Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 13:17   #961
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Hej, właśnie przeglądam sobie stronę tego salonu kosmetycznego.
Co do zabiegu mikrodermabrazji, to po twoim opisie cery radziłabym zacząc od oczyszczania manualnego twarzy. Żadna mikrodermabrazją czy to korundowa czy diamentowa nie oczyści ci skóry z zaskórników tylko oczyszczanie manualne. Mikro pomoże ci dłużej dłużej utrzymać efekt oczyszczenia. Twarz po niej będzie ci się rzadziej zanieczyszczać, na pewno będzie miała ładny koloryt. Jeśli nie zrobić oczyszczania manualnego tylko mikro to on spłyci zaskórniki będą mniej widoczne ale nadal tkwić w skórze i wystarczy że warstwa rogowa naskórka się pogrubi i znów będzie tak samo. Nie daj się czasem namówić, albo sobie wmówić że po mikro ktoś będzie ci jeszcze wyciskał zaskórniki, tego się nie praktykuje i efekt może być odmienny od tego który chcesz uzyskać.
Kolejna sprawa, nie czekaj z mikro do wiosny. Ogólnie jest to zabieg który wykonuje sie w okresie jesiennym, zimowym (jeśli nie ma dużej ujemnej temperatury). Wiosna i oczywiście latem się go nie wykonuje gdyż już jest spore nasłonecznienie, co może skutkować pojawieniem sie przebarwień.
Nie napisałaś czy mikro wykupiłaś tylko na twarz czy również na dekolt?
Jeśli masz na dekoldzie przebarwienia peeling kawitacyjny ci nic w tej kwesti nie pomoże, o wiele lepiej poradziłyby by sobie z tym problemem kwasy i mikrodermabrazja. Kwasy tez wykonuje sie w tym okresie co mikro. Jedyne kwasy które można stosować cały rok to migdałowy. Na przebarwienia stosuje się głównie, mlekowy, kojowy, czasem migdałowy (jest najsłabszy).
Peeling kawitacyjny, możesz wykupić i wykorzystać go jak już bedziesz po zabiegach oczyszczania manualnego, mikrodermabrazji. Nie ma najmniejszego sensu stosować naprzemiennie mikro i peeling kawitacyjny.

Jak tak sobie przejrzałam strone zakładu widze że pracuje na średnich jakościowo kosmetykach, unikałabym Bielendy jak ognia. Jedynie Clarena jest do przyjecia, kosmetyki do cery tłustej, kwas pirogronowy mają niezły a reszta .......... Mam wrażenie że specjalizują się w makijażach a nie zabiegach kosmetycznych.
Jeśli będziesz miała jakieś dodatkowe pytania zapraszam. Acha jestem kosmetyka jakby ktoś mi zarzucała czy się "na tym" znam.
Mam pytanie ile płaciłaś za zabiegi mikro z grupon?i jaka jest to mikro?

PS. obejrzałam sobie zdjęcia tego salonu i nie widze mikrodermabrazji korundowej tylko w kombajnie diamentową (jak dla mnie gorszą)
Dlaczego uważasz, że kosmetyki Bielenda są gorsze ( profesjonalne serie czy ogólnie? - chciałam zakupić kilka produktów z linii ,,profesjonalnej" m. in. maske algową ze spirulina oraz algową z glinką ghassoul oraz maske z olejkiem kukui - http://bielenda.pl/profesjonalne/mas...emowe-na-twarz )
Ponadto Bielenda ma równiez zestwy z 20 - 30 % kwasem glikolowym i migdałowym - tez myslałam, żeby spróbować - nie przepadam za robieniem samemu kosmetyków (Bu, mazidła itp.)
Czy te kosmetyki również są.. gorsze czy nie warte uwagi?

Wiem w czym tkwi różnica - diamentowa - korundowa - ale dlaczego ta korundowa jednak jest lepsza twoim zdaniem - obie działąją oczyszczająco..

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:20
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:26   #962
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że kosmetyki Bielenda są gorsze ( profesjonalne serie czy ogólnie? - chciałam zakupić kilka produktów z linii ,,profesjonalnej" m. in. maske algową ze spirulina oraz algową z glinką ghassoul oraz maske z olejkiem kukui - http://bielenda.pl/profesjonalne/mas...emowe-na-twarz )

Wiem w czym tkwi różnica - diamentowa - korundowa - ale dlaczego ta korundowa jednak jest lepsza twoim zdaniem - obie działąją oczyszczająco..
Masz rację maski algowe bielendy są ok, ale tylko maski. Ale z wielu innych firm są o wieeeele lepsze, wydajniejsze, lepsza konsystencja i niższa cena. Co do kwasów się nie wypowiem bo nie robiłam, ale zwróć uwagę czy mają podany ph a nie tylko stężenie %. Bo ważniejsze jest ph. Chyba od niedawna mają w swojej ofercie kwasy. Ja wole kupic kwasy z firm które działają i mają doświadczenie w tej kwestii od wielu lat (Neoglis, Natinuel, Chantarelle). Może z czystej ciekawości kupie glikolowy 30% z Bielendy i wykorzystam na ciele, zobacze jaką ma konsystencję, bo jak lejącą to odpada jak dla mnie.
Co do profesjonalnych masek kremowych, kremów, ampułek to szkoda mówić, żenada. A jeśli w profesji tak jest to detal nie jest lepszy. Pisze tak może dlatego że mam z czym porównywać te kosmetyki i sory ale to najniższa półka. Dla mnie bardzo ważny jest efekt.

Co do mikro to ja przed zakupieniem mikro zrobiłam sobie raz mikro diamentowa a drugi raz korundowa. Jeśli chodzi o odczucia korundowa jest o wiele przyjemniejsza., efekty też lepsze. Ale najważniejsze dla mnie jest higiena a co za tym idzie bezpieczeństwo. W mikro korundowym mam jednorazowe końcówki, każda klientka ma swoją. W diamentówce tak nie ma, nie da się, końcówki są wieeeeeelokrotnego użycia. Na końcówce pomiędzy różnej gradacji pyłem diamentowym zostaje martwy naskórek klientki. Ja wiem że oczywiście się je dezynfekcuje, ale ja w swojej pracy kosmetyczki cenie produkty które są jednorazowego użytku. Jest to o wiele bezpieczniejsze.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:38
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:37   #963
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Masz rację maski algowe bielendy są ok, ale tylko maski. Ale z wielu innych firm są o wieeeele lepsze, wydajniejsze, lepsza konsystencja i niższa cena. Co do kwasów się nie wypowiem bo nie robiłam, ale zwróć uwagę czy mają podany ph a nie tylko stężenie %. Bo ważniejsze jest ph.
Co do profesjonalnych masek kremowych, kremów to szkoda mówić, żenada. A jeśli w profesji tak jest to detal nie jest lepszy. Pisze tak może dlatego że mam z czym porównywać te kosmetyki i sory ale to najniższa półka.

Co do mikro to ja przed zakupieniem mikro zrobiłam sobie raz mikro diamentowa a drugi raz korundowa. Jeśli chodzi o odczucia korundowa jest o wiele przyjemniejsza., efekty też lepsze. Ale najważniejsze dla mnie jest higiena a co za tym idzie bezpieczeństwo. W mikro korundowym mam jednorazowe końcówki, każda klientka ma swoją. W diamentówce tak nie ma, nie da się, końcówki są wieeeeeelokrotnego użycia. Na końcówce pomiędzy różnej gradacji pyłem diamentowym zostaje martwy naskórek klientki. Ja wiem że oczywiście się je dezynfekcuje, ale ja w swojej pracy kosmetyczki cenie produkty które są jednorazowego użytku. Jest to o wiele bezpieczniejsze.
Ja zwykle na różne maski algowe chodziłam do kosmetyczki - były to maski Clarena - ale chciałąbym kupic sobie cos do domowego uzytku .. szperajac w necie natknęłam sie na Bielende..
Jakie maski poleciłabys mi .. moga byc tez nie tylko algowe - (chodzi mi konkretnie o nazwy i firmy - mam cerę zaskórnikową - zmęczoną - nie mam pryszczy)

Co do tych zestwów ,,kwasowych" napisali na str że 20% glikolowy ma ph 1,4.. Robiłam kwasy kilkakrotnie u kosmetyczki - później sama coś ,,maziałam" w domu - ale z małymi stężeniami (migdałowy - ok 15 %) - nie widziałam efektów.. chciałabym spróbować cos silniejszego.., innego ..

Mikrodermabrazję diamentową miałam kilka razy - nie wspominam jej dobrze - twarz bolaca i zaczerwieniona a i efekt nie był ,,łał" - spróbuje korundowej..

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:38
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:49   #964
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Ja zwykle na różne maski algowe chodziłam do kosmetyczki - były to maski Clarena - ale chciałąbym kupic sobie cos do domowego uzytku .. szperajac w necie natknęłam sie na Bielende..
Jakie maski poleciłabys mi .. moga byc tez nie tylko algowe - (chodzi mi konkretnie o nazwy i firmy - mam cerę zaskórnikową - zmęczoną - nie mam pryszczy)

Co do tych zestwów ,,kwasowych" napisali na str że 20% glikolowy ma ph 1,4.. Robiłam kwasy kilkakrotnie u kosmetyczki - później sama coś ,,maziałam" w domu - ale z małymi stężeniami (migdałowy - ok 15 %) - nie widziałam efektów.. chciałabym spróbować cos silniejszego.., innego ..
Mikrodermabrazję diamentową miałam kilka razy - nie wspominam jej dobrze - twarz bolaca i zaczerwieniona a i efekt nie był ,,łał" - spróbuje korundowej..
Nie spodziewaj sie po 1 mikro efektów "łał", najlepiej zrobic serie i np połączyć je z kwasami, tzn od razu bo mikro nakłada się kwasy. Ważne jest też jaką ktoś ma wprawe w robieniu tego typu zabiegu, nie wystarczy sobie kupić sprzęt i "heja"

Czym hp jest niższe od ph skóry tym działa silniej, mocniej, głębiej. Dla twojej cery kwas glikolowy jest ci nie potrzebny (działa bardziej przeciwzmarszczkowo, pobudza produkcję kolagenu i elastyny) dla ciebie kwas migdałowy, pirogronowy, mlekowy. Ale uważaj bo można sobie krzywdę zrobić, spalić naskórek jak za długo przytrzymasz, ponadto skóra na twarzy nie wszedzie jest takiej samej grubości.

Jak uzywałaś Clarenę to kup sobie maskę do cery tłustej dobra jest, rewelacyjna jest z Janssena też do cery tłustej(tak na marginesie baaardzo dobra firma) ale raczej nie kupisz bo sprzedają tylko do salonu. Ale na allegro na pewno dostaniesz Acha wszystkie te maski to kremowe. Odradzam kupowania algowym, samemu sobie nałozyć to kaplica. Ja tyle lat to robie a jak mam sobie nałozyć to bez sensu, wszystko wokół pobrudzone (moze dlatego ze ja lubie nakładac ja włącznie z oczami- najlepszy efekt)
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:07   #965
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie spodziewaj sie po 1 mikro efektów "łał", najlepiej zrobic serie i np połączyć je z kwasami, tzn od razu bo mikro nakłada się kwasy. Ważne jest też jaką ktoś ma wprawe w robieniu tego typu zabiegu, nie wystarczy sobie kupić sprzęt i "heja"

Czym hp jest niższe od ph skóry tym działa silniej, mocniej, głębiej. Dla twojej cery kwas glikolowy jest ci nie potrzebny (działa bardziej przeciwzmarszczkowo, pobudza produkcję kolagenu i elastyny) dla ciebie kwas migdałowy, pirogronowy, mlekowy. Ale uważaj bo można sobie krzywdę zrobić, spalić naskórek jak za długo przytrzymasz, ponadto skóra na twarzy nie wszedzie jest takiej samej grubości.

Jak uzywałaś Clarenę to kup sobie maskę do cery tłustej dobra jest, rewelacyjna jest z Janssena też do cery tłustej(tak na marginesie baaardzo dobra firma) ale raczej nie kupisz bo sprzedają tylko do salonu. Ale na allegro na pewno dostaniesz Acha wszystkie te maski to kremowe. Odradzam kupowania algowym, samemu sobie nałozyć to kaplica. Ja tyle lat to robie a jak mam sobie nałozyć to bez sensu, wszystko wokół pobrudzone (moze dlatego ze ja lubie nakładac ja włącznie z oczami- najlepszy efekt)
Dziękuje za rady

Pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:26   #966
kasiacro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

za 3 mikrodermabrazje diamentowe z maską zapłaciłam 129 zł
za 3 peelingi kawitacyjne 79 zł, ale nie wykupiłam go (jeszcze sama nie wiem)


Dziękuję bardzo za odpowiedź naprawde warto zapytać kogoś kto sie na tym zna
kasiacro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:31   #967
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez kasiacro Pokaż wiadomość
za 3 mikrodermabrazje diamentowe z maską zapłaciłam 129 zł
za 3 peelingi kawitacyjne 79 zł, ale nie wykupiłam go (jeszcze sama nie wiem)


Dziękuję bardzo za odpowiedź naprawde warto zapytać kogoś kto sie na tym zna
Czyli za 1 zabieg mikro wychodzi 40 zl, wiesz to jest ponizej kosztu zabiegu, wiec nie chce wiedziec jaki sens jest dla zakladu kosmetycznego robienie tego typu "promocji". No chyba ze nie ma wogole klientów. i chce na sile kogoś zdybać. Ale to nie jest dobry sposób bo najczęsciej klientki z gruponu nigdy nie wracaja tylko szukaja kolejnego "łatwego" łupu w innym naiwnym salonie

Acha peeling kawitacyjny mozesz spokojnie kupować i wykorzystac go sobie w lato, jako mocniejszy peeling niż ten co używasz w domu, bo taka jest prawda odnosnie tego typu peelingu - kawitacyjnego.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 12:47   #968
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Masz rację maski algowe bielendy są ok, ale tylko maski. Ale z wielu innych firm są o wieeeele lepsze, wydajniejsze, lepsza konsystencja i niższa cena.
hey szukam właśnie jakiejś bardzo dobrej maseczki algowej, skórę mam mieszaną ale teraz jest odwodniona i się lekko łuszczy, strasznie sucha na powierzchni i jestem załamana, kupiłam sobie mazidła z BU ale pamiętam że raz po kawitacji zrobiono mi maskę algową i to było wow, co do nakładania nałoży mi ją siostra lub partner z góry dziękuję za pomoc
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:29   #969
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Wojowniczka kup soboe z Bielendy albo z Clareny. Te firmy mają najtąńsze i różne rodzaje, na każdej jest napisana do jakiej cery. A faktycznie algi ogólnie są rewelacyjnie przy każdym problemie. A super jak udało by ci sie ampułke odpowiednia do twojego problemu wklepac w twarz i jak wyschnie na to algi. Dzięki algom ampułka głębiej ci wniknie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-12-30 o 14:31
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:15   #970
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Wojowniczka kup soboe z Bielendy albo z Clareny. Te firmy mają najtąńsze i różne rodzaje, na każdej jest napisana do jakiej cery. A faktycznie algi ogólnie są rewelacyjnie przy każdym problemie. A super jak udało by ci sie ampułke odpowiednia do twojego problemu wklepac w twarz i jak wyschnie na to algi. Dzięki algom ampułka głębiej ci wniknie.
dziękuję a ampułka też z tej firmy co maska? będę musiała poszperać na allegro za sprawdzonymi dostawcami bo z tego co widzę nie da się tej clareny kupić inaczej

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-12-30 o 23:19
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:52   #971
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ampułka najlepiej tej samej firmy, ale odradzam z Bielendy. Jak algi mają ok, to jak dla mnie tylko algi z całego asortymentu.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 13:30   #972
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej! od dłuższego czasu czaję się na D'Arsonvala..
Miałąm juz chęć kupić- ale niestety moje plany nie wypaliły i teraz znów sie nad nim zastanawiam

Zastanawiam się nad tym ... http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=3


Lub nad tym..

http://beauty-planet.pl/pl/product,3...bpjx-006a.html

Na co powinnam zwrócic największą uwagę

Chciałabym równiez zapytac co myslicie o tej hurtowni kosmetycznej? z drugiego linku?
Wiem że ma wielu klientów - równiez na all wystawia swoje produkty i ma dużo kupujących..
Czy ktoś kupował w tym sklepie?

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2011-12-31 o 13:40
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 13:37   #973
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Hej! od dłuższego czasu czaję się na D'Arsonvala..
Miałąm juz chęć kupić- ale niestety moje plany nie wypaliły i teraz znów sie nad nim zastanawiam

Zastanawiam się nad tym ... http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=3


Lub nad tym..

http://beauty-planet.pl/pl/product,3...bpjx-006a.html

Na co powinnam zwrócic największą uwagę
Darsonwal fajna sprawa Polecam z czystym symieniem biomaka, jest nie do "zajechania". Dobra, sprawdzona, wieeeeloletnia, polska firma. więc w razie usterki nie masz problemu z gwarancja. A jak kupisz jakiś chiński badziew co z tego ze za nizsza cenę, szukaj wiatru w polu.
W bardzo wielu szkołach kosmetycznych uzywa się sprzetu z firmy Biomak bo na prawdę prawie wogóle się nie psuje, służy wieeele lat. Ja bym ten drugiej nawet nie brała pod uwagę.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 13:46   #974
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Darsonwal fajna sprawa Polecam z czystym symieniem biomaka, jest nie do "zajechania". Dobra, sprawdzona, wieeeeloletnia, polska firma. więc w razie usterki nie masz problemu z gwarancja. A jak kupisz jakiś chiński badziew co z tego ze za nizsza cenę, szukaj wiatru w polu.
W bardzo wielu szkołach kosmetycznych uzywa się sprzetu z firmy Biomak bo na prawdę prawie wogóle się nie psuje, służy wieeele lat. Ja bym ten drugiej nawet nie brała pod uwagę.
Pisałąm do tej hurtowni kosmetycznej Beauty Planet - niedawno - napisali mi, że ich sprzęt jest niemiecki.. i nie ma problemów z ewentualna gwarancję itp
wysłali mi wtedy cała instrukcje i dane techniczne (w pdf) do kombajnu (mikro, kawitacja i ultradźwięki) i wydawał się dobrej jakości jak na użytek ,,domowy''
Tak mi się wydaje
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 14:32   #975
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Pinky twój wybór
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:48   #976
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Wyszperałąm ostatnio w necie taka oto informację -

Dezinkrustacja polega na głębokim oczyszczeniu skóry twarzy. W zabiegu wykorzystywana jest właściwość substancji czynnych ułatwiających pozbywanie się obumierającej skury, łusek, oraz łoju. Wprowadzane jony zmniejszają swoistość osadów, umożliwiając ich późniejsze wypłukanie.
Dezinkrustacja polecana jest osobom mających bardzo tłustą skórę oraz znaczną liczbę wągrów.
W zabiegu dezinkrustacji wykorzystywany jest prąd elektryczny i sól kuchenna o odpowiednim stężeniu (roztwór), która spulchniając skórę umożliwia usunięcia nadmiarów tłuszczu, zamieniając go w mydło, wydalane następnie przez gruczoły potowe i tłuszczowe.

Strasznie mnie to zainteresowało, bo - nie miałam takiego zabiegu

To zabieg : nowy - stary?
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym dokładnie polega taki zabieg ( co sie robi i czym- kosmetyki? - po - przed) i jakim sprzętem się go wykonuje?
Znalazłam inf o gabinetach które wykonuja taki zabieg - ale nie w moim mieście- czy odchodzi sie już od takiego sposobu oczyszczania?

Zainteresowało mnie to, ponieważ mam właśnie bardzo duzo wągrów i moze to by coś zdziałało - warto spróbować..
mam ksiażkę - Kosmetyka stosowana Joanny Dylewskiej i nie znalazłam w niej inf które mnie konkretnie interesują
Pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:35   #977
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Pinky nie pomogę ci w tym temacie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:15   #978
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Szkoda..
Popytam w gabinetach i umówie sie na taki zabieg - to przekonam się o co kaman na własnej skórze
pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 08:26   #979
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny mam pytanie odnośnie alg jak je nakładacie w domu? jesteście w stanie same sobie poradzić?

chciała bym się dowiedzieć od Was co byście mi polecały na zaskurniki najlepiej zrtobić czyszczenie twarzy? chyba? tylko po ręcznym niestety po tygodniu na nosie są znowu czarne kropeczki prosze o pomoc!
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 16:06   #980
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Alg nie nakładam sama na siebie

Masz pretnesje że od nowa zanieczyszcza ci sie twarz? to normalne przecież. Odpowiedz sobie jak czesto sie myjesz a jednak musisz to robic regularnie, tak samo jest ze skórą na twarzy. Trochę opóźnić to może robienie regularnie peeling nawet 2 razy w tygodniu w zależności od rodzaju cery.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:12   #981
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Moja cera bardzo sie zanieczyściła mimo stałego oczyszczania tymi samymi kosmetykami.. moja mini kawiatcja biomaka też już nie daje rady..
Postanowiłam pójść do kosmetyczki na ,,gruntowne'' oczyszczania ..
I nie wiem co by tym razem wymyślić i ,,połączyć'' ze sobą
Myślałam, aby najpierw udać sie na tradycyjne oczyszczanie i te moje głębokie zaskórniki usunąć manualnia (a mam ich sporo) a później (odstęp np 7 - 10 dni) udac się na kilka mikrodermabrazji .. np 4 - 5 razy - kiedyś miałam mikro diamentowe ale chciałąbym wypróbować korundowe, podobno daje ,,lepsze'' efekty i ,,dociera głębiej''..

Czy taki ,,plan'' to dobry pomysł?

Co mogłabym jescze ,,dodać''?
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 22:21   #982
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Moja cera bardzo sie zanieczyściła mimo stałego oczyszczania tymi samymi kosmetykami.. moja mini kawiatcja biomaka też już nie daje rady..
Postanowiłam pójść do kosmetyczki na ,,gruntowne'' oczyszczania ..
I nie wiem co by tym razem wymyślić i ,,połączyć'' ze sobą
Myślałam, aby najpierw udać sie na tradycyjne oczyszczanie i te moje głębokie zaskórniki usunąć manualnia (a mam ich sporo) a później (odstęp np 7 - 10 dni) udac się na kilka mikrodermabrazji .. np 4 - 5 razy - kiedyś miałam mikro diamentowe ale chciałąbym wypróbować korundowe, podobno daje ,,lepsze'' efekty i ,,dociera głębiej''..

Czy taki ,,plan'' to dobry pomysł?

Co mogłabym jescze ,,dodać''?
Bardzo dobry plan dołóż do tego jeszcze kwasy po mikro i będziesz na prawdę miała dobre i długo się utrzymujące efekty. Pamiętaj że teraz jest czas na kwasy.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:27   #983
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Bardzo dobry plan dołóż do tego jeszcze kwasy po mikro i będziesz na prawdę miała dobre i długo się utrzymujące efekty. Pamiętaj że teraz jest czas na kwasy.
zdecyduję się jednak na korundową - ,,dociera głębiej i złuszcza mocneij" (z tego co wyczytałam)

(miałąm iśc na tą dezinkrustację, ale nie spotkałąm salonu u mnie w mieście który to wykonuje)


Na jakiego rodzaju kwasy sie zdecydować?

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2012-01-16 o 08:36
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:39   #984
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
zdecyduję się jednak na korundową - ,,dociera głębiej i złuszcza mocneij" (z tego co wyczytałam)

(miałąm iśc na tą dezinkrustację, ale nie spotkałąm salonu u mnie w mieście który to wykonuje)


Na jakiego rodzaju kwasy sie zdecydować?
Nie widziałam twoja cerę więc cięzko mi powiedzieć. Ogolnie do cery tłustej, trądzikowej stosuje się następujące kwasy: migdałowy, pirogronowy, salicylowy, mlekowy. A który dokładnie wybrać to już trzeba zobaczyć cerę.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:50   #985
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie widziałam twoja cerę więc cięzko mi powiedzieć. Ogolnie do cery tłustej, trądzikowej stosuje się następujące kwasy: migdałowy, pirogronowy, salicylowy, mlekowy. A który dokładnie wybrać to już trzeba zobaczyć cerę.
Ehhh. jest bardzo zaskórnikowa...
Zobaczę co mi zaproponuje Pani Kosmetyczka w salonie - myślałam nad ,,jakąś miesznką" kilku kwasów jeśli się da..

Dziękuje i pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:04   #986
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Ehhh. jest bardzo zaskórnikowa...
Zobaczę co mi zaproponuje Pani Kosmetyczka w salonie - myślałam nad ,,jakąś miesznką" kilku kwasów jeśli się da..

Dziękuje i pozdrawiam
Wiesz co ja jestem zwolennikiem czystych kwasów żadnych mieszanek. Bo rzadko kiedy jest podane dokładnie ile jakiego kwasu jest, jakie jest jego stężenie, jakie ph. A dla mnie to bardzo ważne parametry.
Przy cerze zaskórnikowej ładnie sprawdza mi się kwas pirogronowy Clareny i migdałowy Chantarelle, który skłąda się z ampułki wprowadzaną sonoforezą a potem nakłada się mocniejszy kwas.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 00:00   #987
veer_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Czy jeśli kosmetyczka jest kiepska to, że tak powiem może mi coś z twarzą zrobić taki peeling kawitacyjny? Bo umówiłam się na jutro, a teraz mama mi mówi, że ona w tym gabinecie kiedyś henne brwi robiła co skończyło się ich wypaleniem. I nie wiem co o tym myśleć... Czy w najgorszym przypadku nie bedzie po prostu efektów?
veer_h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:27   #988
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez veer_h Pokaż wiadomość
Czy jeśli kosmetyczka jest kiepska to, że tak powiem może mi coś z twarzą zrobić taki peeling kawitacyjny? Bo umówiłam się na jutro, a teraz mama mi mówi, że ona w tym gabinecie kiedyś henne brwi robiła co skończyło się ich wypaleniem. I nie wiem co o tym myśleć... Czy w najgorszym przypadku nie bedzie po prostu efektów?
Hahaha jak spaliła twojej mamie brwi zwykłą henną to co może zrobić z twoją twarzą peelingie kawitacyjnym???sama sobie odpowiedz. Ja bym się nie wybierała i tyle. Nie mam teraz akurat czasu opisywać co można spartolić w kawitacyjnym, w sumie niby jest prosty ale jak henne ktoś .......to ...... Twój wybór.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 08:37   #989
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej dziewczyny, powiedzcie mi czy mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny można robić przy wypryskach ropnych ? Mam bardzo zanieczyszczoną twarz przez wągry, ropne wypryski i liczne przebarwienia. Co wybrać, by nie zrobić sobie krzywdy?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 14:45   #990
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powiedzcie mi czy mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny można robić przy wypryskach ropnych ? Mam bardzo zanieczyszczoną twarz przez wągry, ropne wypryski i liczne przebarwienia. Co wybrać, by nie zrobić sobie krzywdy?
Absolutnie nie. Mozna wszytsko rozniesc po calej twarzy...
Jezeli masz stan zapalny radze pojsc do dermatologa zeby przepisal cos do stosowania miejscowego i doustnego.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.