zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 16:40   #331
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

W drugim zestawie masz lepszą lampę zdecydowanie szybciej zrobisz sobie mani
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 19:57   #332
blackberry09
Raczkowanie
 
Avatar blackberry09
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 340
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

cześć, planuję zakupić zestaw do hybryd, im więcej czytam to mam wrażenie że coraz mniej wiem przejrzałam cały wątek o lakierach hybrydowych i w końcu wybrałam taki zestaw
http://allepaznokcie-piaski.pl/29728...FWgW0wodNWoPmw
powiedzcie mi czy nada się na początek? planuje wydać do 200zł, chcę robić paznokcie tylko sobie więc nie potrzebuje profesjonalnego zestawu
__________________

blackberry09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 10:19   #333
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blackberry09 Pokaż wiadomość
cześć, planuję zakupić zestaw do hybryd, im więcej czytam to mam wrażenie że coraz mniej wiem przejrzałam cały wątek o lakierach hybrydowych i w końcu wybrałam taki zestaw
http://allepaznokcie-piaski.pl/29728...FWgW0wodNWoPmw
powiedzcie mi czy nada się na początek? planuje wydać do 200zł, chcę robić paznokcie tylko sobie więc nie potrzebuje profesjonalnego zestawu
To oczywiście twoja decyzja,ale mi ten zestaw nie pasuje.Myślę,że w tej cenie możesz kupić fajną lampę LED,z UV-ką bedziesz się po jakimś czasie .Do hybryd lepsza jest UV.I dłutko w tym zestawie jest TRAGICZNE.Poszukaj innego ,albo złóż sama zestaw,tak będzie lepiej.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 15:03   #334
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć
zastanawiam się nad zakupem zestawu do hybryd z neonail, zależy mi na lampie LED. Wiem, że mostki nie są zbyt polecane, ale będę robić tylko hybrydy, a podobno do tego mostki są ok. Plus mam ograniczony budżet
Zastanawiam się nad tym http://allegro.pl/zestaw-do-hybryd-l...029906767.html
i tym http://allegro.pl/zestaw-12x-neonail...963398220.html zestawem.
Czym się różni ta lampa z akumulatorem od mostka?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 12:53   #335
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Hej! Czy ten sprzedawca jest godny polecenia? Cena za ten zestaw jest bardzo dobra, ale jak to jest z podróbkami Semilac?
http://allegro.pl/5-x-semilac-zestaw...060275332.html
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 22:07   #336
definitywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Cześć dziewczyny. Chcę zacząć robić Hybrydy i tu moje pytanie. Znalazłam taki zestaw w bardzo przystępnej cenie, http://allepaznokcie-piaski.pl/19620...k95xoChrbw_wcB Nie powiem cena mnie bardzo zaciekawiła ale tu moje pytanie czy za taką cene zestaw jest dobry, porównując zestawy z semilac czy innych firm. Szukałam opinii o tych lakierach ale cieżko coś znaleźć. Czy któraś z was posiada taki zestaw? Lakiery są dobre? Trzymają się tak jak powinny? czy lepiej zainwestować w inny zestaw?
definitywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 05:59   #337
dagsonik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

faktycznie tani ale nie posiadam go i zadna z moich kolezanek tez nie. wolalabym dolozyc 5 dyszek i kupic z em nail w sumie masz gwarancje 12 miesiecy, wiec jak cos sie popsuje to mozesz reklamowac tylko nie wiem jak z trwaloscia lakierow- moze sie okazac,ze beda kiepskie i pojda do kosza, a ty bedziesz musiala kupic nowe.. wiec wyjdzie ci na to samo jakbys kupila troche drozszy ale lepszej jakosci
dagsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 06:36   #338
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Ani zestaw z allepaznokcie ani zestaw z emnail nie sa godne polecenia. Na forum jest caly watek o gotowych zestawach, poszukaj
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 07:23   #339
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Boże, nie bierz tego dziadostwa!!! Też się naciełam na allepaznokcie i teraz tylko używam lampy, cleanera i removera. Lakiery schodzą płatami po kilku godzinach, ewentualnie na 3 dzień. Masę kobiet pisze tu na forum- co ja robię nie tak, że hybryda mi się nie trzyma, a kupiły zestaw z allepaznokcie. Błędem było kupić hybrydy z allepaznokcie. Te hybrydy trzymają sie tylko na innej bazie, ale moje nie odmaczały się, więc zachowywały się jak zwykły żel.

Jak chcesz tylko hybrydy robić to kup sobie tanią lampę mostek, bazę i top i jakiś jeden lakier z polecanej firmy. Wtedy zobaczysz czy w ogóle chcesz inwestować w inne kolory i czy Ci się będzie to podobać.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:11   #340
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Przenoszę do odpowiedniego wątku. Proszę następnym razem pisać w wątkach dedykowanych a nie zakładać nowe.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 22:01   #341
MoreLoveCookies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Witam
Chciałabym zakupić zestaw do hybryd do domowego użytku.
Myślałam zeby kupic osobno ale taniej wychodzi zestaw, na początku wpadła mi w oko lampa diamond LED + CCFL ale zestawy z nią zaczynają sie dopiero od ponad 200zł, szukając czegoś tańszego znalazłam takie oto zestawy:
https://hurtowniacosmo.pl/produkt/zestaw-startowy-mini/
https://www.lakieryhybrydowe.pl/pl/p...a-UV-36W-K/315
Który z zestawów jest warty kupna? Moze macie jakieś które polecacie?
Znalzlam jeszcze z Allegro za ok 150 zł ale tam jest 2w1 top i baza a to z tego co sie orientuje sie nie sprawdza i lepsza jest osobno baza i osobno top.
MoreLoveCookies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 15:57   #342
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Ani zestaw z allepaznokcie ani zestaw z emnail nie sa godne polecenia. Na forum jest caly watek o gotowych zestawach, poszukaj
hmmmm co do allepaznokcie to nie mam pojecia, bo nie używam - ale mam EM Nail i wiem co i jak cały zestaw, przyszedł odpowiednio zapakowany, 4 lakiery, oliwka, preparat do skórek, lampa, do tego patyczki i nne pilniczki oraz waciki itp, cleaner, remover,, primer i żele. Kolorki fajne, jeden z nich to Candy biały mój ulubiony foto załączam trzymają się już 13 dni odrost troche jest no i jak na moje pierwsze amatorskie malowanie to jestem całkiem zadowolona, musze sie wprawic. Póki co skórki mi się nie udałym, ale popracuje nad tym No i EM Nail nie uczulają jak inne lakiery, potwierdze to za jakiś czas mam nadzieje, z pewnością nie są "słabe" przynajmniej wiem to z autopsji )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160727_102714.jpg (74,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160727_103038.jpg (142,1 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez broziak
Czas edycji: 2016-07-27 o 15:59
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:47   #343
definitywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Dzięki dziewczyny chyba sobie odpuszczę tamten zestaw z allepaznokcie a co powiecie o zestawie z em-nail? czytałam że są różne opinie na jego temat.
definitywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 14:42   #344
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Poszukaj wątku o em nail.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-07-28 o 14:44
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 15:03   #345
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Planuję kupić zestaw hybrydowy i po przejrzeniu wątku juz się niemal zdecydowałam na ten:

https://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Man...a-UV-36W-K/572

A potem weszłam na Grupona i czy to aby nie jest to samo??

https://www.groupon.pl/deals/gg-grou...l-gmb-h-2312-5

Bo wygląda identycznie.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 14:00   #346
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Nie są to 2 takie same zestawy... lakiery cosmetic zone są znane i raczej polecane, a o tych lacco znalazłam tylko złe opinie. Np. tu na forum:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=561524
- "Po promocji w grouponie pojawia sie coraz więcej opini o lakierach zelowych Lacco Uv Sunny Nails:

http://paznokcie.fm/forum/stylizacja...wy-t36-p1.html

jak widac negatywnych."

W tych zestawach hybrydowych najważniejsze są lakiery- jak będzie szajs to NIE BĘDZIE się trzymać.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 19:25   #347
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Cytat:
Napisane przez broziak Pokaż wiadomość
hmmmm co do allepaznokcie to nie mam pojecia, bo nie używam - ale mam EM Nail i wiem co i jak cały zestaw, przyszedł odpowiednio zapakowany, 4 lakiery, oliwka, preparat do skórek, lampa, do tego patyczki i nne pilniczki oraz waciki itp, cleaner, remover,, primer i żele. Kolorki fajne, jeden z nich to Candy biały mój ulubiony foto załączam trzymają się już 13 dni odrost troche jest no i jak na moje pierwsze amatorskie malowanie to jestem całkiem zadowolona, musze sie wprawic. Póki co skórki mi się nie udałym, ale popracuje nad tym No i EM Nail nie uczulają jak inne lakiery, potwierdze to za jakiś czas mam nadzieje, z pewnością nie są "słabe" przynajmniej wiem to z autopsji )
Tak się składa, ze 2 lata temu zaczynałam od zestawu Em Nail. Kupiłam zestaw 5 lakierów, lampę, bazę, top, cleaner, aceton, waciki, patyczki, oliwkę a nawet płyn do usuwania skórek za cenę około 130-140 zł. Chyba tylko aceton do czegoś się nadawał. Opisywałam ten zestaw wielokrotnie. Za taką cenę NIE DA SIĘ kupić dużego i dobrego zestawu. Lakiery Em Nail przydały się jedynie na wymiankę w promocji NeoNail na Dzień Kobiet. Oddałam butelkę badziewia za coś dobrego.
Przestrzegam teraz każdego przed tym zestawem - może dzięki temu ktoś sobie oszczędzi pieniędzy i nerwów. Może przez te dwa lata coś zmienili (wątpię), ale - róbta co chceta, ino później nie płaczta, że nie ostrzegałam

Po zdjęciu wnioskuję, że w mani hybrydowym jesteś początkująca - próbowałaś używać lakierów innych marek? Masz porównanie?

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-08-01 o 19:29
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 20:07   #348
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
Nie są to 2 takie same zestawy... lakiery cosmetic zone są znane i raczej polecane, a o tych lacco znalazłam tylko złe opinie. Np. tu na forum:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=561524
- "Po promocji w grouponie pojawia sie coraz więcej opini o lakierach zelowych Lacco Uv Sunny Nails:

http://paznokcie.fm/forum/stylizacja...wy-t36-p1.html

jak widac negatywnych."

W tych zestawach hybrydowych najważniejsze są lakiery- jak będzie szajs to NIE BĘDZIE się trzymać.
Dzięki! Czyli jednak pierwsza decyzja słuszna
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 11:54   #349
MoreLoveCookies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Planuję kupić zestaw hybrydowy i po przejrzeniu wątku juz się niemal zdecydowałam na ten:

https://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Man...a-UV-36W-K/572

A potem weszłam na Grupona i czy to aby nie jest to samo??

https://www.groupon.pl/deals/gg-grou...l-gmb-h-2312-5

Bo wygląda identycznie.
Lalaith
Ja właśnie zakupiłam dokładnie ten zestaw z Cozmetic Zone i bedzie u mnie śr/czw wiec napiszę jak sie sprawuje
To moj pierwszy zestaw nigdy nie miałam hybryd na pazurkach wiec jestem podwójnie ciekawa, jak sie sprawuje CZ i czy sprawdza mi sie hybrydy. Żel miałam tylko 1 raz i nigdy wiecej.
MoreLoveCookies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 17:58   #350
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ja zaczynałam od zestawu CZ i połknęłam bakcyla
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 20:51   #351
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MoreLoveCookies Pokaż wiadomość
Lalaith
Ja właśnie zakupiłam dokładnie ten zestaw z Cozmetic Zone i bedzie u mnie śr/czw wiec napiszę jak sie sprawuje
To moj pierwszy zestaw nigdy nie miałam hybryd na pazurkach wiec jestem podwójnie ciekawa, jak sie sprawuje CZ i czy sprawdza mi sie hybrydy. Żel miałam tylko 1 raz i nigdy wiecej.
Ja mialam zele i tez nigdy wiecej, potem dlugo ratowalam pazury manicurem japonskim (rewelacja!) bo nic sie na moich paznokciach nie chcialo trzymac (przed zelami wszystko trzymalo sie swietnie, hybrydy sciagalam po 4 tygodniach tylko dlatego ze mialam odrost, a po zelach nawet tydzien mi sie nie trzymaly :/) Teraz pomalu wracam do hybryd bo mi sie bardzo wzmocnily pazury i czuje ze przyszla pora na wlasny zestaw ;-) Czekam na relacje!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 14:27   #352
MoreLoveCookies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Zestaw jest super wszystko ładnie działa
Hybrydy bardzo fajne, nie wylewają sie na skorki ( no dobra na lewej ręce na prawej zalałam w 3 miejscach bazą bo przezroczysta i nie widziałam grr.. Malowanie lewa ręka nie dla mnie ), nie zostawiają smug i mają piękny kolor taki krwisto czerwony bardziej nasycony niz na fotce
Jednym słowem trzeba dokupić kolory nie koniecznie z CZ bo mało ich sprzedają, najwiecej jest na fb grupach semilaców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (79,2 KB, 41 załadowań)
MoreLoveCookies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 12:53   #353
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Witam.

Chciałabym kupić sobie zestaw do hybryd. Zastanawiam się nad takim
http://allegro.pl/neonail-duzy-zesta...259227721.html co o nim myslicie?
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 12:59   #354
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Smile Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Witam.

Chciałabym kupić sobie zestaw do hybryd. Zastanawiam się nad takim
http://allegro.pl/neonail-duzy-zesta...259227721.html co o nim myslicie?


A miałaś może kiedykolwiek robione hybrydy z neonail?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 13:26   #355
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
A miałaś może kiedykolwiek robione hybrydy z neonail?
Nie, nie miałam.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 23:08   #356
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Zestaw do hybryd z allepaznokcie. POMOCY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Tak się składa, ze 2 lata temu zaczynałam od zestawu Em Nail. Kupiłam zestaw 5 lakierów, lampę, bazę, top, cleaner, aceton, waciki, patyczki, oliwkę a nawet płyn do usuwania skórek za cenę około 130-140 zł. Chyba tylko aceton do czegoś się nadawał. Opisywałam ten zestaw wielokrotnie. Za taką cenę NIE DA SIĘ kupić dużego i dobrego zestawu. Lakiery Em Nail przydały się jedynie na wymiankę w promocji NeoNail na Dzień Kobiet. Oddałam butelkę badziewia za coś dobrego.
Przestrzegam teraz każdego przed tym zestawem - może dzięki temu ktoś sobie oszczędzi pieniędzy i nerwów. Może przez te dwa lata coś zmienili (wątpię), ale - róbta co chceta, ino później nie płaczta, że nie ostrzegałam

Po zdjęciu wnioskuję, że w mani hybrydowym jesteś początkująca - próbowałaś używać lakierów innych marek? Masz porównanie?


@Roverkowa - owszem, początkująca, póki co ciężko mi zrobić tak, żeby było równo, idealnie itp ittd i prawa ręka wygląda zawsze ciut gorzej od lewej wiadomo, jestem praworęczna ale pracuje nad tym. Probnówalam semilac i szczerze mowiac poza ładnym kolorem i trwaloscia to niestety ta chemia spowodowala alergie i dlatego przerzucilam sie na em nail. one nie uczulają, po kilku malowaniach nic zlego sie nie dzieje a lakiery trzymaja dobrze. mam kilka thermo, 3w1, zwykłe hybrydowe i teraz niedlugo bede zamiawiac żele. rozumiem, ze Tobie nie podpasowalo, jak dla mnie em nail są wystarczające a badziewiem są marki typu semilac, ktore nie podają nigdzie skladu (z tego co pamietam) a mega uczulaja... zobcz sobie na forum "vinted" ile jest ogłoszeń dziewczyn, które sprzedaja cale "kolekcje" semilac, bo dostały uczulenia... :P nigdy wiecej ja oddalam kolezance zeby sie nie zmarnowaly, moze ona nie dostanie alergii :P
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 17:17   #357
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Z tymi alergiami to Semilac rzeczywiscie ma pecha. Ja tam ich lakierow nie uzywalam, wiec nie wiem jak to wyglada- sama zaczelam niedawno Em nailem dzialac i na razie nawet dobrze mi to idzie kiedys mialam dwie lewe rece to robienia paznokci, ale zaczelam cwiczyc na kolezance i nie ma tragedii a lakiery mi odpowiadają, najbardziej to mi sie cena podoba, ale trwalosc tez jest jak dla mnie dobra. teraz planuje zamowic lakiery z efektem lustra- ma ktos moze real fotki? jak to wygladana paznokciach? podoba mi sie taki efekt, ale nie wiem czy na co dzien bedzie pasowac czy moze bardziej na jakies wyjscia jak nimi malujecie?
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:50   #358
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

czy miał ktoś zestaw ze sleeka? zastanawiam się nad tym zestawem http://allegro.pl/sleek-shine-zestaw...234048145.html
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:04   #359
Ethinatea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, doradźcie proszę Jakie jest absolutne MINIMUM jakie trzeba wydać na podstawowy zestaw do hybryd?
Ethinatea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 17:45   #360
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ethinatea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie proszę Jakie jest absolutne MINIMUM jakie trzeba wydać na podstawowy zestaw do hybryd?

Licząc po taniosci:
Lampa diament z aliexpres 60-80 zł (lub mostek za 12 zł lub lampa podobnego typu z allegro za 150 zl)
Baza i top średnia półka typu neonail lub Indigo lub semilac 60zl
1 lakier kolorowy średnia półka 30 zł
Cleaner od 2 zł w wersji spirytus kosmetyczny do 8zł za mała pojemność firmowego cleanera 125 ml
Remover od 7 zl za zielona isany lub nawet mniej za nonameowy zmywacz w mniejszej pojemności do 10 zł za mały remover np. semilac
Waciki bezpyłowe najtańsze z allegro 5 zl
Dodatkowo: patyczki drewniane, pilnik, preparat do usuwania skorek, bloczek polerski - ok 20 zl przy taj tańszym produkcie do skorek typu eveline

Podsumowując za 200 zł kupując lampę typu diamond na aliexpres i tylko jeden kolor. Ewentualnie przy tańszej lampie będzie taniej. Na allegro tunelowki uv widziałam za 35 zł do tego przesyłka.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.