robisz loda swojemu chłopakowi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 12:31   #1
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5

robisz loda swojemu chłopakowi?


Hej od jakiegoś czasu mój chłopak ciągle mnie namawia,żebym mu zrobiła loda, ale ja niechce nigdy tego nie robiłam brzydz się tego, czy każda dziewczyna musi to robić? czy wy dziewczyny robić to swoim chłopakom??? jestem ciekawa czy wszystkie to roibią czy są też takie co tego nie robią. dzięki za wypowiedzi
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:51   #2
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez komputer100 Pokaż wiadomość
Hej od jakiegoś czasu mój chłopak ciągle mnie namawia,żebym mu zrobiła loda, ale ja niechce nigdy tego nie robiłam brzydz się tego, czy każda dziewczyna musi to robić? czy wy dziewczyny robić to swoim chłopakom??? jestem ciekawa czy wszystkie to roibią czy są też takie co tego nie robią. dzięki za wypowiedzi
Wiesz to indywidualna sprawa kazdego. Są dziewczyny które tego nie robia bo się brzydzą, ale właściwie jeśli kochasz swojego partnera, kochasz każdą część jego ciała. Nie zmuszaj się jeśli nie chcesz. Może to przyjdzie z czasem. Nie napisalaś dlaczego się brzydzisz. Może masz jakies przykre wspomnienia z tym związane? Wiem ze to może niedyskretne, jeśli zapytam czy on robi Ci minetke, ale jeśli tak i Ty nie masz przed tym oporów to nie wiem co jest przeszkodą w robieniu loda . Nie chce bawić się w psychologa, wyrażam tylko swoją opinie, mam nadzieje ze będzie dobrze. Pozdrawiam
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:56   #3
kalioppe
Zadomowienie
 
Avatar kalioppe
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 583
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

prowokacja?
__________________


Kiedy bogowie chcą nas ukarać, spełniają nasze prośby./
O.Wilde



UWAGA jeżdżę
kalioppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:58   #4
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Kocham go. Nie nie mam żadnych złych wspomnien poprostu brzydze sie i niechce tgo robić. On mi minetki jeszcze nie robił nigdy nie pozwolilam zadnemu chlopakowi na minetke., ale też ciągle mnie namawia,żebym się zgodziła na tą minetke ale ja niechce . Niechce mu robic loda i niechce tez zeby mi robil minetke jak mam mu to wytlumaczyc bo ja juz nie wiem;/ moze jestem jakas inna ;/
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:02   #5
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

..... chcesz robisz,nie chcesz to nie robisz. Bedziesz sie sugerowac tym czy ktos inny to robi? I co,jesli wiekszosc dziewczyn bedzie robila to ty tez? Miej swoje zdanie dziewczyno,pogadaj z nim i powiedz,ze nie chcesz. Nic tu nie trzeba tlumaczyc,jak chlop jest ciemny i nie skuma to kopnij go w tylek.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:24   #6
Fryciaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Fryciaaaak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 201
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

nie lubię określenia 'robić loda'

No ale ok. Nikt Cię przecież nie zmusi do 'robienia loda', a już na pewno nie powinnaś się sugerować innymi. Jeżeli masz opory przed tym, to po prostu tego nie rób.
Fryciaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:29   #7
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Rażą takie okreslenia,oj rażą... Ale co zrobic,jaka młodzież takie slownictwo Chociaz doroslym tez sie zdarza ale to juz kwestia kultury "osobistej" ..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 13:49   #8
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

1. Denerwują mnie osoby co rejestrują się na forum i zakładają "głupie" wątki.
2. Jeśli już musisz, to przynajmniej staraj się używać innego słownictwa. Jesteś na forum publicznym, więc to czyta wiele osób i to świadczy o Twojej kulturze w stosunku do innych.
Temat wątka jest poprostu zabójczy
3. Jak większość dziewczyn napisze, że robi to swojemu TŻ to Ty też zaczniesz? Bo uznasz, że wszyscy to robią, to Ty też musisz? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeśli masz na to ochote - robisz, jeśli nie to nie. A jeśli chłopak ciągle Cię do tego namawia to pogadaj z nim szczerze. Powiedz, że to Cię nie kręci, wręcz odpycha, ale to nie jego wina.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:16   #9
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Nie jeśli wszystkie dziewczyny bedą to robic to ja tego nie bede robic. Bo niechce i sama do niczego sie nie będe zmuszać nawet nie miałam takiego zamiaru glupia nie jestem. Tylko chcialam sie dowiedzieć jak jest u was ale widze,że żadna dziewczyna nie odpowiedziała mi na pytanie czy robi to swojemu chlopakowi poprostu jestem tylko ciekawa i tyle.
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:18   #10
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez komputer100 Pokaż wiadomość
Nie jeśli wszystkie dziewczyny bedą to robic to ja tego nie bede robic. Bo niechce i sama do niczego sie nie będe zmuszać nawet nie miałam takiego zamiaru glupia nie jestem. Tylko chcialam sie dowiedzieć jak jest u was ale widze,że żadna dziewczyna nie odpowiedziała mi na pytanie czy robi to swojemu chlopakowi poprostu jestem tylko ciekawa i tyle.
jesli jestes az tak ciekawa to uzyj wyszukiwarki,a nie zakladaj ktoregos z kolei watku na ten temat.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:29   #11
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Popieram wypowiedz wyżej!

Jak tak Cię to ciekawi to wyszukiwarka się kłania Nawet wczoraj czytałam coś na podobny temat...
Wystarczy trochę chęci....

A jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to Ci odpowiem.
Tak, robię i się nie brzydzę. Kocham TŻ i każdy kawałek jego cudownego ciała
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 15:28   #12
Kasik!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 45
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Popieram wypowiedz wyżej!



A jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to Ci odpowiem.
Tak, robię i się nie brzydzę. Kocham TŻ i każdy kawałek jego cudownego ciała
Ja też
Kasik! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:33   #13
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez komputer100 Pokaż wiadomość
Hej od jakiegoś czasu mój chłopak ciągle mnie namawia,żebym mu zrobiła loda, ale ja niechce nigdy tego nie robiłam brzydz się tego, czy każda dziewczyna musi to robić? czy wy dziewczyny robić to swoim chłopakom??? jestem ciekawa czy wszystkie to roibią czy są też takie co tego nie robią. dzięki za wypowiedzi
Nie, kupuję w McDonaldsie. Tam są najsmaczniejsze.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:36   #14
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;7380599]Nie, kupuję w McDonaldsie. Tam są najsmaczniejsze.[/quote]

dobre..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:40   #15
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

McDonald's hehehee to się uśmiałam...
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:46   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Ja nie robie. Boje sie salmonelli z...jajek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:49   #17
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
..... chcesz robisz,nie chcesz to nie robisz. Bedziesz sie sugerowac tym czy ktos inny to robi? I co,jesli wiekszosc dziewczyn bedzie robila to ty tez? Miej swoje zdanie dziewczyno,pogadaj z nim i powiedz,ze nie chcesz. Nic tu nie trzeba tlumaczyc,jak chlop jest ciemny i nie skuma to kopnij go w tylek.
myśle dokładnie to samo... poprostu z ust mi wyjełas te słowa
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:50   #18
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

wy to macie pomysly...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:54   #19
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Lepiej nie rób bo zajdziesz w ciąże lub zarazisz sie ptasią grypą...

Buhehhe...
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 16:38   #20
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Powiedz mu,że akurat teraz nie chcesz jeszcze i już.Jak nie zrozumie to niech spada.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:10   #21
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Dokładnie...
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 22:35   #22
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Wydaje mi sie, ze zalozyłas ten watek po to, by sprawdzic, czy jestes inna, czy odbiegasz od "normy".. czy jesli powiesz;nie; swoijemu facetowi, to on cie zostawi i wymieni na takja która mu zrobi tego loda....bo powie, ze wszystkie dziewczyny to robia, a ty nie( jesli juz tego cie powiedział)

Prawda jest taka: jesli nie czujesz sie "na siłach" by spelniac tego typu zachcianki swiojego faceta to po prostu ich nie spelniaj... faceci to kochaja, owszem, ale swiat sie nie zawali jesli nie zrobisz mu dobrze... Jesli cie kocha, a zakładam, ze tak, to na pewno to uszanuje i nie bedzie to jednoznaczne z tym, ze kiedys wymieni cie na taka, ktora zrobi dla niego wszystko...

Do wszystkiego trzeba dojrzec.. Nie wiem jak długo jestescie ze soba.. ale zakładam, ze krótko...
Oral ma to do siebie, ze jednak wymaga 100% akceptacji samej sioebie i swojego partnera.. wtedy wszystko wychodzi na jaw; uprzedzenia, ewentualen małe "ale" co do wygladu partnera, braku higieny, złe doswiadczenia z poprzednich zwiazków itd...

Jedyne co moge ci poradzic to rozmowa z chłopakiem. Powiedz, ze bardzo go kochasz i chciałabys, by to uszanował, ze nie chcesz uprawiac tej formy seksu. Byc moze kiedys, gdy bedzie cierpliwy, doczeka dnia, kiedy bez zadnej namowy i obrzydzenia zrobisz to dla niego i dla siebie.
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 00:35   #23
chips20
Przyczajenie
 
Avatar chips20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 29
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja nie robie. Boje sie salmonelli z...jajek
Lepiej nie rób bo zajdziesz w ciąże lub zarazisz sie ptasią grypą...
: cojest::r otfl::rotfl : ja nie robie.bo ostatnio mojemu tz wylecialo cos ze srodka jak juz doszedl i niewiem co to bylo takie biale?? SMIETANA!? chyba bede musiala zalozyc watek bo niewiem co to jest.
chips20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 01:17   #24
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez chips20 Pokaż wiadomość
Lepiej nie rób bo zajdziesz w ciąże lub zarazisz sie ptasią grypą...
: cojest::r otfl::rotfl : ja nie robie.bo ostatnio mojemu tz wylecialo cos ze srodka jak juz doszedl i niewiem co to bylo takie biale?? SMIETANA!? chyba bede musiala zalozyc watek bo niewiem co to jest.
........ nie wiem co cie tak smieszy ale ok
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:33   #25
ptty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Jedno "malutkie" pytanie a tyle odpowiedzi.
Śmiech to zdrowie
ptty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:22   #26
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez ptty Pokaż wiadomość
Jedno "malutkie" pytanie a tyle odpowiedzi.
Śmiech to zdrowie

Tya
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 10:11   #27
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Fryciaaaak Pokaż wiadomość
nie lubię określenia 'robić loda'
A myślałam że tylko ja nie lubię tego określenia...


Cytat:
Napisane przez ONCIA86 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze zalozyłas ten watek po to, by sprawdzic, czy jestes inna, czy odbiegasz od "normy".. czy jesli powiesz;nie; swoijemu facetowi, to on cie zostawi i wymieni na takja która mu zrobi tego loda....bo powie, ze wszystkie dziewczyny to robia, a ty nie( jesli juz tego cie powiedział)

Prawda jest taka: jesli nie czujesz sie "na siłach" by spelniac tego typu zachcianki swiojego faceta to po prostu ich nie spelniaj... faceci to kochaja, owszem, ale swiat sie nie zawali jesli nie zrobisz mu dobrze... Jesli cie kocha, a zakładam, ze tak, to na pewno to uszanuje i nie bedzie to jednoznaczne z tym, ze kiedys wymieni cie na taka, ktora zrobi dla niego wszystko...

Do wszystkiego trzeba dojrzec.. Nie wiem jak długo jestescie ze soba.. ale zakładam, ze krótko...
Oral ma to do siebie, ze jednak wymaga 100% akceptacji samej sioebie i swojego partnera.. wtedy wszystko wychodzi na jaw; uprzedzenia, ewentualen małe "ale" co do wygladu partnera, braku higieny, złe doswiadczenia z poprzednich zwiazków itd...

Jedyne co moge ci poradzic to rozmowa z chłopakiem. Powiedz, ze bardzo go kochasz i chciałabys, by to uszanował, ze nie chcesz uprawiac tej formy seksu. Byc moze kiedys, gdy bedzie cierpliwy, doczeka dnia, kiedy bez zadnej namowy i obrzydzenia zrobisz to dla niego i dla siebie.
ONCIA86 chyba była jedną z niewielu osób która zadała sobie pytanie dlaczego autorka tego wątku zadała takie właśnie pytanie. Z jednej strony rozumiem w jakimś sensie brak cierpliwości ze strony forumowiczek w stosunku do młodych osób które zakładają wątki na tym forum i być może nie grzeszą zbytnim doświadczeniem ani dojrzałością. Ale być może czasami warto przypomnieć sobie jak to to kiedyś samemu było się niedojrzałą osobą zanim zaczniemy piętnować ja za zakładanie takiego właśnie wątku.

Co do tematu to popieram słowa ONCIA86 sex oralny wymaga dojrzałości. Kobieta i mężczyzna muszą chcieć okazywać sobie pieszczoty właśnie w ten sposób. To wiąże się z gotowością do takiego rodzaju pieszczot oraz chęcią wypływającą z nas samych. Decyzja o sexie oralnym nie może być wynikiem nomów partnera. Traktowanie sexu oralnego jako spełniania zachcianek partnera jest powszechne i szczerze współczuje kobietom które decydują sie na to właśnie z tego powodu. Jednak jak pokazuje życie czasami tak trudno kobietom powiedzieć nie.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:11   #28
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Ja sie przyzwyczailam do tego okreslenia i nie razi mnie

Oporow za pierwszym razem nie mialam, tylko balam sie ze sobie nie poradze i duzo nauki przede mna. Ale tak zle nie bylo
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:52   #29
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez ONCIA86 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze zalozyłas ten watek po to, by sprawdzic, czy jestes inna, czy odbiegasz od "normy".. czy jesli powiesz;nie; swoijemu facetowi, to on cie zostawi i wymieni na takja która mu zrobi tego loda....bo powie, ze wszystkie dziewczyny to robia, a ty nie( jesli juz tego cie powiedział)

Prawda jest taka: jesli nie czujesz sie "na siłach" by spelniac tego typu zachcianki swiojego faceta to po prostu ich nie spelniaj... faceci to kochaja, owszem, ale swiat sie nie zawali jesli nie zrobisz mu dobrze... Jesli cie kocha, a zakładam, ze tak, to na pewno to uszanuje i nie bedzie to jednoznaczne z tym, ze kiedys wymieni cie na taka, ktora zrobi dla niego wszystko...

Do wszystkiego trzeba dojrzec.. Nie wiem jak długo jestescie ze soba.. ale zakładam, ze krótko...
Oral ma to do siebie, ze jednak wymaga 100% akceptacji samej sioebie i swojego partnera.. wtedy wszystko wychodzi na jaw; uprzedzenia, ewentualen małe "ale" co do wygladu partnera, braku higieny, złe doswiadczenia z poprzednich zwiazków itd...

Jedyne co moge ci poradzic to rozmowa z chłopakiem. Powiedz, ze bardzo go kochasz i chciałabys, by to uszanował, ze nie chcesz uprawiac tej formy seksu. Byc moze kiedys, gdy bedzie cierpliwy, doczeka dnia, kiedy bez zadnej namowy i obrzydzenia zrobisz to dla niego i dla siebie.
dziękuje ONCIA86 CHYBA TYLKO tY POTRAKTOWALAS POWAZNIE MOJE PYTANIE dzięki musze z nim pogadać
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:54   #30
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez caelum Pokaż wiadomość
A myślałam że tylko ja nie lubię tego określenia...




ONCIA86 chyba była jedną z niewielu osób która zadała sobie pytanie dlaczego autorka tego wątku zadała takie właśnie pytanie. Z jednej strony rozumiem w jakimś sensie brak cierpliwości ze strony forumowiczek w stosunku do młodych osób które zakładają wątki na tym forum i być może nie grzeszą zbytnim doświadczeniem ani dojrzałością. Ale być może czasami warto przypomnieć sobie jak to to kiedyś samemu było się niedojrzałą osobą zanim zaczniemy piętnować ja za zakładanie takiego właśnie wątku.

Co do tematu to popieram słowa ONCIA86 sex oralny wymaga dojrzałości. Kobieta i mężczyzna muszą chcieć okazywać sobie pieszczoty właśnie w ten sposób. To wiąże się z gotowością do takiego rodzaju pieszczot oraz chęcią wypływającą z nas samych. Decyzja o sexie oralnym nie może być wynikiem nomów partnera. Traktowanie sexu oralnego jako spełniania zachcianek partnera jest powszechne i szczerze współczuje kobietom które decydują sie na to właśnie z tego powodu. Jednak jak pokazuje życie czasami tak trudno kobietom powiedzieć nie.
Caelum tez dziękluje za powazne potraktowanie;] jeśli mu zalezy to poczeka... zobaczymy
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-17 11:34:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.