mniej obfity okres prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 10:11   #1
Perełeczka
Raczkowanie
 
Avatar Perełeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57

mniej obfity okres prosze o pomoc


Witajcie!
Sprawa wygląda tak: mój ostatni cykl trwał 30 dni, moje okresy trwają ostatnio 3, max. 4 dni. 6 marca wieczorkiem zauważyłam niewielka ilość krwi zmieszaną ze śluzem- rano- 7 marca wystąpiło krwawienie, całodniowy ból brzucha. Niepokoi mnie to, że podpaska nie była cała we krwi, ta miesiączka jest trochę bardziej skąpa, ale przy korzystaniu z toalety, podcieraniu się krwi jest sporo, zmieszanej ze śluzem, zdarzają się też skrzepy. Dziś po przebudzeniu się, po całej nocy wypłynęło ze mnie sporo tego sluzu z krwią, teraz znów jest skąpiej. Czy to normalne? Dodam, że niestety mam nadżerkę, czy ona może powodować bardziej skape krwawienie? Teścik robiłam 11 dni po zbliżeniu z porannego moczu- wynik negatywny i zaraz następnego dnia zaczęłam krwawić. Dodam, że wytrysk wystapił poza mną.

Pytanko drugie- przy 30 dniowym cyklu kiedy w przybliżeniu mogła pojawić się owulacja?

Dziękuje za odpowiedz!
Perełeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.