własny depilator laserowy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 14:07   #211
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Dzieki dziewczyny, wlasnie tez myslalam o kurierze i o zaplacie przy odbiorze. Sprawdzalyscie przy nim paczke zanim zaplacilyscie?
Z mojego niewielkiego doswiadczenia u kosmetyczki moge wam powiedziec, ze zaczerwien nie ma jesli sa wloski dokladnie zgolone, ale z drugiej strony lepiej widac miejsce potraktowane laserem przy 1-2 dniowym zaroscie..bo wloski sie skrecaja, pala.. Tyle ze wtedy na skorze pojawia sie cos w rodzaju uczulenia/wysypki (przynajmniej u mnie). Dla oszczednosci lampy, ktore niemalo kosztuja, radze przeprowadzac zabiegi co 4 tyg - poki co mamy zime, wiec nie spieszmy sie.. Mnie na czwart zabieg kosmetyczka umowila po 6 tygodniach, bo ponoc lepiej rozciagnac to w czasie i zbierac wszystkie wloski razem.. - wiadomo rozne fazy wzrostu wlosa. Mowie to tylko po to by nie zuzywac niepotrzebnie lampy.. A zrobicie jak bedziecie uwazac oczywiscie Aha, polecam wam plyn opozniajacy wzrost i powoli eliminujacy owlosienie - telocapil do nabycia na mazidla.pl
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:39   #212
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

działa tentelocapil ? na ile ci starcza ? kiedyś używałam skin doctors hairnomore w płynie i powiem , ze dałam za to 100 zł a to kompletna porażka jest...
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:57   #213
Panda_
Przyczajenie
 
Avatar Panda_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Witam,
otóż od tygodnia jestem posiadaczką RIO IPL 8000, dziś przeprowadziłam "zabieg" na obu łydkach. Naturalnie jeszcze nie ma żadnych efektów, ale obiecuję, że będę na bieżąco meldować o postępach. Rzetelnie i dokładnie postaram się opisać każdy etap, chętnie też odpowiem na pytania. Robię to dlatego, że sama poszukując (intensywnie) wiadomości na ten temat, miałam tylko mętlik w głowie i żadnych konkretów.
Skórę i owłosienie mam teoretycznie idealne do tego typu zabiegów, bo karnację mam jasną, a włosy naprawdę ciemne.
Może jeszcze na wstępie dodam, że jestem nieco sceptycznie nastawiona do tego "cudu techniki", ale cóż jak to któraś z Pań napisała w poprzednich postach: " tonący brzytwy się chwyta".
Cała operacja trwała około 30-40 minut. W najbardziej wrażliwych miejscach dawałam moc na 3, a pozostały obszar na 5. Podczas całego zabiegu towarzyszył specyficzny zapach. Nie był to zapach spalonych włosów... trudno go określić. Wokół lampy są czujniki, każdy z tych czujników musi stykać się ze skórą, by móc włączyć impuls. Niestety np. na kolanach, czy w najwęższych miejscach na piszczelach, trzeba trochę pokombinować, ale da się to przeżyć.
W poprzednich postach któraś z forumowiczek zasugerowała, by zrobić zdjęcia "przed" i "po", ja takowe zrobiłam przed przystąpieniem do dzieła. Pewnie nie wystarczy mi odwagi by je opublikować, ale dla samej siebie będę miała porównanie.
To tyle tytułem wstępu
Panda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:56   #214
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
działa tentelocapil ? na ile ci starcza ? kiedyś używałam skin doctors hairnomore w płynie i powiem , ze dałam za to 100 zł a to kompletna porażka jest...

Jasne ze dziala! Mozna go dodac do gotowego balsamu (im bardziej jest "eco" tym lepiej). Na 100ml balsamu daje sie 50 kropli. Stacza na bardzo dlugo... Sa 2 rodzaje opakowan: 20 ml, 50 ml i 100 ml do nabycia na mazidla.com. Po systematycznym stosowaniu wlosy staja sie jasniejsze, ciensze, az wreszcie zanikaja..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:15   #215
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Panda, a gdzie kupilas rio 8000? Do tego zabiegu trzeba cierpliwosci.. nie spiesz sie, daj im czas niech porzadnie odrosna.. Producent zaleca wykonanie zabiegu co tydzien (z tego co czytalam na stronie brytyjskiej Rio), ale trzeba odczekac conajmniej 4 tyg. Ja widze po 3 zabiegu u kosmetyczki super rezultaty.. Nastepne zabiegi bede robic co 5-6 tyg. - mam juz oplacone. Potem kupie sobie rio pro..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:16   #216
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Świetnie! więc trzymamy kciuki za szybkie postępy i czekamy na relację
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:42   #217
Panda_
Przyczajenie
 
Avatar Panda_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Panda, a gdzie kupilas rio 8000? Do tego zabiegu trzeba cierpliwosci.. nie spiesz sie, daj im czas niech porzadnie odrosna.. Producent zaleca wykonanie zabiegu co tydzien (z tego co czytalam na stronie brytyjskiej Rio), ale trzeba odczekac conajmniej 4 tyg. Ja widze po 3 zabiegu u kosmetyc
Kupiłam na Allegro od polskiego dystrybutora, deklarującego gwarancję 24 m-ce. W cenie 1340 zł.

Edytowane przez Panda_
Czas edycji: 2012-01-20 o 11:35
Panda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 10:30   #218
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: własny depilator laserowy

Czy ktoś z Was posiada może DEPILATOR LASEROWY SILK'N SENSEPIL SILKN IPL ?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:02   #219
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was posiada może DEPILATOR LASEROWY SILK'N SENSEPIL SILKN IPL ?
Ja go mam od dzisiaj,niedawno temu przyszedł i juz prawie koncze sie laserowac została jedna noga,ale musze przyznac ze to bardzo sprawnie idzie.Z tym,ze chyba mam problem bo mnie boli gdy wypuszczam światło(podobnie jak przy depilatorze,z tym ze nie az tak mocno) ale jak dla mnie to jest mało komfortowe.Dopiero po zakończeniu pach i bikini zoorientowałam sie ze ja "laserowałam " sie na jedynce czyli na tej najmniejszej mocy..nogi robie juz na trójce.Spróbowalam tez bikini na 3 i powiem szczerze nie wytrzymuje.Czytałam ze takie uczucie dyskomfortu moze byc przy ciemnych włosach a takie tez posiadam..ale czego sie nie zrobi dla gładkich nóg Pozdrawiam i napisze czy widze jakies rezultaty po pierwszym razie..podobno widac efekty po 3-Zobaczymy
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:22   #220
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez kaja0604 Pokaż wiadomość
Ja go mam od dzisiaj,niedawno temu przyszedł i juz prawie koncze sie laserowac została jedna noga,ale musze przyznac ze to bardzo sprawnie idzie.Z tym,ze chyba mam problem bo mnie boli gdy wypuszczam światło(podobnie jak przy depilatorze,z tym ze nie az tak mocno) ale jak dla mnie to jest mało komfortowe.Dopiero po zakończeniu pach i bikini zoorientowałam sie ze ja "laserowałam " sie na jedynce czyli na tej najmniejszej mocy..nogi robie juz na trójce.Spróbowalam tez bikini na 3 i powiem szczerze nie wytrzymuje.Czytałam ze takie uczucie dyskomfortu moze byc przy ciemnych włosach a takie tez posiadam..ale czego sie nie zrobi dla gładkich nóg Pozdrawiam i napisze czy widze jakies rezultaty po pierwszym razie..podobno widac efekty po 3-Zobaczymy
a można zapytać gdzie dokonałaś zakupu?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:40   #221
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: własny depilator laserowy

Kasia23
Wiesz co ja dokonałam zakupu na e-bay-troche pokombinowałam ,ale wyszłam na tym dobrze.Kupiłam laser z niemiec ale przez duńskiego e-bay(dobry przelicznik waluty) no i za 1200 zl mam laser + 4 lampy
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 12:41   #222
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez kaja0604 Pokaż wiadomość
Kasia23
Wiesz co ja dokonałam zakupu na e-bay-troche pokombinowałam ,ale wyszłam na tym dobrze.Kupiłam laser z niemiec ale przez duńskiego e-bay(dobry przelicznik waluty) no i za 1200 zl mam laser + 4 lampy
No to rzeczywiscie bardzo korzystna cena.

Ja chciałam z USA, ale przy obecnym kursie USD niezbyt się to opłaca, dlatego jak sie już zdecyduje to kupie w Polsce.
Ale waham się.... nie wiem czy warto
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:54   #223
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
No to rzeczywiscie bardzo korzystna cena.

Ja chciałam z USA, ale przy obecnym kursie USD niezbyt się to opłaca, dlatego jak sie już zdecyduje to kupie w Polsce.
Ale waham się.... nie wiem czy warto
No juz musisz sama zadecydować,powiem Ci szczerze ze ja postanowiłam go kupic i sama przetestowac,poniewaz zadnych konkretów nie wyczytałam,dziewczyny maja rózne zdania na temat tego lasera.
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:04   #224
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez kaja0604 Pokaż wiadomość
No juz musisz sama zadecydować,powiem Ci szczerze ze ja postanowiłam go kupic i sama przetestowac,poniewaz zadnych konkretów nie wyczytałam,dziewczyny maja rózne zdania na temat tego lasera.
No właśnie, im więcej czytam tym się bardziej zniechęcam.
Z drugiej strony w opiniach żadnych konkretów też nie można znaleźć, osoby z opiniami wypowiadają się raz, przy początku użytkowania a potem cisza...
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:35   #225
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: własny depilator laserowy

Napisane przez:Kasia23
"No właśnie, im więcej czytam tym się bardziej zniechęcam.
Z drugiej strony w opiniach żadnych konkretów też nie można znaleźć, osoby z opiniami wypowiadają się raz, przy początku użytkowania a potem cisza..."

To ja Ci obiecuje,ze bede informowała na bieząco jak mi idzie

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2012-01-20 o 13:37
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:44   #226
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

dziewczyny tu : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3157977&start=360 Mikami ma Silk'n tylko ona ma ten niebieski nie różowy ale z tego co czytałam to jedno i to samo tylko opakowanie ładniejsze;P..może na jakieś pytania wam odpowie (tylko najpierw przeczytajcie co pisała wcześniej czyli srt 12 i 13 bodajże)

Edytowane przez Tobiaann
Czas edycji: 2012-01-20 o 13:47
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:52   #227
kaja0604
Raczkowanie
 
Avatar kaja0604
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 41
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
dziewczyny tu : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3157977&start=360 Mikami ma Silk'n tylko ona ma ten niebieski nie różowy ale z tego co czytałam to jedno i to samo tylko opakowanie ładniejsze;P..może na jakieś pytania wam odpowie (tylko najpierw przeczytajcie co pisała wcześniej czyli srt 12 i 13 bodajże)
Dzieki za link..w sumie to juz nie czytam opini,teraz to sama sie przekonam czy laser naprawde działa.
P.S jestm z godzinke po "laserowaniu" i powiem wam ,ze pieka mnie nogi,spróbowalam tez pod pacha na 5 i sie poparzyłam chyba skóra sie zaczerwieniła i piecze..aućć
kaja0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:56   #228
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
dziewczyny tu : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3157977&start=360 Mikami ma Silk'n tylko ona ma ten niebieski nie różowy ale z tego co czytałam to jedno i to samo tylko opakowanie ładniejsze;P..może na jakieś pytania wam odpowie (tylko najpierw przeczytajcie co pisała wcześniej czyli srt 12 i 13 bodajże)
Różnią się np. tym, ze nowszy model ma: Inteligentny czujnik karnacji skóry
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 20:59   #229
Meg_y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Witajcie,
już jakiś czas temu pisałam, że zamierzam zakupić rio ipl8000 i właściwie już miałam to zrobić i zobaczyłam, że pojawił się rio pro... Kilkanaście godzin śledzenia opinii o nowym wynalazku, mieszane uczucia, żal kasy, aż wreszcie się zdecydowałam

Jestem po pierwszym razie z ipl pro... Od razu ustawiłam na 5 i zrobiłam nogi, ale raczej niezbyt dokładnie, bikini i linię na brzuchu. Miejscami bolało i to mnie trochę cieszy, bo u kosmetyczki też nie było przyjemnie. Niestety nie pamiętam jaką moc miałam ustawianą w gabinecie, więc ciężko porównać...

Nie mam żadnych poparzeń, podrażnień, a na efekty muszę poczekać. Nie oczekuję, że rio na zawsze pomoże mi się pozbyć tych przeklętych kłaków (zresztą producent tego nie obiecuje), więc chcę wierzyć, ze nie będę rozczarowana tym wydatkiem...
Meg_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 09:51   #230
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Dobrze , ze wybrałaś Rio Pro. Rio 8000 ma energie 19.1 J ( pojedynczy błysk ) natomiast Rio Pro 25,4 J (pojedynczy błysk). Ale nie miej nadzieji , ze na stałem ci usunie włoski . Szanse sa bardzo małe...
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:20   #231
Meg_y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
Dobrze , ze wybrałaś Rio Pro. Rio 8000 ma energie 19.1 J ( pojedynczy błysk ) natomiast Rio Pro 25,4 J (pojedynczy błysk). Ale nie miej nadzieji , ze na stałem ci usunie włoski . Szanse sa bardzo małe...
Wiem, że nie pozbędę się włosów na stałe, bo jak producent określa 'ipl pro jest do długookresowego usuwania włosów' , ale nie mogę używać depilatora (wrastające włoski, stany zapalne itp.), depilacja woskiem na początku ok, później pojawiły się stany zapalne a po maszynce wychodzą mi okropne podrażnienia. Próbowałam też z golarką elektryczną, ale włosy odrastały bardzo szybko i zrobiły się strasznie twarde i grube przez co nogi przypominały w dotyku papier ścierny... Został mi tylko laser, ale zabiegi u kosmetyczki kosztowały mnie fortunę, więc zakupiłam rio. Nawet jeśli będę musiała powtarzać zabieg co 2-3 tygodnie to i tak będę zadowolona .

Aa, próbowałam jeszcze z pastą cukrową i jakimś olejkiem, po którym włosy miały przestać rosnąć...
Meg_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:58   #232
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

prawdziwy wysyp kupujących;D pozostaje tylko trzymać kciuki! i czekać na rezultaty...
Mam pytanie : Czy któraś z Was próbowała "laserować" szyję/kark?...
Jako mała dziewczynka miałam ścinane króciutko włosy...co wiązało się z podgalaniem szyi...teraz od parunastu lat mam długie... ale włochy prawie na całej szyi ;/nieładnie to wygląda

Edytowane przez Tobiaann
Czas edycji: 2012-01-21 o 13:04
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:06   #233
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Hej Dziewczyny, dzisiaj robię drugi zabieg

Nie chce zapeszac ale pod pacha zrobil mi sie malutki pusty placek a na drugiej wlosy jakby rzadsze odrosly.
Moze nigdy sie im nie przygladalam ale watpie zebym miala wczesniej ten lysy placek
Na razie byl 1 zabieg (poziom 3) takze wszystko przede mna!
Wczoraj zamowilam sobie ten telocapil (dzieki fatatina za cynk bo nawet nie znalam tego), kiedy uzywalam tylko olej krokoszowy ale tylko potluscilam ubrania :/

Pozdrawiam i do nastepnego
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:35   #234
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

shekade : tylko ja wyczytałam ze ten olejek można używać dodając go do "lekomasy" czy jakoś tak czyli jakiegoś balsamu nieposiadającego w skłądzie substancji czynnych...sam olejek jest zbyt mocny i moze bardzo podraźnić skórę...ale nie wiem tego z doświadczenia tylko czytałam o tym...i piszę dla ostrzeżenia.
Powodzenia przy epilacji...
p.s. na kafeterii dziewczyna zamówiła ME MY ELOS IPL+RF...wiec tez będzie jakaś recenzja...
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:17   #235
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Tak tak wiem, planowałam zmieszać go z balsamem dla dzieci HIPP, mam tez w domu aktualnie ISANE ale nie wiem czy z nim moge mieszac i ile tych kropel. Czytalam tez ze w aptece mozna zamowic balsam-bazę, ale nie probowalam.
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:26   #236
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez shekade Pokaż wiadomość
Tak tak wiem, planowałam zmieszać go z balsamem dla dzieci HIPP, mam tez w domu aktualnie ISANE ale nie wiem czy z nim moge mieszac i ile tych kropel. Czytalam tez ze w aptece mozna zamowic balsam-bazę, ale nie probowalam.
polecam babydream z rossmanna. Wosy trzeba wydepilowac lub zgolic wczesniej. Na 100ml (=mg) balsamu daje sie 50 kropli telocapilu. Taka mieszanke trzyma sie w lodowce przez max 2 tyg.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

aha, babydream lotion dla niemowlat..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:26   #237
majka198912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

borykam się z problemem nadmiernego owłosienie chciałabym się większej części z nich pozbyć. Dlatego poradźcie który depilator byłby najlepszy ?
majka198912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:55   #238
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Polecam przeczytać cały wątek, żadna z nas jak na razie chyba Ci nic nie poleci bo jesteśmy w fazie testowania i znajdowania szczątkowych opinii na temat depilatorów laserowych. Który jest najlepszy, tego nie wiemy...

Ja posiadam Rio PRO i jestem we wstępnym stadium badawczym także na razie nie mogę się wypowiedzieć.

fatatina - dostałam dziś telocapil, a jakbym np dała 60-70 kropel ?
Gdzie czytałaś o tych 50 kroplach?
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 08:53   #239
majka198912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Tak, właściwie masz rację. Najlepiej będzie jak przeczytam ten wątek od początku
majka198912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:06   #240
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

majka198912 - czy miałaś robione badania hormonalne? bo jeśli tu tkwi problem to żaden laser nie da dobrych rezultatów. Jeśli hormony ok to pomyśl czy nie lepiej udać się do salonu na laser diodowy, można poszukać jakiś promocji i okazji i sprawdzić, czy w ogóle laser na Ciebie zadziała. Ja niby jestem idealna do depilacji laserowej (jasna karnacja, ciemne włosy - miałam robione pachy laserem diodowym) to po 4 użyciu Rio IPL na 5 poziomie mocy nie widzę właściwie efektów. Jak na razie tracę tylko czas na laserowanie i szukam miejsc gdzie może włosów jest mniej. Jeśli coś się zmieni będę informować i mam nadzieję, że tak będzie. I jeszcze jedno dziewczyny nowe na forum przemyślcie swój zakup, żeby później nie żałować. Z tego co czytałam na kafeterii rozkładają moc różnych laserów na czynniki pierwsze więc może tam też poczytajcie.
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.