Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 13:54   #4501
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj faktycznie by wtedy był szał
Ale i tak fajnie

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Witam się znowu po małej nieobecności.
Trochę mnie tu mało a będzie chyba jeszcze mniej

gdzie Cię wywiało i wywiewa znowu?


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Rewelacyjne połączenie
A na kciuku co masz?
Tak sobie właśnie pomyślałam, że kciuk serdak i maluch w jednym kolorze + wskazówka i faker w innym to połączenie, które muszę w najbliższym czasie wykorzystać

dziękuję
na kciuku miałam błękitnego Safari jakoś mi pasowało takie połączenie


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Omnomnom ! podobają mi się

Matko, ja ostatnio mam jakąś manię ... śniło mi się, że byłam u znajomej i ona miała moje wymarzone lakiery CC i że je oglądałam i się napalałam na nie... Nawet w snach.. to znak, że muszę kupić

dziękuję

rozwaliłaś mnie


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
chodzi o to, że za te 3 lakiery zapłaciłam 94zł...

oooj tam, pomyśl sobie, że wyrabiasz średnią za mnie, bo ja od czerwca żadnego lakieru nowego nie kupiłam lepiej?


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hej
Problem zawijania się, skręcania paznokci ma wiele dziewczyn, w tym ja Chyba jedyną radą na to jest utrzymywanie pazurków w odpowiedniej długości, bo im dłuższe tym bardziej się zawijają.
Faktycznie w szarości fajnie Twoim pazurkom, ale zauważ, że nosisz paznokieć palca serdecznego i małego za długie w porównaniu do innych Wyglądają przez to nieproporcjonalnie, to też przerabiałam kiedyś
Jeśli chcesz nosić migdały, zacznij od wyśrodkowania czubka, a potem delikatnie piłuj boki, to powinno zniwelować zawijanie. Tylko pamiętaj - nie przesadź, by boki nie były wklęsłe. Piłuj powoli, paznokcie nie uciekną No i najpierw wyrównaj długość - zmierz linijką i niech paznokiec wskazujący, środkowy i serdecznych będą jednakowej długości, kciuk o 2mm dłuższy, a mały o 2-3mm krótszy od reszty. Potem obejrzyj je z każdej strony, zobacz czy są proporcjonalne i ewentualnie poprawiaj.

chciałam coś mądrego napisać, ale chyba dzisiaj nie mój dzień, także.. zgadzam się


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47700850]Hahaha rozbawiłaś mnie [/QUOTE]


no wesoło wtedy było, ale podejrzewam, że jakbym już zaliczyła to wiadro to by było słabo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 14:24   #4502
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wszystko już wiem, więc czekam na te piękności u Ciebie
szybciutko pokażę

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47700850]
Już połowa zrobiona
Zoya i Dżordż
Oj tam [/QUOTE]

to super

noooo...


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no ale to nie są byle jakie lakiery, to jeszcze nie aż tak dużo
no wiem, wiem

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

oooj tam, pomyśl sobie, że wyrabiasz średnią za mnie, bo ja od czerwca żadnego lakieru nowego nie kupiłam lepiej?
od razu mi lepiej
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 14:33   #4503
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Jestem nienormalna - kupiłam 3 lakiery...
Models Own Freak Out
Zoya Dot
A England Saint George
Łaaaa dorzuć do tego Dance Legend i biere

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A mi Młoda remanent zrobiła i do utylizacji poszło 10szt
Oj biedne dzieci

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bosze, jestem słaba Wczoraj wniosłam z bratem kilka paczek z meblami i skręciłam komodę Dziś nie żyję, wszystko mnie boli i mam całe pokaleczone ręce

Na razie pierdzielę, nic nie skręcam, nic nie noszę, ale paznokci i tak nie chce mi się malować
Super
Dziel się wrażeniami, proszu Jaki materac bierzecie? Stacjonarnie czy przez net?
Wczoraj zamówiłam ramę, teraz patrzę ze strachem na materace
Wczoraj chyba w ogóle był jakiś słaby dzień styrana byłam jak chomik po karuzeli więc znam Twój ból
Jesteśmy po malowaniu- w klubie wrzuciłam foty, łóżko z palet też już pomalowane. Jak ogarniemy pierdoły wrzucę efekt finalny
Pjona
Materac biorę przez neta, u mnie w sklepach mają jakieś masakryczne ceny Wybrałyśmy bonelowy, jednostronny z pieldyliardem mat ( jakieś gąbki, kokosy, filce ) Twardość średnia, H2 ( to taki do 80 kg), 18 cm grubości. Aaaa i ważne - jak będziesz zamawiała przez internet to żeby nie był zrolowany

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Witam się znowu po małej nieobecności.
Trochę mnie tu mało a będzie chyba jeszcze mniej
Hej
O a to why??

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie! myślałam że rano się obudzę z nowymi paznokciami, a tu niiiiic
O to to tez przeżyłam zawód

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Matko, ja ostatnio mam jakąś manię ... śniło mi się, że byłam u znajomej i ona miała moje wymarzone lakiery CC i że je oglądałam i się napalałam na nie... Nawet w snach.. to znak, że muszę kupić
Znak to nie inaczej

Cytat:
Napisane przez karcia334 Pokaż wiadomość
Kochane,jestem nowa jeśli chodzi o pazurkowe forum ,nie bardzo orientuje się czy to oby właściwe miejsce ,jesli nie to bardzo Was przepraszam.Przychodze z pewnym problemem ktory dreczy mnie juz od jakiegoś czasu.Otóż moje paznkocie od dzieciństwa były obcinane przez mamę na okrągło ,byle jak ,byle szybko .przez większość lat nie przejmowałam sie tym do czasu kiedy zapragnęłam mieć ładne paznokcie.Na początku nosiłam kwadraty jednak nie byłam w stanie ich zapuścić bo boki po prostu pękały ,łamały się.potem przestawiłam sie na bardziej migdałowate i tu rowneiz pojawił się problem.nie jestem pewna jaki kształt odpowiada moim paznokciom.często pękają w połowie paznokcia wtedy pomagam sobie klejem i poodklejam by pękniecie nie szło dalej .niestety nie wszystkim paznokciom chyba pasuje taki kształt.paznokcie jakby rozszerzają sie ku dołowi a gdy mocnej spiłuje zawija się w ruloniki.kolejnym problemem jest to ze paznokcie po obydwu stronach rosną od rożnej długości co powoduje ze wyginają się ku dołowi również nie wiem jak mam temu zaradzić.chciałam przerzucić sie na hybrydę jednak dopóki nie zrobię z nimi porządku nie ma sensu chyba inwestować w cos takiego.Mam nadzieje ze będziecie w stanie mi pomóc.dziekuje z góry .Dorzucam parę zdjęć moich paznokci.W szarości to chyba był ich najlepszy wygląd kiedykolwiek.
Fajne pazurki ( podrównać tylko) i potencjał do migdałków mega

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no wesoło wtedy było, ale podejrzewam, że jakbym już zaliczyła to wiadro to by było słabo
Oj tam oj tam ale jak wesoło
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:54   #4504
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry



Łaaaa dorzuć do tego Dance Legend i biere
Bry
tak! ale na maani nie mają :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 16:37   #4505
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry
tak! ale na maani nie mają :/
Musze się zgadać z jakąś Rosjanką na insta i zmolestować do wysyłki
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 16:50   #4506
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Hej ho hej ho na grilla by się szło! Będzie wyżerka
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 17:00   #4507
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
od razu mi lepiej

grunt to znaleźć dobre usprawiedliwienie


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47704192]Hej ho hej ho na grilla by się szło! Będzie wyżerka[/QUOTE]


zazdro ostatnio na grillu byłam w czerwcu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 17:02   #4508
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

O mamuniuu nie mam siły, dopiero teraz mam chwilę aby do was zajrzeć Paznokcie mam gołe, rano będzie malowanie Rano sadziłam bratki, później byłam w mieście a aktualnie jestem w trakcie robienia mojej pierwszej tarty, ciekawe czy wyjdzie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 17:23   #4509
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
gdzie Cię wywiało i wywiewa znowu?
Cały czas kursuję między domem a TŻtem, z racji tego że dzieli nas prawie 300km to nie jest to takie łatwe
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej
O a to why??
Bo mi się przeprowadzka szykuje
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 18:34   #4510
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
O mamuniuu nie mam siły, dopiero teraz mam chwilę aby do was zajrzeć Paznokcie mam gołe, rano będzie malowanie Rano sadziłam bratki, później byłam w mieście a aktualnie jestem w trakcie robienia mojej pierwszej tarty, ciekawe czy wyjdzie
moja nie wyszła robiłam wg przepisu, ale ciasta było tak mało, że oblepiłam formę tylko w 1/3 sądzę, że na malutką formę także byłoby za mało jeśli masz sprawdzony przepis na ciasto, to podasz?
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:09   #4511
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47704192]Hej ho hej ho na grilla by się szło! Będzie wyżerka[/QUOTE]
Smacznego i dobrej zabawy

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

zazdro ostatnio na grillu byłam w czerwcu
Wpadaj do mnie odbierzesz lakiery i karkóweczkę wszamiesz- się marynuje

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
O mamuniuu nie mam siły, dopiero teraz mam chwilę aby do was zajrzeć Paznokcie mam gołe, rano będzie malowanie Rano sadziłam bratki, później byłam w mieście a aktualnie jestem w trakcie robienia mojej pierwszej tarty, ciekawe czy wyjdzie
Wyjdzie
U mnie ciacho ze śliwkami

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Cały czas kursuję między domem a TŻtem, z racji tego że dzieli nas prawie 300km to nie jest to takie łatwe

Bo mi się przeprowadzka szykuje
Aaaaaaaa to gratulacje
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 19:52   #4512
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
moja nie wyszła robiłam wg przepisu, ale ciasta było tak mało, że oblepiłam formę tylko w 1/3 sądzę, że na malutką formę także byłoby za mało jeśli masz sprawdzony przepis na ciasto, to podasz?
Ciasta starczyło, ładnie się upiekło zobaczymy jakie będzie w smaku ale poległam na śmietanie, kupiłam w biedronce niby data dobra ale zamiast się ładnie ubić wyszła jakaś woda z grudkami zatem zrobiłam krem bez śmietany, kiedy próbowałam smakował dobrze. Aktualnie się chłodzi w lodówce jutro rano dam znać czy jest jadalna Jeśli tak podeślę Ci przepis na pw na ciasto

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wyjdzie
U mnie ciacho ze śliwkami
Oby to moje pierwsze "ciasto" do tej pory leciałam tylko babeczkami
Ciacho ze śliwkami
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:54   #4513
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa to gratulacje
Dziękuję

Co do ciacha ze śliwkami to w zeszłym tygodniu teściowa piekła boskie było
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:58   #4514
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

O to to tez przeżyłam zawód
heh

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
moja nie wyszła robiłam wg przepisu, ale ciasta było tak mało, że oblepiłam formę tylko w 1/3 sądzę, że na malutką formę także byłoby za mało jeśli masz sprawdzony przepis na ciasto, to podasz?
łoo to coś nie teges, pokażesz przepis?
ja mam sprawdzony przepis na tartę 25 cm, z kwestii smaku robiłam na niedzielę akurat. Pewnie wiele poprzednich też było ok, ale to już tak dokładnie nie pamiętam, a ten na świeżo więc mogę polecić.

A dziś sernikobrownie z malinami
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:08   #4515
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ciasta starczyło, ładnie się upiekło zobaczymy jakie będzie w smaku ale poległam na śmietanie, kupiłam w biedronce niby data dobra ale zamiast się ładnie ubić wyszła jakaś woda z grudkami zatem zrobiłam krem bez śmietany, kiedy próbowałam smakował dobrze. Aktualnie się chłodzi w lodówce jutro rano dam znać czy jest jadalna Jeśli tak podeślę Ci przepis na pw na ciasto
a jak dużą formę miałaś? byłabym wdzięczna za przepis

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
łoo to coś nie teges, pokażesz przepis?
ja mam sprawdzony przepis na tartę 25 cm, z kwestii smaku robiłam na niedzielę akurat. Pewnie wiele poprzednich też było ok, ale to już tak dokładnie nie pamiętam, a ten na świeżo więc mogę polecić.
gdybyś też mogła mi podesłać
nie pamiętam skąd brałam, bo przeszukałam sporo stron wówczas ale dorobiłam wtedy ciasto, wyszło smaczne, jednak to nie było chyba to
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:20   #4516
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A mi Młoda remanent zrobiła i do utylizacji poszło 10szt
dzieci, do utylizacji, wyrodna matka!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Uważam, że są naprawdę świetne
kocham Cię
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Matko, ja ostatnio mam jakąś manię ... śniło mi się, że byłam u znajomej i ona miała moje wymarzone lakiery CC i że je oglądałam i się napalałam na nie... Nawet w snach.. to znak, że muszę kupić
prawdziwa lakieromaniaczka
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
chodzi o to, że za te 3 lakiery zapłaciłam 94zł...
a tam, cicho
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:52   #4517
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

rozwaliłaś mnie
szkoda, że to koleżanka w śnie je miała

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Znak to nie inaczej
O tak muszę mieć

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47704192]Hej ho hej ho na grilla by się szło! Będzie wyżerka[/QUOTE]

zazdraszczam choć u koleżanki miałam dziś taką wyżerkę, że pynknę...

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

prawdziwa lakieromaniaczka
o tak, teraz wiem co to znaczy...

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Medżik
A dali Ci namiary na tych oferodawców? Sprawdź ich w necie albo wybierz się na przeszpiegi

A jak..
mam namiary, bylam tam osobiście w ten sam dzień, kiedy dostalam skierowanie, obczajka była..jak to ja
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 08:32   #4518
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Ahoj!
Wczoraj w końcu ogarnęłam skórki, yeah!
Pomalowałam nawet Białą Fabryką, ale tragicznie nie chciało mi się nakładać trzeciej warstwy ani topu, wynikiem czego są prześwity, bąble i odciśnięta pościel No normalnie wszystkie grzechy jakie można popełnić
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oooj tam, pomyśl sobie, że wyrabiasz średnią za mnie, bo ja od czerwca żadnego lakieru nowego nie kupiłam lepiej?

chciałam coś mądrego napisać, ale chyba dzisiaj nie mój dzień, także.. zgadzam się
Ty wiesz, że ja też Próbuję sobie przypomnieć jaki lakier kupiłam ostatnio i... pustka Teraz tylko te od Agi
A żeby zamaskować kryzys eko-ero chyba założę sobie bana, na jakieś pół roku


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wczoraj chyba w ogóle był jakiś słaby dzień styrana byłam jak chomik po karuzeli więc znam Twój ból
Jesteśmy po malowaniu- w klubie wrzuciłam foty, łóżko z palet też już pomalowane. Jak ogarniemy pierdoły wrzucę efekt finalny
Pjona
Materac biorę przez neta, u mnie w sklepach mają jakieś masakryczne ceny Wybrałyśmy bonelowy, jednostronny z pieldyliardem mat ( jakieś gąbki, kokosy, filce ) Twardość średnia, H2 ( to taki do 80 kg), 18 cm grubości. Aaaa i ważne - jak będziesz zamawiała przez internet to żeby nie był zrolowany
Dokładnie tak

Widziałam malowanie - podziwiam, meble wyszły świetnie

Dziękuję za wskazówki O takim materacu właśnie myślałam - jak przepatrywałam All wyglądały najsensowniej (na początku myślałam, że zamówię w Jysku razem z ramą, ale tam albo gąbka i gołe sprężyny za 300, albo coś niewiele lepszego za trzy razy więcej ). Trochę żal, że nie wypróbuję go wcześniej w sklepie, ale co do cen stacjonarnie też masz rację
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
O mamuniuu nie mam siły, dopiero teraz mam chwilę aby do was zajrzeć Paznokcie mam gołe, rano będzie malowanie Rano sadziłam bratki, później byłam w mieście a aktualnie jestem w trakcie robienia mojej pierwszej tarty, ciekawe czy wyjdzie
Omnomnom
Kiedyś w Ugotowanych chyba widziałam potrójnie czekoladową tartę (spód, nadzienie, polewa/sos - wszyyystko z dodatkiem prawdziwej czekolady ), obśliniłam się cała W ogóle te tarty to fajny wynalazek
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kocham Cię
Kochajooo! Z wzajemnością
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A jak..
mam namiary, bylam tam osobiście w ten sam dzień, kiedy dostalam skierowanie, obczajka była..jak to ja
I bardzo dobrze
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 08:55   #4519
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a jak dużą formę miałaś? byłabym wdzięczna za przepis
Także 25cm, niedawno spróbowałam i żyję a tak serio ciasto mi osobiście smakuje, wyszło takie jak w tartaletkach z malinami od Borka <3 Zaraz wyślę przepis na pw

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Omnomnom
Kiedyś w Ugotowanych chyba widziałam potrójnie czekoladową tartę (spód, nadzienie, polewa/sos - wszyyystko z dodatkiem prawdziwej czekolady ), obśliniłam się cała W ogóle te tarty to fajny wynalazek
Musiała smakować obłędnie chociaż pewnie po jednym kawałku bym wymiękła


Zrobiłam mani, miały być róże ale idealne to one nie są w sumie nic dziwnego dawno ich nie malowałam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 11:12   #4520
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Ja dzisiaj mam przepiękny Paese, nr 127. Kolor mi się podoba niesamowicie, ale ma jeden mały (a w moim przypadku nawet duży) defekt, okropnie barwi skórki. Mimo, że je ładnie wytrę to wygląda jakby były pomalowane. jak ktoś ładnie, równo maluje to super, ale dla mnie to ogromny problem!


Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:07   #4521
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


Oby to moje pierwsze "ciasto" do tej pory leciałam tylko babeczkami
Ciacho ze śliwkami
Drożdżowe doobre wyszło

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Co do ciacha ze śliwkami to w zeszłym tygodniu teściowa piekła boskie było
Dzisiaj powtórka bo w podziękowaniu za śliwki robię

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
heh

A dziś sernikobrownie z malinami
Niaaaaammmmm

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ahoj!
Wczoraj w końcu ogarnęłam skórki, yeah!
Pomalowałam nawet Białą Fabryką, ale tragicznie nie chciało mi się nakładać trzeciej warstwy ani topu, wynikiem czego są prześwity, bąble i odciśnięta pościel No normalnie wszystkie grzechy jakie można popełnić

Widziałam malowanie - podziwiam, meble wyszły świetnie

Dziękuję za wskazówki O takim materacu właśnie myślałam - jak przepatrywałam All wyglądały najsensowniej (na początku myślałam, że zamówię w Jysku razem z ramą, ale tam albo gąbka i gołe sprężyny za 300, albo coś niewiele lepszego za trzy razy więcej ). Trochę żal, że nie wypróbuję go wcześniej w sklepie, ale co do cen stacjonarnie też masz rację
O masz niedobszzz może top wyrówna
dziękuję sama jestem zdziwiona , że tak ładnie wyszły
Też na allegro kupuję a te w Jysku to jakaś porażka i te ceny- chyba z kosmosu je wzięli


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam przepiękny Paese, nr 127. Kolor mi się podoba niesamowicie, ale ma jeden mały (a w moim przypadku nawet duży) defekt, okropnie barwi skórki. Mimo, że je ładnie wytrę to wygląda jakby były pomalowane. jak ktoś ładnie, równo maluje to super, ale dla mnie to ogromny problem!
Faaajnie wyszło i ewidentnie Twój kształt - tylko troszkę może złagodzić czubki ??

Mani się robi
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:09   #4522
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Faaajnie wyszło i ewidentnie Twój kształt - tylko troszkę może złagodzić czubki ??
Czubki już są złagodzone o dobrą połowę były znacznie ostrzejsze jak szpilki prawie dziękuję
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:22   #4523
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wpadaj do mnie odbierzesz lakiery i karkóweczkę wszamiesz- się marynuje

żebym miała bliżej to już bym była


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ty wiesz, że ja też Próbuję sobie przypomnieć jaki lakier kupiłam ostatnio i... pustka Teraz tylko te od Agi
A żeby zamaskować kryzys eko-ero chyba założę sobie bana, na jakieś pół roku

no widzisz, u mnie tak samo jakoś nie czułam potrzeby, nic nie kusiło, więc sobie darowałam
uważaj, bo to coś da po banie kupisz jeszcze więcej


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam przepiękny Paese, nr 127. Kolor mi się podoba niesamowicie, ale ma jeden mały (a w moim przypadku nawet duży) defekt, okropnie barwi skórki. Mimo, że je ładnie wytrę to wygląda jakby były pomalowane. jak ktoś ładnie, równo maluje to super, ale dla mnie to ogromny problem!

cudny kolor kształt też super, widać, ze nad nim zapanowałaś skórki do doczyszczenia bo jeszcze miejscami nacipane, ale przy kąpieli powinny się domyć


tak się chwalicie ciastami.. u mnie szarlotka
a ja muszę podpiłować i ofocić nowe mani, tylko taaak straaaaasznie mi się nie chce
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2014-08-15 o 12:23
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:51   #4524
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cudny kolor kształt też super, widać, ze nad nim zapanowałaś skórki do doczyszczenia bo jeszcze miejscami nacipane, ale przy kąpieli powinny się domyć
Dziękuję bardzo
Kształt jest o niebo lepszy no i już się tak nie męczę piłując jakoś mi to automatycznie przychodzi
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:28   #4525
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Musiała smakować obłędnie chociaż pewnie po jednym kawałku bym wymiękła


Zrobiłam mani, miały być róże ale idealne to one nie są w sumie nic dziwnego dawno ich nie malowałam
Pewnie tak, nie wiem, bo podziwiałam ją tylko w TV Ze mnie jest czekoladowy potwór, mogłabym wsunąć całą pewnie

Poka!
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam przepiękny Paese, nr 127. Kolor mi się podoba niesamowicie, ale ma jeden mały (a w moim przypadku nawet duży) defekt, okropnie barwi skórki. Mimo, że je ładnie wytrę to wygląda jakby były pomalowane. jak ktoś ładnie, równo maluje to super, ale dla mnie to ogromny problem!
Mi się Twój kształt najbardziej podobał w różowo-różanym Essiaku, na insta wyszpiegowałam takie zdjęcie Ale pamiętam, że wrzucałaś je i tutaj. Taki kształt jaki masz teraz też na pewno nie jest zły i ważne, żebyś się dobrze w nim czuła, ale ja już mam swojego faworyta w Twoim wydaniu
Kolor faktycznie piękny Taki trochę jesienny, ale wciąż energetyczny
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O masz niedobszzz może top wyrówna
dziękuję sama jestem zdziwiona , że tak ładnie wyszły
Też na allegro kupuję a te w Jysku to jakaś porażka i te ceny- chyba z kosmosu je wzięli
Wiesz Aga... chyba już po prostu zrobię nowe mani Z drugiej strony nie wiem czy się nie wstrzymać, bo może jutro zabiorę się za skręcanie szafy... albo po weekendzie Ale obecną porażkę też uwieczniłam, żeby nie było, że zawsze wszystko ładnie

Masz upatrzonego jakieś Sprzedawcę?
Wybacz, jeśli Cię zamęczam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no widzisz, u mnie tak samo jakoś nie czułam potrzeby, nic nie kusiło, więc sobie darowałam
uważaj, bo to coś da po banie kupisz jeszcze więcej

a ja muszę podpiłować i ofocić nowe mani, tylko taaak straaaaasznie mi się nie chce
Jak pieniędzy nie będzie, to nie kupię

Kop motywacyjny leci!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:44   #4526
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mi się Twój kształt najbardziej podobał w różowo-różanym Essiaku, na insta wyszpiegowałam takie zdjęcie Ale pamiętam, że wrzucałaś je i tutaj. Taki kształt jaki masz teraz też na pewno nie jest zły i ważne, żebyś się dobrze w nim czuła, ale ja już mam swojego faworyta w Twoim wydaniu
Kolor faktycznie piękny Taki trochę jesienny, ale wciąż energetyczny
Wiesz, że nawet nie wiem o które zdjęcie Ci chodzi? w takim się czuję bardzo dobrze, jakoś tak mi i wygodnie i dłonie mi się smuklejsze wydają i lepiej drapią no dokładnie tak samo widzę ten kolor gdyby tylko tak skórek nie ciaprał
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:56   #4527
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
żebym miała bliżej to już bym była

tak się chwalicie ciastami.. u mnie szarlotka
a ja muszę podpiłować i ofocić nowe mani, tylko taaak straaaaasznie mi się nie chce
Tez bym chciała
Ooo też lubię ale w zastępstwie szarlotki do grilla będzie cydr wspieram polskich sadowników

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wiesz Aga... chyba już po prostu zrobię nowe mani Z drugiej strony nie wiem czy się nie wstrzymać, bo może jutro zabiorę się za skręcanie szafy... albo po weekendzie Ale obecną porażkę też uwieczniłam, żeby nie było, że zawsze wszystko ładnie

Masz upatrzonego jakieś Sprzedawcę?
Wybacz, jeśli Cię zamęczam
Może i dobrze też nie lubię poprawiać
Vivuś nie mam sugeruję się ceną i komentarzami, nikogo z moich okolic nie ma a żałuję bo 50 zł za transport w kieszeni by zostało Może u Ciebie ktoś będzie sprzedawał, 50 zł to sporo
No co Ty, jakie męczenie

Mani mam - średnio jestem usaty
Tadam


__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-08-15 o 13:58
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 14:08   #4528
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zazdro ostatnio na grillu byłam w czerwcu
Było czego zazdrościć Były prażonki
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Cały czas kursuję między domem a TŻtem, z racji tego że dzieli nas prawie 300km to nie jest to takie łatwe

Bo mi się przeprowadzka szykuje
To duża odległość.

Gratuluje
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Smacznego i dobrej zabawy
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam przepiękny Paese, nr 127. Kolor mi się podoba niesamowicie, ale ma jeden mały (a w moim przypadku nawet duży) defekt, okropnie barwi skórki. Mimo, że je ładnie wytrę to wygląda jakby były pomalowane. jak ktoś ładnie, równo maluje to super, ale dla mnie to ogromny problem!
Kolor super ! kształt też na duży plus Szkoda że tak brudzi skórki.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Mani mam - średnio jestem usaty
Tadam
Oj mam mieszane uczucia.Wolałabym bez takiego serdaka
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 14:11   #4529
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam - średnio jestem usaty
Tadam
Podoba mi się choć gdyby wszystkie były jednakowe, bez tego serdaka to podobałoby mi się bardziej
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47714105]To duża odległość.

Gratuluje[/QUOTE]
Dziękuję bardzo
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47714105]Kolor super ! kształt też na duży plus Szkoda że tak brudzi skórki.[/QUOTE]
No własnie bardzo szkoda
Dziękuję
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 14:34   #4530
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47714105]Było czego zazdrościć Były prażonki

Oj mam mieszane uczucia.Wolałabym bez takiego serdaka[/QUOTE]
Prażonki mniaaaam
Serdaki poszły do zmycia

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Podoba mi się choć gdyby wszystkie były jednakowe, bez tego serdaka to podobałoby mi się bardziej
Poszły do zmycia
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 12:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.