Który żel jest dobry do wybielania zębów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 23:53   #1
snav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13

Który żel jest dobry do wybielania zębów?


Witam, mam kompletnego bzika odnośnie moich zębów, myje je co 30 min lub częściej i są dalej żółte mimo iż stosowałem paste 3d blend-a-met i inne
dlatego proszę Was o rade, które nakładki najlepiej kupić?
http://allegro.pl/search.php?string=...&change_view=1
Cena troche gra role więc nie szalejcie tak w wyborze : P myślałem nad tymi 30% ale niechce aby mi zęby wyleciały.
snav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:35   #2
ewka_876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 72
Dot.: Który żel jest dobry do wybielania zębów?

czesc, tez wybielam zeby, tylko ze "zaopatrzam sie " sie u dentystki, stosuje zel opalescence (czy jakos tak) na poacztku najslabszy, a nakladki to robila mi dentystka, wiec tak kupic to raczej nie bardzo :/ Bo one musze byc raczej dopasowane, wielu moich znajomych to stosuje i sa zadowoleni, uzywa sie tego raz na jakis czas, co kilka miesiecy troche bola zeby po wybielaniu ale plyny do jamy ustnej pomagaja

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Ja za pierwszym razem uzywalam 10% dwie noce pod rzad,za jakis czas moze mocniejszego uzyje. Mysle ze jesli pierwszy raz bedziesz uzywala czegos takiego to lepiej zaczc od najslabszego, chyba ze masz bardzo zolte zeby to wtedy mocniejszy. Ale to mozesz dentystki zapytac o zdanie
ewka_876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.