Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 11:31   #4771
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Cześć
A widzisz, mój się kiedyś uparł, że on chce i sobie kupił, ale szczerze mówiąc na skład nie patrzyłam (bo i się na tym nie znam). Ale ma, używa i nie narzeka, ze coś mu jest (a niestety na większość kosmetyków reaguje alergią). Pachną też nieźle... może po prostu za dużo syfu opłaca się do soli dodać? Albo mieliśmy szczęście?
A na jaką firmę patrzyliście - będę wiedziała co omijać
ja sobie pomyślałam że jak ma być sól to sól a po co tam jakieś dodatki
wszystkie w carrefour oblukałam i wszystkie coś miały nie tak (nie pamiętam nazw - na pewno apart i coś na e? eva?)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:37   #4772
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A widzisz, a mój chciał, żeby była sól, ale generalnie, żeby ładnie pachniało i było faaaajne... i w plastikowym słoiczku... normalnie jak dziecko
Kupuje sobie tylko i wyłącznie firmy OnLine... bo tak... i jest cały szczęśliwy. Wiesz co, nie będę w sumie mu chyba sprawdzała składów, niech ma Chłop swoją zabawkę w łazience wypełnionej moimi
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:41   #4773
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

stwierdzam że jednak szampon babydream jest nie dla mnie
Sante z tą lawą wulkaniczną tak samo mi nie pasuje
wróciłam do mojej końcówki Lavery i jestem zadowolona

wczoraj mąż chciał wziąć sobie sole do kąpieli z marketu ale jak mu powiedziałam co jest w składzie to wszystko odłożył na półkę
dla Męża! mój ostatnio wymyślił po indoktrynacji co tez prodkty kosmetyczne mają w składzie, że kupimy najzwyklejszą sól niejodowaną do przetworów koszt 2,80 za 3 kg i do tego potniemy kwiaty i liście lawendy (rosną u rodziców) i będzie git! jak powiedział tak zrobił i wczoraj pochwalił mi się nową super pachnącą solą do kąpieli - zobaczymy jeszcze jak się w kąpieli sprawdzi
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:43   #4774
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
dla Męża! mój ostatnio wymyślił po indoktrynacji co tez prodkty kosmetyczne mają w składzie, że kupimy najzwyklejszą sól niejodowaną do przetworów koszt 2,80 za 3 kg i do tego potniemy kwiaty i liście lawendy (rosną u rodziców) i będzie git! jak powiedział tak zrobił i wczoraj pochwalił mi się nową super pachnącą solą do kąpieli - zobaczymy jeszcze jak się w kąpieli sprawdzi
Wow, jaki kreatywny! Naprawdę!
Ja bym chciała mieć w domu bukiet z lawendy zrobiony, zasuszony. Można gdzieś coś takiego kupić? Ostatnio na wystawie jednego sklepu widziałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:48   #4775
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wow, jaki kreatywny! Naprawdę!
Ja bym chciała mieć w domu bukiet z lawendy zrobiony, zasuszony. Można gdzieś coś takiego kupić? Ostatnio na wystawie jednego sklepu widziałam.
Można
Bywają w kwiaciarniach, kiedyś mi się w oczy albo w Mydlarni albo w Organique rzuciło. A w ogóle możesz spróbować do Lawendowej Farmy napisać - może Pani Ewa się podzieli
Albo podjechać na rondo przy Stadionie Olimpijskim i sobie świeżej urwać i ususzyć
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:50   #4776
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A widzisz, a mój chciał, żeby była sól, ale generalnie, żeby ładnie pachniało i było faaaajne... i w plastikowym słoiczku... normalnie jak dziecko
Kupuje sobie tylko i wyłącznie firmy OnLine... bo tak... i jest cały szczęśliwy. Wiesz co, nie będę w sumie mu chyba sprawdzała składów, niech ma Chłop swoją zabawkę w łazience wypełnionej moimi
OnLine chyba też tam była
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:57   #4777
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
OnLine chyba też tam była
Możliwe, bo ona prawie we wszystkich marketach jest
Zresztą po "marketowej" soli chyba nie ma się co dobrego składu spodziewać.
No ale nic, jak mu nie szkodzi i daje radochę, to naprawdę nie będę psuła zabawy...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 11:58   #4778
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mam ten nawilżający na dzień.
i jak, zadowolona jesteś - on jest raczej z tych lekkich czy w miarę dobrze nawilża? ja mam cerę mieszaną, ale z tendencją do przesuszenia, więc raczej kosmetyków do cery suchej używam ew do wszystkich rodzajów

a dziś byłam w TK Max i tam zainteresowałam się półką z kosmetykami - nie miałam czasu na analizę, ani się nie znam tak dobrze, ale opakowania a'la naturalne - były kremy z minerałami morza martwego, jakieś serum Indigo coś tam (nie pamiętam dokładnie nazwy) i sporo mleczek, toników kremów firmy chyba BBD albo DDB - któraś kupowała jakies kosmetyki w TK Max? albo interesowała się nimi?

bo ja nawet trąba nie zrobiłam zdjęcia i nawet nazwy dobrze nie pamiętam żeby w necie poszukać
następnym razem się poprawię
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:00   #4779
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja już mam zrobiony - z racji studiów i masaż i odnowę biologiczną (co prawda dość szeroko rozumianą) przerobiłam, plus dodatkowe zajęcia do wyboru z samego masażu. Jak będzie trzeba, to papier dorobię


Tia... tylko po co nam wtedy klienci w Saloonie
Tża trudno wkręcić... próbowałam z moim i usłyszałam "a po co, przecież Ty umiesz A w ogóle wiesz, bo mnie coś tak ostatnio tak kark boli... "

Pogodzisz, pogodzisz Kwestia dobrej organizacji czaso-przestrzennej, a taki kurs warto zrobić jeżeli będziesz mogła to w pracy wykorzystać. Może warto też pogadać z szefostwem - powiedzieć, że robisz taki kurs i prosisz o np. możliwość wcześniejszego wyjścia. Moi się zgodzili, kiedy się doszkalałam... tylko jakoś współfinansować nie chcieli

Wiedziałam
Popatrzcie, co to forum z ludźmi robi... nawet najsilniejsi polegną

Nic nie wymaga - można kłaść

Anula, ja robię własną kąpiel - czyli woda + sól + olejek lawendowy i mała kropelka miętowego. Stópki do wody, moczymy, potem peeling z soli gruboziarnistej, ew. pumeks, a po wytarciu masło shea (albo olej kokosowy, bo ładniej się wchłania) znowu z odrobiną olejku lawendowego. Moje to lubią

Wachlarzyku Będzie dobrze

A w ogóle Chłop mi niespodziankę zrobił i jak wróciłam w piątek do domu, to przywitała mnie spakowana torba i hasło "Masz 15 minut na spakowanie kosmetyczki! Jedziemy nad jezioro!"
No i pojechaliśmy Faaajnie było
Oczywiście Chłop się spiekł, bo po co na żagle, na żarówę z nieba brać koszulkę Został najpierw psiknięty Panthenolem, a potem wysmarowany olejem kokosowym z dodatkiem olejku cedrowego (herbaciany byłby lepszy, ale Tż żle na niego reaguje). Zadziałało lepiej niż się spodziewałam - dzisiaj po pierwsze może ubrać koszulkę, a po drugie, "wszystko czerwone" zrobiło się ładnie brązowe i skóra nie schodzi. I nawet docenił i powiedział, ze jak z pracy wrócimy, to on chce jeszcze raz taką mieszankę... Normalnie sukces na całej linii
oo to pewnie masujesz wszystkich bliskich Super mieć masażystę w domu Tylko masażysta biedny, bo on też by chciał się zrelaksować a tak to tylko paluchy bolą...Chciałabym zrobić taki kurs. Postaram się coś znaleźć
Ale super Chłop Też mi się marzy jezioro ale w ogóle czasu nie mamy. Tż chyba popada w pracoholizm
Ta... jak się faceta wysmaruje to zawsze zadowolony, chyba, że jest to olejek herbaciany. Mojemu udało się zrobić ostatnio maseczkę z glinki!

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Anula
, pomyślę nad tym.
Anakazar, to jest wyszukana wymówka aby coś nowego kupić, jestem tego pewna.
Jp91, dziękuję. Nie wiem jak Wam się odwdzięczyć za tyle otuchy i dobrych słów. Jesteśmy tutaj naprawdę wspaniałą grupą ludzi.
Hola ola
Kotwilka, pewnie, że super, że dodają, mnie tylko wkurza, że tam są produkty ze starej mydlarni. Dla osób nowych to może być mylące. To był mój pierwszy sklep, na który trafiłam i wtedy jeszcze nie wiedziałam, że SM to syf. Dobrze, że nic nie kupiłam.
Pusia84, tak wiemy. Właśnie dzisiaj poszedł się zapisać do inne lekarza (wyleciała mi nazwa), który dokładniej sprawdzi ten mięsień oka. Próbuję być dobrej myśli.
Vea7, ale ja się wytłumaczyłam już z tego. To nie są do końca niepotrzebne rzeczy.
Napisz co lekarz powiedział. Jakoś się ułoży
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:01   #4780
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - PAS!!!!
Oficjalnie ogłaszam mój rozwód z minerałami!!!
Nie mam juz siły, ochoty, samozaparcia i czasu......
To jest po prostu bez sensu.
Wyszło jak zwykle - na początku pieknie, wydawało mi sie, że będzie super, a im dłużej tym gorzej. Po 4 godzinach minerały ze mnie znikają, świecę sie jak psu jaj..a, podkład spływa brzydko zostawiając plamy, placki i wchodzi mi w pory, załamania i wszystko inne.
Rano chrzanie sie 10 minut, trace czas i nerwy, a o 10-10.30 i tak nakładam na twarz puder revlona.....
Chrzanię to!!

Niech mi któs udowodni, że podkład mineralny revlona (sypki) ma w sobie cos nienaturalnego - dopóki ktos mnie nie przekona to będę go używać i wielbić miłościa dozgonną! Zresztą nie wiem, czy przekonanie mnie o jego nienaturalnośco cos zmieni - jak na moje głupie oko nie ma w sobie nic złego! Po paru godzinach tez musze go poprawiać, ale nie musze miec pod niego primera, nakładam go pędzlem dołaczonym do opakowania, chcoćbym nie wiem ile go nie nałożyła to nie mam maski, 2 kolory mi pasują, bo podkład cudnie wtapaia sie w koloryt cery, nie muszę go matowić bambusem, chyba, że mam taki kaprys i sie nudzę.
Koniec przygody z minerałami raz na zawsze. Jak jeszcze kiedyś mnie dopadnie chęć kolejnych testów kolejnej firmy mineralnej to skopcie mi 4 litery
oj to szkoda, że już nie lubisz minerałów... A może źle je nakładasz, co? Spróbuj mniejsze ilości i dwie warstewki. Może będzie lepiej. Albo problem jest krem pod minerały? Spróbuj z innymi.
A pokaż skład revlona

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Taaa...każda tak mówi



Skopiemy, skopiemy, a że Cię dopadnie, to ja jestem absolutnie pewna
BTW. ja używam Sephorowego pudru mineralnego (chociaż jak mnie uświadomiła Korah, on taki super hiper mineralny nie jest i też na nic bym go nie zamieniła. Pasuje mi kolor (o co nie jest łatwo), maski nie robi, bardzo ładnie się trzyma, ujednolica i matuje... czego chcieć więcej?
Żeby nie zapychał jeszcze Dobrze, że znalazłaś swój puder, cieszę się. Jeśli Ci służy to go używaj. Oby z czasem nie zaczął Ci szkodzić. Długo już go masz?

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wczoraj mąż chciał wziąć sobie sole do kąpieli z marketu ale jak mu powiedziałam co jest w składzie to wszystko odłożył na półkę
Super Trzeba uświadamiać
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A widzisz, a mój chciał, żeby była sól, ale generalnie, żeby ładnie pachniało i było faaaajne... i w plastikowym słoiczku... normalnie jak dziecko
Kupuje sobie tylko i wyłącznie firmy OnLine... bo tak... i jest cały szczęśliwy. Wiesz co, nie będę w sumie mu chyba sprawdzała składów, niech ma Chłop swoją zabawkę w łazience wypełnionej moimi


Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
dla Męża! mój ostatnio wymyślił po indoktrynacji co tez prodkty kosmetyczne mają w składzie, że kupimy najzwyklejszą sól niejodowaną do przetworów koszt 2,80 za 3 kg i do tego potniemy kwiaty i liście lawendy (rosną u rodziców) i będzie git! jak powiedział tak zrobił i wczoraj pochwalił mi się nową super pachnącą solą do kąpieli - zobaczymy jeszcze jak się w kąpieli sprawdzi
ooo Ciekawa jestem jak to wygląda, pokażesz? I opisz koniecznie jak działa. No no, kto wie, może z czasem mąż zacznie robić inne kosmetyki?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:02   #4781
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Można
Bywają w kwiaciarniach, kiedyś mi się w oczy albo w Mydlarni albo w Organique rzuciło. A w ogóle możesz spróbować do Lawendowej Farmy napisać - może Pani Ewa się podzieli
Albo podjechać na rondo przy Stadionie Olimpijskim i sobie świeżej urwać i ususzyć
To tam jest lawenda? Widzę, że ty dobrze zorientowana jesteś.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 12:14   #4782
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj to szkoda, że już nie lubisz minerałów... A może źle je nakładasz, co? Spróbuj mniejsze ilości i dwie warstewki. Może będzie lepiej. Albo problem jest krem pod minerały? Spróbuj z innymi.
A pokaż skład revlona


Żeby nie zapychał jeszcze Dobrze, że znalazłaś swój puder, cieszę się. Jeśli Ci służy to go używaj. Oby z czasem nie zaczął Ci szkodzić. Długo już go masz?


Super Trzeba uświadamiać




ooo Ciekawa jestem jak to wygląda, pokażesz? I opisz koniecznie jak działa. No no, kto wie, może z czasem mąż zacznie robić inne kosmetyki?
Postaram się zrobić wieczorem zdjęcia!

Ja jestem nienormalna, jak mam podjąć ważną decyzję to bez problemu rozważam za i przeciw i już decyzja podjęta a jak mam podjąć decyzję odnośnie zakupu jakieś pierdoły czytaj kosemtyku, ciuchów itd. to się głowię, myślę, dumam - chyba coś ze mną nie tak
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:20   #4783
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić wieczorem zdjęcia!

Ja jestem nienormalna, jak mam podjąć ważną decyzję to bez problemu rozważam za i przeciw i już decyzja podjęta a jak mam podjąć decyzję odnośnie zakupu jakieś pierdoły czytaj kosemtyku, ciuchów itd. to się głowię, myślę, dumam - chyba coś ze mną nie tak
Ja też tak mam Rozważam czy na pewno tego potrzebuję, a co jak będzie źle, a poczekam, a sprawdzę coś itd itd... Ale dzięki temu nei wydajesz pieniędzy na prawo i lewo w ekspresowym tempie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:26   #4784
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam Rozważam czy na pewno tego potrzebuję, a co jak będzie źle, a poczekam, a sprawdzę coś itd itd... Ale dzięki temu nei wydajesz pieniędzy na prawo i lewo w ekspresowym tempie
No niby tak, ale męczę Męża, który mi mówi, że przesadzam i że mam kupić co chcę i już a ja zawsze mam jakieś "ale"

Tym sposobem po tygodniu głowienia się czy kupić JMO odżykę plus kurację do torebek włosów wzięłam tylko odżywkę
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:27   #4785
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Napisz co lekarz powiedział. Jakoś się ułoży
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Ja jestem nienormalna, jak mam podjąć ważną decyzję to bez problemu rozważam za i przeciw i już decyzja podjęta a jak mam podjąć decyzję odnośnie zakupu jakieś pierdoły czytaj kosemtyku, ciuchów itd. to się głowię, myślę, dumam - chyba coś ze mną nie tak
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam Rozważam czy na pewno tego potrzebuję, a co jak będzie źle, a poczekam, a sprawdzę coś itd itd... Ale dzięki temu nei wydajesz pieniędzy na prawo i lewo w ekspresowym tempie
To tak jak ja, już kiedyś o tym pisałam. Podchodzę 20 razy do produktu i w końcu nie biorę, bo dochodzę do wniosku, że jest mi to jednak niepotrzebne.

A co do ojca to jest źle. Musi iść na rezonans magnetyczny, bo lekarzowi się oko nie podoba. Oczywiście zadawał pytanie czemu go na ostrym dyżurze od razu nie skierowali (no niestety tak działa wszystko w Polsce ). Ojciec zadzwonił i co? Termin dopiero na wrzesień, a on ma to zrobić w ciągu 2 tygodni. Do tego oko straciło barwy widzi już tylko na czarno-biało, dlatego koniecznie trzeba sprawdzić wszystko aby postawić diagnozę i zacząć ewentualne leczenie albo skierować na operację czy coś.

Moja przesyłka z doz nadal nie doszła do apteki... A dzisiaj minie 72 godziny.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 12:30
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:34   #4786
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=SekretnyWachlarz;28 199828]To tak jak ja, już kiedyś o tym pisałam. Podchodzę 20 razy do produktu i w końcu nie biorę, bo dochodzę do wniosku, że jest mi to jednak niepotrzebne.

A co do ojca to jest źle. Musi iść na rezonans magnetyczny, bo lekarzowi się oko nie podoba. Oczywiście zadawał pytanie czemu go na ostrym dyżurze od razu nie skierowali (no niestety tak działa wszystko w Polsce ). Ojciec zadzwonił i co? Termin dopiero na wrzesień, a on ma to zrobić w ciągu 2 tygodni. Do tego oko straciło barwy widzi już tylko na czarno-biało, dlatego koniecznie trzeba sprawdzić wszystko aby postawić diagnozę i zacząć ewentualne leczenie albo skierować na operację czy coś.

Moja przesyłka z doz nadal nie doszła do apteki... A dzisiaj minie 72 godziny.[/QUOTE]

No właśnie dlatego ja wolę zakupy w internecie tutaj nikt nie widzi, że co chwilę wracam do tematu - w skelpie już by patrzeli na mnie jak na walniętą!
Strasznie mi przykro Wachlarzyku - nie trać nadziei - może uda się w innej placówce szybciej załatwić rezonans.

A cd. apteki to zadzwoń do niej ja miałam kiedyś tak, że zamawiałam na doz i nie dostałam info że jest do odbioru zadzwoniłam do apteki a pani na to oczywiście już od kilku dni jest gotowa do odbioru
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:36   #4787
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego ja wolę zakupy w internecie tutaj nikt nie widzi, że co chwilę wracam do tematu - w skelpie już by patrzeli na mnie jak na walniętą!
Strasznie mi przykro Wachlarzyku - nie trać nadziei - może uda się w innej placówce szybciej załatwić rezonans.

A cd. apteki to zadzwoń do niej ja miałam kiedyś tak, że zamawiałam na doz i nie dostałam info że jest do odbioru zadzwoniłam do apteki a pani na to oczywiście już od kilku dni jest gotowa do odbioru
U mnie dzisiaj wyświetliło informacje (w końcu), że opuściło magazyn.
Staram się być dobrej myśli w sprawie ojca.
Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy. Jedną Dziewczynę potrzebuję od szamponów, która się dobrze orientuje? A drugą od spraw komputerowych. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:39   #4788
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
T
A co do ojca to jest źle. Musi iść na rezonans magnetyczny, bo lekarzowi się oko nie podoba. Oczywiście zadawał pytanie czemu go na ostrym dyżurze od razu nie skierowali (no niestety tak działa wszystko w Polsce ). Ojciec zadzwonił i co? Termin dopiero na wrzesień, a on ma to zrobić w ciągu 2 tygodni. Do tego oko straciło barwy widzi już tylko na czarno-biało, dlatego koniecznie trzeba sprawdzić wszystko aby postawić diagnozę i zacząć ewentualne leczenie albo skierować na operację czy coś.
A lekarz nie może go skierować? W trybie pilnym, żeby nie musiał czekać? Albo zostaje zrobienie rezonansu prywatnie. Służba zdrowia u nas jest.... chora
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:41   #4789
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oo to pewnie masujesz wszystkich bliskich Super mieć masażystę w domu Tylko masażysta biedny, bo on też by chciał się zrelaksować a tak to tylko paluchy bolą...Chciałabym zrobić taki kurs. Postaram się coś znaleźć
Ale super Chłop Też mi się marzy jezioro ale w ogóle czasu nie mamy. Tż chyba popada w pracoholizm
Ta... jak się faceta wysmaruje to zawsze zadowolony, chyba, że jest to olejek herbaciany. Mojemu udało się zrobić ostatnio maseczkę z glinki!
Na szczęście mój tato też jest masażystą (on dyplomowanym, hie, hie, za "jego czasów" na Uczelni robiło się od razu papier - a studia te same, tradycja rodzinna normalnie ), więc to on masował w domu. Ja mam tylko męża na głowie i kilkoro wtajemniczonych "najbliższych" przyjaciół... inaczej bym się nie opędziła

My też czasu nie mamy i pracujemy jak małe samochodziki, ale w weekendy staramy się wyrwać - a to jezioro, a to inne jezioro (to z działka rodziców i śmierdzącą wodą), albo chociaż rowerki... ot, żeby nie zwariować

Ze smarowaniem to różnie bywa... mleczkiem, olejkiem to taaak, bo przy okazji masaż jest Maseczką absolutnie nie (naoglądał się mnie ze spiruliną na twarzy ), reszta naturalnej kosmetyki różnie... mydło czasem podbiera, masło shea czasami (chociaż mu śmierdzi). A w ogóle to jest tak, jak ma sam zrobić, to nie ruszy. Jak mu kąpiel z olejkami zrobię, albo łapki czymś wysmaruje, to już chętnie (łapki, bo też masaż


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Żeby nie zapychał jeszcze Dobrze, że znalazłaś swój puder, cieszę się. Jeśli Ci służy to go używaj. Oby z czasem nie zaczął Ci szkodzić. Długo już go masz?

ooo Ciekawa jestem jak to wygląda, pokażesz? I opisz koniecznie jak działa. No no, kto wie, może z czasem mąż zacznie robić inne kosmetyki?
Długo, zaczęłam używać w zeszłym roku w zimie i ciągle jestem zadowolona

Opisz, opisz Wiecie co, faceci czasem tak mają - mój znajomy, dwie lewe ręce do gotowania, podpuszczony przez swoją dziewczynę spróbował kiedyś zrobić powidła śliwkowe. Wyszła poezja ze śliwek i od tego czasu się tak zapalił, ze przetwory od nich na każde święta dostaję i wielki kosz znika w przeciągu miesiąca. Normalnie, odkrył talent, moze tak i z Twoim będzie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To tam jest lawenda? Widzę, że ty dobrze zorientowana jesteś.
W tym roku po raz pierwszy ją widziałam i też się zdziwiłam
A Stadion znam, bo najpierw 5 lat studiów, a teraz już trzy pracy

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam Rozważam czy na pewno tego potrzebuję, a co jak będzie źle, a poczekam, a sprawdzę coś itd itd... Ale dzięki temu nei wydajesz pieniędzy na prawo i lewo w ekspresowym tempie
A widzisz, jak kombinuję, czy jest mi to potrzebne, co z tym zrobię i jak bardzo Chłop będzie krzyczał, że kolejne "coś" kupiłam
Ale odpowiedzi są "tak, wiem, nie za długo" to biorę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 12:43   #4790
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A lekarz nie może go skierować? W trybie pilnym, żeby nie musiał czekać? Albo zostaje zrobienie rezonansu prywatnie. Służba zdrowia u nas jest.... chora
Jak widać nie. Ojciec pojechał do tego szpitala, co był na ostrym dyżurze, bo książeczkę musiał zawieść (nie miał podpitej wtedy w sobotę) i coś tam pogada, zobaczymy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:43   #4791
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
No niby tak, ale męczę Męża, który mi mówi, że przesadzam i że mam kupić co chcę i już a ja zawsze mam jakieś "ale"

Tym sposobem po tygodniu głowienia się czy kupić JMO odżykę plus kurację do torebek włosów wzięłam tylko odżywkę
eee to jak masz takiego męża to nie żałuj sobie Przynajmniej od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To tak jak ja, już kiedyś o tym pisałam. Podchodzę 20 razy do produktu i w końcu nie biorę, bo dochodzę do wniosku, że jest mi to jednak niepotrzebne.

A co do ojca to jest źle. Musi iść na rezonans magnetyczny, bo lekarzowi się oko nie podoba. Oczywiście zadawał pytanie czemu go na ostrym dyżurze od razu nie skierowali (no niestety tak działa wszystko w Polsce ). Ojciec zadzwonił i co? Termin dopiero na wrzesień, a on ma to zrobić w ciągu 2 tygodni. Do tego oko straciło barwy widzi już tylko na czarno-biało, dlatego koniecznie trzeba sprawdzić wszystko aby postawić diagnozę i zacząć ewentualne leczenie albo skierować na operację czy coś.

Moja przesyłka z doz nadal nie doszła do apteki... A dzisiaj minie 72 godziny.
Kurcze.. Szkoda Ojca... A powiedz jak dokładnie to się stało? Szpitale są straszne. Oszczędzają na wszystkim a potem mówią człowiekowi, że już nic nie da się zrobić. Powinni od razu dac wszystkie skierownaia, wysłać na badania i działac. Przecież czas jest tu najważniejszy. Ehh Mojemu bratu ostatnio zdjęli gips, zobaczyli dziurę w nodzę i powiedzieli, że nie wiedzą co to jest i skąd się wzięło ale chyba martwica. Dzięki Bogu okazało się, że nie i brat się pozbierał. Ale wyobraźcie sobie, że nei macie 30 lat i grozi Wam coś takiego. Tragedia.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:44   #4792
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
W tym roku po raz pierwszy ją widziałam i też się zdziwiłam
A Stadion znam, bo najpierw 5 lat studiów, a teraz już trzy pracy
No proszę. W takim miejscu bym się nie spodziewała.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:48   #4793
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
dla Męża! mój ostatnio wymyślił po indoktrynacji co tez prodkty kosmetyczne mają w składzie, że kupimy najzwyklejszą sól niejodowaną do przetworów koszt 2,80 za 3 kg i do tego potniemy kwiaty i liście lawendy (rosną u rodziców) i będzie git! jak powiedział tak zrobił i wczoraj pochwalił mi się nową super pachnącą solą do kąpieli - zobaczymy jeszcze jak się w kąpieli sprawdzi
Wow!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:52   #4794
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Na szczęście mój tato też jest masażystą (on dyplomowanym, hie, hie, za "jego czasów" na Uczelni robiło się od razu papier - a studia te same, tradycja rodzinna normalnie ), więc to on masował w domu. Ja mam tylko męża na głowie i kilkoro wtajemniczonych "najbliższych" przyjaciół... inaczej bym się nie opędziła

My też czasu nie mamy i pracujemy jak małe samochodziki, ale w weekendy staramy się wyrwać - a to jezioro, a to inne jezioro (to z działka rodziców i śmierdzącą wodą), albo chociaż rowerki... ot, żeby nie zwariować

Ze smarowaniem to różnie bywa... mleczkiem, olejkiem to taaak, bo przy okazji masaż jest Maseczką absolutnie nie (naoglądał się mnie ze spiruliną na twarzy ), reszta naturalnej kosmetyki różnie... mydło czasem podbiera, masło shea czasami (chociaż mu śmierdzi). A w ogóle to jest tak, jak ma sam zrobić, to nie ruszy. Jak mu kąpiel z olejkami zrobię, albo łapki czymś wysmaruje, to już chętnie (łapki, bo też masaż




Długo, zaczęłam używać w zeszłym roku w zimie i ciągle jestem zadowolona

Opisz, opisz Wiecie co, faceci czasem tak mają - mój znajomy, dwie lewe ręce do gotowania, podpuszczony przez swoją dziewczynę spróbował kiedyś zrobić powidła śliwkowe. Wyszła poezja ze śliwek i od tego czasu się tak zapalił, ze przetwory od nich na każde święta dostaję i wielki kosz znika w przeciągu miesiąca. Normalnie, odkrył talent, moze tak i z Twoim będzie



W tym roku po raz pierwszy ją widziałam i też się zdziwiłam
A Stadion znam, bo najpierw 5 lat studiów, a teraz już trzy pracy



A widzisz, jak kombinuję, czy jest mi to potrzebne, co z tym zrobię i jak bardzo Chłop będzie krzyczał, że kolejne "coś" kupiłam
Ale odpowiedzi są "tak, wiem, nie za długo" to biorę
A nie chcesz zarabiać trochę na masowaniu? Kup, jesli juz nie masz, stół i bądź masazystką na telefon. Ludzie to kochają. Bo nie mają czasu iść do gabinetu, a jak ktos ma przyjśc do domu to zawsze inaczej
Mój tż ma niesamowity talent muzyczny. Masować też potrafi, ale nie zawsze mu się chce:P Gotować niestety nie... Ale nauczy się, po ślubie będzie musiał. Ja mogę jeść cały czas jakieś makarony, sałatki, kurczaki, tortille, ryże a on chce normalnego jedzenia czyli ziemniaki i schabowy - czego ja nie znoszę.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:56   #4795
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kurcze.. Szkoda Ojca... A powiedz jak dokładnie to się stało? Szpitale są straszne. Oszczędzają na wszystkim a potem mówią człowiekowi, że już nic nie da się zrobić. Powinni od razu dac wszystkie skierownaia, wysłać na badania i działac. Przecież czas jest tu najważniejszy. Ehh Mojemu bratu ostatnio zdjęli gips, zobaczyli dziurę w nodzę i powiedzieli, że nie wiedzą co to jest i skąd się wzięło ale chyba martwica. Dzięki Bogu okazało się, że nie i brat się pozbierał. Ale wyobraźcie sobie, że nei macie 30 lat i grozi Wam coś takiego. Tragedia.
Jezu straszne! U mnie w wieku 16 lat podejrzewali nieuleczalną chorobę i to właściwie bez badań. Na moje dzień dobry lekarka odpowiedziała tak: To jak walka z wiatrakami, z góry jesteś spisana na porażkę. Miałam 16 lat i byłam u lekarza bez rodziców, wyobraźcie sobie, co poczułam. Potem poszłam do innego lekarza, prywatnie i okazało się, że tamci wystawili diagnozę bez zrobienia PODSTAWOWYCH badań przy tej chorobie.
Udało się ojcu wywalczyć aby z 21 września przenieśli mu rezonans na 5 sierpnia, dobre i to. Wytłumaczyli się tym, że nie dali go w sobotę na rezonans, bo rezonans się popsuł.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 12:57
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:08   #4796
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
i jak, zadowolona jesteś - on jest raczej z tych lekkich czy w miarę dobrze nawilża? ja mam cerę mieszaną, ale z tendencją do przesuszenia, więc raczej kosmetyków do cery suchej używam ew do wszystkich rodzajów

a dziś byłam w TK Max i tam zainteresowałam się półką z kosmetykami - nie miałam czasu na analizę, ani się nie znam tak dobrze, ale opakowania a'la naturalne - były kremy z minerałami morza martwego, jakieś serum Indigo coś tam (nie pamiętam dokładnie nazwy) i sporo mleczek, toników kremów firmy chyba BBD albo DDB - któraś kupowała jakies kosmetyki w TK Max? albo interesowała się nimi?

bo ja nawet trąba nie zrobiłam zdjęcia i nawet nazwy dobrze nie pamiętam żeby w necie poszukać
następnym razem się poprawię
Z kremu byłam zadowolona - pisałam juz kilk arazy, że uzywałam próbke od koleżanki przez 5 dni. Ten co teraz kupiłam czeka w kolejce. Bardzo ładnie nawilża, fajnie się wchłania. Mam cere mieszaną.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj to szkoda, że już nie lubisz minerałów... A może źle je nakładasz, co? Spróbuj mniejsze ilości i dwie warstewki. Może będzie lepiej. Albo problem jest krem pod minerały? Spróbuj z innymi.
A pokaż skład revlona
Próbowałam edm, pixie, rhe, lumiere. Napewno nie nakładam za dużo i robię wszystko jak trzeba. Po prostu to nie dla mnie.
Skład revlona?
Matko, długi
Praktycznie taki sam jak podany na kwc, tylko zamiast talku jest mica i silica
Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 0.9%
Mica, Silica, Nylon-12, Polymethyl Methacrylate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Perfluorononyl Octyldodecyl Glycol Grapeseedate, Polyethylene, Mother of Pearl, Topaz, Quartz, Silk Powder, Orchid Flower Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Lily Bulb Extract, Mallow Extract, Dimethiconol, Dimethicone/Silsesquioxane Copolymer, Triethoxycaprylylsilane, Lecithin, Alumina, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben [ /-] CI 77019/ Mica, CI 77891/ Titanium Dioxide, CI 77491/ CI 77492/ CI 77499/ Iron Oxides, CI 77163/ Bismuth Oxychloride.

Jakies tam drobne różnice są, ale nie chce mi sie przepisywac z opakowania

Bardzo źle?


Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić wieczorem zdjęcia!

Ja jestem nienormalna, jak mam podjąć ważną decyzję to bez problemu rozważam za i przeciw i już decyzja podjęta a jak mam podjąć decyzję odnośnie zakupu jakieś pierdoły czytaj kosemtyku, ciuchów itd. to się głowię, myślę, dumam - chyba coś ze mną nie tak
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam Rozważam czy na pewno tego potrzebuję, a co jak będzie źle, a poczekam, a sprawdzę coś itd itd... Ale dzięki temu nei wydajesz pieniędzy na prawo i lewo w ekspresowym tempie
dziewczynki - to zupełnie tak jak ja ........: hahaha:

Sekretny daj znaka czy te łapiduchy dały skierowanie. Porażka naprawdę z ta służba zdrowia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:11   #4797
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A nie chcesz zarabiać trochę na masowaniu? Kup, jesli juz nie masz, stół i bądź masazystką na telefon. Ludzie to kochają. Bo nie mają czasu iść do gabinetu, a jak ktos ma przyjśc do domu to zawsze inaczej
Mój tż ma niesamowity talent muzyczny. Masować też potrafi, ale nie zawsze mu się chce:P Gotować niestety nie... Ale nauczy się, po ślubie będzie musiał. Ja mogę jeść cały czas jakieś makarony, sałatki, kurczaki, tortille, ryże a on chce normalnego jedzenia czyli ziemniaki i schabowy - czego ja nie znoszę.
Wiesz co, po 8 godzinach w pracy z perspektywą godzinnego powrotu przez zakorkowane miasto i widmem obiadu, który trzeba zrobić... jakoś nie chce mi się jeszcze jeździć i masować.
Poza tym, to strasznie męcząca fizycznie praca, a nie po to się tyle uczyłam, żeby teraz nie móc się za biurkiem poopitalać A tak serio, na studiach sobie tak dorabiałam i w końcu machnęłam ręką - byłam tak zmęczona, że nic innego mi się już potem nie chciało robić.

Co do Tż... mój jak u mamusi był, to też obiad dwudaniowy, kotlecik, ziemniaki (jego tato nie jada nic innego, etc. Jak zamieszkaliśmy razem i razem zaczęliśmy się uczyć gotować (bo ja też jedynaczka, czytaj, mamusia zrobiła to się okazało, że i sałatki, i makarony, i tortille da się jeść... ba, pyszne są i nawet czasem sam przygotuje
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:19   #4798
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jezu straszne! U mnie w wieku 16 lat podejrzewali nieuleczalną chorobę i to właściwie bez badań. Na moje dzień dobry lekarka odpowiedziała tak: To jak walka z wiatrakami, z góry jesteś spisana na porażkę. Miałam 16 lat i byłam u lekarza bez rodziców, wyobraźcie sobie, co poczułam. Potem poszłam do innego lekarza, prywatnie i okazało się, że tamci wystawili diagnozę bez zrobienia PODSTAWOWYCH badań przy tej chorobie.
Udało się ojcu wywalczyć aby z 21 września przenieśli mu rezonans na 5 sierpnia, dobre i to. Wytłumaczyli się tym, że nie dali go w sobotę na rezonans, bo rezonans się popsuł.
Niby dobrze, że 5 sierpnia, ale to też jeszcze 2 tygodnie... Cholera! POwinni mu od razu zrobić, takie przypadki nie powinny czekac w jakiejś głupiej kolejce!!

A skoro mówimy o debilizmie lekarzy - moja Mała, jak miała 3 lata, miała robione usg nerek po zapaleniu dróg moczowych i lekarz mi powiedziała, że dziecku jedna nerka obumiera i nie pracuje..... Boże! Co ja przeżyłam wtedy to się nie da opisać! POjechałam z nia od razu na prywatne badania specjalistyczne i do Centrum Zdrowia Dziecka. W CZD lekarz mnie zapytał, co za idiota mi zasugerował chorobe nerek u dziecka - to, że jedna nerka jest mniejsza to naturalne a na usg nic poza różnicą w wielkości nie wyszło, więc zachodzili w głowę po co ta debilka z mojego szpitala takich bzdur mi naopowiadała.......

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Sekretny, ja szamponów parę przetestowałam, ale nie moge powiedziec, że się na nich znam. A zdradzisz o co konkretnie Ci chodzi?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:25   #4799
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Niby dobrze, że 5 sierpnia, ale to też jeszcze 2 tygodnie... Cholera! POwinni mu od razu zrobić, takie przypadki nie powinny czekac w jakiejś głupiej kolejce!!

A skoro mówimy o debilizmie lekarzy - moja Mała, jak miała 3 lata, miała robione usg nerek po zapaleniu dróg moczowych i lekarz mi powiedziała, że dziecku jedna nerka obumiera i nie pracuje..... Boże! Co ja przeżyłam wtedy to się nie da opisać! POjechałam z nia od razu na prywatne badania specjalistyczne i do Centrum Zdrowia Dziecka. W CZD lekarz mnie zapytał, co za idiota mi zasugerował chorobe nerek u dziecka - to, że jedna nerka jest mniejsza to naturalne a na usg nic poza różnicą w wielkości nie wyszło, więc zachodzili w głowę po co ta debilka z mojego szpitala takich bzdur mi naopowiadała.......

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Sekretny, ja szamponów parę przetestowałam, ale nie moge powiedziec, że się na nich znam. A zdradzisz o co konkretnie Ci chodzi?

No proszę. Co to za lekarze tu pracują?! Mam wrażenie, że ci prawdziwi, poważni, mądrzy wyjechali, bo wiedzieli, że będą tutaj niedoceniani, a zostali ci chyba z zaocznych studiów (tak, tak medycynę też zaocznie można zrobić).
Właśnie wyczytałam na jednym z blogów, że jeżeli szampony mają proteiny pszenicy (np. te z Alterry albo mój Babydream) to raz na jakiś czas trzeba umyć włosy szamponem z SLS, bo to się zbiera na włosach, głowie. Ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedzieć i potwierdzić lub temu zaprzeczyć?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 13:27
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:30   #4800
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Właśnie wyczytałam na jednym z blogów, że jeżeli szampony mają proteiny pszenicy (np. te z Alterry albo mój Babydream) to raz na jakiś czas trzeba umyć włosy szamponem z SLS, bo to się zbiera na włosach, głowie. Ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedzieć i potwierdzić lub temu zaprzeczyć?
ja się na tym nie znam ale po kilku dniach stosowania babydream moje włosy zaraz po umyciu i wyschnięciu były jak tłuste
jakby oblepione czymś, ciężkie

jednak mojemu mężowi który myje włosy codziennie ten szampon pasuje ma fajne miękkie włosy

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Anula skoro już tyle tych szamponów użyłaś to jaki polecasz?
mam Lavery mniej niż połowę i niedługo będę się rozglądać
chociaż nie wiem czy przy niej nie zostać skoro moja głowa tak mało toleruje
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.