Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 23:03   #1141
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - zdjęcia pudrów

Cytat:
Napisane przez Perełka Pokaż wiadomość
Widzę że masz obie czekoladki, którą polecisz? Nie moge sie zdecydować, tak mysle ze jasna nadaje sie na całą twarz a ciemna jako róż. Może Ty mi coś zasugerujesz
Ja, jako posiadaczka obu potwierdzam to, co napisałaś. Jasna się nadaje na całą twarz jako taki biszkoptowy bronzerek (ja mam dość jasną karnację), a ciemna może być do modelowania twarzy, do wyciągania kości policzkowych i nadania takiego subtelnego cieniowania. W sumie chce go moja szwagierka, pewnie oddam jej ten ciemniejszy, bo w porównaniu z jaśn iejszym prawie go nie używam. Ale oba są super, tylko że ja się boję ciemniej przybrązowić, żeby nie wyglądać dziwnie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:11   #1142
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - zdjęcia pudrów

Dla mnie nawet jaśniejsza czekoladka jest za ciemna na całą twarz, no ale ja jestem bledzioch wersja ultra i nie należy się nadmiernie sugerować moimi opiniami To, co dla mnie zbyt ciemne, dla większej części ludzkości jest w sam raz.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:24   #1143
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja przyznam szczerze, że mojej jasnej czekoladki też używam tylko na kości policzkowe, bo na całej twarzy by mnie nieźle przybrązowił. Ale może kiedyś spróbuję dać go na cały ryjek. Wracając jeszcze do pudru CD, to efekt faktycznie tafli daje i teraz mam wątpliwości, czy aby na pewno można nim upaćkac całą twarz.

Ja postaram się wrzucić fotki całej mojej kolekcji w poniedziałek, jak przyjdzie do mnie jeszcze kilka zamówionych rzeczy.

EDIT: Właśnie zobaczyłam, że pojawiła się nowość - paletka 4 korektorów od Virtuala =>KLIK, ale jakoś mnie nie kusi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:38   #1144
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja przyznam szczerze, że mojej jasnej czekoladki też używam tylko na kości policzkowe, bo na całej twarzy by mnie nieźle przybrązowił. Ale może kiedyś spróbuję dać go na cały ryjek. Wracając jeszcze do pudru CD, to efekt faktycznie tafli daje i teraz mam wątpliwości, czy aby na pewno można nim upaćkac całą twarz.

Ja postaram się wrzucić fotki całej mojej kolekcji w poniedziałek, jak przyjdzie do mnie jeszcze kilka zamówionych rzeczy.

EDIT: Właśnie zobaczyłam, że pojawiła się nowość - paletka 4 korektorów od Virtuala =>KLIK, ale jakoś mnie nie kusi.
A u mnie lajtowo nałożona czekoladka może być. Ale tylko do takiego wakacyjnego looku, na co dzień czy do pracy - nie sądzę. A co do pudru - Franticu - weź pod uwagę, że u Maat on jest na ciemnej skórze. U mnie na ręku nie było prawie nic widać na focie, nawet nie nakładałam. Bo on daje taki... wygląd zależny od kąta padania światła.

Mnie też nie póki co. Chociaż na słowo - rozswietlenie - zawsze mnie mrowi gdzieś na dnie żołądka...

EDIT: a co do Ciebie jeszcze leci?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:48   #1145
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość

Susannko, kremowe Virtual Metalic są w Skarbku, o ile wciąż ich jeszcze nie kupiłaś i bywasz w Katowicach również poza rokiem akademickim.
Teraz to bardzo sporadycznie bywam w Katowicach, nawet nie mam ochoty zapuszczać się w miasto coś kanalizację kładą bo takie wykopy porobili w kilku miejscach i poblokowali wjazdy że szok.
ALE te cienie są też w moim ukochanym Mikołowie tyle, ze jak byłam ostatnio to ich nie mieli - była już dostawa, może znów są

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja, jako posiadaczka obu potwierdzam to, co napisałaś. Jasna się nadaje na całą twarz jako taki biszkoptowy bronzerek (ja mam dość jasną karnację), a ciemna może być do modelowania twarzy, do wyciągania kości policzkowych i nadania takiego subtelnego cieniowania. W sumie chce go moja szwagierka, pewnie oddam jej ten ciemniejszy, bo w porównaniu z jaśn iejszym prawie go nie używam. Ale oba są super, tylko że ja się boję ciemniej przybrązowić, żeby nie wyglądać dziwnie.
Takze jako posiadaczka obu czekoladek podpisuję się pod Ukryciorem. Z tym, że ja też używam przeważnie na kości policzkowe ale na wiczór do knajpki czy gdzieś to fajnie rozjaśnić całą buzię
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

EDIT: Właśnie zobaczyłam, że pojawiła się nowość - paletka 4 korektorów od Virtuala =>KLIK, ale jakoś mnie nie kusi.
Hmm w stylu Sephorowym. Hmmm mnie się podobają
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:55   #1146
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A u mnie lajtowo nałożona czekoladka może być. Ale tylko do takiego wakacyjnego looku, na co dzień czy do pracy - nie sądzę. A co do pudru - Franticu - weź pod uwagę, że u Maat on jest na ciemnej skórze. U mnie na ręku nie było prawie nic widać na focie, nawet nie nakładałam. Bo on daje taki... wygląd zależny od kąta padania światła.

Mnie też nie póki co. Chociaż na słowo - rozswietlenie - zawsze mnie mrowi gdzieś na dnie żołądka...

EDIT: a co do Ciebie jeszcze leci?
No tak, ten jeden kwadracik rozświetlający brzmi kusząco, ale przecież tyle innych rzeczy może go zastąpić...
Ukrycior ostatecznie jeszcze nie kliknęłam, zrobię to jutro rano, więc myślę że w poniedziałek paczka dojdzie. Waham się cały czas który numer pudru wybrać - jaśniejszy czy ciemniejszy. Na pewno też wezmę błyszczyki Bell (Milky Shake i chyba jedną nową tubkę), lakier Joko nr 54 i cień do powiek - tutaj miałam zamiar wziąć dwójeczkę Joko nr J204 ale chyba wezmę Bell Cameleon nr 326 (widziałam dzisiaj ten cień na zdjęciu w wątku o zbiorach kosmetycznych i się zakochałam w tym kolorze - kompletnie innym niż na wzorniku w Inermisie). Nie wykluczam jednak, że cienie wezmę oba.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:57   #1147
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No tak, ten jeden kwadracik rozświetlający brzmi kusząco, ale przecież tyle innych rzeczy może go zastąpić...
Ukrycior ostatecznie jeszcze nie kliknęłam, zrobię to jutro rano, więc myślę że w poniedziałek paczka dojdzie. Waham się cały czas który numer pudru wybrać - jaśniejszy czy ciemniejszy. Na pewno też wezmę błyszczyki Bell (Milky Shake i chyba jedną nową tubkę), lakier Joko nr 54 i cień do powiek - tutaj miałam zamiar wziąć dwójeczkę Joko nr J204 ale chyba wezmę Bell Cameleon nr 326 (widziałam dzisiaj ten cień na zdjęciu w wątku o zbiorach kosmetycznych i się zakochałam w tym kolorze - kompletnie innym niż na wzorniku w Inermisie). nie wykluczam jednak, że cienie wezmę oba.
No tubki... zdradliwe tubki. Tak siedzę i myślę, którą muszę mieć! Cameleony są cudne.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 23:59   #1148
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No tubki... zdradliwe tubki. Tak siedzę i myślę, którą muszę mieć! Cameleony są cudne.
Wiem, bo mam już dwa. Najwyższy czas na trzeci.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 00:00   #1149
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wiem, bo mam już dwa. Najwyższy czas na trzeci.
Mam za dużo cieni, mam za dużo cieni, mam za dużo cieni. I błyszczyków też!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 00:04   #1150
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam za dużo cieni, mam za dużo cieni, mam za dużo cieni. I błyszczyków też!!!
A ja nie mam za dużo - zwłaszcza cieni - co do błyszczyków to się nie odzywam. Nie mam np. żadnego cienia w kolorze zieleni, bo to raczej nie mój kolor. Ten cień to jednak chłodna zieleń, więc myślę że będzie pasować do mnie i do mojej nowej bluzki - pierwsze od kilku lat bluzki w zielonym kolorze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 00:17   #1151
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja nie mam za dużo - zwłaszcza cieni - co do błyszczyków to się nie odzywam. Nie mam np. żadnego cienia w kolorze zieleni, bo to raczej nie mój kolor. Ten cień to jednak chłodna zieleń, więc myślę że będzie pasować do mnie i do mojej nowej bluzki - pierwsze od kilku lat bluzki w zielonym kolorze.
Ja mam dwa, ale używam z rzadka, w tym jedna zieleń jest mocno oliwkowa. Oba Virtualowe.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 01:02   #1152
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jestem na jokoodwyku i staram się tu nie zaglądać (jak widać, udało się ), ale chciałam podpisać się pod pozytywnymi opiniami na temat pudru CD. Jak najbardziej nadaje się na całą twarz. Jestem straszny bladzioch, więc wzięłam jaśniejszy, kierując się regułą niebrania najciemniejszych odcieni pudrów I jest odpowiedni. Rzadko używam pudrów, raczej kończę na podkładzie, ale ten puder kupiłam na lato dla utwalania podkładu. Rzeczywiście jest świetny!!
Co do czekoladek, to dla mnie jaśniejsza jest za ciemna I w ogóle nie zasilam szeregów fanów tego pudru. Nie chce mi się wygrzebywać najjaśniejszych kosteczek, a na policzki mam już full brązujących pudrów. Dlatego czekoladkę oddałam siostrze.
Co do kameleonów - chciałam sobie kupić, na szczęście znalazłam je w jednym sklepiku i moglam sobie wypróbować na łapce. Nie chce mi się sprawdzać numerów, ale próbowałam fioletów i jakiegoś różowawego.... I zawiodłam się - oba na skórze zrobiły się pomarańczowe!! Chyba nie o to chodziło :| Może to i lepiej, bo mam tyle cieni, że nie zużyłabym ich przez następne 5 wcieleń
W ogóle można się przejechać na wzorniku inermisu. Na szczęscie ja miałam okazję być miło zaskoczona, zakupiłam pyłek Bell - na rysunku grafitowogranatowy, w rzeczywistości...... zielonkawoturkusowy opalizujący za złoto I tak jak nie używam zielonych cieni (nie pasują mi z reguły, poza tym mam zielone oczy), tak ten na pewno nieraz będzie zdobił moje powieki Kolor naprawdę nietuzinkowy, niesamowicie opalizujący i - co dziwne - pasuje mi Polecam go
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 01:08   #1153
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Jestem na jokoodwyku i staram się tu nie zaglądać (jak widać, udało się ), ale chciałam podpisać się pod pozytywnymi opiniami na temat pudru CD. Jak najbardziej nadaje się na całą twarz. Jestem straszny bladzioch, więc wzięłam jaśniejszy, kierując się regułą niebrania najciemniejszych odcieni pudrów I jest odpowiedni. Rzadko używam pudrów, raczej kończę na podkładzie, ale ten puder kupiłam na lato dla utwalania podkładu. Rzeczywiście jest świetny!!
Co do czekoladek, to dla mnie jaśniejsza jest za ciemna I w ogóle nie zasilam szeregów fanów tego pudru. Nie chce mi się wygrzebywać najjaśniejszych kosteczek, a na policzki mam już full brązujących pudrów. Dlatego czekoladkę oddałam siostrze.
Co do kameleonów - chciałam sobie kupić, na szczęście znalazłam je w jednym sklepiku i moglam sobie wypróbować na łapce. Nie chce mi się sprawdzać numerów, ale próbowałam fioletów i jakiegoś różowawego.... I zawiodłam się - oba na skórze zrobiły się pomarańczowe!! Chyba nie o to chodziło :| Może to i lepiej, bo mam tyle cieni, że nie zużyłabym ich przez następne 5 wcieleń
W ogóle można się przejechać na wzorniku inermisu. Na szczęscie ja miałam okazję być miło zaskoczona, zakupiłam pyłek Bell - na rysunku grafitowogranatowy, w rzeczywistości...... zielonkawoturkusowy opalizujący za złoto I tak jak nie używam zielonych cieni (nie pasują mi z reguły, poza tym mam zielone oczy), tak ten na pewno nieraz będzie zdobił moje powieki Kolor naprawdę nietuzinkowy, niesamowicie opalizujący i - co dziwne - pasuje mi Polecam go
Często bywam na stronie Bell (lubię tę firmę) i widzę, że oni wzorniki Bell mają stamtąd, są identyczne. No to już broszka danego producenta, który nie umie zrobić dobrych fotek...
Wiem, który masz cień. Miałam go, ale przed przeprowadzką puściłam go na Targowisku. Był świetny, ale ja mam już dużo turkusów w szufladach, nie wiedziałam jak się ze wszystkim zabrać. A w ogóle pyłki Bell są strasznie wydajne.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 01:29   #1154
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

są fajne, w przeciwieństwie do APC, świetnie się nakładają. A nad wzornikami to naprawdę mogliby popracować........ Pozdrawiam wszystkich nocnych marków (nocne marki :P)

co do opisywanego przeze mnie koloru pyłku - miło komponuje się z ciemnorudymi (ciemnoczerwonawymi ;]) włosami, które aktualnie mam na głowie ;]
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 01:34   #1155
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
są fajne, w przeciwieństwie do APC, świetnie się nakładają. A nad wzornikami to naprawdę mogliby popracować........ Pozdrawiam wszystkich nocnych marków (nocne marki :P)
Ja się na szczęście nie nacięłam. Czasem tylko moja zachłanność sprawia, że mam ZA DUŻO. Na szczęście na targowisku puściłam prawie wszystko co miałam NADTO, czego używałam rzadziej i teraz staram się uważać.

Ale na pewno nie oprę się tubce Bell. Chyba wybiorę ten malinowy.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 01:41   #1156
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja nawet nie chcę patrzeć, co to za tubki :P Generalnie błyszczyki (na szczęscie!!) na razie mi się przejadły. Teraz używam balsamicznej szminki ;]
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 02:04   #1157
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie chcę patrzeć, co to za tubki :P Generalnie błyszczyki (na szczęscie!!) na razie mi się przejadły. Teraz używam balsamicznej szminki ;]

Ja w zasadzie mam przewagę błyszczyków, szminki nieliczne, mocno pielęgnujące, głównie w sezonie jesień-zima.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:44   #1158
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

a ja, tak jak nigdy właściwie szminek nie lubiłam, tak teraz sprawiłam sobie pro-to-go avonu i jestem zadowolona ;] uczucie jakby się miało właśnie jakiś balsam na ustach, a nie szminkę, nadaje lekki połysk, co mi odpowiada, no i kolor mam dobrany do koloru moich ust, tak że po prostu go intensyfikuje. fajna jest rozważam następny kolorek - przepraszam za OT
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:46   #1159
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Alexandra i Ukrycior - a o jakich pyłkach Bell mówicie? Tych Velvet z aplikatorem?

***
Wklejam moje fotki, jak obiecałam. Za wiele tego na razie nie mam, ale obiecuję poprawę

legenda:
1 - cień Winter Glamour 285
2 - cień Virtual Metallic (niekremowy) 083
3 - cień Virtual Autumn Leaf A107
4 - cień Virtual Wet & Dry 076
5 - cień Winter Glamour 810
6 - cień Colour Collection Mat 758
7 - cień Colour Collection Double Shine 690
8 - liner Virtual 04
9 - błyszczyk Virtual Holo Glam 05
10 - lakier Joko Ideal Colour 56
11 - tu wyjaśnienia chyba są zbędne

Na pozostałych zdjęciach zbliżenia fragmentów mojej minikolekcji.

Z wszystkich tych rzeczy jestem zadowolona, czasem bardziej, czasem mniej. Najbardziej z czekoladki, linera, cielistego cienia i błyszczyka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko_calosc copy.jpg (44,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie1.jpg (33,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (36,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie3.jpg (34,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liner_blyszczyk.jpg (25,6 KB, 41 załadowań)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 13:17   #1160
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

gosik.s ładna kolekcja, ładna. Ale cieni to chyba za często nie używasz?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:26   #1161
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A to zależy, których.
Ten cielisty jest mocno zużyty, tylko tego nie widać, bo wyciera się bardzo równomiernie po całej powierzchni. Wet&Dry z kolei jest twardy (może to wypiekany?) i też praktycznie nie widać na nim zużycia. Natomiast Winter Glamour rzeczywiście używam mało, bo mają sporo brokatowych drobinek.

Dziękuję
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:36   #1162
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A to zależy, których.
Ten cielisty jest mocno zużyty, tylko tego nie widać, bo wyciera się bardzo równomiernie po całej powierzchni. Wet&Dry z kolei jest twardy (może to wypiekany?) i też praktycznie nie widać na nim zużycia. Natomiast Winter Glamour rzeczywiście używam mało, bo mają sporo brokatowych drobinek.

Dziękuję
No chyba że tak. Co do Winter Glamour to zerknęłam na wzornik z Inermisu i tam wygląda on na średnio ciemną, prawie oliwkową zieleń - można się naciąć. Też mam jeden WG (nie pamiętam teraz numerka), błyszczy się faktycznie mocno ze względu na te brokatowe drobinki, ale ja go używam rzadko z innego powodu. Otóż trochę się on sypie podczas aplikacji i trudno się go potem pozbyć z policzka. Też masz problemy z jego osypywaniem?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:51   #1163
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

gosik.s super kolekcja kurcze ja nie moge tu wchodzić hmm zawsze szukałam matowego bronzera bo mam strasznie tłustą cerę i się bałam rozświetlających, ale tak patrze na tą czekoladke kurcze..... nie to chyba nie dla mnie, prawda? i dołączam się do zachwytów naad eyelinerkami joko virtuala mam taką zieleń ze srebrnym idrobinkami jest super trwałą i ma super pędzelek dla niewprawionych<czyt mnie> mó pierwszy liner i jest super a na moich powiekach naprawde nic się nie trzyma są takie tł€ste a ten liner jak zaklęty
pozdrawiam!
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:35   #1164
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do pudru CD, to efekt faktycznie tafli daje i teraz mam wątpliwości, czy aby na pewno można nim upaćkac całą twarz.
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A u mnie lajtowo nałożona czekoladka może być. Ale tylko do takiego wakacyjnego looku, na co dzień czy do pracy - nie sądzę. A co do pudru - Franticu - weź pod uwagę, że u Maat on jest na ciemnej skórze. U mnie na ręku nie było prawie nic widać na focie, nawet nie nakładałam. Bo on daje taki... wygląd zależny od kąta padania światła.
Frantic ja sobie mocno ten puderek nałożyłam na dłoń, aby był widoczny! Ukrycior ma absolutną rację - kąt padania światła decyduje o odcieniu. Moją łapkę wystawiłam na słońce stąd ten mocniejszy efekt rozświetlenia. Generalnie na twarz kładę tego pudru o wiele mniej i do tego szerokim pędzlem do pudru tak więc efekt finalny jest bardziej łagodny

A teraz kontynuacja kolekcji - czas na eyelinerki Dorzuciłam też mój granatowy ołówek do oczu i zrobiłam nim krechę na dłoni + drugą, którą roztarłam aby pokazać efekt. Wrzucam też foty nowej mascary pogrubiająco, wydłużająco podkręcającej. Niestety nie podeszła mi bo trzeba się jednak sporo namachać, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Tak więc jak dla mnie to jest to częściowy niewypał
No i zostały mi błyszczyki, ale obfotografuję się (i je) jak mi się remontowy sajgon skończy, bo ślubny na mnie warczy, że siedzę w internecie a nie przy nim aby wesprzeć go w tej trudnej dla naszego związku chwili

Zapomniałąm napisać jakie numerki mają te eyelinerki: kredka EL05, turkusik to nr 02, fiolet to 03 (tu wyszedł bardzo ciemny, a on wpada w jasny róż srebrzysty) no i 05 brąz.
Spróbuję też wkleić fotkę pomalowanego czekiladowym pudrem oka i eyelinerkiem - ostatnio to mój ukochany make up.
A teraz znikam bo wisi nade mną rozwód
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Eyelinery_01.jpg (60,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eylinery_02.jpg (53,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mascara_01.jpg (49,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mascara_02.jpg (47,8 KB, 14 załadowań)
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:26   #1165
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Frantic ja sobie mocno ten puderek nałożyłam na dłoń, aby był widoczny! Ukrycior ma absolutną rację - kąt padania światła decyduje o odcieniu. Moją łapkę wystawiłam na słońce stąd ten mocniejszy efekt rozświetlenia. Generalnie na twarz kładę tego pudru o wiele mniej i do tego szerokim pędzlem do pudru tak więc efekt finalny jest bardziej łagodny

A teraz kontynuacja kolekcji - czas na eyelinerki Dorzuciłam też mój granatowy ołówek do oczu i zrobiłam nim krechę na dłoni + drugą, którą roztarłam aby pokazać efekt. Wrzucam też foty nowej mascary pogrubiająco, wydłużająco podkręcającej. Niestety nie podeszła mi bo trzeba się jednak sporo namachać, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Tak więc jak dla mnie to jest to częściowy niewypał
No i zostały mi błyszczyki, ale obfotografuję się (i je) jak mi się remontowy sajgon skończy, bo ślubny na mnie warczy, że siedzę w internecie a nie przy nim aby wesprzeć go w tej trudnej dla naszego związku chwili

Zapomniałąm napisać jakie numerki mają te eyelinerki: kredka EL05, turkusik to nr 02, fiolet to 03 (tu wyszedł bardzo ciemny, a on wpada w jasny róż srebrzysty) no i 05 brąz.
Spróbuję też wkleić fotkę pomalowanego czekiladowym pudrem oka i eyelinerkiem - ostatnio to mój ukochany make up.
A teraz znikam bo wisi nade mną rozwód
Maat no to mnie pocieszyłaś, bo ja już ten puder kliknęłam.
A linery wyglądają świetnie, aż mnie kusi żeby wziąć sobie następnym razem brązowy. No tylko, że ja takich kosmetyków nie używam, nawet dostam czarny eyeliner Virtuala, to go oddałam na targowisku ani razu nie użyty. Musiałabym się uczyć rysować kreski, a to mi pewnie zajmie trochę, hmmm sama nie wiem. Ale zdjęcie pomalowanego oka chętnie zobaczę, może to mnie ostatecznie przekona lub odwiedzie od zakupu. Oczywiście z tym zdjęciem to się nie spiesz, szkoda żeby miało być przeczynkiem do rozwodu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:24   #1166
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Alexandra i Ukrycior - a o jakich pyłkach Bell mówicie? Tych Velvet z aplikatorem?

***
Wklejam moje fotki, jak obiecałam. Za wiele tego na razie nie mam, ale obiecuję poprawę

legenda:
1 - cień Winter Glamour 285
2 - cień Virtual Metallic (niekremowy) 083
3 - cień Virtual Autumn Leaf A107
4 - cień Virtual Wet & Dry 076
5 - cień Winter Glamour 810
6 - cień Colour Collection Mat 758
7 - cień Colour Collection Double Shine 690
8 - liner Virtual 04
9 - błyszczyk Virtual Holo Glam 05
10 - lakier Joko Ideal Colour 56
11 - tu wyjaśnienia chyba są zbędne

Na pozostałych zdjęciach zbliżenia fragmentów mojej minikolekcji.

Z wszystkich tych rzeczy jestem zadowolona, czasem bardziej, czasem mniej. Najbardziej z czekoladki, linera, cielistego cienia i błyszczyka.
Nie, nie - o tych w okrągłych pudełeczkach za 7,50
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:14   #1167
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wydaje mi się czy podwyższyli kwotę od której jest bezpłatna wysyłka za pobraniem w Inermisie - ze 150 do 180?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:06   #1168
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Alexandra i Ukrycior - a o jakich pyłkach Bell mówicie? Tych Velvet z aplikatorem?

***
Wklejam moje fotki, jak obiecałam. Za wiele tego na razie nie mam, ale obiecuję poprawę

legenda:
1 - cień Winter Glamour 285
2 - cień Virtual Metallic (niekremowy) 083
3 - cień Virtual Autumn Leaf A107
4 - cień Virtual Wet & Dry 076
5 - cień Winter Glamour 810
6 - cień Colour Collection Mat 758
7 - cień Colour Collection Double Shine 690
8 - liner Virtual 04
9 - błyszczyk Virtual Holo Glam 05
10 - lakier Joko Ideal Colour 56
11 - tu wyjaśnienia chyba są zbędne

Na pozostałych zdjęciach zbliżenia fragmentów mojej minikolekcji.

Z wszystkich tych rzeczy jestem zadowolona, czasem bardziej, czasem mniej. Najbardziej z czekoladki, linera, cielistego cienia i błyszczyka.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A to zależy, których.
Ten cielisty jest mocno zużyty, tylko tego nie widać, bo wyciera się bardzo równomiernie po całej powierzchni. Wet&Dry z kolei jest twardy (może to wypiekany?) i też praktycznie nie widać na nim zużycia. Natomiast Winter Glamour rzeczywiście używam mało, bo mają sporo brokatowych drobinek.

Dziękuję
Wet&Dry są wypiekane . Piękna kolekcja. I widze, że Alexandra już odpowiedziała - chodzi o takie w odkręcanych okrągłych pudełeczkach 4Visions.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się czy podwyższyli kwotę od której jest bezpłatna wysyłka za pobraniem w Inermisie - ze 150 do 180?
Tak, wzrosły. No ale co się dziwić jak taryfy pocztowe poszły o 20% w górę... no a o paliwie nie wspomnę. Podwyższyli też kwotę bezpłatnej dostawy na miejscu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:08   #1169
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Szkoda, mimo wszystko przy polskich kosmetykach (i ich polskich cenach) trudniej dobić do tych 180zł
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:10   #1170
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Szkoda, mimo wszystko przy polskich kosmetykach (i ich polskich cenach) trudniej dobić do tych 180zł
Chyba niższa taryfa jest przy przelewach. Coś chyba 130 zł.

A swoją drogą to skandal - w dniu, kiedy poczta podwyższała taryfę powiedzieli wprost, że sklepy internetowe im nie wsmak, bo mają za dużo roboty i najlepiej żeby padły. Naprawdę, rozgoniłabym to całe pocztowe towarzystwo.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.