rudości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 17:48   #1
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomości: 77

rudości


Witam. Ponad rok tamu miałam czarne włosy nie chciałam ich rozjaśniać bo mam cienkie włosy i bałam sie że wypadną, wiec po prostu ich nie farbowałam. Po około roku nie farbowania musiałam coś z nimi zrobić ( bo od połowy włosów miałam je czarne) ponieważ miałam być chrzestną. Udałam sie do fryzjera, powiedziałam ze chce rozjaśnić od połowy włosy. Rozjaśniacz trzymała mi tylko 15 min może mniej i już miałam takie zółte włosy. Nałożyła mi dwie farby zmieszane wellaton , chyba karmel i jeszcze jakiś. Kolor był cudny nie zniszczyło mi włosów prawie wcale to było w kwietniu. farbuje włosy co miesiac lub wiecej. jeszcze 3 razy farbowałam z welli ale kolor trzymał sie oko 2 tyg. pozniej wypłukiwał sie. teraz farbuje castingiem trzyma sie yle samo ale moge miec rozne kolory , nie nieszcza wlosow, co farbowanie mam inny kolor i jestem zadowolona.

doradzcie mi jaki kolor moge zrobić na włosach zeby wyszedł mi taki piękny rudy kolor ale nie marchewa.
al10dona jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.