Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-02, 23:24   #4741
ruda parasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Ruda Parasolka, ja farbujê Majirel 7,44 i jestem z niego bardzo zadowolona. Wychodzi mi ja¶niej ni¿ na tym zdjêciu (chyba, ¿e to kwestia monitorów). Kilkakrotnie wrzuca³am tu zdjêcia tu¿ po farbowaniu, wiêc mo¿e uda Ci siê je znale¼æ. Tylko, ¿e ja mam naturalny jasny blond, wiêc na to te¿ trzeba wzi±æ poprawkê.
Znalaz³am te Twoje zdjêcia i ten kolor jest rzeczywi¶cie rewelacyjny, zw³aszcza z tym mixem medzianym.
A powiedz mi jak d³ugo siê to trzyma (w sensie ile myæ g³owy, tak mniej wiêcej), bo ja myjê ³eb codziennie, wiêc to ekstremalnie wa¿ne.
Ile siê tego zu¿ywasz na jedno farbowanie- ca³± czy pó³ tubki wystarczy na takie krótkie w³osy? I jaki utleniacz- 3 czy 6%?

I najwa¿niejsze- jak kolor z g³owy ma siê do koloru z firmowej palety? Bo zamierzam przed kupnem najpierw obejrzeæ paletê w realu w jakim¶ sklepie, bo te internecie s± do dupy. Wychodzi ja¶niejszy czy ciemniejszy jak farby sklepowe?

I pytanie do ogó³u: oglada³am z necie farby w komplecie z utleniaczem. Tylko,¿e te utleniacze s± przelewane do takich pojemniczków jak siê daje mocz do analizy ciekawie to nie wygl±da, ale praktycznie ka¿dy sprzedawca na alle tak pakuje. my¶licie,¿e to jest bezpieczne? sk±d mam wiedzieæ,¿e zlali tam odp ilo¶æ. Kurczê, wola³abym sobie nie wylaæ jakiego¶ szitu na g³owê
ruda parasolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:38   #4742
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez ruda parasolka Poka¿ wiadomo¶æ

I pytanie do ogó³u: oglada³am z necie farby w komplecie z utleniaczem. Tylko,¿e te utleniacze s± przelewane do takich pojemniczków jak siê daje mocz do analizy ciekawie to nie wygl±da, ale praktycznie ka¿dy sprzedawca na alle tak pakuje. my¶licie,¿e to jest bezpieczne? sk±d mam wiedzieæ,¿e zlali tam odp ilo¶æ. Kurczê, wola³abym sobie nie wylaæ jakiego¶ szitu na g³owê
My¶lê ¿e jak narbardziej bezpieczne. Najwa¿niejsze ¿eby oxydant nie wysech³ Zwykle profesjonalne farby miesza siê w stosunku 1:1, wiêc kupuj±c tubkê kremu dostajesz te¿ odpowiedni± ilo¶æ utleniacza. Raczej nie powinna¶ w±tpiæ w uczciwo¶æ sprzedawców, bo jaki mieliby z tego zysk?
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:07   #4743
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê ¿e jak narbardziej bezpieczne. Najwa¿niejsze ¿eby oxydant nie wysech³ Zwykle profesjonalne farby miesza siê w stosunku 1:1, wiêc kupuj±c tubkê kremu dostajesz te¿ odpowiedni± ilo¶æ utleniacza. Raczej nie powinna¶ w±tpiæ w uczciwo¶æ sprzedawców, bo jaki mieliby z tego zysk?
Moim zdaniem 1:1.5-Majirel, Vitality's, Londa, Revlon.itd

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda parasolka Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am te Twoje zdjêcia i ten kolor jest rzeczywi¶cie rewelacyjny, zw³aszcza z tym mixem medzianym.
A powiedz mi jak d³ugo siê to trzyma (w sensie ile myæ g³owy, tak mniej wiêcej), bo ja myjê ³eb codziennie, wiêc to ekstremalnie wa¿ne.
Ile siê tego zu¿ywasz na jedno farbowanie- ca³± czy pó³ tubki wystarczy na takie krótkie w³osy? I jaki utleniacz- 3 czy 6%?

I najwa¿niejsze- jak kolor z g³owy ma siê do koloru z firmowej palety? Bo zamierzam przed kupnem najpierw obejrzeæ paletê w realu w jakim¶ sklepie, bo te internecie s± do dupy. Wychodzi ja¶niejszy czy ciemniejszy jak farby sklepowe?

I pytanie do ogó³u: oglada³am z necie farby w komplecie z utleniaczem. Tylko,¿e te utleniacze s± przelewane do takich pojemniczków jak siê daje mocz do analizy ciekawie to nie wygl±da, ale praktycznie ka¿dy sprzedawca na alle tak pakuje. my¶licie,¿e to jest bezpieczne? sk±d mam wiedzieæ,¿e zlali tam odp ilo¶æ. Kurczê, wola³abym sobie nie wylaæ jakiego¶ szitu na g³owê
Te¿ nie przepadam za przelewaniem, ale my¶lê ¿e warto poczytaæ komentarze o sprzedawcy i zaryzykowaæ. S± farby do których potrzebny jest oryginalny utleniacz - to te bez amoniaku, w innych przypadkach mo¿na u¿yæ utleniacza nie firmowego np. Joanny w 100 ml butelkach.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:15   #4744
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Melina, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Dziêkujê bardzo

W mojej skacowanej g³owie zrodzi³a siê decyzja o dodaniu trochê 7/00 do nastêpnego farbowania, co popar³a kole¿anka - fryzjerka w kontek¶cie trwa³o¶ci koloru. Znowu muszê zamawiaæ farbê... to przy okazji pewnie wezmê rudo¶ci... to przy okazji pewnie wydam pó³ premii T¯... Bosz, co ten w±tek ze mn± robi
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:17   #4745
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
poproszê was o pomoc, mam nadziejê, ¿e to nie problem bo widzê, ¿e du¿o dziewczyn siê posi³kuje wasz± znajomo¶ci± tematu
w³osy rozja¶niane z du¿ym odrostem ciemny blond ufarbowa³am iskr± joanny. Kolor super, stan w³osów o dziwo tez po farbowaniu bardzo fajny. Jednak ze wzglêdu na wcze¶niejsze rozja¶nianie kolor siê strasznie wyp³ukuje, trzyma siê za to odrostu co wygl±da ¶rednio. Podczyta³am was troszkê i wygl±da na to, ¿e warto zainteresowaæ siê profesjonalnymi farbami. Nie chcia³abym jednak strzeliæ babola i wyl±dowaæ z jak±¶ czerwieni± na g³owie. Dlatego o¶mielam siê prosiæ was o radê. Wklejam zdjêcia 1 widaæ liniê odrostu i wyp³ukan± czê¶æ, na drugim tak samo. Trzecie to kolor jeszcze nie wyp³ukany, zale¿y mi w³a¶nie na takim miedzianym odcieniu, co¶ jak p³omienna iskra joanny, ³adny wyrazisty miedziany, zdecydowanie nie ¿adna czerwieñ i niezbyt ciemny. Na sklepowych pó³kach ciê¿ko znale¼æ ³adn± rudo¶æ co jest kolejnym znakiem, ¿e warto zainteresowaæ siê profesjonalnymi
To jest ,,typowy,, problem dotycz±cy w³osów rozja¶nianych. Farbka ³adnie siê przyjê³a na naturalnych w³osach a na rozja¶nionych kolor jest matowy i ja¶niejszy.
Trzeba zrobiæ prepigmentacje, pomo¿e równie¿ szamponetka Joanny na wyrównanie koloru.
Inn± opcj± bêdzie zrobienie delikatnych pasemek na kolorze przy odro¶cie.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo

W mojej skacowanej g³owie zrodzi³a siê decyzja o dodaniu trochê 7/00 do nastêpnego farbowania, co popar³a kole¿anka - fryzjerka w kontek¶cie trwa³o¶ci koloru. Znowu muszê zamawiaæ farbê... to przy okazji pewnie wezmê rudo¶ci... to przy okazji pewnie wydam pó³ premii T¯... Bosz, co ten w±tek ze mn± robi
Wszystkiego Naj Naj Najlepszego
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:41   #4746
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo
A nie ma za co
Wesz³am w Twój profil z nadziej±, ¿e Album ze zdjêciami bêdzie ogólnodostêpny, o ja g³upia
I rzuci³a mi siê data urodzenia w oczy
Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Znowu muszê zamawiaæ farbê... to przy okazji pewnie wezmê rudo¶ci... to przy okazji pewnie wydam pó³ premii T¯...
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:17   #4747
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

moni@ jak sie splukuje Twoje artego?? bo masz sliczny ten kolor, a moge kupic w sobote i tez go biore pod uwage (chyba, ze sie skusze i zrobie te pasemka z lechera jak znajde kogfos do pomocy przy wyznaczaniu sekcji)
Wiesz Julianna mi sie zdaje ze ten kolor sie nie wypluka³ wcale...odrosty juz mam a kolor jakby pozostal ten sam...No moze troszke sa jasniejsze ale nie wyp³uka³y sie do zó³tego czy blondu sa nadal super...
Dzis farbuje 2 raz Artego zrobie fotke przed farbowaniem to ocenisz

A tu zdjecie jakies mi sie napatoczy³o z pasemkami..moze nie do konca rudymi dosc ³adne prawda??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (35,0 KB, 26 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:22   #4748
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ

Agusiaki, Moni@ przy³±czam siê do pytania, co jest z Wami
Ja przepraszam za moja nieobecnosc, moj syn mial ospe i po prostu ¶wiêta i kolejny tydz wyciete z ¿yciorysu a jeszcze ucze sie bo 7 maja mam obrone nie wiem jak ja to zdam
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:50   #4749
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz Julianna mi sie zdaje ze ten kolor sie nie wypluka³ wcale...odrosty juz mam a kolor jakby pozostal ten sam...No moze troszke sa jasniejsze ale nie wyp³uka³y sie do zó³tego czy blondu sa nadal super...
Dzis farbuje 2 raz Artego zrobie fotke przed farbowaniem to ocenisz

A tu zdjecie jakies mi sie napatoczy³o z pasemkami..moze nie do konca rudymi dosc ³adne prawda??
8.41...hmm
Daj koniecznie fotkê w jak najbardziej naturalnym ¶wietle - bo ja te¿ mam ochotê na niewielk± zmianê

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

zerknijcie na 8.42 z Majirel - bardzo ³adny (dla wielbicielek stonowanych kolorów)..i 7.34 z Vitalitys (Majirel wychodzi³ u mnie jak piêkny rudy br±z - nie mylcie tego koloru z 7.43 który wychodzi szarowato)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-03 o 12:54
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:45   #4750
vanilijka
Przyczajenie
 
Avatar vanilijka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Polecam Mango - l'oreal lub joanna - p³omienna iskra, piêkny rudy wychodzi
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3nvphfjbi.png
vanilijka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:01   #4751
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
A nie ma za co
Wesz³am w Twój profil z nadziej±, ¿e Album ze zdjêciami bêdzie ogólnodostêpny, o ja g³upia
I rzuci³a mi siê data urodzenia w oczy

Ogólnodostêpny nie bêdzie, ale je¶li masz ochotê obejrzeæ to zapraszam do grona moich rudych kole¿anek

kathy Dziêkujê

Moni@
nawet nie wiesz jak siê cieszê, ¿e Ci ten kolorek przypad³ do gustu Mam nadziejê, ¿e Twój ma³y mê¿czyzna ju¿ wydobrza³!
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 15:34   #4752
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest ,,typowy,, problem dotycz±cy w³osów rozja¶nianych. Farbka ³adnie siê przyjê³a na naturalnych w³osach a na rozja¶nionych kolor jest matowy i ja¶niejszy.
Trzeba zrobiæ prepigmentacje, pomo¿e równie¿ szamponetka Joanny na wyrównanie koloru.
Inn± opcj± bêdzie zrobienie delikatnych pasemek na kolorze przy odro¶cie.

Dziêki wielkie za odpowied¼, w³a¶nie tak kombinowa³am nad pasmami ¿eby to jako¶ wygl±da³o. W prepigmentacjê chyba sama nie dam rady siê bawiæ a póki co nie dam rady do fryzjera, kurza noga Ratuje siê w³a¶nie szamponetk± joanny, w³osy s± po niej przyjemne i lepiej ³apie od daliowej. Nie wiem czy to wp³ywa ¼le na kondycjê w³osów, na pewno jest upierdliwe. Chyba czeka mnie oszczêdzanie na wizytê u fryzjera, pewnie trik z pasmami plus prepigmentacja by³aby najlepszym rozwi±zaniem. Jeszcze dwa zdjêcia p³omienna iskra joanny - odrost na mysi blond, reszta na rozja¶nione.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1200501.jpg (139,8 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1200503.jpg (131,8 KB, 55 za³adowañ)
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:43   #4753
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wielkie za odpowied¼, w³a¶nie tak kombinowa³am nad pasmami ¿eby to jako¶ wygl±da³o. W prepigmentacjê chyba sama nie dam rady siê bawiæ a póki co nie dam rady do fryzjera, kurza noga Ratuje siê w³a¶nie szamponetk± joanny, w³osy s± po niej przyjemne i lepiej ³apie od daliowej. Nie wiem czy to wp³ywa ¼le na kondycjê w³osów, na pewno jest upierdliwe. Chyba czeka mnie oszczêdzanie na wizytê u fryzjera, pewnie trik z pasmami plus prepigmentacja by³aby najlepszym rozwi±zaniem. Jeszcze dwa zdjêcia p³omienna iskra joanny - odrost na mysi blond, reszta na rozja¶nione.
Kilka miesiêcy temu mia³am podobny problem i równie¿ doradzam prepigmentacjê. Pozwolê sobie tak¿e dodaæ, ¿e jest to zabieg banalnie prosty, którym w ¿aden sposób nie mo¿na sobie zrobiæ kuku i p³acenie za to fryzjerowi uwa¿am za wywalanie pieniêdzy w pró¿niê. Je¶li masz w±tpliwo¶ci co do tego, jak zrobiæ zabieg zajrzyj na blog kathy. Ja kilkakrotnie robi³am sama, mo¿esz te¿ poprosiæ o pomoc kole¿ankê/mamê/ch³opaka - kogokolwiek To naprawdê ³atwe i daje ¶wietne efekty!
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:24   #4754
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
8.41...hmm
Daj koniecznie fotkê w jak najbardziej naturalnym ¶wietle - bo ja te¿ mam ochotê na niewielk± zmianê

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

zerknijcie na 8.42 z Majirel - bardzo ³adny (dla wielbicielek stonowanych kolorów)..i 7.34 z Vitalitys (Majirel wychodzi³ u mnie jak piêkny rudy br±z - nie mylcie tego koloru z 7.43 który wychodzi szarowato)
Zrobie Kathy i za³±czê ale niech mi wyschna troche i je wyprostuje bo mam szope na g³owie cyt: "A mowi± ze Kopernik nie zyje" nie cierpie tych wlosów

Widzia³m tez 8,42 ale na palecie jest dosc ciemny a moje wlosy zdradzieckie sa i pewnie zaraz popij± sobie ciemna farbe i to 2x mocniej

Kathy a co sadzisz o Majirel 8,31 na palecie cudnie wygl±da... taki z³oty stonowany...i mam na niego chêæ

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ nawet nie wiesz jak siê cieszê, ¿e Ci ten kolorek przypad³ do gustu Mam nadziejê, ¿e Twój ma³y mê¿czyzna ju¿ wydobrza³!
A bo ty Melina wiedzia³a¶ czego mi do szczescia brakowa³o..

Kolor juz zrobilam czekam az wyschna znow jest cudny taki miedziany mniam mniam...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 19:09   #4755
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@
8.31 na palecie w komputerze wygl±da jak mega jasny blond, za to 7.31 bardzo ³adny br±zik.
Milk
Prepigmentacja jest banalnie prosta, Melina ma racje sama poradzisz sobie poczytaj na blogu, wiêkszo¶æ dziewczyn tu na forum chyba to robi³a.
Mo¿esz te¿ siê poratowaæ kosmetykami odbijaj±cymi ¶wiat³o dla blondynek, nadaj± blasku i kolor wydaje siê bardziej wyrazisty, mam na my¶li spray i serum.
Dodam tylko ¿e przed farbowaniem nie u¿ywamy takich rzeczy bo obklejaj± w³oski.
9.04 z Majirel fajnie by siê komponowa³ na odro¶cie z reszt± w³osów.

...ps ..za oknem sypie ¶nieg,tra la la la la
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-03 o 19:12 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:46   #4756
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@
8.31 na palecie w komputerze wygl±da jak mega jasny blond, za to 7.31 bardzo ³adny br±zik.
Na roznych paletach w³asnie roznie widac ja mia³am ta palete
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...531630320.html
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 21:30   #4757
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Na roznych paletach w³asnie roznie widac ja mia³am ta palete
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...531630320.html
Bardzo ³adny
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 08:00   #4758
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy mia³am Cie pytaæ o taka rzecz...Otoz jak farbuje wlosy a grzywê mam na bok to ca³a wierzchnia strona jest zawsze jasniejsza, spod wlosów chwyta pieknie istna z³ota mied¼ a ta gora z zewnatrz jest ciagle jaby wyblaknieta...Przy tym farbowaniu zrobilam odrosty + ta w³asnie grzywe i trzyma³am d³uzej ale dzis przy swietle widze ze nadal jest to samo...od czego moze to zalezec?

Na zdj ci zaznaczylam o jaki frgm wlosów mi chodzi...(zdj z Lechera wiec nie patrz na kolor)

A druga rzecz to taka : co polecasz zeby wlosy b³yszcza³y by³y l¶ni±ce lej±ce ale nie t³uste? obci±¿one?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (22,0 KB, 88 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 08:58   #4759
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mia³am Cie pytaæ o taka rzecz...Otoz jak farbuje wlosy a grzywê mam na bok to ca³a wierzchnia strona jest zawsze jasniejsza, spod wlosów chwyta pieknie istna z³ota mied¼ a ta gora z zewnatrz jest ciagle jaby wyblaknieta...Przy tym farbowaniu zrobilam odrosty + ta w³asnie grzywe i trzyma³am d³uzej ale dzis przy swietle widze ze nadal jest to samo...od czego moze to zalezec?

Na zdj ci zaznaczylam o jaki frgm wlosów mi chodzi...(zdj z Lechera wiec nie patrz na kolor)

A druga rzecz to taka : co polecasz zeby wlosy b³yszcza³y by³y l¶ni±ce lej±ce ale nie t³uste? obci±¿one?
Te¿ tak mam, wydaje mi sie ¿e to zale¿y od tego ¿e zaczynamy farbowac od tego miejsca,-nastêpnym razem mo¿na to miejsce zafarbowac na koñcu. Jesli chodzi o twoje 2 pytanie to jest seria Loreala expert ,,lumino contrast,, dla blondynek spray i serum które pieknie roz¶wietlaj± i nie obci±¿aj±, w sam raz dla osób rozjasniaj±cych w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 09:23   #4760
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak mam, wydaje mi sie ¿e to zale¿y od tego ¿e zaczynamy farbowac od tego miejsca,-nastêpnym razem mo¿na to miejsce zafarbowac na koñcu. Jesli chodzi o twoje 2 pytanie to jest seria Loreala expert ,,lumino contrast,, dla blondynek spray i serum które pieknie roz¶wietlaj± i nie obci±¿aj±, w sam raz dla osób rozjasniaj±cych w³osy.
Dzieki spróbuje, tylko tam pisz± ze nalozyc "przed" prostowaniem a mi zalezalo zeby "po" bo po prostownicy sa takie oklejone i ciezkie...Mam z tigi podobny i z welli i to samo sie dzieje....chcia³am wyprostowac i nalozyc cos na wloski by nie wygl±da³y jak siano...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:28   #4761
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki spróbuje, tylko tam pisz± ze nalozyc "przed" prostowaniem a mi zalezalo zeby "po" bo po prostownicy sa takie oklejone i ciezkie...Mam z tigi podobny i z welli i to samo sie dzieje....chcia³am wyprostowac i nalozyc cos na wloski by nie wygl±da³y jak siano...
nie zwracaj uwage na to co napisane, nadaje sie jak najbardziej i nie obci±¿amam na my¶li serum - bo spray to raczej na wilgotne. Sam a dzisiaj kupie sobie to serum bo inne obci±¿aja mi w³osy np CHI, wczoraj mia³am piekne po myciu a dzisiaj...ehhh;(
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:23   #4762
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

No i obiecane zdjecia farbowane 3 maja Artego 8,41


Poprosze dzis kogos by mi zrobil ca³osci w³osów na podwórku moze bedzie lepiej widac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1327.jpg (144,5 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1328.jpg (120,3 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizDSC_1329.jpg (93,8 KB, 81 za³adowañ)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-05-04 o 10:24
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:29   #4763
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@, nie kupuj tego serum na 2 miejscu w sk³adzie alcohol dental - bêdzie wysusza³ w³osy(dopiero teraz widzia³am sk³ad).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:02   #4764
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka miesiêcy temu mia³am podobny problem i równie¿ doradzam prepigmentacjê. Pozwolê sobie tak¿e dodaæ, ¿e jest to zabieg banalnie prosty, którym w ¿aden sposób nie mo¿na sobie zrobiæ kuku i p³acenie za to fryzjerowi uwa¿am za wywalanie pieniêdzy w pró¿niê. Je¶li masz w±tpliwo¶ci co do tego, jak zrobiæ zabieg zajrzyj na blog kathy. Ja kilkakrotnie robi³am sama, mo¿esz te¿ poprosiæ o pomoc kole¿ankê/mamê/ch³opaka - kogokolwiek To naprawdê ³atwe i daje ¶wietne efekty!
bardzo Ci dziêkujê, przejrza³am bloga, faktycznie p³acenie fryzjerowi czasem siê kompletnie nie op³aca muszê tylko jeszcze ogarn±æ kolory bo im wiêcej czytam tym mniej wiem co powinnam wybraæ...
Kathy579 wielkie dziêki za odp. tak¿e

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-04 o 13:04
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:04   #4765
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@, nie kupuj tego serum na 2 miejscu w sk³adzie alcohol dental - bêdzie wysusza³ w³osy(dopiero teraz widzia³am sk³ad).
ok dzieki
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:19   #4766
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, a czy jak pofarbujê w³osy, z których siê jeszcze nie wyp³uka³a szamponetka, to stracê na trwa³o¶ci koloru czy co¶? Nie wiem, czy farba np. szybciej siê wyp³ucze czy nie ma to ¿adnego znaczenia..?
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:37   #4767
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy jak pofarbujê w³osy, z których siê jeszcze nie wyp³uka³a szamponetka, to stracê na trwa³o¶ci koloru czy co¶? Nie wiem, czy farba np. szybciej siê wyp³ucze czy nie ma to ¿adnego znaczenia..?
Je¶li farba i szamponetka to ten sam odcieñ wiêc jest szansa ¿e farba nawet lepiej bêdzie sie utrzymywac.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
ok dzieki
..no w³a¶nie ja juz te¿ nie kupie, a tak sie fajnie zapowiada³o - zostaja mi kryszta³ki z Alfaparf.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:43   #4768
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy579 mog³abym ukatrupiæ za takie w³osy...https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3530 co¶ niesamowitego, ja nie umiem zadbaæ o to by moje siê ³adnie falowa³y.
jestem te¿ pod wra¿eniem pierwszego koloru https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4285 Grej.
Chcia³abym wyrównaæ swój kolor do akiego jak ciemniejszy odrost https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1304433156 tylko muszê siê ograniczyæ do farb Goldwell, Revlon, Joanna...Która¶ z nietestuj±cych firm. Kathy https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1297004667 taki jest moim wymarzonym ale ba³abym siê, ¿e wyjdzie u mnie czerwieñ, mo¿e goldwell ma jaki¶ odpowiednik?
Strasznie trujê, wieeeem Dziewczyny stosujecie szamponetki kiedy chcecie? My¶la³am o zmieszaniu joanny z szamponem i podkre¶laniu tak± mieszank± koloru co parê myæ. Ale nie wiem na ile szamponetki niszcz± w³osy, ró¿ne s³ysza³am komentarze
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:51   #4769
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
kathy579 mog³abym ukatrupiæ za takie w³osy...https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3530 co¶ niesamowitego, ja nie umiem zadbaæ o to by moje siê ³adnie falowa³y.
jestem te¿ pod wra¿eniem pierwszego koloru https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4285 Grej.
Chcia³abym wyrównaæ swój kolor do akiego jak ciemniejszy odrost https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1304433156 tylko muszê siê ograniczyæ do farb Goldwell, Revlon, Joanna...Która¶ z nietestuj±cych firm. Kathy https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1297004667 taki jest moim wymarzonym ale ba³abym siê, ¿e wyjdzie u mnie czerwieñ, mo¿e goldwell ma jaki¶ odpowiednik?
Strasznie trujê, wieeeem Dziewczyny stosujecie szamponetki kiedy chcecie? My¶la³am o zmieszaniu joanny z szamponem i podkre¶laniu tak± mieszank± koloru co parê myæ. Ale nie wiem na ile szamponetki niszcz± w³osy, ró¿ne s³ysza³am komentarze
Revlon 8.44 z odrobin± 7.44 lub pó³ na pó³ by³ by fajny dal ciebie, goldwella nigdy nie uzywa³am. Nie zauwazy³am zniszczeñ na swoich wlosach po szamponetkach (Joanna, Delia), mo¿na tez nabyc maski z pigmentem - Revlon ma takie w ró¿nych odcieniach rudo¶ci (bardzo ¿ywo wychodz±).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:52   #4770
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêki Kathy C:
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.