Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 15:26   #301
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Potwolek Pokaż wiadomość
i trzeba w takim razie mieć gotowy makijaż na jakąś 1-1,5h przed ślubem żeby się odbłyszczeć...
zobaczysz, że tak czy siak makijaż Ci wyjdzie w takiej porze
o ile nie wcześniej
pozdrawiam
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:39   #302
martaer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witam

Widze, że znasz się na kosmetykach kryolan. Mam do Ciebie pytanie, czy polecasz użycie całej serii: bazy pod makijaż, bazy pod cienie i fixera? Czy to może przesada? Bo jesli ten fixer jest taki dobry to moze nie trzeba robć sobie maski. Chociaż i tak musze uzyć baz, tylko z art deco i dax cosmetics. Oczywiście do ślubu
Pozdrawiam serdecznie
Pytanie do 22kasiuni ale moze ktoś inny też może mi pomóc
martaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:26   #303
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Question tusz do rzęs Kryolan

Witam wszystkie wizażanki

To mój pierwszy post na forum
Czy używałyście tuszu do rzęs Kryolan i czy warto w niego zainwesować?
I przy okazji to samo pytanie odnośnie konturówek do oczu tej firmy?

Bardzo interesowała by mnie także opinia Pań wizażystek. Poszukuję super tuszu na Ślub

Bardzo proszę o odpowiedź
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:36   #304
Metti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: KRYOLAN gdzie kupic ?

Wszystkie kosmetyki i akcesoria Kryolanu można kupić w Hurtowni w Krakowie. na miejscu albo paczki wysyłają.
Tu jest sklep internetowy: http://www.rbskosmetik.pl/
a tu adres
R.B.S. KOSMETIK
Kraków Ul. BERKA JOSELEWICZA 21 B (w bramie)
email: rbskosmetik@op.pl
tel. (012)4224038
kom. 661-122-167, 661-122-168
Pozdrawiam
Metti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:30   #305
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Kupiłam w ciemno, bazując oczywiście na Waszych opiniach puder transparentny w odcieniu TL11. Dla mnie bomba! Cały dzień bez poprawiania, zero efektu błyszczenia.
Mam ochote na podkład z tej firmy, ale patrząc na wzornik nie uda mi się go dobrać samodzielnie. Na codzień używam Revlona w odcieniu natural tan, czy bylby ktoś tak miły i pomógł mi dobrać własciwy dla mnie odcień? Nie mam możliwości kupna w sprzedaży bezpośredniej, na mojej prowincji drogeria jest czymś niespotykanym więc prosze o wyrozumiałość oraz pomoc. Z góry dziękuję.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:33   #306
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Jak myślicie, można go używać codziennie?
Pozdrawiam
ja bym sie obawiala pogorszenia stanu skory
to bardzo mocne kosmetyki
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:59   #307
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

A ja kupilam sobie podklad Kryolana - Micro Foundation Smoothing Fluid i jestem z niego bardzo ale to bardzo zadowolona. Na ulotce mozna przeczytac, ze jest to

Fluid wyrównujacy i nadający naturalny kolor skóry do wykonania make-up przy rejestrowaniu obrazu o dużej roździelczości High Definition dla filmu, telewizji ,fotografi . Dostepny w kilkudziesięciu kolorach. Rónież może być stosowany do codziennego make-up.

Moje odczucia po jego uzyciu- bardzo dobrze sie go rozprowadza. Uzywam kremy nawilzajace pod (odczekuje 10 min), na to baze Dermiki (zawsze przy bazie odczekuje kilka minut) i na to klade fluid. Po chwili fluid pieknie stapia sie ze skora. Mam bardzo sucha skore i ten fluid mi jej nie wysusza. Do tego pieknie odbija swiatlo i cera wyglada bardzo swiezo i promiennie. Nie klade pudru na cala twarz a jedynie omiatam czolo, nos i okolice ust oraz podbrodek. Uzywam bialego Vichy (od kilku lat i jestem bardzo zadowolona). Zauwazylam rowniez, ze roz pieknie stapia sie z fluidem i calosc wyglada naprawde rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona i napewno Kryolan bedzie goscil w mojej kosmetyczce na dlugo. Aha- absolutnie nie daje on efektu maski!!!

Kupowalam w sklepie w Poznaniu - ten sam sklep ma wystawione swoje produkty na Allegro.
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 16:10   #308
fresja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cześć dziewczyny
Bardzo proszę o radę. W sierpniu mam ślub i zastawnawiam się jakich kosmetyków kryolan użyć aby makijaż był perfekcyjny i trwały. Bazy pod poklad czy raczej kamuflaża, a może jedno i drugie?
bardzo Was prosze o podpwiedź-wywnioskowałam, że niektóre z Was są wizażyskami macie doświadczenie.

Dzięki.
fresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 16:03   #309
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

dziewczyny czy tych baz mozna uzywac czesciej czy tylko na wyjatkowe okazje tak jak fixatora? chce kupic fixator na specjalne okazje i nie wiem czy moze nie wziac jeszcze bazy jakiejs, moze kamuflaza? pudef fiksujacy? tylko nie wiem czy uzywanie tego czesciej jest mozliwe - puder baza. i czy np. puder jest konieczny jesli juz bede miec fixator, moze wystarczy zwykly?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:13   #310
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Katalog i korektor pod oczy Kryolan

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
ja dostałam kilka dni temu cennik z Kryolan e-mailem w exelu.
Mariola13 czy mogłabyś przesłać na pw ten cennik?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 19:45   #311
kathny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

cześć dziewczyny, możecie polecić baze pod makijaż? Mam cerę tłustą. Co kupić?
kathny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 19:19   #312
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Kosmetyki Kryolan

Szukałam w wyszukiwarce wątków poświęconych tej marce, ale nie znalazłam niestety na KWC nie ma zbyt wielu recenzji, zgłoszonych jest tylko kilka produktów a ja jestem bardzo ciekawa Waszych opini.

Miał może ktoś kamuflaże?

Ja mam tylko supracolor czarną i białą oraz fixer do twarzy. Jestem bardzo zadowolona z tych rzeczy, chociaż nie powiem supracolor jest dla mnie niedokońca komfortowa w użyciu. Nie wiem, może źle jej używam, we kazdym razie bardzo szybko się waży

Mam nadzieję, że mój wątek znajdzie zwolenniczki tej firmy
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:25   #313
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Kryolan

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Szukałam w wyszukiwarce wątków poświęconych tej marce, ale nie znalazłam niestety na KWC nie ma zbyt wielu recenzji, zgłoszonych jest tylko kilka produktów a ja jestem bardzo ciekawa Waszych opini.

Miał może ktoś kamuflaże?

Ja mam tylko supracolor czarną i białą oraz fixer do twarzy. Jestem bardzo zadowolona z tych rzeczy, chociaż nie powiem supracolor jest dla mnie niedokońca komfortowa w użyciu. Nie wiem, może źle jej używam, we kazdym razie bardzo szybko się waży

Mam nadzieję, że mój wątek znajdzie zwolenniczki tej firmy
ja znalazłam bez problemu - to dwa przykładowe

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=kryolan

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=kryolan
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:35   #314
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki Kryolan

w takim razie proszę o połączenie wątków ja naprawdę nie znalazłam wcześniej (a szukałam)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 04:39   #315
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Chciałam zapytać jeszcze o białą bazę Kryolan, czy nadawałaby się ona do mieszania z podkładem w celu jego rozjaśnienia? Ktoś może ją posiada i próbował używać w ten sposób?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:53   #316
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać jeszcze o białą bazę Kryolan, czy nadawałaby się ona do mieszania z podkładem w celu jego rozjaśnienia? Ktoś może ją posiada i próbował używać w ten sposób?
tak, nadaje sie do tego
jako baza utrwalajaca makijaz natomiast jest beznadziejna

Cytat:
Napisane przez kathny Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, możecie polecić baze pod makijaż? Mam cerę tłustą. Co kupić?
dax
lumene, inglot zalezy co Ci odpowiada - sprobuj w drogeriach
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:22   #317
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

dziewczyny podbijam watek,

ostatnio na allegro strasznie duzo mnie kosmetykow Kryolana mnie zaciekawilo

chce sie zapytac o podklady, jakie maja krycie, jak sie je naklada, i jakei daja wykonczenie, i czym w ogole sie roznia, potrzebuje podklady na celu sesji zdjeciowych, posiadam juz Pain Stick i sa swietne ale chce tez w co inego zainwestowac

http://allegro.pl/item376102084_podk...at_poznan.html

http://allegro.pl/item376582908_cake...at_poznan.html
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:36   #318
AgaVas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witam wszystkie Forumowiczki.

Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum i dziękuję Wam za wszystkie rady. Wiele z nich okazało się bardzo przydatnych

Jak do tej pory byłam jedynie "bierną" forumowiczką, która ograniczała się do czytania postów. Ośmieliłam się napisać właśnie teraz, gdyż mam jedno małe pytanko...

Czy kosmetyki KRYOLAN są ogólnodostępne w USA? Wiem, że w San Francisco jest główny oddział tejże marki, ale zastanawia mnie czy sprzedaż odbywa się wyłącznie drogą wysyłkową, czy kosmetyki te są do zdobycia w drogeriach etc.

Interesują mnie głównie dwa produkty: Fixer Spray i Puder Anti-Shine.

Wiem, że mogłabym zakupić je tutaj w Polsce, nawet na Allegro. Ale zdaję sobie także sprawę z tego, że w Stanach kosmetyki są znacznie tańsze. Stąd moje dylematy... Kupić tutaj, czy szukać tam...?


Z góry dziękuję za zainteresowanie i wszelkie sugestie.
Pozdrawiam życząc jednocześnie miłego dzionka
AgaVas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:40   #319
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez AgaVas Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Forumowiczki.

Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum i dziękuję Wam za wszystkie rady. Wiele z nich okazało się bardzo przydatnych

Jak do tej pory byłam jedynie "bierną" forumowiczką, która ograniczała się do czytania postów. Ośmieliłam się napisać właśnie teraz, gdyż mam jedno małe pytanko...

Czy kosmetyki KRYOLAN są ogólnodostępne w USA? Wiem, że w San Francisco jest główny oddział tejże marki, ale zastanawia mnie czy sprzedaż odbywa się wyłącznie drogą wysyłkową, czy kosmetyki te są do zdobycia w drogeriach etc.

Interesują mnie głównie dwa produkty: Fixer Spray i Puder Anti-Shine.

Wiem, że mogłabym zakupić je tutaj w Polsce, nawet na Allegro. Ale zdaję sobie także sprawę z tego, że w Stanach kosmetyki są znacznie tańsze. Stąd moje dylematy... Kupić tutaj, czy szukać tam...?


Z góry dziękuję za zainteresowanie i wszelkie sugestie.
Pozdrawiam życząc jednocześnie miłego dzionka
Myślę,że najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie do Kryolanu maila z tym pytaniem

Jednak ja fixera w ogóle nie polecam bo go nie lubię.
Nie lubię tej błyszczącej wartstwy,nie lubię tego uczucia sciągnięcia i nie lubię efektu jaki daje.Stosuję go jedynie w pracy,najczęsciej na pokazach niż do zdjęć-natomiast sama dla siebie go nie stosuję.Wolę przedłużyć sobie makijaż innymi sposobami(między innymi rewelacyjnym pudrem ryżowym zmiksowanym z matującym MAC) i trzyma się on zdecydowanie dłużej i ładniej niż po fixerze.
Czsaem w pracy zdarzy mi się jednak "psiknąć"sobie twarz fixerem a potem ZAWSZE klnę,że co mnie podkusiło
Jednak puder ryżowy,to bardzo dobra inwestycja,która również starczy na nisamowicie długo i da zdecydowanie ładniejszy efekt-równie (jak nie bardziej) trwały
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 17:31   #320
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Warszawianko, podłamałas mnie trochę bo planowałam zakupic fixator do utrwalania
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 17:56   #321
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Aguś,zależy do czego chciałabyś go używać

Tzn wiem,że do twarzy ale dla siebie na co dzień,do zdjęć itd
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:55   #322
AgaVas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Hmmm... W takim razie Fixer Spray jak na razie odpada. Przyznam szczerze, że na nim najbardziej mi zależało, ale także miałam wobec niego najwięcej obaw. Zwłaszcza, gdy przeczytałam opinie niektórych Wizażanek, co się stało z ich buźkami "dzień po...".
Niekoniecznie objawy te muszą wystąpić u mnie, ale może lepiej nie ryzykować.

Oczywiście poczytałam troszkę więcej i udało mi się odnaleźć link do sklepu internetowego dla zawodowych tancerzy/tancerek (w USA). Mają tam m.in. kosmetyki Kryolan, więc ostatecznie mogę się zaopatrzyć u nich. Zwłaszcza, że ceny są niższe, no i ja tam będę Właśnie przez wzgląd na mój rychły wyjazd nie biorę pod uwagę zakupów u nas, gdyż obawiam się, że przesyłka może dojść troszkę za późno. We Wrocławiu - skąd pochodzę - w chwili obecnej posiadają jedynie Fixer Spray w rozmiarze największym = 400ml, a to zdecydowanie za dużo jak na moją jedną twarzyczkę, hehe...

Sama osobiście nie używam kosmetyków profesjonalnych, a te planowane miałam zamiar stosować jedynie okazjonalnie. W tej sytuacji jednak wolę unikać pośpiechu i zbyt pochopnych decyzji. Poza tym mając więcej wolnego czasu jestem pewna, że znajdę tu wiele innych porad - po czym odwiedzę kilka porządnych drogerii w poszukiwaniu czegoś dla mnie odpowiedniego.

Dziękuję
AgaVas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:20   #323
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez AgaVas Pokaż wiadomość
Hmmm... W takim razie Fixer Spray jak na razie odpada. Przyznam szczerze, że na nim najbardziej mi zależało, ale także miałam wobec niego najwięcej obaw. Zwłaszcza, gdy przeczytałam opinie niektórych Wizażanek, co się stało z ich buźkami "dzień po...".
Niekoniecznie objawy te muszą wystąpić u mnie, ale może lepiej nie ryzykować.

Oczywiście poczytałam troszkę więcej i udało mi się odnaleźć link do sklepu internetowego dla zawodowych tancerzy/tancerek (w USA). Mają tam m.in. kosmetyki Kryolan, więc ostatecznie mogę się zaopatrzyć u nich. Zwłaszcza, że ceny są niższe, no i ja tam będę Właśnie przez wzgląd na mój rychły wyjazd nie biorę pod uwagę zakupów u nas, gdyż obawiam się, że przesyłka może dojść troszkę za późno. We Wrocławiu - skąd pochodzę - w chwili obecnej posiadają jedynie Fixer Spray w rozmiarze największym = 400ml, a to zdecydowanie za dużo jak na moją jedną twarzyczkę, hehe...

Sama osobiście nie używam kosmetyków profesjonalnych, a te planowane miałam zamiar stosować jedynie okazjonalnie. W tej sytuacji jednak wolę unikać pośpiechu i zbyt pochopnych decyzji. Poza tym mając więcej wolnego czasu jestem pewna, że znajdę tu wiele innych porad - po czym odwiedzę kilka porządnych drogerii w poszukiwaniu czegoś dla mnie odpowiedniego.

Dziękuję
AgaVas,jeżeli masz zamiar stosować fixer jedynie okazjonalnie,żeby przedłużyć trwałość makijażu,to ja naprawdę polecam inne sposoby na jego przedłużenie.
Mnie nic się z twarzą nie robiło nigdy na drugi dzień ale nie lubię efektu który tworzy owy fixer po "popsikaniu" twarzy.
Ja tak jak pisałam wcześniej używam go w pracy i tam też czasem "psiknę" siebie.Poza pracą,kiedy idę na jakąś imprezę czy wesele ,czy cokolwiek innego-nigdy się nie spryskuję nim.
Zainwestuj w puder ryżowy,bazę pod makijaż i żel zwężający pory.Ja dodatkowo mieszam puder ryżowy z matującym MAC-ten Kryolanowski jest naprawę skuteczny,jednak jego biały kolor ładnie neutralizuje się z naturalnym Mac-i tworzą ładną powłokę,którą w razie czego mogę zneutralizować absorbentką lub po prostu chusteczką higieniczną
Efekt nie dość,że naturalniejszy,to bardziej komfortowy(tego blysku spowodowanego fixerem nie da się zmatowić-tzn da się,ale to już na pewno nie wygląda ładnie).
Pozdrawiam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:51   #324
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

używam tego fixera ale nic mi sie po nim, nie świeci myslę że jest to kwestia wyważonej ręki .
co prawda uczucie ściągnięcia nie dla wszystkich jest miłe, ale da sie przeżyć....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:54   #325
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Efekt nie dość,że naturalniejszy,to bardziej komfortowy(tego blysku spowodowanego fixerem nie da się zmatowić-tzn da się,ale to już na pewno nie wygląda ładnie).
Pozdrawiam
ja odnosze troszke inne wrazenie po uzyciu tego fiksatora.
fakt, zaraz po popsikaniu twarzy jest nieprzyjemne uczucie sciagniecia
i twarz wydaje sie jakby, moze nie blyszczaca ale z lekka powloka .. ale to na krotko, potem makijaz wchlania ta powloke, robi sie matowa i super wodoodporna Ja polecam

BTW, do pracy ani na co dzien ten kosmetyk sie kompletnie nie nadaje, szkoda twarzy
Natomiast puder ryzowy mi na przyklad wogole nie podszedl, to wszystko zalezy od twarzy, jak przy wszystkich kosemtykach
juz lepszy byl (dla mnie) transparentny kryolana
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:05   #326
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

sama już nie wiem potrzebuję fixator do makijazy ślubnych i weselnych, mam ich trochę do wykonania latem
Miałam kupic na all 400 ml najbardziej się opłaca choć z drugiej strony kiedy to ja zużyję)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:09   #327
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
o widze, ze zajelas sie makijazem bardziej "zawodowo" (albo nie doczytalam ze sie tym zajmujesz )
Jesli planujesz wykorzystac fiksator do makijazy slubnych to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz
naprawde sie sprawdza!
najwyzej odsprzedasz

aha, o ile pamietam te kosmetyki maja 2 albo 3 lata gwarancji
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:38   #328
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o widze, ze zajelas sie makijazem bardziej "zawodowo" (albo nie doczytalam ze sie tym zajmujesz )
Jesli planujesz wykorzystac fiksator do makijazy slubnych to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz
naprawde sie sprawdza!
najwyzej odsprzedasz

aha, o ile pamietam te kosmetyki maja 2 albo 3 lata gwarancji
makijaże ślubne czy wieczorowe wykonuję od wielu lat

Muszę nad nim pomyśleć.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:14   #329
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

ooops, a ja nie wiedzialam
zawsze podziwiam ukradkiem Twoje makijaze ale sa z Toba w roli glownej wiec jakos nie przyszlo mi na mysl, ze sie tym zajmujesz
w kazdym razie sa piekne i z klasa

malujesz tylko w Łodzi czy tez dojezdzasz do klientek? bede Cie polecac kolezankom z tamtych okolic

pozdrawiam
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:32   #330
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
sama już nie wiem potrzebuję fixator do makijazy ślubnych i weselnych, mam ich trochę do wykonania latem
Miałam kupic na all 400 ml najbardziej się opłaca choć z drugiej strony kiedy to ja zużyję)
Aga bierz go smiało, przekonasz się ze klientki będa zadowolone...spray czyni makijaz odporny na ścieranie i zimna wodę,
dziewczyny z reguły rozumieja ze muszą ten moment sciagniecia przecierpieć-i potem jest ok...
na zycie spray sie nie nadaje.

ogolnie kryolany to sa kosmetyki teatralno filmowe - i o tym nie mozna zapominać- daja mocny efekt, dobrze kryją, utrwalaja itp...ale nie wyobrazam sobie stosowania ich na codzień do kompletnego makijazu
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.