Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 19:11   #3181
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Mewaoo, rozjaśni, szczególnie odrosty - to jest pewne. Ale też bardziej wysuszy

Dziewczyny, chciałam dzisiaj odświeżyć kolor szamponetką z Mariona, tą podstawową, w pojedynczym opakowaniu. Boże, tragedia Takich przesuszonych włosów to nawet nie miałam po ostatnim 9% utleniaczu przy farbowaniu. Maska i odżywka tylko trochę pomogły. A co do koloru, to lekko się poprawił, ale szału nie ma. Nie polecam największemu wrogowi.
Byłam wczoraj w fryzjerskim po toner i, nie uwierzycie, ale nie mieli żadnego. Wydaje mi się, że babka nawet nie zaczaiła, o co mi chodzi, bo zaproponowała mi... mixtony:/ Czasami się mi wydaje, że mieszkam na prowincji...

W ogóle, to chyba się nie doczekam na tego Scandica, chociaż cały czas działam w tę stronę, żeby dostać farbę albo pieniądze. No ale w międzyczasie chyba zamówię ten kolorek. Całkiem niezły:http://www.ifryz.pl/chantal-farba-do...zerwien-120ml/
Ostatnio (tydzień temu?) przed nią ostrzegałam. Koszmar, koszmar, koszmar. Ale u mnie nawet nie poprawiła koloru, musiałam od razu nakładać piankę koloryzującą, żeby jakoś wyglądać.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:45   #3182
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dzięki dziewczyny, w takim razie przy następnym farbowaniu powiem fryzjerce, żeby zmieniła utleniacz na mocniejszy.

Mam jeszcze takie pytanie-może głupie, ale mnie to gryzie-jak farbujecie włosy, i zmywacie już farbę-to myjecie od razu włosy szamponem czy tylko spłukujecie farbę a szampon dopiero przy kolejnym myciu włosów? w ogóle ma to jakieś znaczenie?
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 22:18   #3183
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Falko naprawdę bardzo odradzam Ci zakupy w tym sklepie
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 23:43   #3184
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość

Sonea, a czemu po płukance z octu jeszcze raz płuczesz włosy wodą.. ?
Bo po pierwsze - tak jest napisane na opakowaniu, żeby przelać kosemtykiem włosy PRZED ostatnim płukaniem, a po drugie zawsze sądziłam, że zostawienie zakwaszonego włosa źle mu uczyni.
Hmmm, myślisz, że źle robię? Nie próbowałam inaczej...

Marion maska - dołączam się do chóru niezadowolonych. Też gdzieś wcześniej pisałam, że w połączeniu z Kallosem wysuszył włosy i im uczynił zrudzenie ;/

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-26 o 23:48
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 00:40   #3185
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Chyba będę zmuszona jutro nałożyć piankę na włosy... Ale tym razem zrobię to oszczędnie i zobaczę ile mi jej zejdzie, bo obstawiam, że więcej niż pół nie powinnam potrzebować.
Nie wiem tylko czy nakładać jasną czerwień czy urzekającą purpurę.

Ale my tu nie o masce Mariona tylko o ich szamponetce.
Muszę się zaopatrzyć w szamponetki Venity, bo kolor powinien być fajny.

Najlepsze jest to, że mnie w sumie nakładanie pianki/szamponetki na włosy co 3-4 mycia w ogóle nie przeszkadza, zwłaszcza, że moje włosy to bardzo dobrze znoszą, bo mam jak to bezproblemowo wpisać w plan dnia, tylko chciałabym już dojść do tego czego najlepiej używać.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 05:13   #3186
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ojj widze ze narzekacie na mariona.. moze to i dobrze ze go nie kupilam
a ja powiem wam że coś w mojej pielegnacji jest nietak.. bo ostatnio mam lekko puszace sie wlosy i jakby konce przesuszone.. nie wiem czy to przez rycynowy czy nowa maske... hmmm
pozatym wstalam dzis z totalnymi lokami.. ehhmm niewiem jak je ulozyc..

dziś mam egzamin wiec zyczcie szcześćia
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-27 o 05:20
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:40   #3187
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mewaooo- myjemy szamponem, przynajmniej ja. Składniki z farby na pewno nie są tym, co "robi dobrze" twoim włosom, więc na cholere to trzymać na głowie dłużej niż to konieczne. Wypłukiwanie koloru można zmniejszyć używając delikatnego szamponu bez SLS - sama muszę takowego zacząć używać, bo czerwień płynie falaami razem z wodą
enn - dzięki za ostrzeżenie. Jakoś musiałam przegapić ten twój post, a śledzę wątek na bieżąco (a nóż widelec ktoś odkryje sekret płomiennej czerwoności ) Chantal idzie w niepamięć bo przy dobrych wiatrach w przyszłym tyg będę mieć Scandica, tak mi pan w mailu napisał. Staram się mu wierzyć, ale jakoś nie potrafię O_o
uolcia- wiem wiem, teraz jak się sama sparzyłam, to długo i namiętnie będę się zastanawiać nad zakupem czegokolwiek i gdziekolwiek poza allegro. Tu przynajmniej można w jakiś sposób skontrolować rzetelność sprzedawcy, a w prywatnych biznesikach internetowych totalna samowolka.
Sugar- trzymam kciuki
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 13:49   #3188
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jej! Unbelievable! W poniedziałek wysłali paczkę z ifryzu, dziś doszła! ŻYJEMY ) Jeszcze tylko muszę poszukać gdzieś w mieście tej pianki Venity, żeby mieć cokolwiek do ratowania koloru, gdyby spłukał się po pierwszym myciu, z moimi włosami wszystko możliwe..
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:54   #3189
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

WOW, szaleństwo... ja czekam tydzień i nadal nic

Sonea nie wiem która robi dobrze, ale nigdy nie płukałam włosów po occie ..hmm
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:20   #3190
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej, hej! No to mam już na włosach WRESZCIE majicontrast red. Powiem Wam, że to naprawdę fajna farba! Najbardziej wyrazista czerwień jaką miałam. Fotki wkrótce
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 06:27   #3191
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hej, hej! No to mam już na włosach WRESZCIE majicontrast red. Powiem Wam, że to naprawdę fajna farba! Najbardziej wyrazista czerwień jaką miałam. Fotki wkrótce
aaaaa super czekamy na focie

a ja jestem ponad tydzien od farbowania juz mylam wlosy 3 razy a dzis 4 raz umyje.. jak narazie kolor scandica sie trzyma dobrze choc odrost juz mam lekki.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 12:05   #3192
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Variance u mnie dalej nie ma ani listonosza z paczką ani awizo ;/ a jak u Ciebie?

Po nocy z olejami znowu jestem ruda....wrrr nidy więcej zakupów internetowych w sklepach firmy krzak

Sonea, a czemu po płukance z octu jeszcze raz płuczesz włosy wodą.. ?
doszła w piątek. okazało się, że debile nie wysłani pocztą polską tylko InPostem... bez słów wgl
pewnie jak wysłali Ci w piątek z tego co pamiętam, to dostaniesz w poniedziałek...
nie zdarzyłam jej odebrać, w poniedziałek pójdę, ale cholera pofarbuje się dopiero koło 4 maja..
ważne, że jest.
na allegro farby Chantal Prosalon są sprzedawane przez też taki sklep internetowy i też jest wiele komentarzy neutralnych, że kontakt beznadziejny i długo szła przesyłka, no to ja postawiłam na sklep fryzjerski, ale jak widać nie kupujesz produktów za 300zł to się nie przejmują
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 13:21   #3193
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

thedarksideoflight, widziałam że dodałaś na swojego bloga zdjęcie z 21.04. Jak to jest, że na zdjęciach z po farbowaniu Scandiciem masz piękne czerwone włosy, a na tym z 21 piękne różowe włosy? Zaczynam się bardzo obawiać tej farby, zwłaszcza że Sugar też otrzymała czysty róż sądząc po zdjęciach.. Błagam, powiedzcie że na nie bardzo jasnych włosach z 6% utleniaczem wyjdzie czerwień choć zbliżona do enn_ Nie mam nic do ładnych różowych włosów, ale nie wyobrażam sobie siebie w takich

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2012-04-28 o 13:24
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:43   #3194
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

haa bez kitu też nie chcę mieć różu na głowie ;/
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:50   #3195
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja po Scandicu nigdy nie miałam takiego różu. Fakt, miałam czerwono-różowe włosy, ale raczej przez odświeżanie ich częściowo też różowym tonerem itp. Ale TAKIEGO różu nigdy, a szkoda, fajny jest.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:56   #3196
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

co wy toto gadacie.. nie mam czystego różu.. to zalezy od swiatla.. jest różowa poswiata ale nie jest to czysty róż. ja mam wrazenie ze miejscami mi sie wyplukuje do rudości dziś zauwazylam troche pod spodem rudych pasemek a pozaty kolor ok. dodaje fotke z wczoraj same ocencie fotka robiona przy oknie. ale na dworze bardziej czerwone sa niz rozowe..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloskkii.jpg (95,7 KB, 56 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:58   #3197
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja po Scandicu nigdy nie miałam takiego różu. Fakt, miałam czerwono-różowe włosy, ale raczej przez odświeżanie ich częściowo też różowym tonerem itp. Ale TAKIEGO różu nigdy, a szkoda, fajny jest.
wlasnie fajny jest mi sie podoba ze jest lekko rozowata poswiata wole to od rudego.. ja przy nastepnym myciu bedzie rudy.. to wrrr bede musiala kupic toner..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 18:13   #3198
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Vanilka28 Jak pisała Sugar, to chyba kwestia światła, chociaż dałam ciała porządnie - dzisiaj mam już kolor prawie taki jak przed farbowaniem... W czwartek odświeżyłam mieszanką tonera i maski oystera i pomimo mycia w chłodnej wodzie, przez większość czasu odżywką i 2 razy szamponem, wypłukało się prawie zupełnie w ile? 10 dni? Zrzuciłabym winę na o jedną kąpiel rozjaśniającą za dużo, ale nie mam pewności, co myślicie?
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:38   #3199
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Vanilka28 Jak pisała Sugar, to chyba kwestia światła, chociaż dałam ciała porządnie - dzisiaj mam już kolor prawie taki jak przed farbowaniem... W czwartek odświeżyłam mieszanką tonera i maski oystera i pomimo mycia w chłodnej wodzie, przez większość czasu odżywką i 2 razy szamponem, wypłukało się prawie zupełnie w ile? 10 dni? Zrzuciłabym winę na o jedną kąpiel rozjaśniającą za dużo, ale nie mam pewności, co myślicie?
ty sie nie przejmuj.. ja mam podobnie. myje szamponem bez slsa i odzywka na zmiane.. i minelo teraz tydzien i pare dni od farbowania i tak jak mowilam juz mam rude miejscami pasemka.. ehhh to wina kąpieli chyba bo ona zrobila takie rude wlosy mi ale cóż poradzić trza sie ratować tonerem czy czyms tam bo na nastepne farbowanie musze poczekac ze 3 tygodnie

Ps kochana sledze Twojego bloga
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-28 o 20:42
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 20:46   #3200
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No nie, jeszcze jak piszecie o szybkim wypłukiwaniu to coraz mniej cieszę się na to farbowanie
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 20:54   #3201
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ale, Vanilka, każda czerwień się wypłukuje szybko - może niektóre nieco szybciej tylko

Spieszę tymczasem donieść, że po pierwszym myciu od farbowania tak Matrix na odroście jak i toner na reszcie trzyma się kompletnie bez zmian.
Tradycyjnie nałożyłam odżywkę Gloria + olej na końce, a po spłukaniu octu malinowego, mój Matrix TR, po czym wysuszyłam włosy na dworze (uwielbiam! Schną mi wtedy błyskawicznie i są takie lśniące!).
Jednak coraz mniej mi pasuje rdzawość tego odcienia - partia włosów po matriksie lekko wpada w róż, a reszta jest dosłownie na krawędzi pomarańczy. Nie ma bata - kupię fioletowy odcień z tej firmy, bo trwałość jest zacna i będę mieszać!
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 21:09   #3202
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No wiem, wiem, niestety.. Ale skoro mówicie że kąpiele rozjaśniające mogły mieć na to największy wpływ, to może u mnie nie będzie tragedii.. Zobaczymy.
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 06:14   #3203
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
No wiem, wiem, niestety.. Ale skoro mówicie że kąpiele rozjaśniające mogły mieć na to największy wpływ, to może u mnie nie będzie tragedii.. Zobaczymy.
no nie panikuj za wczesnie

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ale, Vanilka, każda czerwień się wypłukuje szybko - może niektóre nieco szybciej tylko

Spieszę tymczasem donieść, że po pierwszym myciu od farbowania tak Matrix na odroście jak i toner na reszcie trzyma się kompletnie bez zmian.
Tradycyjnie nałożyłam odżywkę Gloria + olej na końce, a po spłukaniu octu malinowego, mój Matrix TR, po czym wysuszyłam włosy na dworze (uwielbiam! Schną mi wtedy błyskawicznie i są takie lśniące!).
Jednak coraz mniej mi pasuje rdzawość tego odcienia - partia włosów po matriksie lekko wpada w róż, a reszta jest dosłownie na krawędzi pomarańczy. Nie ma bata - kupię fioletowy odcień z tej firmy, bo trwałość jest zacna i będę mieszać!
no ja mam w domu 2 fioletowe tonery.. mysle czy nie pomieszac fioletu z czerwienia i dac na calosc.. albo zrobie pare pasemek fioletowych.. hmm musze to przemyslec
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 11:56   #3204
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

uuu ładne włoski na zdjęciu Sugar...takie ARIELKOWE i wcale nie różowe więc chyba fotka cyknięta już po którymś myciu? Strasznie Ci do twarzy z takim kolorem!

Wybiłyście mi z głowy tę kąpiel rozjaśniającą... jak mam wyjść różowa i jeszcze bardziej się męczyć z wypłukującym kolorem to dziękuję... mam nadzieję że już jutro się pofarbuję
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:33   #3205
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Wybiłyście mi z głowy tę kąpiel rozjaśniającą... jak mam wyjść różowa i jeszcze bardziej się męczyć z wypłukującym kolorem to dziękuję... mam nadzieję że już jutro się pofarbuję
trzymam kciuki mi już zepsuli czas farbowania o 2 tyg... ważne, żeby doszło :P
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:03   #3206
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
uuu ładne włoski na zdjęciu Sugar...takie ARIELKOWE i wcale nie różowe więc chyba fotka cyknięta już po którymś myciu? Strasznie Ci do twarzy z takim kolorem!

Wybiłyście mi z głowy tę kąpiel rozjaśniającą... jak mam wyjść różowa i jeszcze bardziej się męczyć z wypłukującym kolorem to dziękuję... mam nadzieję że już jutro się pofarbuję
dziekuje kochana no ja dodam fotki dzisiejsze wieczorem w innym swietle to dopiero zobaczysz ze sa różne wyplukuje sie tak, ale co poradzić trza jakoś przezyć. przy kazdym myciu uzywam czerwonej odzywki goldwella i BC ale wielkich efektow nie widze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:53   #3207
mebaameba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ktw
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jakie ładne kolorki wam tu wychodzą, aż zazdroszczę *.*

Wpadłam tutaj, żeby popytać o farbę "ładny czerwony". Od ubiegłych wakacji farbuję Syoss Intensywna Czerwień (http://www.syoss.pl/index.php?id=136 wychodzi mi taki jak na 3. próbce) i muszę przyznać, że z tych kilku farb które miałam na głowie, ta służy mi najlepiej. I czarny też z niej miałam i też byłam zadowolona. Wcześniej miałam XXL Color bodajże, to tragedia była D: (zresztą chyba nie tylko ja na to narzekałam). Oprócz tego miałam jakiś fryzjerski czerwień, ale to nadal nie było to.

Tak więc, czy możecie mi polecić jakąś "gotową" farbę w odcieniu "ładnego" czerwonego, coś w deseń tego Syossa? Niestety mam awers do jakichkolwiek rozjaśniaczy na głowie i wolę od razu mieć gotowy kolor, choć to bardzo brzydkie pójście na łatwiznę

Z góry dzięki za odpowiedź )
mebaameba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:56   #3208
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ostrzegam przed szamponem koloryzującym z welli: viva color reflex! Kupiłam na giełdzie z nadzieją odświeżenia koloru i nie dał zupełnie nic, ani jako szampon, ani jako coś co ma w jakikolwiek sposób koloryzować.. Dalej jestem do połowy różowa, a od połowy jasno ruda... Już nawet po szamponie z Isany był większy efekt..
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 17:33   #3209
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mebaameba skoro jesteś zadowolona z tego syossa to po co chcesz zmienić farbę (i to na taką która ma ten sam/zbliżony odcień ) ?

Tak w ogóle to jestem w szoku że ktokolwiek może być zadowolony z farb tej firmy ;p ja miałam po niej armagedon na głowie ... jak widać każdy włos lubi co innego
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:26   #3210
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Ostrzegam przed szamponem koloryzującym z welli: viva color reflex! Kupiłam na giełdzie z nadzieją odświeżenia koloru i nie dał zupełnie nic, ani jako szampon, ani jako coś co ma w jakikolwiek sposób koloryzować.. Dalej jestem do połowy różowa, a od połowy jasno ruda... Już nawet po szamponie z Isany był większy efekt..
mialam ta szamponetke jest beznadziejna
jesli chodzi nam oczywiscie o te sama..
http://www.mybeautycase.de/wella/viv...produktdetails
uzylam jej 2 razy i góówno dała..

pozatym dodaje fotki z dziś
2 pierwsze foty w pokoju przy oknie robione
a 3 ostatnie w łazience.

Mebaameba- kochana jesli ci pasuje ta farba jaka masz to poco zmieniac?
pozatym przejzyj watek- jest duzo info o farbach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bok.jpg (134,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył.jpg (130,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lazienkq.jpg (109,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy lazienka.jpg (129,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski bok.jpg (124,1 KB, 22 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.