Oczyszczanie twarzy a kwasy AHA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 10:00   #1
sylwia432
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1

Oczyszczanie twarzy a kwasy AHA


Mam pytanko, czy zaraz po mechanicznym oczyszczaniu twarzy kosmetyczka moze nałożyć na twarz maseczkę z kwasów AHA? Byłam 2 dni temu na oczyszczaniu buzi i ciagle pali mnie skóra, a na czole i nosie mam taką dziwnie spękaną skórę i pełno malutkich "kreseczek" , boję się że mi to nie zejdzie i już tak zostanie, co powinnam zastosować żeby skóra sie wygładziła? pomóżcie
sylwia432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:54   #2
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Oczyszczanie twarzy a kwasy AHA

Cytat:
Napisane przez sylwia432 Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy zaraz po mechanicznym oczyszczaniu twarzy kosmetyczka moze nałożyć na twarz maseczkę z kwasów AHA? Byłam 2 dni temu na oczyszczaniu buzi i ciagle pali mnie skóra, a na czole i nosie mam taką dziwnie spękaną skórę i pełno malutkich "kreseczek" , boję się że mi to nie zejdzie i już tak zostanie, co powinnam zastosować żeby skóra sie wygładziła? pomóżcie

Odkąd zobaczyłam moją koleżankę, która po mechanicznym oczyszczaniu wyglądała jak pobita i podrapana odeszła mi ochota na takie eksperymenty. I to było w niby renomowanym gabinecie.
Lepiej będzie dla twojej skóry jeśli będziesz ją oczyszczać jakimiś peelingami czy maskami oczyszczającymi a nie taką inwazyjną metodą jak oczyszczanie ręczne przez kosmetyczkę. Co z tego, że skóra jest oczyszczona, skoro teraz będzie się dłuuugo goić.
A te kwasy na podrażnioną i poranioną skórę to w ogóle jakaś masakra
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 16:52   #3
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy a kwasy AHA

Matko z córka! Troche Cie zmasakrowała, odchodzi się od oczyszczania ręcznego bo to robota głupiego, nie da się do końca oczyścić porów a jak nie wyreguluje się pracy gruczołów to po tygodniu na twarzy będzie to samo. Po to używa się kwasów- żeby m.in. tą pracę wyregulować. Trudno już po sprawie, więc zajmij się zadbaniem o skórę po tej dziwnej akcji= obowiązkowy filtr na buźkę, żeby Cię nie przebarwiło i nawilżaj czymś łagodnym, może piecze bo jest podsuszona kwasem Pocieszające jest to, że nie odwróciła kolejności i nie zcieńczyła Ci najpierw naskórka a potem nie zaczęła czyścić. Uszy do góry bedzie dobrze!
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.