Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 17:37   #1681
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

Odświeżam wątek, bo mam pytanko - jeśli w opakowaniu mam 4 saszetki z mieszanką ziół, która ma przyciemnić moje włosy, to czy mogę np.: już zaparzony i odcedzony wywar przechowywać przez jakiś czas, czy muszę go zużyć od razu cały? Wiem, że wcześniej było napisane o przechowywaniu, ale tam było jedynie o nalewkach i nie wiem, czy to się odnosi do naparów i płukanek także.
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:08   #1682
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Płukanka-na jakie włosy?

Ani Regenal ani płukanka raczej nie rozjaśnią Ci ciemnego blondu ale mogą nadać mu inny odcień. Spróbuj jak Twoje włosy będą wyglądały po samym szamponie. Jeśli efekt Cię nie zadowoli, to możesz dołączyć płukankę. Możesz też używać samej płukanki. Jeśli o nią chodzi, to sama możesz regulować jej działanie poprzez jej stężenie. Użycie szamponu i płukanki jednocześnie jest dozwolone. Pokombinuj a zobaczysz co i jak nabardziej Ci odpowiada. I chyba będziesz musiała robić to przy każdym myciu włosów
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:11   #1683
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Srebrna płukanka

Odpowiedziałam Ci już w drugim wątku
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:29   #1684
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

A ja znam jeszcze jedna przeciwlupiezowa plukanke ziolowa:
PRZECIWŁUPIEŻOWA Z MIĘTY

Zaparzamy 2-3 torebeczki miety na ~0,5 litra wody. Po zaparzeniu i ostudzeniu polac umyte wlosy najlepiej wytarte recznikiem zweacajac uwage na skore glowy, by "zalapala"ona jak najwiecej plukanki.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:11   #1685
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

Ja też coś dorzucę

Ajurwedyjski sposób na łupież (wypróbowany na sobie i członkach rodziny )

2 części oleju kokosowego rozpuścić w kąpieli wodnej. Do letniego olejku dodać 1 część soku z cytryny, wymieszać. Wmasować dokładnie w skórę głowy. Zostawić na kilka godzin lub najlepiej na noc. Następnie dokładnie umyć głowę delikatnym szamponem.

Po pierwszym zastosowaniu może sie wydawać, że problem się nasilił, ponieważ łuski odklejają się od skóry głowy. Za to po drugim użyciu nie ma już śladu po łupieżu. Mimo to warto stosować miksturę regularnie.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:53   #1686
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Srebrna płukanka

Ja robie tak ze myje normalnie wlosy szamponem,splukuje piane a nastepnie dodaje do miski z woda kilka kropel plukanki i splukuje tym wlosy.Dopiero potem jakwidz ze wlosy ''chwycily'' nakladam jakas odzywke wygladzajaca,po ktorej latwo je rozczesac.Gdybym tego nie zrobila,wlosy bylyby szorstkie,niestety plukanki tego typu maja to do siebie,ze bardzo wysuszaja wlosy.
Po wysuszeniu mam ladne platynowe refleksy,wygladaja jak pasemka,ktorych nie mam ,ale ten efekt bardzo mi sie podoba
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 10:40   #1687
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

Przepisy z genialnej strony http://www.naturalne-kosmetyki.net/p...ja-wlosow.html wielki ukłon w jej stronę!!!


Regenerowanie włosów

Zagotować 0,25 l octu owocowego i zalać nim garść suszonych pokrzyw. Pokrzywy należy pozostawić w occie przez kwadrans, następnie odcedzić płyn przez drobne sitko. Powstały w ten sposób lotnion ochłodzić i co drugi dzień przemywać nim delikatnie włosy. Po wysuszeniu, wmasowywać w skórę czaszki odrobinę olejku z korzenia łopianu. Do kuracji należy również wypijanie przed zaśnięciem filiżanki herbaty ze skrzypu polnego, a rano na pusty żołądek szklanki świeżego soku z rzeżuchy. Kurację stosuje się przy nadmiernym wypadaniu włosów
Pokrzywy pomagają na wypadanie włosów
Pokrzywa pomaga na wypadanie włosów i regeneruje
Pokrzywa od dawna jest znana jako środek na wzmocnienie korzonków włosowych i zapobiegający łupieżowi. Zrób sobie płukankę pokrzywową (nie nadaje się do jasnych włosów). Suszone liście pokrzywy (łyżeczka na filiżankę) lub gotową herbatę z pokrzywy zalewamy wrzątkiem. Po naciągnięciu i wystudzeniuy płuczemy włosy. Nie wolno używać świeżych pokrzyw, ponieważ lekko barwią włosy na zielono - nie chcemy wyglądać jak UFO! Gdy męczy nas wypadanie włosów, stosujemy następującą kurację: Garść pokrzyw zalewamy 1/4 l zagotowanego octu owocowego. Pokrzywy pozostawiamy w occie na 15 min., potem odcedzamy płyn przez sitko. Oziębionym wywarem przemywamy włosy co dwa dni. Będą silniejsze.

Mięta odżywia skórę głowy

Gdy skóra głowy jest mocno przesuszona, a włosy kruche , słabe i mało elastyczne, możemy zastosować płukankę z mięty (stosujemy ją dla włosów ciemnych lub rudych, jasne mogą się lekko zabarwić). Jednym litrem octu owocowego lub winnego zalewamy garść mięty. Mieszankę tę zamykamy w szczelnym naczyniu i stawiamy w ciepłym miejscu (lub na słońcu) na 14 dni. Potem odcedzamy ocet, mocno wyciskamy zioła i filtrujemy płyn przez gazę do butelki. Po każdym myciu płuczemy włosy i skórę głowy. Nadaje się zwłaszcza do tłustych włosów.

Rozmaryn usuwa łupież

To zioło nadaje się do pielęgnacji tłustych włosów, tłustej ngłowy, pomaga pozbyć się łupieżu. Dodatkowo płukanka rozmarynowa intensyfikuje ciemny odcień włosów. Dobry dla tłustych włosów jest okład z majonezu rozmarynowego. Potrzebujemy żółtko, 25g oleju ze słodkich migdałów i pół łyżeczki olejku rozmarynowego. Z tych składników ukręcamy powoli majonez. Pokrywamy nim suche włosy i skórę głowy. Przez pół godziny trzymamy papkę pod folią i turbanem w cieple. Rozmaryn pobudza krążenie i działa odżywiająco.

Szałwia

Szałwia wygładza kręcone włosy
Działa na włosy stymulująco, odżywia je, wzmacnia, dzięki niej stają się zdrowsze. Przygotowujemy napar z szałwii: Garść wysuszonych ziół zalewamy szklanką wrzątku i i pozostawiamy do naciągnięcia (nie gotujemy) na 10 min. Następnie przecedzamy napar i czekamy aż wystygnie. Płuczemy nim umyte włosy (nie spłukujemy). Jeśli masz kręcone włosy możesz wykorzystać napar do ich lekkiego rozprostowania. Po umyciu nanieś napar i rozczesz grzebieniem. Potem wysusz włosy nadając im gładką formę. Loki nieco się wygładzą i włosy będą zdrowsze. Szałwia ma też właściwości relaksujące i zapobiega podrażnieniom.

Nasturcja wzmacnia włosy

Napar z liści nasturcji poprawia strukturę włosów, odświerza je, sprawia, że lepiej się układają - są usztywnione. Napar zaparza się jak mocną herbatę (ziół się nie gotuje tylko zalewa wrzątkiem). Garść liści nasturcji zalej 1/2 l wrzątku i pozostaw do naciągnięcia. Po ostygnięciu przecedź przez gazę. Możesz używać jako płukanki - jeżeli przelejesz do buteleczki z atomizerem i przed suszeniem suszarką spryskasz włosy u nasady, będą lepiej usztywnione.

Pielęgnacja włosów odżywką śmietankową

Do zniszczonych włosów. Mieszamy 2 łyżki śmietany, łyżeczkę soku cytrynowego i 1/2 łyżeczki oleju kukurydzianego. Miksturę wcieramy we włosy i przykrywamy folią na 10 min. Płuczemy czystą wodą.

Nagietek

Odżywka nagietkowo - mleczna
Do włosów suchych. 1/2 filiżanki mleka mieszamy z żółtkiem i 1/2 filiżanki naparu z nagietka. Nakładamy na suche lub wilgotne włosy i zawijamy folią. Płuczemy po 10-15 minutach.

Odżywka żółtkowo - rycynowa

Mieszamy ze sobą: żółtko, 30g oleju rycynowego, łyżeczkę droiżdży, kilka kropel soku z cytryny i łyżeczkę odżywczego balsamu do włosów. Odżywkę dokładnie wcieramy we włosy i skórę głowy. Na pół godziny zakładamy folię i ciepłą chustkę lub turban. Potem myjemy włosy szamponem ziołowym.

Terapia z soku jabłkowego


Zapobiega łupieżowi. Po umyciu włosów nacieramy skórę głowy filiżanką soku jabłkowego. Potem do filiżanki wody dodajemy 2 łyżki octu jabłkowego i płuczemy tym włosy. Stosujemy conajmniej przez tydzień.

Terapia odżywcza

Do włosów suchych, zniszczonych po diecie lub chorobie. Mieszamy 3 łyżeczki rumu i całe jajko. Na umyte włosy nakładamy miksturę na 2 minuty. Płuczemy włosy zimną wodą.

Terapia energetyzująca

Potrzebne: 2 łyżki oleju sezamowego, 1 żółtko, łyżeczka majonezu, 1/2 filiżanki śmietany. Nadaje się do włosów kruchych, cienkich, szczególnie po intensywnych dietach odchudzających. Należy wymieszać składniki w mikserze do konsystencji kremu. Potem rozprowadzamy po umytych, wilgotnych włosach. Na pół godziny okręcamy włosy folią aluminiową. Po tym czasie zdejmujemy folię, płuczemy i myjemy włosy.

Egzotyczna papka nawilżająca dla suchych włosów

Dojrzały owoc awokado rozgnieść widelcem. Dodać 3 łyżki majonezu lub śmietany. Papkę nałożyć na umyte pasma i owinąć głowę ręcznikiem. Po ok.30 minutach umyć głowę szamponem do przesuszonych włosów

Nagietek

Ziołowy płyn dla suchych włosów
2 łyżki nagietka zalać litrem wrzątku. Przykryć naczynie i zostawić napar do naciągnięcia. Przecedzić go i polewać nim włosy po każdym myciu głowy.
Nabłyszczająca maska do włosów
Łyżkę olejku kokosowego ( można kupić w sklepie ze zdrową żywnością ) połączyć z 3 łyżkami śmietany. Miksturę wetrzeć w pasma. Owinąć głowę ręcznikiem. Po ok.30 minutach umyć głowę łagodnym szamponem.

Naturalny miodowy utrwalacz
1 łyżkę miodu wymieszać ze szklanką letniej wody. Dodać łyżeczkę octu owocowego. Płyn wlać do butelki z atomizerem ( np. po lotionie ). Spryskać umyte i osuszone ręcznikiem pasma. Wymodelować fryzurę.

Piwny lotion

Umyte pasma zwilżyć roztworem jasnego piwa i wody (w proporcji 1:1). Ułożyć włosy.
Drożdżowa maska do włosów przetłuszczających się
Kostkę drożdży piekarskich rozgnieść widelcem i wymieszać ze szklanką mleka. Papkę rozprowadzić na włosach na pół godziny przed myciem. Dokładnie spłukać włosy i umyć je szamponem do włosów tłustych. Taką maskę stosować 2 razy w tygodniu.

Domowy szampon

Łyżkę posiekanego korzenia mydlnicy wymieszać z łyżką liści pokrzywy. Zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i zostawić pod przykryciem do naciągnięcia. Przecedzić. Odrobiną takiego szamponu umyć włosy. Kosmetyk ten wspaniale oczyszcza i odświeża włosy i skórę głowy, choć nie daje piany.

Skrzyp na łupież

Woda ziołowa do włosów z łupieżem
2 łyżki szałwii lub skrzypu zalać litrem wrzątku. Przykryć i zostawić do naciągnięcia. Przecedzić. Płynem polewać włosy po myciu i wpasowywać go w skórę głowy.

Oliwka rozmarynowa do włosów z łupieżem

2 łyżeczki oliwki wymieszać z 10 kroplami olejku rozmarynowego. Wmasować w skórę głowy. Rano umyć włosy.

Tonik z rzepy wzmacnia wypadające włosy

Dorodne warzywo zetrzeć na tarce o drobnych oczkach. Odcisnąć sok i wetrzeć go w skórę głowy, najlepiej na pół godziny przed myciem. Pomoże na wypadanie włosów.

Płukanka rozjaśniająca włosy

Dwie garście suszonych kwiatów rumianku zalać 2 litrami wrzącej wody. Przykryć, a gdy wystygnie wypłukać w tym naparze umyte włosy.

Lawenda

Odżywka do włosów z lawendą
Zmieszać 1 żółtko z łyżeczką oliwy, następnie dodać 3 krople eterycznego olejku lawendowego. Wetrzeć dokładnie odżywkę w zniszczone końce włosów, Umyć szamponem po 15 minutach. Odżywkę stosować 2-3 razy w tygodniu.

Tonik do pielęgnacji włosów z rozmarynem

200 gram świeżych listków rozmarynu zalewamy 1 szklanką dobrego czerwonego wina, najlepiej wytrawnego. Listki gotujemy w winie, na wolnym ogniu, potem tonik odcedzamy i zlewamy do czystej i szczelnej butelki. Uzyskany w ten sposób tonik energicznie wcieramy we włosy i skórę głowy przed snem.

Wzmacniająca maseczka dla suchych włosów

Rozgrzany olejek migdałowy odżywi i wzmocni włosy. Możesz go zmieszać z zawartością kapsułki witaminy E. Taka maseczka poprawia krążenie krwi i ma własności regenerujące.

Skrzyp na wzmocnienie włosów

Nalewka ziołowa na wzmocnienie włosów
Zmieszać po łyżce stołowej ziela skrzypu, korzenia łopianu, szyszek chmielu i liści pokrzywy. Przesypać zioła do słoika i zalać czystym spirytusem. Po 2 tygodniach odcedzić przez gazę, a otrzymanym płynem nawilżać skórę głowy co drugi dzień.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 11:35   #1688
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

Kesii, które z tych przepisów przetestowałaś na sobie?
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:29   #1689
ale o co chodzi?
Przyczajenie
 
Avatar ale o co chodzi?
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 22
GG do ale o co chodzi?
płukanka do włosów

Przeglądałam forum ale nigdzie nie było odpowiedzi
DOKŁADNEJ
na pytania które mnie nurtują odnośnie płukanek.

Proszę pomóżcie, bo nie wiem co robić

Przefarbowałam się wczoraj ze średniego brązu na "piaskowy" blond f. londa
Miałam rozjaśnione włosy a na to nałożoną farbe,
efekt - nie do końca taki jaki chciałam
(o pół tonu jaśniejszy i bardziej zimny bym chciała)
.

Czy płukanka by coś poradziła na to?
Jeśli tak to:

a) jaki kolor tej płukanki powinien być? srebrny? fioletowy?
b) jak tego używać?

(ile rozcieńczyć w wodzie? nalać do miski i polewać po głowie?
zanużyć całą głowe? chciałabym żeby wyszło równo, a nie jakieś jaśniejsze placki tu i ówdzie
)

c) spłukać włosy czysta wodą po tej "płukance"?
d) nałożyć odżywkę?
e) płukanke robić na umyte przed chwilą włosy?
f) czy po pierwszym płukaniu będzie widać efekt zimniejszego lekko jasniejszego koloru?

kompletnie się na tym nie znam, pierwszy raz będę robić (o ile ma to przynieść zamierzony efekt)
takie coś, więc proszę o WYCZERPUJĄCE odpowiedzi na moje pytania...
bo sama nie wiem co robić .

proszę bardzo o pomoc (
pozdrawiam.
Monika.
ale o co chodzi? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:08   #1690
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Ziołowe odżywki, maseczki, płukanki...

awokado, rycyna z żółtkiem, piwem kiedyś płukałam, czasami zdarza mi się wypłukać włosy octem jabłkowym rozcieńczonym oczywiście - jak podkradnę mamie taki robiony w domu... najlepiej na mnie działa rycynowy olejek... w różnych mieszankach... nie plącze, błyszczą się, nawilża, widzę bo nie odstają mi po nim żadne przesuszone włoski. ziół jeszcze nie robiłam bo nie mam warunków ale jak osiądę na stałe już niedługo to się wezmę za te naturalne przepisy i będę donośić lecz uważam, że te ziołowe trzeba robić sysytematycznie...

a i jeszcze teraz napalam soię na jojobę bo taka stoi biedna półce a jak kiedyś wysmarowałam nią włosy to za chiny ludowe nie mogłam jej spłukać.

a i na olej kokosowy...
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:05   #1691
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: płukanka do włosów

Cytat:
Napisane przez ale o co chodzi? Pokaż wiadomość
Przeglądałam forum ale nigdzie nie było odpowiedzi
DOKŁADNEJ na pytania które mnie nurtują odnośnie płukanek.

Proszę pomóżcie, bo nie wiem co robić

Przefarbowałam się wczoraj ze średniego brązu na "piaskowy" blond f. londa
Miałam rozjaśnione włosy a na to nałożoną farbe,
efekt - nie do końca taki jaki chciałam
(o pół tonu jaśniejszy i bardziej zimny bym chciała).

Czy płukanka by coś poradziła na to?
Jeśli tak to:

a) jaki kolor tej płukanki powinien być? srebrny? fioletowy?
b) jak tego używać?

(ile rozcieńczyć w wodzie? nalać do miski i polewać po głowie?
zanużyć całą głowe? chciałabym żeby wyszło równo, a nie jakieś jaśniejsze placki tu i ówdzie )

c) spłukać włosy czysta wodą po tej "płukance"?
d) nałożyć odżywkę?
e) płukanke robić na umyte przed chwilą włosy?
f) czy po pierwszym płukaniu będzie widać efekt zimniejszego lekko jasniejszego koloru?

kompletnie się na tym nie znam, pierwszy raz będę robić (o ile ma to przynieść zamierzony efekt)
takie coś, więc proszę o WYCZERPUJĄCE odpowiedzi na moje pytania...
bo sama nie wiem co robić .

proszę bardzo o pomoc (
pozdrawiam.
Monika.
chyba jednak niezbyt dokladnie przegladalas forum fryzjerskie, bo ten temat byl walkowany wielokrotnie
plukanki to najlepszy sposob na oziebnienie koloru wlosow. delia, celia, taka z kallosa wszystkie srebrne daja lekko fioletowy poblask, co nie wyglada ladnie, najlepsza jest plukanka flor illum kolor srebrny lub matowo-szary jezeli chcesz lekko ciemniejszy odcien, ale te ciezko obecnie dostac, flor illum mozesz kupic w hurtowniach fryzjerskich lub przez internet
ja mam srebrna, uzywam jej co 3-4 umycia, myje wlosy codziennie, mam wlosy po dekoloryzacji, boje sie nadmiernego wysuszenia, kolor po plukance jest przesliczny, chlodny, srebrzysty, niesamowicie naturalny
robie tak:
myje wlosy szamponem, biore metalowy pollitrowy garunszek, nalewam do pelna cieplej wody, daje pare kropelek plukanki i polewam wlosy nad miska, zbieram wode i znowu plucze, tak pare razy,nie splukuje jej woda,tylko osuszam wlosy recznikiem, nakladam odzywke
efekt widoczny juz po 1 uzyciu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 20:04   #1692
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

czesc dziewczyny ja tez chcialabym uzyc tej plukanki bo po ostatnim balejazu czuje sie fatalnie. na wlosach jasny brąz fryzjreka zrobila mi miedz i mialy byc jasniutenskie pasemka a wyszly żołte tak wiec chcialabym sie pozbyc obu kolorow, ale najbardziej mi zalezy aby rozjasnic te zolte pasemka a tak na poczatek na 1 raz( bo chcialabym bardzo delikatnie zaczac zobaczyc co sie bedzie dzialo) to ile kropel plukanki i ile tej wody?
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 22:54   #1693
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Srebrna płukanka

Flor Illum tak jak jest napisane 20 kropel na pol litra wody i bedzie ok . Z Delia to raczej trzeba uwazac bo fiolet wychodzi, ale nie uzywam jej wiec nie wiem jakie proporcje
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 00:27   #1694
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Srebrna płukanka

rozumiem, że można stosować płukankę przy "rudym blondzie" ?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:28   #1695
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
rozumiem, że można stosować płukankę przy "rudym blondzie" ?
do rudego blondu bardziej matowo szarą, srebrna lepiej radzi sobie z zoltym blondem ale i tak warto sprobowac tej srebrnej, bo mat-szarej prawie nigdzie nie mozna juz dostac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:35   #1696
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
do rudego blondu bardziej matowo szarą, srebrna lepiej radzi sobie z zoltym blondem ale i tak warto sprobowac tej srebrnej, bo mat-szarej prawie nigdzie nie mozna juz dostac
dziękuję Truskawkowa wiosno
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 12:11   #1697
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Srebrna płukanka

no właśnie tej matowo szarej nigdzie nie ma!! niewiem,może wycofali ją z produkcji??
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:45   #1698
fairy_m
Raczkowanie
 
Avatar fairy_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: far from earth...
Wiadomości: 75
GG do fairy_m
Dot.: Srebrna płukanka

Dziewczyny a slyszalyscie kiedys o plukance blekitnej??
Natknelam sie kiedys na taka w sklepie fryzjerskim szukajac info o plukankach w necie.Niestety pozniej jak chcialam ja zamowic juz jej nie spotkalam .
__________________
...somewhere, between the darkness and light, there is my soul...


http://www.icq.com/friendship/pages/...page_19994.php
fairy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 21:00   #1699
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
no właśnie tej matowo szarej nigdzie nie ma!! niewiem,może wycofali ją z produkcji??
tak, przestali ja produkowac, resztki sa w sklepach internetowych, ale to, ze jest taka informacja na stronie, to nie znaczy, ze plukanke maja

hurtownia fryzjerska Anko Professional ma chyba nadal na stronie info, ze maja plukanke, wolne zarty, zamowilam 2 sztuki mat-szarej, wszystko ladnie, wplacilam kase, a paczki nie widac, pisze do nich, bo juz minely 2-tygodnie, napisali mi, zebym jeszcze troche poczekala, bo maja miec dostawe, znowu nic, wkurzylam sie, dzwoni do mnie babka i mowi, ze znowu nie dostali tej plukanki, jeszcze sie mnie pyta czy moze chce inny kolor? smieszne, powiedzialam ze chce zwrot gotowki, znowu problem, te sieroty nie potrafia nawet zrobic przelewu, kasy nie dostalam w ciagu 1,5 a podobno poszedl, babka oburzona, ze przeciez zrobila przelew a ja sie kloce, ze jak chce to mi wysle faksem, a ja faksu nie mam, wiec napisalam, aby wyslala emailem, skoro przelew byl internetowy, ona oburzona znowu nastepnego dnia dzwoni, ze nie da sie wyslac internetem, ze skoro nie wierze jej,ze zrobila to mi wysle poczta, a ja, ze bardzo prosze i jeszcze zapytalam czy sprawdzila czy napewno pieniadze poszly, ona znowu oburzona, ze tak, nastepnego dnia dostalam wiadomosc z przeprosinami, ze nie wiedza jak to sie stalo, ale przelew zostal niewykonany
przepraszam, za taki offtop, ale szczerze odradzam te firme, maja te plukanki chyba najtaniej,ale nie warto
jak cos to pytajcie z 100x czy NA PEWNO maja mat-szara na sklepie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 15:27   #1700
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

ehh. a ja szukam i nic.. w pobliskich sklepach nie ma w aptekach tym bardziej a fryzerskiego nie ma w moim miescie. wiec gdzie dostane ta plukanke [srebrna]?
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:32   #1701
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez shemaletrouble Pokaż wiadomość
ehh. a ja szukam i nic.. w pobliskich sklepach nie ma w aptekach tym bardziej a fryzerskiego nie ma w moim miescie. wiec gdzie dostane ta plukanke [srebrna]?
mowiesz o flor illum? bo nie sprecyzowalas, srebrnych jest duzo roznych w sprzedazy, w normalnych drogeriach nie kupisz, aptekach tym bardziej, najlepiej kupic przez internet, albo lazic po fryzjerach i pytac czy maja
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:29   #1702
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

mowie o jakiejkolwiek moze byc ta deila czy jakos tak za 5 zl nawet i najlepiej by bylo jakbym ja znalazla bo wybieram sie do fryzjera na pasemk ablond a musze sobie zolc z wlosow zniwelowac
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:35   #1703
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Srebrna płukanka

Delia kupisz w rosmanie, tylko nie przesadz z iloscia bo moze wyjsc Ci fiolet
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 06:40   #1704
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

w moim miescie sa tylko drogierie natura i kamila:|
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:36   #1705
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

dobra znalazlam ide plukac
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:16   #1706
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

wlalam pol nakretki na 2 litry moczylam w misce tak jak dziwczyny nie splukalam patrze a tu fiolet hehe;d wiec szybko pod wode troche sie zmylo ale lekko fioletowe jest. dlaczego tak mocno mi chycilo?
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:35   #1707
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez shemaletrouble Pokaż wiadomość
wlalam pol nakretki na 2 litry moczylam w misce tak jak dziwczyny nie splukalam patrze a tu fiolet hehe;d wiec szybko pod wode troche sie zmylo ale lekko fioletowe jest. dlaczego tak mocno mi chycilo?
a jakiej płukanki użyłaś?? ja np stosuje tą z Delii (srebrą) i daję tylko 5 kropelek na litr wody..
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:44   #1708
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Srebrna płukanka

uzylam wlasnie tej samej co Ty no to teraz bede liczyc kroplami
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:07   #1709
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez shemaletrouble Pokaż wiadomość
uzylam wlasnie tej samej co Ty no to teraz bede liczyc kroplami
no ta z Delii jest podobno bardzo mocna,łatwo o fiolet na głowie...popróbuj najpierw 5 kropli,popłucz,jak efekt nie będzie taki jak oczekujesz,następnym razem zwiększ trochę liczbę kropelek
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:25   #1710
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Srebrna płukanka

Ja na swój karmel (? ) - połozyłam płukankę Celii - srebrną i jestem pod wrazeniem - oczywiście miedź nie zeszła całkowicie - ale jest jej mniej, włosy rozczesały się bez odżywki i nabrały blasku
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.