmetycznebess.pl/

Jestem b. zadowolona i zostałam stałą klientką . Babeczka teraz sama wysyła mi smsy, że mogę taniej zrobić depilację np 3 zabiegi za 79pln.
Generalnie strasznie się bałam, ale twardy wosk to jest TO .

Teraz zastanawiam się nad zabiegiem zamykania naczynek.... ale obawiam się żeby jakaś niewprawiona baba mi krzywdy nie zrobiłam bo naczynko mam nad ustami i jest strasznie widoczne :/.
Like a Rolling Stone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 14:41   #17
magmala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łuków
Wiadomości: 7
Question Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ja kupiłam grupona na 2 zabiegi IPL na zamykanie naczyń na twarzy,wizyta za miesiąc .
Też zamykają ci ipl?
a gdzie bedziesz zamykała te naczynia, bo ja tez wykupiłam i teraz trochę mam obawy czy dobrze zrobiłam
a ja kupiłam w www.medicalexpert.pl, co sądzicie, czy ktoś cos wie? pomooocy

Edytowane przez magmala
Czas edycji: 2012-04-20 o 14:45
magmala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 14:57   #18
Aleksandrape84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Nie polecam!!! kiedyś korzystałam nagminnie,ale nie warto. te zabiegi to oszustwo lub oszczedzanie na preparatach. Warto znalesc swoj ulubiony gabinet i trzymać się go. Z twarzą nie ma żartów ja znalazłam swoje miejsce w Warszawie. xxx
co miesiąc mają promocje na różne zabiegi z których korzystam. Panie są doświadczone, sprzęt na najwyższym poziomie +oczywiście bezpieczeństwo.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-06-24 o 09:01 Powód: reklama
Aleksandrape84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:06   #19
Natalina_1989
Przyczajenie
 
Avatar Natalina_1989
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

Ja kilka razy się zawiodłam i to bardzo. Dla takich gabinetów to powinna być reklama, a niestety większość tak tego nie traktuje (nie wiem dlaczego). Ja nie polecam mimo, że nie raz mnie skusiła niska cena.
Natalina_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 12:57   #20
kreciku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Zabiegi kosmetyczne z Grupona - czy warto? Wasze doświadczenia i opinie

włosów bym sobie nie dała ściąć ani pofarbować z kuponem.

ale z zabiegów korzystałam kiedyś całkiem często. począwszy od manicure, przez mikro, peeling kawitacyjny i jeszcze kilka innych, których teraz nie pamiętam.

depilację laserową też robiłam z grouponem, ale ja jestem chyba jakaś przewrażliwiona, bo nie mogłam znieść bólu. wolę sobie sama włoski usuwać woskiem.

tak jak dziewczyny piszą, lepiej sprawdzić gabinet, a jeśli planujesz kupić całą serię, to nawet się przejść na zwykłą hennę wcześniej i zobaczyć jak to wygląda
kreciku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-21 13:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.