nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 12:39   #2341
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używała odcieni 300 (golden beige) i 310 (warm golden)? Jaka jest między nimi różnica? Który z nich ma odcień żółtawy?
Będę wdzięczna za wszystkie informacje o tych kolorach

Ja mam 300 (golden beige) i to kolor właśnie z domieszką żółci
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:30   #2342
ilonA1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

witam dziewczynki
mam pytanie czy ten golden beige jest bardz0 ciemny ??
bo juz sama nie wiem ktory kupic!! tzn niby nie jestem tak bardzo opalona ale nie chce aby był za ciemny!!
a czy buff ma odcien zółci ??? bo moze lepiej ten buff wybrac i najwyzej pudrem przyciemniac !! Pomocy ..
na allegro własnie ten golden beige nie wydaje sie taki ciemny!!
Moze ktorasz Was ma ten 2 kolorki i mogła wystawic fotke jak to wygląda!! będe wdzięczna
ilonA1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 17:35   #2343
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ilonA1987 Pokaż wiadomość
witam dziewczynki
mam pytanie czy ten golden beige jest bardz0 ciemny ??
bo juz sama nie wiem ktory kupic!! tzn niby nie jestem tak bardzo opalona ale nie chce aby był za ciemny!!
a czy buff ma odcien zółci ??? bo moze lepiej ten buff wybrac i najwyzej pudrem przyciemniac !! Pomocy ..
na allegro własnie ten golden beige nie wydaje sie taki ciemny!!
Moze ktorasz Was ma ten 2 kolorki i mogła wystawic fotke jak to wygląda!! będe wdzięczna
wiesz co miedzy buff a golden beige jest duza roznica chocby dlatego ze buff jest najjasniejszym odcienie w zolciach a golden juz podchodzi pod te ciemniejsze i opalone wiec jezeli sie wogole nad buff zastanawiasz to nie mozesz byc az tak opalona bo nie da sie tak jasnego podkladu az tak przyciemnic z jasniejszych masz 180 czy 250, ktore wpadaja w zolc tez wiec musisz sobie potestowac, albo kupic male probki na all, zeby byc pewna koloru
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:39   #2344
ilonA1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

aha no dobrze ale czy ten buff jest az tak jasny ?? bo rzeczywiscie nie jestem az tak opalona ale z tych zdjęć z allegro to nawet ten golden beige wydaje sie jasny!! kurcze a nie mam możliwosc nigdzie zobaczyc próbek bo u mnie w mieście nie jest dostepny revlon !! ehhh...
jednynie własnie ze zdjęc na all wnioskuje ze ten golden beige jest w miare!! a ten sand beige tez ma odcien zółci?? bo o taki mi chodzi czyli wpadający w żółć ale jasny !!!
ilonA1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:47   #2345
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ilonA1987 Pokaż wiadomość
aha no dobrze ale czy ten buff jest az tak jasny ?? bo rzeczywiscie nie jestem az tak opalona ale z tych zdjęć z allegro to nawet ten golden beige wydaje sie jasny!! kurcze a nie mam możliwosc nigdzie zobaczyc próbek bo u mnie w mieście nie jest dostepny revlon !! ehhh...
jednynie własnie ze zdjęc na all wnioskuje ze ten golden beige jest w miare!! a ten sand beige tez ma odcien zółci?? bo o taki mi chodzi czyli wpadający w żółć ale jasny !!!
buff jest praktycznie najjasniejszym odcieniem 180 jest juz lekko opalona zolcia/bez a 250 jest o stopien ciemniejsza i juz tak typowo opalona nie sa to takie jasne odcienie a szybko sie opalasz? naturalnie jestes blada czy troche ciemniejsza masz skore?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 08:25   #2346
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam w Urodzie reklamę nowej wersji podkładu Revlon ColorStay wzbogaconej technologią Soft Flex, dzięki której podkład ten ma być niezwykle lekki i delikatny, przy zachowaniu wszelkich właściwości poprzednika, a więc trwałości i doskonałego krycia. Miałyście go może? Faktycznie jest lżejszy i równie dobrze kryje? Bo klasycznego ColorStay'a próbowałam i w sumie był niezły, ale ja nie przepadam za takimi gęstawymi podkładami, wolę bardziej płynne i lekkie, wiec ten nowy to by było to (jeśli tylko reklama nie kłamie ). A jeszcze w Douglasie jest na niego promocja i kosztuje 59zł (normalnie 69zł)

Ja go miałam!Używam tylko podkładów REVLON i z tego nie byłam zadowolona,szybko się ścierał,jest strasznie tłusty.Po nałożeniu czułam się jakbym miała 5warstw kremu nawilżającego!
Obecnie używam REVLON ale tego z czarną nakrętką (zwykły)nie pamietam pełnej nazwy ale ogólnie jest REVELACYJNY!!!! Od 2 lat Revlon jest moim ulubionym podkładem,zakrywa wszelkie niedoskonałości ,a buzia jest piekna gładka
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 08:40   #2347
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez monisia811 Pokaż wiadomość
Ja go miałam!Używam tylko podkładów REVLON i z tego nie byłam zadowolona,szybko się ścierał,jest strasznie tłusty.Po nałożeniu czułam się jakbym miała 5warstw kremu nawilżającego!
Obecnie używam REVLON ale tego z czarną nakrętką (zwykły)nie pamietam pełnej nazwy ale ogólnie jest REVELACYJNY!!!! Od 2 lat Revlon jest moim ulubionym podkładem,zakrywa wszelkie niedoskonałości ,a buzia jest piekna gładka
ale z softflexem tez ma czarna nakretke zreszta ogolnie on zastapil starego colorstaya i i w sklepach zostaly ponoc same softflexy. Na allegro jeszcze mozna stare kupic no, ale za jakis czas moga sie one okazac stare bo ich w koncu juz ni produkuja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 08:09   #2348
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Moj nowy soft flex miał czarną przeszkloną nakrętkę z naklejką na nakrętce Soft Flex a ten zwykły ma całą czarną nakętkę matową!
Wiesz ja od zawsze zamawiałam na allegro wiec nie rozglądałam sie nigdy za Revlonem w sklepach! Ogólnie wolę ten stary! Bardziej mi odpowiada jego konsystencja i to jak sie wtapia w skórę,mam cerę naczynkowa,bardzo wrazliwą wiec ładnie kryje wszystkie moje naczynka i czerwoności na policzkach!

Pozdrawiam!!!!
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:35   #2349
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez monisia811 Pokaż wiadomość
Moj nowy soft flex miał czarną przeszkloną nakrętkę z naklejką na nakrętce Soft Flex a ten zwykły ma całą czarną nakętkę matową!
Wiesz ja od zawsze zamawiałam na allegro wiec nie rozglądałam sie nigdy za Revlonem w sklepach! Ogólnie wolę ten stary! Bardziej mi odpowiada jego konsystencja i to jak sie wtapia w skórę,mam cerę naczynkowa,bardzo wrazliwą wiec ładnie kryje wszystkie moje naczynka i czerwoności na policzkach!

Pozdrawiam!!!!
no, ale czesto nawet na allegro jest zwykla czarna zakretka od softflexu bo nawet dziewczyny tutaj pisaly, ze zamawialy i taka mialy, wiec wydawalo im sie ze podrobka no ale jak w sumie stary revlon wycofany ze sprzedazy to predzej czy pozniej sie pewnie skonczy? i wtedy bedziesz musiala szukac chyba zamiennika?


a te ! to z przyzwyczajenia czy z irytacji?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:47   #2350
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kurcze, właśnie zostało mi odrobinę podkładu na dnie opakowania a używam go jakoś okoła półtora miesiąca!Jestem okropnie zdziwiona i troszkę zirytowana bo poprzednie opakowanie starczyło mi na 3 miesiące używania a to aż o połowę krócej...w każdym razie konkluzja moja jest taka że podkład który miałam teraz w kolorze 150 buff krył słabiej i musiałam go więcej zużyć żeby przykryć to co trzeba(a i tak nie byłam do końca zadowolona z efektu i poziomu krycia) niż przy revlonie 180 sand beige którego używałam poprzednio...I teraz mam spory problem bo chyba nie chcę już ryzykować kolejnego zakupu revlonu skoro mami starczyć na tak krótko :/ dziewczyny jakie podkłady byście poleciły jako alternatywę dla revlonu colorstay do cery mieszanej tłustej która ma co ukryć i ma odpowiednio jasne kolory?będe wdzięczna za wasze podpowiedzi
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 10:31   #2351
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Kurcze, właśnie zostało mi odrobinę podkładu na dnie opakowania a używam go jakoś okoła półtora miesiąca!Jestem okropnie zdziwiona i troszkę zirytowana bo poprzednie opakowanie starczyło mi na 3 miesiące używania a to aż o połowę krócej...w każdym razie konkluzja moja jest taka że podkład który miałam teraz w kolorze 150 buff krył słabiej i musiałam go więcej zużyć żeby przykryć to co trzeba(a i tak nie byłam do końca zadowolona z efektu i poziomu krycia) niż przy revlonie 180 sand beige którego używałam poprzednio...I teraz mam spory problem bo chyba nie chcę już ryzykować kolejnego zakupu revlonu skoro mami starczyć na tak krótko :/ dziewczyny jakie podkłady byście poleciły jako alternatywę dla revlonu colorstay do cery mieszanej tłustej która ma co ukryć i ma odpowiednio jasne kolory?będe wdzięczna za wasze podpowiedzi
Lasting Performance Max Factora jest calkiem niezlym podkladem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 13:16   #2352
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dimiti a mogła byś polecić jakiś kolor z lasting performenca dlabladziochaktóry używał buff'a?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:45   #2353
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dimiti a mogła byś polecić jakiś kolor z lasting performenca dlabladziochaktóry używał buff'a?
z tym to gorzej bo ja sie tylko ciemnym przygladalam ale moja kolezanka ma taki jasny, ze jasny i wiem, ze tez jest jeden jasny z zoltym pigmentem a drugi z rozowym nie wiem czy numerki to nie 102 i 101 albo 103? cos takiego, ale w naturze u mnie byly wiec moze u ciebie tez beda gdzies w takiej drogerii
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:42   #2354
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny poratujcie mnie! Konczy mi sie moj odklad CS BEZ Softflexu, bo ja wole bez.

Nigdzie nie moge znaleźć na Allegro Revlona BEZ Softflexu odcień Ivory
Pomozcie prooooooooszeeeeeeeee
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:37   #2355
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie mnie! Konczy mi sie moj odklad CS BEZ Softflexu, bo ja wole bez.

Nigdzie nie moge znaleźć na Allegro Revlona BEZ Softflexu odcień Ivory
Pomozcie prooooooooszeeeeeeeee
ale jak jak na all nie ma to w sklepach tez nie bedzie raczej moze jednakma jakis sprzedawca, wiec wtedy lepiej kupic na zapas juz bo widac bez softflexu znika
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:52   #2356
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No coraz mniej go jest

Jakby ktoras znalazla to bede dozgonnie wdzieczna za linka do aukcji
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 06:41   #2357
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Up
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:27   #2358
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

2 razy przeszukalam allegro i nic. W google wpisywalam rozne hasla i rowniez bez zadnego skutku. Podejme ostatnia probe dzisiaj wieczorem. Chyba musisz poszukac czegos innego...
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:35   #2359
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja też nie widzę nigdzie tego podkładu

Wrzucam dwie foty, może komuś się kiedyś przyda: porównanie odcienia Ivory z Buff (proszę nie zwracać uwagi na moją żylastą rękę ). Na to, gdzie podkłady są w buteleczkach najlepiej patrzeć jak jest miniaturka - najlepiej widać różnicę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00154.jpg (127,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00157.jpg (58,2 KB, 204 załadowań)
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 13:09   #2360
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Immolation a moze ktoras z Wizazanek chce wymienic wlasnie takiego Revlona, ktorego szukasz?
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:12   #2361
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

nie wiem czy najlepiej nie byloby napisac do osoby, od ktorej ostatnio kupowalas i sie dowiedziec czy ma jeszcze i kupic na zapas bo i tak predzej czy pozniej nigdzie sie go nie znajdzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:20   #2362
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pisalam juz do tej osoby, ale nie ma. Gdyby miala to nie pytalabym sie na wizazu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:32   #2363
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Pisalam juz do tej osoby, ale nie ma. Gdyby miala to nie pytalabym sie na wizazu
no ja to tam nie wiem bo w koncu sprawdzalas allegro cale a i tak nas pytasz czy nie widzialysmy a w koncu jedno allegro
kedys byl problem zeby dostac ze softflexem bo byl tylko bez a teraz problem zeby dostac bez. Jak na all nie ma to nigdzie nie bedzie raczej w sklepach mozna popytac czy nie maja na zbyciu gdzies bez bo czasami moze sie udac, ale jak nie bedzie to musisz znalezc inny podklad juz chyba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:34   #2364
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej, ja też wysłałam kilka maili do sprzedawców na allegro, dam znać jeżeli się znajdzie...

A tu ta aukcja? To jakiś inny podkład? Bo nazywa się tak samo, tylko ma inne opakowanie..
http://www.allegro.pl/item628926716_..._01_ivory.html
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:36   #2365
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

To nie o to chodzi ze przeszukalam cale, bo kiedys szukalam i nie moglam znaleźć, a chwilę pozniej inna wizazanka wyslala mi linka do aukcji bo jednak byl i to niejeden. Po prostu czasem sie szuka nieudolnie ze tak powiem

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

OOOOOOO znalazlas!!!!!!!!

Oj ale aukcja zakonczona w maju... cholercia...

Edytowane przez Immolation
Czas edycji: 2009-07-09 o 13:39
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:37   #2366
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
To nie o to chodzi ze przeszukalam cale, bo kiedys szukalam i nie moglam znaleźć, a chwilę pozniej inna wizazanka wyslala mi linka do aukcji bo jednak byl i to niejeden. Po prostu czasem sie szuka nieudolnie ze tak powiem

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

OOOOOOO znalazlas!!!!!!!! Normalnie bede Cie po stopach calowac
to nie jest ten sam colorstay na wizazu chyba pisza czym sie rozni na KWC bo chociazby on ma 35ml a ten bez mial 30ml, o cos to chodzilo z roznica ale nie pamietam juz o co
Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Hej, ja też wysłałam kilka maili do sprzedawców na allegro, dam znać jeżeli się znajdzie...

A tu ta aukcja? To jakiś inny podkład? Bo nazywa się tak samo, tylko ma inne opakowanie..
http://www.allegro.pl/item628926716_..._01_ivory.html
jest duzo colorstaii na all, ale niestety malo ze soba maja wspolnego oprocz nazwy ale lepiej wyprobowac, niz zmieniac calkiem podklad bo moze sie okaze, ze ten jeszcze lepszy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:39   #2367
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No właśnie - ja bym się tak nie cieszyła jeszcze, bo to raczej jest inny - zapytalam, bo nie wiem . Wysłalam maile do dwóch sprzedających w sprawie tego wysokiego, wiec może...

Tamten jest ogólnie jakiś dziwny, niby idealny dla wszystkich rodzajow cery, pffff. I pewnie bez aplikatora..

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-07-09 o 13:41
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:49   #2368
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
No właśnie - ja bym się tak nie cieszyła jeszcze, bo to raczej jest inny - zapytalam, bo nie wiem . Wysłalam maile do dwóch sprzedających w sprawie tego wysokiego, wiec może...

Tamten jest ogólnie jakiś dziwny, niby idealny dla wszystkich rodzajow cery, pffff. I pewnie bez aplikatora..
w te bajery, ze idealny dla kazdego rodzaju cery nie wierze
one tez maja taki otwor jak te z softflexem i bez
sa jeszcze colorstay natural czy jakos tak z aplikatorem, ale tez cos innego niby wybr duzy, ale jak przyjdzie co do czego to nie ma co kupowac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:55   #2369
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jak dla mnie to on jest normalny. Uzywalam takiego i kryje idealnie. To normalny CS moim zdaniem.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:05   #2370
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to on jest normalny. Uzywalam takiego i kryje idealnie. To normalny CS moim zdaniem.
wedlug mnie stara wersja to jezeli go uzywalas i przerzucilas sie na colorstaya tego z podzialem na cery to cos jednak musialo w nim byc gorsze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.