Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 21:11   #4051
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Cześć

słuchajcie byłam na 7 zabiegach laserowych na łydki, laser light sheer w Diamond Beauty Spa we Wrocławiu i jestem załamana. Z tego co tutaj większość pisała to góra 6 zabiegów i miałyście spokój z włosami. A mi cały czas wyrastają. Zastanawiam się czy aby na pewno dobrze wykonują tam zabiegi skoro włosy odrastają... Kupę kasy to kosztuje i uważam że po 7 zabiegach to już nie powinnam mieć ani jednego włosa. Faktycznie się przerzedziły ale są.
Hej, a robisz dużą czy małą głowicą? U mnie było podobnie - zrobiłam 6 zabiegów standardowo dużą głowicą i nie było żadnych efektów. W końcu wkurzona i zdesperowana zmieniłam po raz kolejny salon, poprosiłam o małą głowicę i po 2 zabiegach widzę efekty. Oczywiście trwa to dużo dłużej, ale naprawdę warto. W salonie, w którym robię zabiegi nie ma z tym problemu, żeby zrobić nogi małą głowicą.

Nie twierdzę, że w Twoim przypadku na pewno pomoże, ale ja bym spróbowała.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
ja robiłam zawsze w odstępstwie 6 tygodni
6 tygodni na łydki to zdecydowanie za krótko. U mnie w gabinecie mówią 8-10, ale na tym forum była mowa, żeby nawet 10-16. Ja staram się łapać w 10-12.

----

A tak w ogóle to mnie po depilacji dużą głowicą bardzo niewiele włosków wypadało. I dopiero w tym salonie, w którym teraz robię pani mi wyjaśniła, że przy dużej głowicy to jest prawidłowa reakcja, bo zasada działania lasera jest inna. Podobno tam cebulka i mieszek zostają powoli rozłożone przez jakieś mikroby (nie pamiętam ich nazwy), więc nie musi być tak, że wszystkie szybko wypadną. Nie wiem, czy to prawda...

Dodatkowo pani wyjaśniła mi, czemu nie zaleca się stosowanie emli podczas zabiegów - oprócz ryzyka poparzenia. Emla przenikając przez skórę osłabia działanie lasera, bo wiązka się na niej rozprasza.
Ale na razie jeszcze nie zdecydowałam, czy będę kontynuować bikini bez emli Z jakiegoś powodu raz nie miałam emli i nie wspominam tego miło. Ile my kobiety musimy wycierpieć... ;p

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2016-08-10 o 21:18 Powód: dopisek
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:16   #4052
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

zlooosnica89 miałam robione 2 zabiegi mała głowicą a tak zawsze dużą. Może tutaj jest pies pogrzebany. Dla nich to lepiej jak zrobią dużą głowicą bo szybciej zrobią zabieg. Ale może faktycznie ta większa głowica daje gorszy efekt.

A co do tego czasu między zabiegami to powiedziała, że nie mniej niż 6 tygodni ale zawsze mnie tak umawiała, żeby było 6 tygodni. Może faktycznie ten czas powinien być dłuższy, żeby był lepsze efekt.

Ja tam nigdy nie stosowałam żadnych kremów przed zabiegiem ani po zabiegu.

Jestem mega wkurzona. Bo chciałabym żeby ta kasa nie poszła na marne. Wybierając się na zabieg myślałam, że 6 zabiegów wystarczy i będę gładziusio i milusio. Że wreszcie pozbędę się czarnych kłaczków, podrażnienia i uczulenia od golenia a tu taka lipa.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:40   #4053
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Też miałam nadzieję, że kasa nie pójdzie w błoto, a tu czuje się jak bym była po jakichś 3-4 zabiegach, czyli połowa kasy poszła się paść.
Miałam dużą głowicą i teraz może bym poszukała jakiegoś innego, dobrego salonu, Ale nie wiem czy u mnie w Rzeszowie jest coś dobrego właściwie. I też będę musiała poprosić, żeby mi tam zrobili małą głowicą.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:10   #4054
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Baas ja poszłam w Rzeszowie do salonu na Granicznej i póki co po jednym zabiegu byłam zadowolona. Maja tam LS z małą końcówką(chociaz teraz robia też jakimś innym nowszym, ale powiedziałam że interesuje mnie tylko LS i pani mi tym zrobiła, chociaz boli bardziej niż LS Duet...). W końcu mi wypadły włoski po tym zabiegu po duecie niestety słabo z tym było... Dziś mija 9 tydzień i część włosków powoli zaczyna odrastać.. pewnie jakoś w 12 tygodniu pójdę na kolejny zabieg.
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:35   #4055
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
Baas ja poszłam w Rzeszowie do salonu na Granicznej i póki co po jednym zabiegu byłam zadowolona. Maja tam LS z małą końcówką(chociaz teraz robia też jakimś innym nowszym, ale powiedziałam że interesuje mnie tylko LS i pani mi tym zrobiła, chociaz boli bardziej niż LS Duet...). W końcu mi wypadły włoski po tym zabiegu po duecie niestety słabo z tym było... Dziś mija 9 tydzień i część włosków powoli zaczyna odrastać.. pewnie jakoś w 12 tygodniu pójdę na kolejny zabieg.
Graniczna, to jest zaraz niedaleko mnie w sumie. To pójde tam, może zapytam. Dzięki.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 08:41   #4056
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiecie co, to ja też sobie teraz przedłużę i nie pójdę po 6 zabiegu a po 8 lub 9 tygodniu. Myślałam, że jak baba mi powiedziała, że co 6 tygodni to dlatego, że tak wyrastają włosy i wtedy najlepiej się niszczą.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 23:29   #4057
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To przeczytaj moja wypowiedź raz jeszcze, bo napisałam "jestem" a nie "jesteś"

I mowa była o nogach nie o lydkach i koło Arkadii całe nogi też wychodzą koło 500, bo sama tam robię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podzielicie się nazwą salonu/kliniki która robi całe nogi w takiej cenie?
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-13, 09:37   #4058
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Podzielicie się nazwą salonu/kliniki która robi całe nogi w takiej cenie?
http://epilove.pl/produkt/cennik-depilacji-laserowej/ łydki + uda za 280zł; pachy gratis
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 10:39   #4059
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuję, co prawda jeżeli chodzi o skuteczność to jestem zadowolona z salonów w których byłam, ale cenowo wygląda to dużo mniej korzystnie. Chętnie przejdę się gdzieś indziej
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 18:13   #4060
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Stanę nieco w obronie dużej głowicy Jestem 2,5 mca po drugim zabiegu na łydki i widzę różnicę.
Swoją droga czas na kolejną wizytę, ale raczej pójdę gdzieś indziej niż do LD. Chyba się skuszeę na jakiś groupon.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 19:28   #4061
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej Dziewczyny,
potrzebuję porady od sprawdzonych w boju Od wieków myślę o depilacji laserowej i w końcu postanowiłam postawić kropkę nad "i" Idę!!!!!!!!
No i zaczęłam szukać co i jak w tej chwili, co będzie najlepsze, itp.... no i tu się zaczęła masakra.... milion opinii, różnych zdań ale z konkretami trudno pogubiłam się w tym wszystkim po prostu
Pomożecie?
Spotkałam się z takimi "laserami" (info bezpośrednio ze stron WWW więc nie wiem o tych urządzeniach nic więcej):
- laser Versus z kompaktowym systemem chłodzenia COOL UP firmy LESTHEZONE
- laser Versus TM II
- laser Light Sheer Duet
- laser diodowy LightSheer firmy Coherent-Lumenis
- laser Fotona XP MAX
- laser diodowy Asclepion
- laser Dual Laser sPTF+

Dziwią mnie te wszystkie "rodzaje" - nie wiem czy jeden Versus i drugi to to samo? Czy ważny jest producent danego lasera lub inne parametry?

I teraz gabinety (jestem z Poznania) - może znacie i możecie coś o nich powiedzieć? Coś poradzić?
- Gabinet Kosmetologii Estetycznej Od-Nowa (laser Versus z kompaktowym systemem chłodzenia COOL UP firmy LESTHEZONE)
- BeautyQuality Gabinet Kosmetologii Estetycznej w Tarnowie Podgórnym (laser Versus TM II)
- ProEndermologie Instytut Urody (laser Light Sheer Duet)
- Instytut Estetyki Ciała Infinite (laser diodowy LightSheer firmy Coherent-Lumenis)
-Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical (laser Fotona XP MAX
- Klinika Proderma (laser diodowy Asclepion)
- Gabinet Kosmetologii Estetycznej oraz Odnowy Biologicznej Wy-SPA (laser Dual Laser sPTF+)
- Złote Salony na os. Polanka (po prostu "laser diodowy")

Chcę zacząć od pach lub/i brazylijskiego bikini (ogólnie chodzę na wosk na wszystko więc myślę, że z bólem sobie poradzę ale może jestem w błędzie? )
Na ten moment stawiam (chyba ) na Versus w Od-nowie lub Light Sheer Duet w ProEndermologie - ale to tylko na podstawie własnego odczucia tu na necie - brak jakichkolwiek konkretnych argumentów Koleżanka poleca Złote Salony ale zupełnie nie wiem co one tam mają za sprzęt ach......

...pomóżcie... bo już naprawdę chciałabym się zdecydować na coś i zacząć działać we wrześniu...
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 12:09   #4062
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Stanę nieco w obronie dużej głowicy Jestem 2,5 mca po drugim zabiegu na łydki i widzę różnicę.
Swoją droga czas na kolejną wizytę, ale raczej pójdę gdzieś indziej niż do LD. Chyba się skuszeę na jakiś groupon.
ja po 4 widzialam fajne rezultaty, a teraz po 8 jest masakra. ;/
Także, też byłam super zadowolona na początku...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 12:26   #4063
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
ja po 4 widzialam fajne rezultaty, a teraz po 8 jest masakra. ;/
Także, też byłam super zadowolona na początku...
niefajnie :/ a jakie były odstępy czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami??
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 21:47   #4064
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
niefajnie :/ a jakie były odstępy czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami??
Pierwsze 3 zabiegi chyba co 7 tygodni, a kolejne od 4 do 7, jakieś 8-9 tygodni, no i ostatni był jakieś 2,5 miesiąca chyba po 7 zabiegu.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 09:07   #4065
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No właśnie ja też po pierwszych 3 zabiegach miałam świetne efekty bo dużo włosków wypadło. Po czwartym już nie było tak fajnie bo sporo włosów wyrosło z powrotem. Szczerze to myślałam, że na 5 zabiegach się zakończy a tu dupa blada. Teraz po 7 zabiegu minęło 5 tygodni a włosy nadal są, co prawda nie wszędzie ale zdarzają się kępki gdzie wyrosły takie mocne i czarne.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 17:53   #4066
merlinek007
Przyczajenie
 
Avatar merlinek007
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hey Ladies !

Tydzień temu byłam po raz pierwszy na laserze. Oczywiście wcześniej doktoryzowałam się w internetach więc wybrałam LS. Ból masakra - mowa o bikini, ale myśl o efektach pozwoliła mi przeżyć i zapisać się na kolejny zabieg . Na razie pozytywnych efektów brak, wszystko odrosło. Naiwna nie jestem i wiem że muszę poczekać. Mam jednak pytanie. Czy któraś z Was też tak miała, że po laserze odrosły włosy 2 razy grubsze i twardsze? Miałam dziś problem, żeby je zgolić maszynką. Ogólnie mam ciemne i grube włosy (idealne na laser) ale to co teraz odrosło to jakiś żart. Ponadto kilkanaście włosów wrosło tworząc krostki. Czy ktoś tak miał? Boję się co będzie po 2 sesji
merlinek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 18:48   #4067
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy bikini z maścią emla jest zupełnie bezbolesne czy jednak coś czuc?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:10   #4068
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy bikini z maścią emla jest zupełnie bezbolesne czy jednak coś czuc?
Dla mnie jest zupełnie bezbolesne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:56   #4069
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dla mnie jest zupełnie bezbolesne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
muszę w końcu spróbować, bo miałam zabieg bez znieczulenia i ... nigdy więcej.
Tylko tą emle tak ciężko dostać.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 20:39   #4070
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
muszę w końcu spróbować, bo miałam zabieg bez znieczulenia i ... nigdy więcej.
Tylko tą emle tak ciężko dostać.
Też muszę nabyćna następne zabiegi.

W ogóle jestem prawie miesiąc po 4 zabiegu na głębokie bikini i pachy i jestem baaaardzo zadowlona. Wszystko wypadło, teraz powoli odrasta. Ale na bikini mam może 5% na chwilę obecną.
Pachy te rewelacja, golę co tydzień? może rzadziej, tzn od otatniegozabiegu goliłam 3 razy o. Ale jest rewelacja.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:40   #4071
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez merlinek007 Pokaż wiadomość
Hey Ladies !

Tydzień temu byłam po raz pierwszy na laserze. Oczywiście wcześniej doktoryzowałam się w internetach więc wybrałam LS. Ból masakra - mowa o bikini, ale myśl o efektach pozwoliła mi przeżyć i zapisać się na kolejny zabieg . Na razie pozytywnych efektów brak, wszystko odrosło. Naiwna nie jestem i wiem że muszę poczekać. Mam jednak pytanie. Czy któraś z Was też tak miała, że po laserze odrosły włosy 2 razy grubsze i twardsze? Miałam dziś problem, żeby je zgolić maszynką. Ogólnie mam ciemne i grube włosy (idealne na laser) ale to co teraz odrosło to jakiś żart. Ponadto kilkanaście włosów wrosło tworząc krostki. Czy ktoś tak miał? Boję się co będzie po 2 sesji
Tydzień temu byłaś na laserze to w ogole zdążyło Ci coś wypaść w 7 dni? Podejrzewam, ze nie.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 19:38   #4072
merlinek007
Przyczajenie
 
Avatar merlinek007
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wypadło jeszcze nic, ale chodzi o to że odrosły takie mega grube sztywne włosy.
merlinek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:16   #4073
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez merlinek007 Pokaż wiadomość
Nie wypadło jeszcze nic, ale chodzi o to że odrosły takie mega grube sztywne włosy.
Zaczynaja wypadac kolo 10-14 dnia od zabiegu.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:57   #4074
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stokra83 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
potrzebuję porady od sprawdzonych w boju Od wieków myślę o depilacji laserowej i w końcu postanowiłam postawić kropkę nad "i" Idę!!!!!!!!
No i zaczęłam szukać co i jak w tej chwili, co będzie najlepsze, itp.... no i tu się zaczęła masakra.... milion opinii, różnych zdań ale z konkretami trudno pogubiłam się w tym wszystkim po prostu
Pomożecie?
Spotkałam się z takimi "laserami" (info bezpośrednio ze stron WWW więc nie wiem o tych urządzeniach nic więcej):
- laser Versus z kompaktowym systemem chłodzenia COOL UP firmy LESTHEZONE
- laser Versus TM II
- laser Light Sheer Duet
- laser diodowy LightSheer firmy Coherent-Lumenis
- laser Fotona XP MAX
- laser diodowy Asclepion
- laser Dual Laser sPTF+

Dziwią mnie te wszystkie "rodzaje" - nie wiem czy jeden Versus i drugi to to samo? Czy ważny jest producent danego lasera lub inne parametry?

I teraz gabinety (jestem z Poznania) - może znacie i możecie coś o nich powiedzieć? Coś poradzić?
- Gabinet Kosmetologii Estetycznej Od-Nowa (laser Versus z kompaktowym systemem chłodzenia COOL UP firmy LESTHEZONE)
- BeautyQuality Gabinet Kosmetologii Estetycznej w Tarnowie Podgórnym (laser Versus TM II)
- ProEndermologie Instytut Urody (laser Light Sheer Duet)
- Instytut Estetyki Ciała Infinite (laser diodowy LightSheer firmy Coherent-Lumenis)
-Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical (laser Fotona XP MAX
- Klinika Proderma (laser diodowy Asclepion)
- Gabinet Kosmetologii Estetycznej oraz Odnowy Biologicznej Wy-SPA (laser Dual Laser sPTF+)
- Złote Salony na os. Polanka (po prostu "laser diodowy")

Chcę zacząć od pach lub/i brazylijskiego bikini (ogólnie chodzę na wosk na wszystko więc myślę, że z bólem sobie poradzę ale może jestem w błędzie? )
Na ten moment stawiam (chyba ) na Versus w Od-nowie lub Light Sheer Duet w ProEndermologie - ale to tylko na podstawie własnego odczucia tu na necie - brak jakichkolwiek konkretnych argumentów Koleżanka poleca Złote Salony ale zupełnie nie wiem co one tam mają za sprzęt ach......

...pomóżcie... bo już naprawdę chciałabym się zdecydować na coś i zacząć działać we wrześniu...
Hej Żadna nie odpowie, bo na pewno żadna nie była na wszystkich laserach i nie jest w stanie opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Każdy laser jest inny, ma inne parametry, głowice różnej wielkości, inne funkcje np. chłodzące itd. Trzeba by je wszystkie wyszukać i porównać a pewnie nikt nie ma na to ochoty
Większość z Nas, uznaje Light Sheer za najbardziej skuteczny, sama na niego chodzę i polecam. Ogólnie szukaj salonu, który wykonuje zabiegi na małej głowicy. Właśnie dumamy nad jej wyższością nad większą wersją.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
ja po 4 widzialam fajne rezultaty, a teraz po 8 jest masakra. ;/
Także, też byłam super zadowolona na początku...
Wiesz co, wydaje mi się, że byłaś taka zadowolona, bo odstęp czasowy między zabiegami miałaś mniejszy. Widzę to po swojej rozpisce. Kiedy nie przekraczałam 6-8 tygodni, efekty wydawały mi się spektakularne. Tak, bo niewiele zdążyło odrosnąć
Teraz chodzę co 8-10 tygodni i ciągle coś odrasta. Włosów jest nieporównywalnie mniej ale się pojawiają.

Zapisałam się na pachy na przyszły piątek i powiem Wam jestem pod dużym wrażeniem LS Desire! Koszt zabiegu znacznie niższy a efekty świetne. Zrobiłam sobie fotę pachy bite 2 miesiące po 3 i (kilka dni temu) po 4 zabiegu. Wow! Różnicę widać gołym okiem. Na następne partie ciała zmieniam salon

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy bikini z maścią emla jest zupełnie bezbolesne czy jednak coś czuc?
Mnie boli ale nieporównywalnie mniej, mówię o głębokim

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez merlinek007 Pokaż wiadomość
Hey Ladies !

Tydzień temu byłam po raz pierwszy na laserze. Oczywiście wcześniej doktoryzowałam się w internetach więc wybrałam LS. Ból masakra - mowa o bikini, ale myśl o efektach pozwoliła mi przeżyć i zapisać się na kolejny zabieg . Na razie pozytywnych efektów brak, wszystko odrosło. Naiwna nie jestem i wiem że muszę poczekać. Mam jednak pytanie. Czy któraś z Was też tak miała, że po laserze odrosły włosy 2 razy grubsze i twardsze? Miałam dziś problem, żeby je zgolić maszynką. Ogólnie mam ciemne i grube włosy (idealne na laser) ale to co teraz odrosło to jakiś żart. Ponadto kilkanaście włosów wrosło tworząc krostki. Czy ktoś tak miał? Boję się co będzie po 2 sesji
Nie mogły wyrosnąć mega grube, bo one się jeszcze nawet nie "wymieniły" na nowe. Wiesz o co mi chodzi? Może tak Ci się wydaje, bo laser w pewien sposób je stapia, mogą tworzyć takie ciemne, przyklejone do skóry kropki ale pod tym to jest nadal ten sam włos. Poczekaj kilka dni, niech swobodnie wypadną to odetchniesz z ulgą Na wrastanie spróbuj maści z mocznikiem albo cynkowej (ta na podrażnienia) + wykonuj peelingi tak często jak się da ale delikatnie jeżeli Twoja skóra jest podrażniona. Będzie dobrze

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
muszę w końcu spróbować, bo miałam zabieg bez znieczulenia i ... nigdy więcej.
Tylko tą emle tak ciężko dostać.
Kilka stron wcześniej, któraś podawała nazwę maści znieczulającej, którą kupisz bez recepty. Po składzie wynika, że jest słabsza ale lepszy wróbel w garści...niż gołąb na oknie

patrzcie co mi wczoraj do domu wlazło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14081086_1658540927791240_1084940542_n.jpg (77,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-08-19 o 20:59
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 10:54   #4075
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Też muszę nabyćna następne zabiegi.

W ogóle jestem prawie miesiąc po 4 zabiegu na głębokie bikini i pachy i jestem baaaardzo zadowlona. Wszystko wypadło, teraz powoli odrasta. Ale na bikini mam może 5% na chwilę obecną.
Pachy te rewelacja, golę co tydzień? może rzadziej, tzn od otatniegozabiegu goliłam 3 razy o. Ale jest rewelacja.
oby tak zostało! ale miesiąc to w sumie jeszcze dość krótki okres czasu, mogą odrastać do 12 tygodni
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 21:50   #4076
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
oby tak zostało! ale miesiąc to w sumie jeszcze dość krótki okres czasu, mogą odrastać do 12 tygodni
No, wiadomo, ale jest dobrze. Widzę, że już poodrastało tam parę, ale na razie tego nie golę , bo i nie ma potrzeby, a chcę zobaczyć, czy jeszcze coś się pojawi.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 09:01   #4077
diana626262
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem czy czasem to ie zależy od struktury włosa ja na przykład juz po 4 serii praktycznie w ogóle nie miałam włosków. tylko ze ja chodziłam na depilacje laserowa laserm Vectus ponoć jakaś nowość na rynku, ja sie na tym nie znam ale możecie tutaj xxx tym poczytać.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-15 o 17:45 Powód: link
diana626262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 10:17   #4078
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec jak uzywa masci emla na bikini? Smarujecie grubo i zawijacie w folie spozywcza na 2h?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:01   #4079
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec jak uzywa masci emla na bikini? Smarujecie grubo i zawijacie w folie spozywcza na 2h?
Bita godzina wystarczy, nie ma potrzeby siedzieć z tym dłużej i nie nakładaj zbyt dużo maści, bo jak usiądziesz to się wszędzie rozpłynie Cienka warstwa wystarczy, nie tak żeby się całkiem wchłonęła jak np. balsam do ciała ale zbyt duża ilość nie wzmocni efektu a maść droga.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 17:29   #4080
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem jakies 3.5 msca po pierwszej depilacji vectusem, jutro ide na drugi zabieg.

Z biegu czasu - wypadlo mi max 1/10 wlosow ogolem ktore widze teraz. Moze nawet mniej. Musze robic takie przerwy bo ciezko znalezc mi termin na depilacje (praca na dwie zmiany, nie mamy z Mezem komu dziecka zostawic).
Wszystko prawie odroslo jak bylo kiedys, po za ow 1/10. Sa nieco rzadsze. Ma byc moc wyzsza teraz.

Przypominam, ze robie tylko bikini i pachy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.