**osatnie chwile lata**-wyjazd ale gdzie??czekam na wasze cenne propozycje kochane!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 22:18   #1
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile

**osatnie chwile lata**-wyjazd ale gdzie??czekam na wasze cenne propozycje kochane!!!


wakacje sie skonczyly a ja mam jeszcze troszke wolnego jako studentka chcialam wyskoczyc gdzies z chlopakiem na pare dni ale nie mamy zadnych pomyslow szukamy czegos w miare nie drogiego nocleg tak 20-30zl od osoby gdzies z fajnym miejscu mozecie mi cos polecic????czekam na wasze propozycje
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 16:02   #2
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: **osatnie chwile lata**-wyjazd ale gdzie??czekam na wasze cenne propozycje kochane!!!

To zalezy na co jestescie nastawieni ?
Jesli chcecie pozwiedzac, zobaczyc pare ciekawych miejsc to mozecie wybrac sie w Gory Swietokrzyskie lub Gory Stolowe. Polecam rowniez Wyzyne Krakowsko- Czestochowska. Jak wrzucisz te nazwy w nasza wyszukiwarke powinnas znalezc kilka ciekawych watkow o tych miejscach.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:12   #3
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: **osatnie chwile lata**-wyjazd ale gdzie??czekam na wasze cenne propozycje kochane!!!

Mi się marzą Tatry ale to dopiero może w pazdzierniku.
Polecam też Roztocze (Krasnobród, Zwierzyniec, Susiec),
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:14   #4
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: **osatnie chwile lata**-wyjazd ale gdzie??czekam na wasze cenne propozycje kochane!!!

a ja na ostatni rzut jadę w Bieszczady. tam też nie powinno yć drogo, a Bieszczady cudnie o tej porze roku wygladają /mówi się że 'płoną/
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:59   #5
*agatka
Przyczajenie
 
Avatar *agatka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: **osatnie chwile lata**-wyjazd ale gdzie??czekam na wasze cenne propozycje kochane!!!

Jestem na czasie, bo włśnie wróciłam z wakacji z moją mamusią i misiaczkiem, więc moge doradzic. Byliśmy w Krakowie, ale to pominę choć było super! na ostatnie kilka dni pojechaliśmy do Zakopanego. Normalnie bomba! Niby kilka lat temu już tam byłam, ale widocznie zapomniałam jak tam jest cudnie! Nocleg - na Krzeptówkach, przed sanktuarium się skręca. Śliczny, nawet duży góralski domek - schronisko młodzieżowe. Z okien piękny widok na Giewont a obok szumiący strumyk. I teraz najlepsze - cena - dla ludzi z legitymacja 18zł, dla reszty, (jak dla mojej mamy ) chyba 25zł. i jak na taką cene warunki super! jest jadalnia z wielkim TV, kuchnia, wszystkie naczynia, sklep blisko, pokoje bardzo przytulne, czyste, ogólnie super ! moze troszke daleko na krupówki, ale blisko odjeżdżają busy za 2 zł, więc to nie majątek. Teraz jest piękna pogoda, więc myśle, że w górach też nie jest źle. a dzięki brakowi chmurek - widoki cudne! gdybyś się zdecydowała to daj znac to poszukam kontaktu do schroniska. PS. i nie popełniajcie takiego błędu jAk My. 11 godzin w górach to stanowczo za dużo ! Pozdrawiam
__________________
Mój Danielek ! mŁa
*agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.