Ruda czy nieruda? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 12:19   #1
Kalinka666dark
Przyczajenie
 
Avatar Kalinka666dark
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do Kalinka666dark

Ruda czy nieruda?


hej, jestem szatynką, mam ciemne oczy i rzęsy i bardzo jasną- prawie białą karnację.... chciałabym się przefarbowac na rudy. Nie taki marchewkowy... ale zwykły ładny rudy.... czy będzie mi to pasować? czy rudy pasuje tylko do blondynek? ;/ nie znam się na tym bo dotychczas farbowałam się szamponetkami na czarno, bordowo i fioletowo. Bardzo proszę o pomoc ;]
__________________
it would be ideal, if it were not necessary to go through life.
Kalinka666dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:57   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Ruda czy nieruda?

Cytat:
Napisane przez Kalinka666dark Pokaż wiadomość
hej, jestem szatynką, mam ciemne oczy i rzęsy i bardzo jasną- prawie białą karnację.... chciałabym się przefarbowac na rudy. Nie taki marchewkowy... ale zwykły ładny rudy.... czy będzie mi to pasować? czy rudy pasuje tylko do blondynek? ;/ nie znam się na tym bo dotychczas farbowałam się szamponetkami na czarno, bordowo i fioletowo. Bardzo proszę o pomoc ;]
Moim zdaniem będzie Ci pasowac, ale na pewno pozostaje kwestia doboru odcienia. Postawiłabym raczej na nieco ciemniejsze kolory.
Gdybyś wkleiła fotkę, byłoby łatwiej coś doradzic
Jeśli masz taką możliwośc możesz spróbowac zrobic sobie symulację komputerową i wtedy najlepiej ocenisz czy efekt Ci odpowiada czy nie. Możesz też spróbowac poszukac np w internecie zdjęc rudych kobiet które mają podobny typ urody do Twojej (tzn. ciemne oczy, jasna cera) i zobaczyc jak to się prezentuje.
Spróbuj poszuakc wątku o rudych włosach i tam doradzic się dziewczyn.
I na pewno musisz znaleźc dobrego fryzjera kolorystę, który pomoże ci dobrac odpowiedni odcień. Nie eksperymentuj sama, bo rudy kolor bywa zdradliwy i efekt może byc nieprzewidywalny - nie mam żadnego doświadczenia z tym kolorem ale słyszałam, że jest to dośc trudny kolor w farbowaniu.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:58   #3
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Ruda czy nieruda?

Jak już chcesz rady to lepiej wrzuć swoje zdjęcie na metamorfozy wraz z przykładem koloru, który Ci się podoba - tam dziewczyny Ci bez problemu doradzą.

Wątpię, żeby tutaj przy takim opisie ktoś Ci doradził, bo po prostu nie ma podstaw. Nie rozumiem w ogóle tego zdania o blondynkach - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale każda kobieta - niezależnie od naturalnego koloru włosów - może mieć różny odcień skóry, oczu, jest tyle różnych typów urody, że szkoda gadać.

Napisałaś, że masz bardzo jasną skórę, jaki odcień? Beżowa, brzoskwiniowa, oliwkowa, różowawa, żółtawa, złocista? Masz skórę jednolitą, bez tendencji do wyprysków, zaczerwienień, sińców pod oczami? Moim zdaniem tylko osoby o bliskiej ideałowi cerze mogą pozwolić sobie na odcień rudy (w sensie - jeżeli zdarzają Ci się często niedoskonałości, sińce pod oczami czy skóra nie ma jednolitego kolorytu, rudość tylko to podbije, uwydatni).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:24   #4
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Ruda czy nieruda?

Dlaczego akurat ruda?? Czemu wiekszośc dziewczyn jeżeli chce pofarbowac włosy to właśnie na rudo?
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 07:14   #5
Kalinka666dark
Przyczajenie
 
Avatar Kalinka666dark
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do Kalinka666dark
Dot.: Ruda czy nieruda?

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
Dlaczego akurat ruda?? Czemu wiekszośc dziewczyn jeżeli chce pofarbowac włosy to właśnie na rudo?

Chodzi o to, że miałam już wiele kolorów (przeważnie ciemnych) na głowie i przyszedł czas na coś innego ;> jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie
Co do mojej karnacji... zdecydowanie kość słoniowa. Cos jak trupek O cerę bardzo dbałam ostatnio, więc nie ma mowy o jakichś niedoskonałościach, a zważywszy na to, że nie opalam się bez filtra 80 uv. to ten rudy jakoś będzie pasował. Zdjęcie dodam w najbliższym czasie a narazie. Dziękuję wam bardzo !
__________________
it would be ideal, if it were not necessary to go through life.
Kalinka666dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 09:29   #6
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ruda czy nieruda?

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
Dlaczego akurat ruda?? Czemu wiekszośc dziewczyn jeżeli chce pofarbowac włosy to właśnie na rudo?
Bo rudy jest ładny, kobiecy, wiosenny? Może dlatego? Zresztą Twoja uwaga nie ma związku z watkiem. A poza tym nie wiekszość chce się farbowac na rudy.

Zamieść zdjęcie, na podstawie opisu nie da sie doradzić.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.