Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 14:13   #121
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Muszę go poszukać. Nie jest drogi, a może akurat mi podpasuje. Jak na złość czekają mnie wakacje w terenie i powinnam się jakoś zabezpieczyć przed słońcem.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:13   #122
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A znacie jakiś jasny, kryjący puder?
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:20   #123
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
A znacie jakiś jasny, kryjący puder?
Zależy, z jakiej półki cenowej Bo ja mogę polecić osobiście Sensique, dla mnie w sumie nawet za mocno kryje jak na puder, wolę, żeby tylko matował
Ale ja też za dużego doświadczenia z pudrami nie miałam.

BTW nie wiecie, czy puder Miss Sporty w ciągu ostatnich lat zmienił skład? Używałam go jako nastolatka, miałam duże problemy z trądzikiem (nadal mam) i chyba był dobry, skoro zużyłam chyba ze 3 opakowania

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Muszę go poszukać. Nie jest drogi, a może akurat mi podpasuje. Jak na złość czekają mnie wakacje w terenie i powinnam się jakoś zabezpieczyć przed słońcem.
Najlepiej zamówić ze strony Evy. Kosztuje 4,70zł, czyli prawie 2 razy taniej niż cena podana na KWC, która pewnie jest jeszcze większa w realu. Ja zamawiam od razu 4 tubki i filtr do ciała 2 razy tańszy niż w sklepach. Naprawdę się opłaca Tym bardziej, jeśli się wciągnie do zamówienia rodzinę, znajomych.
A pewnie ktoś będzie chciał, bo np. szampony ziołowe za 2,50zł mają A są rewelacyjne. Albo odżywka lawendowa za 3 z groszami, którą ja kupowałam za 8zł i jest nieziemska Także namawiam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:24   #124
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tę odżywkę widziałam na KWC i mnie zainteresowała, to może rzeczywiście przy okazji wezmę Przedtem przejdę się do paru małych drogerii, może tam trafię, a jak nie to zamówię ze strony.

A wczoraj robiłam duże zakupy kosmetyczne, niedobra Jyyli kusicielka
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:28   #125
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Tę odżywkę widziałam na KWC i mnie zainteresowała, to może rzeczywiście przy okazji wezmę Przedtem przejdę się do paru małych drogerii, może tam trafię, a jak nie to zamówię ze strony.

A wczoraj robiłam duże zakupy kosmetyczne, niedobra Jyyli kusicielka
Haha uczę się kuszenia od najlepszych Ale ja sama też wydaję fortunę przy każdej wizycie w drogerii, jestem wiecznie spłukana. A kiedyś kupowałam książki, gry, ciuchy i jeszcze udawało mi się zaoszczędzić
BTW wczoraj w Naturze miałam mój rekord: kupiłam tylko 2 rzeczy: waciki i pędzel do rozcierania cieni

Dziewczyny chyba w Carrefourze czy tam Realu kupowały ten filtr, ale ponoć dużo drożej, niż na stronce
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:30   #126
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Spróbuję znaleźć go gdziekolwiek, jak będzie droższy a mi przypasuje to zamówię więcej online. A Wizaż pod tym względem jest straszny, można zbankrutować
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:51   #127
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Z dostawaniem się do oczu też mam problemy. Więc oczu nie smaruję, tylko grubo krem pod oczy nakładam. Może jak zamówię wreszcie filtr z Evy, to okaże się, że da się go pod oczy nałożyć.
A i mój Vichy Capital Soleil nie bieli ani trochę. Na początku jest się białym strasznie, ale jak się wchłonie, to już nie. Za to ma alkohol i czuję go skórą, nosem i oczami Dlatego już nie kupię więcej.
Ja mam Vichy dla dzieciaków, niestety "tylko" SPF 30 (chociaż dla moich znajomych to już sun block). W sumie nie widziałam składu, ale nie wiem czy by dzieciaczki traktowali alkoholem... bo jak to tak od małego?!
W każdym razie ładnie się wchłania, nie zostawia białej warstwy, nie robi mi się od niego wysyp ani na twarzy, ani na plecach, ani na dekoldzie (to już sukces...) i przyjemnie pachnie. Chroni przyzwoicie, chociaż gdyby istniał w wersji SPF 50+ to się nie obrażę No i nie wiem jak z jego fotostabilnością i jak działa na niego makijaż
Ostatnio wypatrzyłam jakiś fluid na twarz 50+ nie pamiętam czy LRP czy jakaś inna apteczna firma, ale chyba zacznę zbierać info na jego temat...

Ja to w ogóle mam manię filtrowania okolic oczu i... wierzchu dłoni. Wystawienie wyżej wymienionych partii na słońce bez zafiltrowania to dla mnie największe ZUO
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 14:59   #128
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Ja mam Vichy dla dzieciaków, niestety "tylko" SPF 30 (chociaż dla moich znajomych to już sun block). W sumie nie widziałam składu, ale nie wiem czy by dzieciaczki traktowali alkoholem... bo jak to tak od małego?!
W każdym razie ładnie się wchłania, nie zostawia białej warstwy, nie robi mi się od niego wysyp ani na twarzy, ani na plecach, ani na dekoldzie (to już sukces...) i przyjemnie pachnie. Chroni przyzwoicie, chociaż gdyby istniał w wersji SPF 50+ to się nie obrażę No i nie wiem jak z jego fotostabilnością i jak działa na niego makijaż
Ostatnio wypatrzyłam jakiś fluid na twarz 50+ nie pamiętam czy LRP czy jakaś inna apteczna firma, ale chyba zacznę zbierać info na jego temat...

Ja to w ogóle mam manię filtrowania okolic oczu i... wierzchu dłoni. Wystawienie wyżej wymienionych partii na słońce bez zafiltrowania to dla mnie największe ZUO
Chyba powinien 50+ dzieciaczkowy istnieć, tak na logikę Ale na pewno będzie bardziej lepki i bielący, ale też na pewno nie jakoś drastycznie bardziej.
LRP ma fajne filtry W tamtym roku smarowałam się Antkiem 50+ do tłustej cery i był fajny, alkoholu chyba nie miał.

Też muszę wierzch dłoni filtrować, już nawet noszę ze sobą Babydream zamiast kremu do rąk, ale zapominam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 15:11   #129
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, znacie jakieś tanie kulki rozświetlające ( w miarę jasne)? Myślę raczej o rozświetleniu ciała niż twarzy lub dodaniu ich do balsamu, więc
jakość nie musi być dobra.
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 15:34   #130
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zależy, z jakiej półki cenowej Bo ja mogę polecić osobiście Sensique, dla mnie w sumie nawet za mocno kryje jak na puder, wolę, żeby tylko matował
Ale ja też za dużego doświadczenia z pudrami nie miałam.

BTW nie wiecie, czy puder Miss Sporty w ciągu ostatnich lat zmienił skład? Używałam go jako nastolatka, miałam duże problemy z trądzikiem (nadal mam) i chyba był dobry, skoro zużyłam chyba ze 3 opakowania

Ja właśnie latem chcę dać trochę skórze odpocząć i zamiast podkładu jakiś kryjący puder używać, zawsze to trochę lżejsze... Bo niestety mam taką tłustą cerę, że muszę "coś" używać, bez niczego świecę się okropnie, chociaż używam teraz pod podkład matujący fluid z Oriflame i jestem zaskoczona, bo super matuje. Czasem nawet samego go używam jak się śpieszę. Ale niestety wycofali go z oferty... Ewentualnie może skuszę się na mus Golden Rose albo jakiś ich puder Zobaczę ten Sensique, dziękuję
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 15:48   #131
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakieś tanie kulki rozświetlające ( w miarę jasne)? Myślę raczej o rozświetleniu ciała niż twarzy lub dodaniu ich do balsamu, więc
jakość nie musi być dobra.
Co prawda nie używałam, ale chyba sama się skuszę
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 16:05   #132
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? jA o Was nie zapomniałam, cały czas dążę do jasnej cery Zaczęłam się smarować kremem do twarzy z filtrem 30. ( ale oczywiście smaruję nim wszystko, co w danym dniu jest wystawione " do ludzi". No i kończy mi się. Był to krem "ukradziony" z maminej półki więc nie wiem ile kosztował.

Mam z wiązku z tym takie do Was pytanie: Jaki polecacie NIEDROGI krem lub balsam, aby w dobrze chronił przed słońcem? Widziałam w Avonie ostatnio jakieś spraye i inne wynalazki właśnie z filtrami, ale nie zamawiałam, bo bałam się, ze to do opalania, a ja, jak rozumiecie, opalić się nie chcę za skarby świata. A filtry były różne, od 5 bodajże do 50. Co o tym myślicie? Czego powinnam szukać n opakowaniu ( jakich napisów), żeby się nie opalić, a wręcz uchronić przed słońcem? Czy napis " do opalania" przy wielkiej liczbie 50 oznaczającej filtr jest ok, czy raczej darować sobie, bo spowoduje szybszą opaleniznę?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 16:21   #133
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Maqua - gratulacje! Ja też bardzo lubię ich firmę - szczególnie róże, tusze i cienie
dziękuję, ja też bardzo lubię i te piękne opakowania
Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Mam z wiązku z tym takie do Was pytanie: Jaki polecacie NIEDROGI krem lub balsam, aby w dobrze chronił przed słońcem?
niech się schowa avon, poszukaj w rossmannie ich kosmetyków na słońce z serii sun ozon, za grosze, a naprawdę świetne. testowałam wiele lat temu jak mama kupiła je na wyjazd do Turcji, potem do Egiptu. myślę, że teraz są tylko lepsze na KWC też mają dobre opinie.

pozwolę sobie przykleić mój post z 'japońskiego' wątku:

dziś zgrzeszyłam i pojechałam na wieś do cioci opalać nogi wszystko oprócz nich wysmarowałam filtrem 50, a nogi bardzo fajnym kosmetykiem, który w zeszłym roku przywiozłam z UK: 'przyspieszacz opalania' z filtrem 8 spf, działa jak leciutki samoopalacz, do zestawu mam też z tej samej firmy balsam po opalaniu łagodzący i też lekko samoopalający. nogi mam zawsze tak białe, że wszyscy narzekają, że bolą ich oczy bo tak świecą :/, więc mogę sobie pozwolić na lekkie ich 'podkręcenie'. generalnie nie muszę smarować się filtrem na ciele, zaczęłam tylko dla bezpieczeństwa, bo moja skóra właściwie już nie reaguje na słońce... tylko ręce lekko się opalają. po każdym lecie i tak jestem biała. to pewnie skutek niedoboru witamin czy coś w ten deseń ale nie narzekam tylko rodzina mnie męczy, że taka jestem biała no ale 'ona zawsze taka była, daj jej spokój' słyszę coraz częściej
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 17:02   #134
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Co prawda nie używałam, ale chyba sama się skuszę
Posiadam z tych kuleczek nr 1 (chyba ich tu na zdjęciu nie ma). W opakowaniu mam zielone, różowe, fioletowe i białe kuleczki, które subtelnie rozświetlają buźkę. Mam też chrapkę na te białe, marzy mi się taki mroźny glow na polikach
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 17:03   #135
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? jA o Was nie zapomniałam, cały czas dążę do jasnej cery Zaczęłam się smarować kremem do twarzy z filtrem 30. ( ale oczywiście smaruję nim wszystko, co w danym dniu jest wystawione " do ludzi". No i kończy mi się. Był to krem "ukradziony" z maminej półki więc nie wiem ile kosztował.

Mam z wiązku z tym takie do Was pytanie: Jaki polecacie NIEDROGI krem lub balsam, aby w dobrze chronił przed słońcem? Widziałam w Avonie ostatnio jakieś spraye i inne wynalazki właśnie z filtrami, ale nie zamawiałam, bo bałam się, ze to do opalania, a ja, jak rozumiecie, opalić się nie chcę za skarby świata. A filtry były różne, od 5 bodajże do 50. Co o tym myślicie? Czego powinnam szukać n opakowaniu ( jakich napisów), żeby się nie opalić, a wręcz uchronić przed słońcem? Czy napis " do opalania" przy wielkiej liczbie 50 oznaczającej filtr jest ok, czy raczej darować sobie, bo spowoduje szybszą opaleniznę?
Podobnie jak Maqua polecam Rossmanna, a konretnie ich filtr Babydream SPF 50+, kosztuje bez promocji jakies 14-16 zł, nie pamiętam dokładnie. Niektore dziewczyny narzekają, że ich zapycha, jeśli ciebie też będzie to zawsze możesz go używać tylko na ciało. Mnie nie zapycha.
A ostatnio w Rossmannie widziałam też całą wielką nową półkę z kosmetykami do opalania, w tym również dla dzieci: 30,40,50, 50+, różnych firm (Nivea, Soraya, Kolastyna, Ziaja i jeszcze jakieś) i wszytskie ceny oscylowały pomiędzy 10 a 30 zł ale też głównie do ciała. Ja do twarzy oprócz Babydream używam jeszcze Iwostina 50+, kupiłam go w promocji w superpharmie za 25 zł, ale to już rok temu było... Normalnie kosztuje coś więcej, ale nie wiem ile. Jestem z niego zadowolona, nie jest bardzo tłusty, szybko sie wchłania.

a w ogóle to ja cie pamiętam z czasów kiedy sie tu jeszcze nie udzielałam, tylko czytałam Pamiętam, że sie wybielałaś Juvitem: i jak? są jakieś większe efekty? ja miałam Juvit, ale mnie denerwował, bo taki strasznie klejący był, wiec użyłam dwa razy, a resztę zjadłam

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-06-05 o 17:06
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 18:38   #136
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Posiadam z tych kuleczek nr 1 (chyba ich tu na zdjęciu nie ma). W opakowaniu mam zielone, różowe, fioletowe i białe kuleczki, które subtelnie rozświetlają buźkę. Mam też chrapkę na te białe, marzy mi się taki mroźny glow na polikach
Ja też mam te pastelowe kuleczki z PR, ale ich tu faktycznie nie ma, bo to nie ta seria Te mroźne, białe, 05, pokazane na zdjęciu mam i bardzo polecam. Nawet gdzieś wklejałam już zdjęcia, chyba nawet na tym wątku, tylko w poprzedniej części
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:06   #137
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tak, to ja wybielałam się Juvitem. Teraz juz się nie wybielam od kilku miesięcy, postanowiłam dać skórze odpocząć od kwasów i przechodzę na kremy z filtrem. A zimą wracam do Juvitu. Pomógł dość dużo - praktycznie usunął całą opaleniznę - i tę zdobył,a niechcący tamtego lata i tę nagromadzoną przez wszystkie poprzednie Ja go mieszałam z balsamem, więc nie czułam "kleistości". Jak mi zejdzie pryszcz z czoła to wrzucę fotki z przed i po, a raczej kiedyś i teraz xD

Dzięki dziewczyny za rady, na pewno je zastosuję. Właśnie chodziło mi o to, czy te kosmetyki " do opalania" nie wspomagają go czasami, zamiast hamować. Ale skoro moicie, że jest ok to musi tak być
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:43   #138
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja jestem z kolei w trakcie kuracji Juvitem. Spektakularnego wybielenia raczej nie oczekiwałam, niemniej zauważyłam, że widocznie rozjaśnia, a przede wszystkim ładnie ujednolica koloryt. Warto też odnotować, że redukuje delikatnie siny "poblask" właściwy mojej bardzo płytko unaczynionej skórze.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:48   #139
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A mnie interesuje to serum rozświetlające z Avonu, które teraz reklamują. Ciekawe, czy rozjaśnia tylko przebarwienia, czy ogólnie skórę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 21:49   #140
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

RoOxAnKaA - mam ten mus Golden Rose, chętnie go wymienię za coś ciekawego, bo jak dla mnie za słabo kryje Moje czerwone poliki potrzebują czegoś mocniejszego Także jeśli jesteś chętna, to zapraszam na PW
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 22:57   #141
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Królowa_Margot ; również polecam filtr babydream Po co przepłacać ?

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
A widzisz to śmiesznie wyszło, bo jak skończyłam z "Kochanicami..." to pomyślałam, że jeszcze jakiś klimatyczny filmik nie zaszkodzi i też puściłam "Tristana i Izoldę".
Jakże miły zbieg okoliczności

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Dzięki temu wątkowi na serio zaczęło się zmieniać moje myślenie o jasnej cerze. Z przekleństwa stała się czymś wyróżniającym i już z mniejszym uwielbieniem patrze na opalone dziewczyny. Wszystko jest kwestią dobrej pielęgnacji i odpowiedniego podkreślenia. Dziękuje Wam za skorygowanie światopoglądu
To się nazywa prawidłowe myślenie

natrix: Dziękuję bardzo, mam zamiar spędzić właśnie cudowne chwile w wymarzonym Berlinie, właśnie dostałam pracę (jestem tegoroczną maturzystką) i mam nadzieję dozbierać pieniądze na jakieś "luksusy"
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-06-05 o 23:05
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:40   #142
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No i Juvit super działa na sińce pod oczami
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:55   #143
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Łooł to już V część
Mam pytanko, dla większości z Was pewnie troszkę głupie, ale.. co to jest Juvit? Wygooglowałam, ale wyskakują mi jakieś krople dla dzieci, albo tabletki A może to właśnie tymi kroplami mazia się skórę?

i trochę inspiracji ode mnie
Jak widać blade w każdym kolorze włosów wygląda cudnie:
http://www.fashionising.com/pictures...lle0-4057.html
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare


Edytowane przez Saya
Czas edycji: 2010-06-06 o 13:58
Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:03   #144
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Łooł to już V część
Mam pytanko, dla większości z Was pewnie troszkę głupie, ale.. co to jest Juvit? Wygooglowałam, ale wyskakują mi jakieś krople dla dzieci, albo tabletki A może to właśnie tymi kroplami mazia się skórę?

i trochę inspiracji ode mnie
Jak widać blade w każdym kolorze włosów wygląda cudnie:
http://www.fashionising.com/pictures...lle0-4057.html

Tak to te krople dla dzieci, ale my ich nie pijemy tylko smarujemy nimi buzie do kupienia w aptece
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:31   #145
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Tak to te krople dla dzieci, ale my ich nie pijemy tylko smarujemy nimi buzie do kupienia w aptece
proszę o więcej informacji o juvicie wątek na wizażu o tych kroplach jest bardzo ubogi, a tyle już o nim słyszałam... jak działa? jak stosować?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:32   #146
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja ostatnio oglądałam katalog oriflamu i mają tam jakiś krem wybielający - niby na przebarwienia, aż miałam ochotę się zaopatrzyć- ale aktualnie smaruję buźke acne dermem. Powiem wam, że blada twarz ręce, brzuch wyglądają pięknie ale nie podobają mi się już za bardzo białe nogi - wolę jak maja dalikatniutką opaleniznę - taką tyci tyci
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:35   #147
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A produkowałyście balsamy do ciała z Juvitem? Ja kiedyś dodawałam parę kropli na rękę i mieszałam z balsamem, ale to się okazało zbyt uciążliwe, leniem jestem Zastanawiam się, czy jakby tak wlać gdzieś z połowę buteleczki Juvitu do balsamu i bardzo mocno i długo trząść, to nic strasznego by się nie stało? Np. czy balsam by się nie zwarzył czy coś w tym stylu.

black-bubu, z Avonu też jest jakiś rozjaśniający, akurat ciocia konsultantka u mnie jest, to zapytam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:39   #148
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Powiem wam, że blada twarz ręce, brzuch wyglądają pięknie ale nie podobają mi się już za bardzo białe nogi - wolę jak maja dalikatniutką opaleniznę - taką tyci tyci
ja to samo i teraz mam lekką opaleniznę właśnie... z tubki a reszta ciała grubo przywalona filtrem 50+ (nigdzie dziś nie wychodzę konkretnie, tylko co chwilę do ogrodu, bo moja świnka sobie biega samopas)

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A produkowałyście balsamy do ciała z Juvitem?
a jakbym właśnie pomieszała juvit z balsamem, ujednolicałby wtedy skórę na ciele? wybielał? co by robił
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:45   #149
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny! Miałam okazję u znajomej buchnąć jej trochę różu Bobbi Brown w odcieniu Washed Rose.
W opakowaniu wygląda dość ciemnawo, aż bałam się to to na buzię nałożyć (zwłaszcza, że ja w tym temacie to ciemna jestem ), ale pomyślałam sobie, że fajnie będzie zobaczyć No i spodobał mi się efekt (w sensie kolor, bo nie jest aż taki perfidny...)

Podrzucam fotkę dla zainteresowanych... przepraszam za jakość, być może złe miejsce aplikacji itp, itd...

No i doszłam do wniosku, że dla mnie róże nie są konieczne... wyglądam chyba jak dziewoja z Syberii...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-06 o 15:49
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:49   #150
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
proszę o więcej informacji o juvicie wątek na wizażu o tych kroplach jest bardzo ubogi, a tyle już o nim słyszałam... jak działa? jak stosować?
Ja stosowałam doslownie 3 razy, wiec o efektach za dużo nie wiem może wilczex cos ci wiecej powie, bo ona byla zadowolona z efektow stosowanie bylo troche dla mnie uciążliwe, wiec odpuściłam. trzeba rozetrzec kilka kropel na twarzy po prostu, jest troche lepkie. Podobno rozjaśnia i rozświetla. kosztuje pare złotych, poniżej 10 na pewno, ale nie pamiętam dokladnie ile.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.