Ziaja Pro? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 14:13   #781
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ziaja Pro?

Niestety większość sklepów/ hurtowni oferujących produkty pro wymaga dymplomów, jednak od czego mamy sklepy internetowe czy też słynne all, myślę, że lepiej zaopatrzyć się przez internet, osobiście wolę zakupy internetowe niż stacjonarne. Można porównać produkty bez tracenia czasu, jazdy, paliwa itp. za wysyłkę wychodzi znacznie taniej, jest wiele plusów
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:07   #782
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
oj tak, kupienie ziaji pro w sklepie firmowym ziaji jest nie mozliwe gdy sie nie ma nic wspolnego z kosmetologią.
kiedys musialam kupowac na allegro ale teraz studiuje kosmetologie i jest o wiele lepiej i łatwiej
Tydzień temu byłam w stacjonarnym sklepie ziaji z myślą o kupnie pilingu bardzo mocnego z mikrogranulkami. Znajdował się w szklanej gablocie z innymi preparatami z serii PRO. Pani bez problemu sprzedała piling.
Wczoraj natomiast byłam oglądać eksfoliator 25 AHA i nawet chciałam kupić , ale cena 115zł to sporo, zresztą na all można kupić za 80zł z wysyłką. Sprzedawczyni nie robiła żadnych problemów, zapytała się tylko czy coś opowiedzieć o produkcie, ja powiedziałam,że nie potrzeba, a ona,że niektóre klientki kupują kwasy a nic nie wiedzą o eksfoliacji i zapytała czy wiem,że nie można korzystać z solarium i stosować filtr. I już mi idzie do kasy z tym 25 aha . Niestety jak pisałam ,wolę kupić na internecie- zdecydowanie taniej.
Z pilingu jestem bardzo zadowolona, używam do twarzy i ciała i jest świetny, dostałam również próbkę serum łagodzącego i również bardzo dobre moim zdaniem.
Czaję się teraz na :
eksfoliator 25lub 25 z myślą o rostępach
zielona glinka+mikrodermabrazja
maska uspokajająca
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011

Edytowane przez Laurowa
Czas edycji: 2013-01-11 o 16:12 Powód: literówka
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 19:48   #783
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Ziaja Pro?

dzięki dziewczyny za odpowiedzi gdyby wymagali dyplomu kosmetyczki to akurat ni ma problemu, bo go posiadam, chociaż nadal zastanawiam się, czy nie wyjdzie taniej kupując na All no nic, trza się przejechać do bytomskiej Agory i zobaczyć jak to cenowo stoi pozdrawiam
__________________
.

pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 07:38   #784
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Tydzień temu byłam w stacjonarnym sklepie ziaji z myślą o kupnie pilingu bardzo mocnego z mikrogranulkami. Znajdował się w szklanej gablocie z innymi preparatami z serii PRO. Pani bez problemu sprzedała piling.
Wczoraj natomiast byłam oglądać eksfoliator 25 AHA i nawet chciałam kupić , ale cena 115zł to sporo, zresztą na all można kupić za 80zł z wysyłką. Sprzedawczyni nie robiła żadnych problemów, zapytała się tylko czy coś opowiedzieć o produkcie, ja powiedziałam,że nie potrzeba, a ona,że niektóre klientki kupują kwasy a nic nie wiedzą o eksfoliacji i zapytała czy wiem,że nie można korzystać z solarium i stosować filtr. I już mi idzie do kasy z tym 25 aha . Niestety jak pisałam ,wolę kupić na internecie- zdecydowanie taniej.
Z pilingu jestem bardzo zadowolona, używam do twarzy i ciała i jest świetny, dostałam również próbkę serum łagodzącego i również bardzo dobre moim zdaniem.
Czaję się teraz na :
eksfoliator 25lub 25 z myślą o rostępach
zielona glinka+mikrodermabrazja
maska uspokajająca
O ile nie zapycha Cię parafina i silikony. Ja tą maseczkę musiałam wyrzucić z tego powodu.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 23:05   #785
Aleksandra_ST
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja Pro?

Witam,
Mam następujące pytanie: Czy produkty Ziaja Pro są wolne od parabenów? Konkretnie chodzi mi o peeling mocny z tej serii. Mam cerę problematyczną i stosuje dermokosmetyki. Teraz jestem na etapie poszukiwań dobrego peelingu. Nie zam się na składach a zależy mi na takim który jest przyjazny dla cery z problemami.

poniżej podaje skład (Peeling z mikrogranulkami mocny)
Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide.
Aleksandra_ST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 19:16   #786
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_ST Pokaż wiadomość
Witam,
Mam następujące pytanie: Czy produkty Ziaja Pro są wolne od parabenów? Konkretnie chodzi mi o peeling mocny z tej serii. Mam cerę problematyczną i stosuje dermokosmetyki. Teraz jestem na etapie poszukiwań dobrego peelingu. Nie zam się na składach a zależy mi na takim który jest przyjazny dla cery z problemami.

poniżej podaje skład (Peeling z mikrogranulkami mocny)
Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide.
Nie wiem czy wszystkie produkty ziaja pro są wolne od parabenów ale ten peeling patrząc na skład nie ma parabenów. Ja mam cerę problematyczną i tłustą a to mój ulubiony peeling, buźka jest po nim niesamowicie gładka i delikatna.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:10   #787
Kertu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja Pro?

Wiecie może gdzie mogę kupić ten Peeling Bardzo Mocny w Katowicach? Proszę , dziewczyny pomóżcie mi bo ja nie mam już sił w poszukiwaniu tego kosmetyku, czytałam o jakieś Hurtowni w Katowicach, więc jeśli ktoś zna adres to może mi go wysłać
Kertu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 15:33   #788
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Ziaja Pro?

Można go kupić w sklepie firmowym Ziaja w Galerii Katowickiej

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 15:15   #789
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Ziaja Pro?

A polecicie jakiś peeling do twarzy do cery naczynkowej? Bo jak na razie nie znalazłam idealnego dla siebie, a robi mi się sporo zaskórników i wągrów i chciałabym zacząć bardziej pielęgnować twarz...
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.