Koordynator hostess - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 14:14   #1
girlishnesss
Zadomowienie
 
Avatar girlishnesss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 202

Koordynator hostess


Koordynator pracy hostess. Czy któraś z Was pracuje w takim `zawodzie`? Co możecie powiedzieć na ten temat?
girlishnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:16   #2
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Koordynator hostess

A co byś chciała wiedzieć to odpowiem na Twoje pytania
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:09   #3
girlishnesss
Zadomowienie
 
Avatar girlishnesss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 202
Dot.: Koordynator hostess

Hmmm... Po pierwsze czy takim koordynatorem może zostać `każdy`? Jaka z tego kasa? Że obowiązków dużo to wiem
girlishnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:11   #4
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Koordynator hostess

Może i może zostać każdy ale nie każdy niestety się do tego nadaje
Czy kasa duża hmm osobiście powiem, że nie wiem bo jestem supervisorem ale dodatkowo pełnie inne role w firmie (mam stałe miesięczne wynagrodzenie).
Znam osobę, której zadaniem jest tylko szukanie hostess oraz sama koordynacja i ma płacone od wykonanego zlecenia.

Nasi koordynatorzy mają stawkę godzinową, w której jest wliczona praca hostessy(oni ustalają stawki dla hostess i co zostanie należy do nich). Czasem są firmy które dodatkowo płacą za pracę supervisora.
Tak więc im więcej zleceń tym większy zarobek.

Praca niestety całą dobę, zawsze musisz być dostępna pod telefonem bo w każdej chwili może się coś zdarzyć.
No i też zależy dużo od firmy na jakich zasadach wszystko działa. Ja np nie jeżdżę na kontrole czy nie zawożę materiałów -cały czas nadzoruje pracę z biura.

Kiedyś pracowałam jako hostessa i mój koordynator pracował z agencją promocyjną na umowę zlecenie.

Praca zdecydowanie dla młodych osób, które nie mają jeszcze obowiązków(dom, dziecko czy rodzina)
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:22   #5
girlishnesss
Zadomowienie
 
Avatar girlishnesss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 202
Dot.: Koordynator hostess

Właśnie coś takiego by mnie interesowało Obecnie pracuję jako hostessa więc znam to ` środowisko` Muszę się porozglądać za jakąś ofertą.

Dzięki za info
girlishnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:07   #6
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Koordynator hostess

girlishnesss a mogę wiedzieć z którego regionu Polski jesteś? Czasem poszukuje koordynatorów w jakiś miastach, więc może akurat kiedyś Twoje się napatoczy
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 16:04   #7
anna_20
Przyczajenie
 
Avatar anna_20
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1
Dot.: Koordynator hostess

Ja jestem hostessa od 16 roku życia, aktualnie mam skończone 20 laat. Jestem osobą niezależną, dynamiczną, o osobowości przywódcy,. Bardzo chciaałąbym się sprawdzić w roli kordynatora hostess.
anna_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 10:49   #8
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Koordynator hostess

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Może i może zostać każdy ale nie każdy niestety się do tego nadaje
Czy kasa duża hmm osobiście powiem, że nie wiem bo jestem supervisorem ale dodatkowo pełnie inne role w firmie (mam stałe miesięczne wynagrodzenie).
Znam osobę, której zadaniem jest tylko szukanie hostess oraz sama koordynacja i ma płacone od wykonanego zlecenia.

Nasi koordynatorzy mają stawkę godzinową, w której jest wliczona praca hostessy(oni ustalają stawki dla hostess i co zostanie należy do nich). Czasem są firmy które dodatkowo płacą za pracę supervisora.
Tak więc im więcej zleceń tym większy zarobek.

Praca niestety całą dobę, zawsze musisz być dostępna pod telefonem bo w każdej chwili może się coś zdarzyć.
No i też zależy dużo od firmy na jakich zasadach wszystko działa. Ja np nie jeżdżę na kontrole czy nie zawożę materiałów -cały czas nadzoruje pracę z biura.

Kiedyś pracowałam jako hostessa i mój koordynator pracował z agencją promocyjną na umowę zlecenie.

Praca zdecydowanie dla młodych osób, które nie mają jeszcze obowiązków(dom, dziecko czy rodzina)
Też bym wolała być takim supervisorem bo nie mam prawa jazdy a jeżdżenie busami słabo by mi się opłacało czasowo. Jak znaleźć taką pracę? W ogłoszeniach nie widuję. Pytać własnych kontrolerów-jestem hostessą?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.