_czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 12:54   #1
2paulina22111978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4

_czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???


moja kolezanka strasznie zachwlala CZYSTY KOLAGEN..uzywa go niby jej mama i zniknely zmarszczki, skora stala sie napieta, w ogole SUPER SUPER....czy to na prawde -prawda ?? gdzie to kupic ??? sa na allegro jakies kosmetyki o nazwie naturalny kolagen itp..ale nie wiem czy to nie podrobki....jaka firma produkuje to jako najpleszy czysty kolagen ??? ktos uzywał, sprawdził ???? z drugiej strony zastanawiam sie skoro takie firmy jak Dior, Chanel..nie maja takiego kosmetyku czy to prawda....jesli kolagen jest taki dobry wszyscy powinni go uzywac i koniec klopotow ze skora ???? to tylko moje przemyslenie......ale bardzo bym chciala sprobowac z tym kolagem..mam 29 lat a skóra nie jest tak napieta jaktrzeba....boje sie co bedzie pozniej.....prosze was o pomoc w tej kwestii
2paulina22111978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 13:07   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: _czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???

niestety czystykolagen nie wnika w skórę ze wzgledu an zbyt dużą wielkośc swoich czstek- polipeptydów. nie daj sie nabrać na takie coś. w kosmetyce najczesciej stosuje sie go w formie hydrolizatów. odwodniony kolagen, zmikronizowany, tropokolagen, czy rybi to juz inna historia, czasami kolagen zamykany jesy w nisnikach jakichś , np liposomach, zeby łatwiej "wchodził"
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 13:19   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: _czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???

oczywiscie nie ulega wątpliwosci ze kolagen jest substancjs a ktora doskonale nawilza i przez dobre nawilzenie skory jjesto ona jednoczesnie łądiejsza a zmarszczki mneij widoczne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 18:35   #4
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Post Dot.: _czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???

Ja podebrałam mojej mamie kolagen i jest poprostu moim najwiekszym odkryciem kosmetycznym.Oczywiście wiem o tym co napisała Emilia,ale efekty na mojej cerze są rewelacyjne.Cera jest nawilżona,napięta, a co najważniejsze-wszelkie wypryski znikają Taki kolagen jakiego ja używam jest dosyc drogi ( chyba ponad 100zł),trzyma sie go w niskiej temperaturze,nie pamiętam firmy,ale jest wątek na jego temat.Radzę go wyprobowac,jednak efekty będą tylko przez czas stosowania kosmetyku.Potem skóra będzie taka jak przed stosowaniem kolaenu.Tak naprawdę na zmarszczki i napiecie skóry najlepsza jest kosmetyka estetyczna-kwas hialuronowy,botoks,zlote nici...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:05   #5
2paulina22111978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: _czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???

do izzie lady......dziekuje ci za opdowiedz..moglabys sie rozenzac..jaka nazwa, ewentualnie marka byla tego kolagenu ??? ewent. zobacz na ten link allegro....moze poznasz po opkaowaniu,,,i tu jest w sprzedazy ??? bylaby ci bardzo wdzieczna ===== http://www.allegro.pl/search.php?str...=0&new=0&pay=0
2paulina22111978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:47   #6
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Smile Dot.: _czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???


weszłam w ten link i jest to kolagen exclusive-taki w kartoniku niebieskim( collagen beauty line) polecam go i pozdrawiam Cię
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 10:21   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: _czysty kolagen_ czy to na prawde tak poprawia stan skóry???

Cytat:
rewelacyjne.Cera jest nawilżona,napięta
mhm, bo jak napisałam ze swietnie nawilza
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.