kolor włosów a oprawa oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 15:43   #1
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54

kolor włosów a oprawa oczu


Jak to jest drogie wizażanki czy zmieniając kolor włosów powinnyśmy pofarbować również brwi? patrzac na znane aktorki tak właśnie powinnysmy robić. Ja niedłiugo planuje z jasno brązowych włosów zrobić blond...a oprawę mam ciemną...boje sie, ze będzie to wyglądać nienaturalnie
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:53   #2
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

tez mialam ten problem...mam blond wloski i dosc ciemne brwi,i nie wyglada to zle,ale mówi sie,ze brwi powinny byc gdzies o 2 tony ciemniejsze od włosów,wiec dla lepszego samopoczucia smaruje brwi żelem rozjaśniającym do włosów Avonu-nie jest on do tego przeznaczony,ale co zrobic...brwi sa lekko jasniejsze.Dziewczyny próbują też wody utlenionej lub poprostu farb do włosów..trzeba sobie jakos radzic,bo u nas nie spotkałam sie jeszcze zeby kosmetyczka,czy fryzjer rozjasniali brwi...na Zachodzie to normalka chyba,widzac aktorki jak razem z kolorem wlosow zmienia im sie kolor brwi.
Nie raz jednak ciemne brwi wygladaja ladnie do blond włosów wygladaja ciemniejsze brwi,daje to ladna oprawe,równiez wiele aktorek tak ma
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:01   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

witaj Najlepiej u kosmetyczki zrobić; prawie każdym zakładzie jest to możliwe, trzeba zwyczajnie zapytać czy pani kosmetyczka potrafi cos takiego wykonac A co do ciemnych brwi i jasnych włosów: jeżeli nie są one grube, krzaczaste itp to lepiej wyglądają jak sa w naturalnym kolorze I wcale to nie razi,ze włosy jasne a oprawa oczu ciemna Zdecydowanie źle wygląda sytuacja odwrotna gdy jasne brwi a włosy na kruczoczarne zrobione- od razu widać,że są farbowane Myślę,że nie powinnaś się martwić kolorem brwi i zrobić sobie ten jasny kolorekPozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:05   #4
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

Ja mialam naturalny ciemny blond włosy i brwi mialam takie ciemniejsze niz wlosy, pofarbowalam sie na zimny braz i brwii sa Ok i wszystko pasuje hehe obyło sie bez kosmetyczki No ale fakt jesli ktos np. jest brunetka o czarnych oczach i brwiach i chce sie stac blondynka to ni jak pasuja takie ciemne brwi
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:02   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

jeżeli ktoś ma bardzo ciemną oprawę oczu to może nie powinien mocno rozjaśniać włosów bo nie będą mu pasować? Ludzie o bardzo ciemnych brwiach i oczach zazwyczaj mają ciemną cerę i jasny blond jakoś nie bardzo do tego pasuje Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:18   #6
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

Ja testowalam wersje: szare brwi i rude wlosy - odradzam . Za to nie widze roblemu przy rozjasnianiu - wiele blondynek ma ciemną oprawe oczu. W drugą strone faktycznie, już gorzej.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:29   #7
martuć
Przyczajenie
 
Avatar martuć
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

Podobno dobrym dobrym środkiem do rozjaśniania brwi jest produkt firmy Sally Hansen , który jest specjalnie przeznaczony do rozjaśniania włosów na twarzy . Wklejam linka, którego znalazłam na internecie http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012999;7010001.html

Kiedyś sama sie pofarbowałam na blond, a ,ze brwi mam dość gęste i bardzo ciemne sztucznie to wyglądało w moim przypadku, dlatego też poprosiłam koleżanke by mnie ładnie wyskubałam, mimo wszystko jednak dalej to wyglądało trochę sztucznie.Teraz znowu mam ochotę pomalować się na blond i myślę, że spróbuje tego specyfiku i rozjaśnie nim brwi . Pozdrawiam
martuć jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 14:55   #8
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Ludzie o bardzo ciemnych brwiach i oczach zazwyczaj mają ciemną cerę i jasny blond jakoś nie bardzo do tego pasuje
Właśnie, że nie zawsze. ;\ Ja mam czarne brwi, ciemne rzęsy, bladą cerę, niebieskie oczy i naturalnie popielate włosy.
Farbowałam zawsze włosy na ciemno, ale ostatnio stwierdziłam, że jestem do tego za blada. Teraz powoli schodze do jasnych kolorów. I też się trochę boję o te brwi moje..
NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:05   #9
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

a ja mam jasna oprawe oczu i blond wloski, a marzą mi sie ciemny brąz.... czy jesli pojde do kosmetyczki zeby mi ciemne brwi zrobila i przefarbuje na ciemno to bedzie to wygladac dobrze? jejQ..
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 13:28   #10
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

Będą wyglądać dobrze jeżeli będą brązowe- jeżeli nałozy ci czarną henne to będzie to wyglądać bardzo sztucznie
Ja mam niebieskie oczy i ciemne brwi- kolory włosów nosiłam różne i nigdy nie zmieniałam koloru brwi.....jakoś na mój widok nikt nie uciekał hahaha
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 18:49   #11
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: kolor włosów a oprawa oczu

ja mam bardzo jasniutkie brwi i marzą mi sie ciemne włosy....:P ciekawe co z tego mojego farbowania wyjdzie wkl4eje fotki ale to dopiero jakis tydzien
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.