Rossmann - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 18:08   #241
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wiecie juz ze babydream wypuscil tez filtr SPF 50? Mam i uzywam i sobie chwale. Polaczenie filtrow mienralnych z chemicznymi, bez zapachowy, bez parabenow, bez olejow mineralnach, bez alkoholu i cena tak smieszna ze az sie smiac chce. Za tubke placilam 3,99€, wiec jak tylko zobaczylam ten filtr an polce zabunkrowalam 3 tubki, ale widze ze jednak to nie przewidzenie i on jest w sprzedazy. na polce z filtrami stoji juz wiecej tubek z tym filtrem.

http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=56528&id=342

Sklad:aqua, octocrylene, c12-15 alkyl benzoate, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, glycerin, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, glyceryl stearate citrate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, caprylic/capric/myristic/stearic triglyceride, dicaprylyl carbonate, cetearyl alcohol, panthenol, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, vp/eicosene copolymer, microcrystalline cellulose, behenyl alcohol, caprylyl glycol, simethicone, xanthan gum, benzoic acid, cellulose gum, dehydroacetic acid, disodium edta, citric acid, sodium hydroxide, methylisothiazolinone, tocopherol.
Ja dzisiaj dorwałam tubkę tego filtra w Rossmannie
Płaciłam 12,99 zł / 100 ml

Jeszcze nie testowałam, ale dam znać.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:05   #242
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dorwałam tubkę tego filtra w Rossmannie
Płaciłam 12,99 zł / 100 ml

Jeszcze nie testowałam, ale dam znać.

Tez byłam dzisiaj w rossmanie i wpadł mi w łapska ten filtr
Poza tym z nowości widziałam jeszcze chusteczki babydream nagietkowe, o których wcześniej wspominała Monika, żele pod prysznic synergen - 4 wersje- w zapachu Mango sie zakochałam i coś czuje, że w przyszłym tygodniu bedzie mój, były tez chusteczki odświeżajace synergen.

Oprócz filtra kupiłam jeszcze znana i kochaną pomadke Alterra, balsam Isana Med, żel nawilżający Rival de Loop z wyciagiem z figi kaktusowej i płyn higieny intymnej facelle sesitive.

Musze jeszcze wspomnieć, że od jakis dwóch tygodniu używam żelu pod prysznic calendula równiez jako szamponu i spisuje sie znakomicie
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:19   #243
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dorwałam tubkę tego filtra w Rossmannie
Płaciłam 12,99 zł / 100 ml

Jeszcze nie testowałam, ale dam znać.
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Tez byłam dzisiaj w rossmanie i wpadł mi w łapska ten filtr
Poza tym z nowości widziałam jeszcze chusteczki babydream nagietkowe, o których wcześniej wspominała Monika, żele pod prysznic synergen - 4 wersje- w zapachu Mango sie zakochałam i coś czuje, że w przyszłym tygodniu bedzie mój, były tez chusteczki odświeżajace synergen.

Oprócz filtra kupiłam jeszcze znana i kochaną pomadke Alterra, balsam Isana Med, żel nawilżający Rival de Loop z wyciagiem z figi kaktusowej i płyn higieny intymnej facelle sesitive.

Musze jeszcze wspomnieć, że od jakis dwóch tygodniu używam żelu pod prysznic calendula równiez jako szamponu i spisuje sie znakomicie

Muszę jutro iść koniecznie go zobaczyć

A jak już przetestujecie, możecie powiedzieć czy bieli, zostawia błyszczącą/klejącą warstwę, jak ze zmatowieniem?

Od kilku dni używam oliwki Babydream i jestem zachwycona. Skóra miękka, gładka i smaruję też buzię, nie zapycha
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:58   #244
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: rossmann

A czy ten filtr spf50 jest stabilny? Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Fajnie byłoby
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 22:22   #245
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: rossmann

ma Tinosorb S (bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine), wiec (chyba) jest stabilny ale ja poczatkujaca jestem dosyc
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:02   #246
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Muszę jutro iść koniecznie go zobaczyć

A jak już przetestujecie, możecie powiedzieć czy bieli, zostawia błyszczącą/klejącą warstwę, jak ze zmatowieniem?

Już zdaje relacje. Wysmarowałam sie dzisiaj rano. Po wycisnięciu z tubki sprawia wrażenie tłuściocha i z lekkim przerażeniem nałożyłam na twarz. I tutaj psikus. Rozsmarował sie bardzo dobrze, żadna tłusta maź. Wchłonał się do matu. Nie zauważyłam żadnego bielenia.
Jak narazie jestem zadowolona
Jak wykończe Iwostin, to chyba zrobie zapasy
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:57   #247
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

no to ja tez lece po pracy po filtr wlasnie konczy mi sie 50tka lirene
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:00   #248
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: rossmann

ktsw czekam na twoje porównanie filtra do 50lirenki. chciałam kupic ten kremik truskawkowy, ale nie było mam za to szampon babydream (rumianek+ pantenol), ale z żółtą zakrętką, butelka - przesliczna!
Czy wszystkie żele pod prysznic zawierają SLS? Bo tak czytałam te składy dzisiaj i widziałam chyba w Isanie, pewności nie mam.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 07:38   #249
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

u mnie tez nie ma kremu truskawkowego szukałam juz w dwóch sklepach, buu

nie wszystkie żele zawieraja sls, np. isana med, no i moj faworyt babyderam dla kobiet w ciąży
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:14   #250
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Isana med nie ma SLS i jeszcze balsam do kąpieli babydream mit calendula nie ma.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:24   #251
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

hej dziewczyny, byłam dziś w rossmannie i znowu kupiłam masę rzeczy . Aktualnie z rossmannowskich kosmetyków mam:
- szampon Babydream
- oliwkę Babydream
- żel uniwersalny do mycia Babydream
- krem do twarzy i ciała Babydream
- krem truskawkowy Lilliputz
- spray do włosów Lilliputz
- ten krem z faktorem 50 (kupiony dziś)
- i taki krem który pierwszy raz widziałam na oczy i musiałam go oczywiście kupić. I właśnie o niego chcę Was zapytać. Też z Babydream nazywa się extrasensitive Pflegecreme. Taki w białym opakowaniu z eko-testem. Na KWC go nie znalazłam . Pisze, że nie zawiera substancji perfumowanych, mydeł, olejków eterycznych, barwników i konserwantów, olejków parafinowych, estrów i białek roślinnych. Używałyście już go może?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 13:14   #252
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, byłam dziś w rossmannie i znowu kupiłam masę rzeczy . Aktualnie z rossmannowskich kosmetyków mam:
- szampon Babydream
- oliwkę Babydream
- żel uniwersalny do mycia Babydream
- krem do twarzy i ciała Babydream
- krem truskawkowy Lilliputz
- spray do włosów Lilliputz
- ten krem z faktorem 50 (kupiony dziś)
- i taki krem który pierwszy raz widziałam na oczy i musiałam go oczywiście kupić. I właśnie o niego chcę Was zapytać. Też z Babydream nazywa się extrasensitive Pflegecreme. Taki w białym opakowaniu z eko-testem. Na KWC go nie znalazłam . Pisze, że nie zawiera substancji perfumowanych, mydeł, olejków eterycznych, barwników i konserwantów, olejków parafinowych, estrów i białek roślinnych. Używałyście już go może?
Wiem , o który krem Ci chodzi. Tez się nad nim zastanawiałam na zime, ale w końcu stanęło na nagietkowym. Zdaje mi sie, że Monika go miała/ma.
To ja tez w takim razie pochwale sie swoimi rossmanowskimi zasobami:
- resztka kremu nagietkowego z cynkiem
- resztka żelu pod prysznic Isana Med
- resztka filtra Sun Ozon 20
- krem do rak Isana z aloesem
- balsam do mycia Babydream Calendula( uzywam rózwnież jako szamponu)
- krem cyckowy
- balsam do ciała Isana Med
- filtr Babydream 50
- żel do h. intymnej Facelle sensitive
- zel nawilżający Rival de Loop
- pianka Rossman
- pomadka Alterra
- spray odświeżający do stóp Fuss cos tam
- żel do golerna Isana do skóry wrażliwej
Chyba wszystko. W tej chwili to jakies 90% mojej pielęgnacji. jak widac kilka rzeczy na dniach sie skończy. Bedzie trzeba uzupełnić braki
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:24   #253
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Piszcie, piszcie i opisujcie ten filtr 50.
Nie mogę u mnie w mieście dorwać Lireny, to może Rossmanna się uda?

Dla mnie najważniejsze żeby wchłaniał się do matu
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:42   #254
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Piszcie, piszcie i opisujcie ten filtr 50.
Nie mogę u mnie w mieście dorwać Lireny, to może Rossmanna się uda?

Dla mnie najważniejsze żeby wchłaniał się do matu
ja też kupiłam i właśnie mam go na twarzy. nie wchłania się do całkowitego matu, no ale to w końcu filtr :P ja mam cerę mieszaną i lirene też zostawiała na mojej twarzy lekką powłokę. nie świeci się strasznie mimo to, przypudrowany powinien wyglądać świetnie. nie bieli- lirene bieli minimalnie o on wydaje się że nie, ale nałożyłam go mniej niż lirene - bo babydream jest strasznie tłusty, gęsty w porównaniu do lirene. nie próbowałam go nałożyć tyle ile nakładam lirene, bo i tak dzisiaj siedzę w domu. plus za to że jest bezzapachowy. myślę że warto kupić bo kosztuje grosze w porównaniu do aptecznych filtrów - moim zdaniem jest o wiele lepszy niż taka avenka której 100 ml kosztuje kilka razy tyle co ten filtr
także polecam bo i tak lato idzie więc będzie można zużyć na ciało

aha co do lirene, to jeszcze nie ma jej w sklepach bo filtry w drogeriach o tej porze roku dopiero zaczynają się pojawiać - za niedługo powinien być dostępny

kupiłam też balsam isana med, miniaturkę dezodorantu isany i miniaturkę filtru sun ozon spf 20 - fajny pomysł z takimi mini produktami
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:28   #255
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Byłam dzisiaj w Rossmanie, ale filtra Lirene nie znalazłam, więc poszłam do Superpharm i tam mi panie powiedziały, że filtry już się skończyły.

Mam pytanie, co jest takiego fajnego w pomadce Alterra, że tak ją chwalicie?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:31   #256
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Rossmanie, ale filtra Lirene nie znalazłam, więc poszłam do Superpharm i tam mi panie powiedziały, że filtry już się skończyły.

Mam pytanie, co jest takiego fajnego w pomadce Alterra, że tak ją chwalicie?

Czyzby wizażanki zrobiły najazd na Rossmana

Co do Alterry jak dla mnie bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, zostawia ochronna warstwe na ustach, łagodzi podrażnienia. Nie muszę wiecznie "dosmarowywać' jak to bywa w przypadku innych pomadek.

mosutatsu, u mnie wchłonął sie do matu co mnie szczerze mówiąc zdziwiło. Mam cere mieszaną.

Dottie_1988, napisz prosze jak sie sprawuje Isana. Masz z białą czy z niebieską nakretką?
__________________
Zakamuflowana Niemka

Edytowane przez yugoslavia
Czas edycji: 2009-04-09 o 15:33
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:36   #257
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Wychodzi na to, że będę musiał sam spróbować, aby się przekonać
Dzisiaj nie miałem czasu szukać, wpadłem i wziąłem krem nagietkowy z cynkiem... inny niż ten na KWC - bo w składzie już na drugim miejscu ma tlenek cynku! Co mnie bardzo zadowoliło ;D

Może jutro będę mieć więcej czasu to wstąpię i porozglądam się gdzie mogli tego filtra upchnąć - czy u Was też w Rossmannach jest tak wszystko rozproszone? Wg mnie najlepsza segregacja to wg firm, a tak to latam po całym sklepie i nie mogę nic znaleźć...
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-04-09 o 15:37
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:40   #258
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
u mnie tez nie ma kremu truskawkowego szukałam juz w dwóch sklepach, buu
Jak to nie ma To mój ulubiony krem. Jeśli naprawdę go wycofają, to się chyba załamię.... żaden krem na rynku nie jest nawet troszkę podobny składem, zapachem i ceną do tego truskawkowego
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:05   #259
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dorwałam tubkę tego filtra w Rossmannie
Płaciłam 12,99 zł / 100 ml

Jeszcze nie testowałam, ale dam znać.
Rewelacyjna cena
Akurat kończy mi się Avenka. Dobrze, że jeszcze nie kupiłam kolejnej
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 17:29   #260
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: rossmann

Krem z filtrem wypuszczają dopiero na wiosnę? Jak tak to nie mam się co wkurzać, że u mnie w mieście w rosmanie go nie było. Przy najbliższej okazji pójdę do rosmana sprawdzić.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:40   #261
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: rossmann

Rossmannomaniaczki
Wiecie czy w Polsce są dostępne kremy Sunozon czy tylko mleczka do opalania?
Chodzi mi konkretnie te:
http://www.rossmann.de/DesktopModule...55231&id=82310
http://www.rossmann.de/DesktopModule...60175&id=82310
http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=55230&id=745

Kiedy w ogóle można się spodziewać wysypu rossmannowskich filtrów? Bo byłam dzisiaj, ale nie widziałam ani jednego sunozona, tylko babydrem 50 był
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:06   #262
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jak to nie ma To mój ulubiony krem. Jeśli naprawdę go wycofają, to się chyba załamię.... żaden krem na rynku nie jest nawet troszkę podobny składem, zapachem i ceną do tego truskawkowego
no u mnie nie ma, ale wiem juz,ze zaopatrzenie w moim miescie jest dziwne. Kiedys ładnych pare miesiecy nie było pianki do mycia twarzy z ogorkiem do cery suchej (kolejna rewelacja za grosze) a teraz nagle jest znowu jak gdyby nigdy nic Mam nadzieje ze z kremem truskawkowym bedzie podobnie, bo juz chwile za nim chodze
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:24   #263
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

U mnie nie ma juz tych starych rzeczy z Lilliputza, sa jakies nowe. Wersja dla dziewczynki Prinzessin. Spraj do wlosow ma alkohol w skladzie. Jest zel i szampon w jednym dla Piratow czyli wersja dla chlopca. Plyn do kapieli juz ladnie pachnie a nie tak skislo. Jest papier toaletowy nasaczony lotionem zdaje sie ze mozna te chusteczki do toalety wrzucac. Wydaje mi si ezs tara serie zminili i tego truskawkowego kremu juz nie ebdzie, a przynajmniej u mnie nie ma
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:39   #264
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie nie ma juz tych starych rzeczy z Lilliputza, sa jakies nowe. Wersja dla dziewczynki Prinzessin. Spraj do wlosow ma alkohol w skladzie. Jest zel i szampon w jednym dla Piratow czyli wersja dla chlopca. Plyn do kapieli juz ladnie pachnie a nie tak skislo. Jest papier toaletowy nasaczony lotionem zdaje sie ze mozna te chusteczki do toalety wrzucac. Wydaje mi si ezs tara serie zminili i tego truskawkowego kremu juz nie ebdzie, a przynajmniej u mnie nie ma
U mnie za to są tylko stare rzeczy z Lilliputza (kremów truskawkowych sporo), za to tych nowości o których piszesz nie zauważyłam. Mam nadzieje, że nie wycofają tych starych produktów, bo bardzo lubię zarówno krem truskawkowy jak i spray malinowy do włosów . Przestraszyłaś mnie trochę i poważnie zaczynam rozważać pobiegnięcie jutro do rossmanna i kupienia zapasu
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:41   #265
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie nie ma juz tych starych rzeczy z Lilliputza, sa jakies nowe. Wersja dla dziewczynki Prinzessin. Spraj do wlosow ma alkohol w skladzie. Jest zel i szampon w jednym dla Piratow czyli wersja dla chlopca. Plyn do kapieli juz ladnie pachnie a nie tak skislo. Jest papier toaletowy nasaczony lotionem zdaje sie ze mozna te chusteczki do toalety wrzucac. Wydaje mi si ezs tara serie zminili i tego truskawkowego kremu juz nie ebdzie, a przynajmniej u mnie nie ma
Taki fajny kosmetyk zepsuli alkoholem? Muszę zrobić zapasy póki jeszcze ten stary jest dostępny. A kremu Lilliputza też nie widziałam ostatnio. Wielka szkoda, że wprowadzają zmiany na gorsze
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:54   #266
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Rossmannomaniaczki
Wiecie czy w Polsce są dostępne kremy Sunozon czy tylko mleczka do opalania?
Chodzi mi konkretnie te:
http://www.rossmann.de/DesktopModule...55231&id=82310
http://www.rossmann.de/DesktopModule...60175&id=82310
http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=55230&id=745

Kiedy w ogóle można się spodziewać wysypu rossmannowskich filtrów? Bo byłam dzisiaj, ale nie widziałam ani jednego sunozona, tylko babydrem 50 był
Nie widziałam jeszcze kremów Sun Ozon tylko mleczka, a tych białych dla skóry wrażliwej to nawet w postaci mleczka nie ma.
U mnie w Katowicach Sun Ozon 10 i 20 jest przez cały rok, ale cały asortyment to chyba w maju wykładają.

mosutatsu
, ten z cynkiem jest świetny.Właśnie go kończe.

Modraszka, u mnie ten Lilliputz jest, a przynajmniej był we wtorek. Filtrem posmarowałam się raz i jest jak narazie ok. Zrobie zapasy na cały rok, żeby mi w zime nie zabrakło
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:22   #267
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: rossmann

Witam ,mieszkam w Berlinie,i chyba dziewczyny was zmartwie,bo tutaj juz dawno nie ma starej wersji liliputa,jjest tylko ta nowa dla princesek i piratow.
Robcie zapasy!!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:30   #268
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Na szczęście za Liliputem nie przepadam (tak jak i za Alterrą) Ale w Krakowie jest truskawkowy, widziałam dziś. Zakupiłam dziś Babydrem filtr (czekam aż się filtromaniaczki wypowiedzą na temat tego czy faktycznie może zastąpić apteczne filtry - jak nie, to będzie dla brata na mecze w terenie), i płyn do kąpieli (bez sls!) nagietkowy - mam zamiar dziś eksperymentować i spróbowac nim zmyć makijaż. Widziałam już duże butle sunozonów (wiosna!!!) i taką nową chyba bardziej eksluzywną serię Rival de Loop - ktoś wie o co chodzi?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:26   #269
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Dzisiaj testowałam filtr Rossmanna.

Ja nie nakładam jakiejś przepisowej ilości tylko smaruję tyle ile mi się wydaje - tzn. do momentu aż czuję nawilżanie. Mam skórę tłustą. Nawet policzki mi się świecą

Ten filtr jest gęsty, ale nie jest tępy. Dobrze się rozsmarowuje. Będzie bardzo wydajny moim zdaniem. Nie szczypie w oczy, nie spływa, nie migruje Nie bieli.

Jedyny minus u mnie - świecę się. Chyba bardziej, niż po Iwostin 50 +. Ale jak się umalowałam to glow nie wyszedł zbyt szybko...

W każdym razie jak za 12,99 zł nie jest źle. Suche skóry będę zadowolone

Kupiłam też Lirene Przetestuję jutro




Kupiłam jeszcze pomadkę Alterra, olejek pod prysznic Isana Med, olejek do ciała Babydream i krem nagietkowo-cynkowy Babydream Teraz mam dwa te kremy

Idę do łazienki testować
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:11   #270
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez gwiazda666 Pokaż wiadomość
Witam ,mieszkam w Berlinie,i chyba dziewczyny was zmartwie,bo tutaj juz dawno nie ma starej wersji liliputa,jjest tylko ta nowa dla princesek i piratow.
Robcie zapasy!!!!
Nie sądziłam, że dożyję takich czasów, kiedy będę musiała robić zapasy liliputza Kremu u mnie ostatnio nie było, ale spray kupiłam na zapas. No kurcze, a ja już przestałam używać odżywek z silikonami, bo ładniejsze włosy mam po odżywce dla dzieci....
Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś uda mi się upolować krem i zrobię zapas na najbliższy rok, czy dwa. A póki co lilliputz tylko do twarzy. Żadnego wszechstronnego zastosowania do rąk, stóp i całej reszty. Został mi jeden i resztka drugiego, więc teraz będę go wąchać, a nie używać
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.