Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-11, 15:09   #3721
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Ta pierwsza jest bardzo ładna, klasyczna, bez obciachu pokażesz zdjęcia wnukom. W drugiej brzydkie są te koronkowe aplikacje na siateczkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



oO a myślałam, że takie rzeczy to tylko na Aliexpressie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zastanawiam się czy ta pierwsza nie jest zbyt "prosta", z drugiej strony takiej właśnie szukałam. Sama nie wiem.
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 15:30   #3722
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy ta pierwsza nie jest zbyt "prosta", z drugiej strony takiej właśnie szukałam. Sama nie wiem.
Moim zdaniem jest super. Mozesz nadrobic fryzura, makijazem lub bizuteria.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 16:20   #3723
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy ta pierwsza nie jest zbyt "prosta", z drugiej strony takiej właśnie szukałam. Sama nie wiem.
Prosta sukienka, ale z dobrego materiału i dobrze uszyta, to przecież sama klasa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 08:07   #3724
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
tak, wczoraj byłam. Tylko trampek nie widziałam, ale mokasyny i inne półbuty już były. Baleriny też.
Dzięki Byłam, znalazłam
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 21:19   #3725
Natala80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 74
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Która ładniejsza?
Pierwsza
Natala80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 10:10   #3726
Jolka852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Jestem fanką prostoty i elegancji dlatego zdecydowanie 1. Im mniej przekombinowania,tiulu,pa seczków, kryształków tym ładniejsza Pamiętaj, że będą Cię zdobić jeszcze inne dodatki a nie tylko sukienka
Jolka852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 10:43   #3727
panna chichotka
Raczkowanie
 
Avatar panna chichotka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Question Eleganckie plecaki - nosicie?

Hej! Zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiegoś takiego skórzanego plecaczka który będzie pełnił rolę torebki. Podoba mi się ten trend i jestem ciekawa co Wy o nim myślicie Już widziałam kilka fajnych modeli na pakamerze ale jak byście jeszcze coś miały to chętnie przygarnę. Najbardziej by mi pasował chyba jakiś taki w miarę klasyczny czarny plecak.
panna chichotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 15:02   #3728
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Eleganckie plecaki - nosicie?

Ja wole torebki, ale jak juz bym miala miec plecak to raczej taki w stylu business, tzw. laptopowy. Duze skorzane torby, duze skorzane plecaki sa raczej ciezkie same w sobie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 13:45   #3729
liliana19877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 23
Question FOTO łączenie kolorów - czarny + szary + złoty ?

Witam wszystkich!

Nie będę się rozpisywać, chodzi mi tylko o rady (co do zdjęcia poniżej)
Mam sukienkę czarną mini, dopasowaną, jest ona z dodatkami złota, myślałam że przewieszę jeszcze złoty pasek (łańcuszek). I teraz pytanie czy szara narzutka pasuje do reszty? ona jest taka lejąca, dłuższa, rękawy długie dopasowane... ale chodzi mi tylko o kolor.
Nigdy nie łączyłam szarego ze złotem, bardziej ze srebrem, ale sukienka ma już dodatki złote.
Do tego chciałam zakupić zamszowe szare czółenka. Ma to sens?
Jeśli nie, to z czym mam ją połączyć? Narzutka będzie tylko przez chwile tak naprawdę. Chodzi o imprezę w restauracji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16830957_1037863643024631_966323641205425580_n.jpg (81,1 KB, 57 załadowań)
liliana19877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 23:20   #3730
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: FOTO łączenie kolorów - czarny + szary + złoty ?

Cytat:
Napisane przez liliana19877 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Nie będę się rozpisywać, chodzi mi tylko o rady (co do zdjęcia poniżej)
Mam sukienkę czarną mini, dopasowaną, jest ona z dodatkami złota, myślałam że przewieszę jeszcze złoty pasek (łańcuszek). I teraz pytanie czy szara narzutka pasuje do reszty? ona jest taka lejąca, dłuższa, rękawy długie dopasowane... ale chodzi mi tylko o kolor.
Nigdy nie łączyłam szarego ze złotem, bardziej ze srebrem, ale sukienka ma już dodatki złote.
Do tego chciałam zakupić zamszowe szare czółenka. Ma to sens?
Jeśli nie, to z czym mam ją połączyć? Narzutka będzie tylko przez chwile tak naprawdę. Chodzi o imprezę w restauracji.
Nie spina mi sie kiecka z paskiem (sznurowania i pasek to chyba za duzo dobrego). Narzutka na zdjęciu wyglada jak powyciągany domowy sweter, a koecja z tych wybitnie imprezowo-wieczorowych - nie potrafię określić jak to by razem wyglądało. Pierwsze wrażenie niestety na nie.
Zamszowe szare czółenka mogą sie udać, choć ze względu na ten mocny charakter sukienki, chyba lepiej postawić na klasyczna czarna szpilkę.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 12:16   #3731
MONIQAUE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 26
Dot.: Eleganckie plecaki - nosicie?

Cytat:
Napisane przez panna chichotka Pokaż wiadomość
Hej! Zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiegoś takiego skórzanego plecaczka który będzie pełnił rolę torebki. Podoba mi się ten trend i jestem ciekawa co Wy o nim myślicie Już widziałam kilka fajnych modeli na pakamerze ale jak byście jeszcze coś miały to chętnie przygarnę. Najbardziej by mi pasował chyba jakiś taki w miarę klasyczny czarny plecak.
mi się ten trend na takie małe plecaki podoba w sumie. Sama jeszcze żadnego nie mam ale jak widzę dziewczyny z plecakami to sobie myślę że też bym coś takiego nosiła . Jakieś eleganckie zamiast torebki są bardzo fajne
MONIQAUE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 14:54   #3732
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ja takie plecaczki widzialam w parfois. Moja kolezanka ma od nich taki z ekologicznej skory ale w dribne kwiatki wiec zakladam ze nie chodzi Ci o cos takiego. Mozesz zajrzec bo moze maja tez inne
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 13:57   #3733
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

taki elegantszy skorzany plecaczek widzialam ostatnio w wojasie. W sklepie internetowym tez jest

"
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 14:48   #3734
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: FOTO łączenie kolorów - czarny + szary + złoty ?

Cytat:
Napisane przez liliana19877 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Nie będę się rozpisywać, chodzi mi tylko o rady (co do zdjęcia poniżej)
Mam sukienkę czarną mini, dopasowaną, jest ona z dodatkami złota, myślałam że przewieszę jeszcze złoty pasek (łańcuszek). I teraz pytanie czy szara narzutka pasuje do reszty? ona jest taka lejąca, dłuższa, rękawy długie dopasowane... ale chodzi mi tylko o kolor.
Nigdy nie łączyłam szarego ze złotem, bardziej ze srebrem, ale sukienka ma już dodatki złote.
Do tego chciałam zakupić zamszowe szare czółenka. Ma to sens?
Jeśli nie, to z czym mam ją połączyć? Narzutka będzie tylko przez chwile tak naprawdę. Chodzi o imprezę w restauracji.
Moim zdaniem same te wiązania w sukience robią dużo zamieszania. Z pewnością odpuściłabym pasek. Sweterek średnio mi do tego pasuje. Musiałabym zobaczyć na kimś.
Jeśli chodzi o szpilki to wybrałabym zwykłe, proste, może lakierowane czarne buty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 09:23   #3735
panna chichotka
Raczkowanie
 
Avatar panna chichotka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez zizixx Pokaż wiadomość
taki elegantszy skorzany plecaczek widzialam ostatnio w wojasie. W sklepie internetowym tez jest

O, ładny. Kojarzysz może ile kosztuje i jakie ma wymiary?
panna chichotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 08:25   #3736
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Najtańszy nie jest bo 549zł. Wymiary 27/27/11 szerokość/wysokość/grubość
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 16:51   #3737
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Za szerokie ramiona?

Nigdy nie nosiłam bluzek na ramiączkach ani bezrękawników. Zawsze byłam mocno obrzydzona moim ciałem, między innymi moimi ramionami, więc unikałam jakiegokolwiek ich eksponowania. Gorzej, jak ukrop lał się z nieba, wszyscy porozbierani, a ja w bluzie.

No ale trochę się zmieniłam (choć nie za bardzo :P ) i okazało się, że łódka to mój faworyt wśród dekoltów. Niestety, ramiona jakie miałam takie mam.

Więc... Obiektywnie jak bardzo nie powinnam nosić takich ubrań? Czy w takim ubraniu uwaga skupia się tylko na tych barach rugbysty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16976199_1644041902277853_203251320_nk.jpg (120,6 KB, 85 załadowań)
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 18:30   #3738
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Za szerokie ramiona?

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Nigdy nie nosiłam bluzek na ramiączkach ani bezrękawników. Zawsze byłam mocno obrzydzona moim ciałem, między innymi moimi ramionami, więc unikałam jakiegokolwiek ich eksponowania. Gorzej, jak ukrop lał się z nieba, wszyscy porozbierani, a ja w bluzie.

No ale trochę się zmieniłam (choć nie za bardzo :P ) i okazało się, że łódka to mój faworyt wśród dekoltów. Niestety, ramiona jakie miałam takie mam.

Więc... Obiektywnie jak bardzo nie powinnam nosić takich ubrań? Czy w takim ubraniu uwaga skupia się tylko na tych barach rugbysty?
Moim zdaniem masz bardzo ładny dekolt Więc jeśli lubisz ten deseń to nie rezygnowałabym z niego, ale równoważyła dół. Tego typu dekolt plus rozkloszowana na dole sukienka będzie ok. Bluzka o takim kroju i czarne rurki chyba nie... ale też ciężko stwierdzić, bo zdjęcie z jakiejś kiepskiej perspektywy no i chyba trochę przygarbiona jesteś.
Dużą masz różnicę w obwodzie ramion i biodrach?
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 18:48   #3739
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Za szerokie ramiona?

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Moim zdaniem masz bardzo ładny dekolt Więc jeśli lubisz ten deseń to nie rezygnowałabym z niego, ale równoważyła dół. Tego typu dekolt plus rozkloszowana na dole sukienka będzie ok. Bluzka o takim kroju i czarne rurki chyba nie... ale też ciężko stwierdzić, bo zdjęcie z jakiejś kiepskiej perspektywy no i chyba trochę przygarbiona jesteś.
Dużą masz różnicę w obwodzie ramion i biodrach?
Bluzek takich nie mam, ale sukienki sobie teraz takie 2 kupiłam. Tylko ta druga jest obcisła i nie rozkloszowana, więc nie wiem... Tamtą w sumie noszę i tak nasuniętą na ramiona, rozumiem, że w tamtej by mi nie pasowała taka góra?

Ramiona mam 99, a biodra 93 (biust 97 a talia 75 o ile to ma znaczenie?). W internetach piszo, że przy dużym biuście i szerokich ramionach należy unikać takiego typu dekoltu Ale w sumie jakby pozbierać co tam radzą, to by wychodziło, że żaden dekolt nie jest dla mnie, więc już całkiem zbaraniałam.

Jakiś czas temu w końcu pojawiły się u mnie choćby lekko zarysowane obojczyki i chyba to jest najważniejszy powód, dla którego tak ukochałam ten dekolt Wcześniej nie miałam widocznych kompletnie żadnych kości
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 11:18   #3740
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Za szerokie ramiona?

Sukienka deformuje Ci sylwetkę Masz wąziutkie biodra, a tu tego nie widać; widać za to brzuszek. Sukienka w ramionach wygląda na ciasną, dekolt jest zbyt głęboki - wygląda jakby sukienka była na siłę ściągnięta na ramionach.

Zobacz, jak to powinno wyglądać



wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 07:57   #3741
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Za szerokie ramiona?

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Sukienka deformuje Ci sylwetkę Masz wąziutkie biodra, a tu tego nie widać; widać za to brzuszek. Sukienka w ramionach wygląda na ciasną, dekolt jest zbyt głęboki - wygląda jakby sukienka była na siłę ściągnięta na ramionach.

Zobacz, jak to powinno wyglądać



zgadzam się w pełni z tą opinią.
prawdę powiedziawszy, na tym zdjęciu wyglądasz jakby twój stanik nie trzymał biustu i spłaszczał go. nie wiem, czy to kwestia przygarbienia, czy tej "naciągniętej" sukienki.

zadbaj o dobre podtrzymanie i ukształtowanie biustu, to sylwetka nabierze lekkości.
a dekoltu nie przekreślaj - nie tylko kościste obojczyki czują się w nim świetnie (choć polecam jednak bluzki zamiast sukienek. w sukience, zwłaszcza tej kloszowanej, łatwo zamiast boho osiągnąć efekt "heidi")
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:19   #3742
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Za szerokie ramiona?

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Nigdy nie nosiłam bluzek na ramiączkach ani bezrękawników. Zawsze byłam mocno obrzydzona moim ciałem, między innymi moimi ramionami, więc unikałam jakiegokolwiek ich eksponowania. Gorzej, jak ukrop lał się z nieba, wszyscy porozbierani, a ja w bluzie.

No ale trochę się zmieniłam (choć nie za bardzo :P ) i okazało się, że łódka to mój faworyt wśród dekoltów. Niestety, ramiona jakie miałam takie mam.

Więc... Obiektywnie jak bardzo nie powinnam nosić takich ubrań? Czy w takim ubraniu uwaga skupia się tylko na tych barach rugbysty?
Masz bardzo zgrabne ramiona, a w internetach różne rzeczy piszą. Ja według internetów powinnam chodzić w zimie z dekoldem po pas, bo mam duży biust...
O ile nie będziesz nosić dopasowanego dołu,to będzie w porządku.
Ale coś jest nie tak z krojem tej sukienki od pasa w górę... Nie wiem co, chyba trochę wygląda jak naciągnięta na siłę.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 22:23   #3743
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze Doszłam do wniosku, że kompletnie nie jestem pewna czegokolwiek W związku z tym chyba założę nowy temat i poddam ocenie jeszcze kilka ubrań. Do zobaczenia!
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 22:49   #3744
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Prośba o ocenę zestawów

Pogubiłam się. Jakie ubrania powinnam nosić? Czy takie są odpowiednie do mojej figury? Mam szerokie ramiona, duży biust i grube uda. Oczywiście o płaskim brzuchu nie ma mowy, ale jakąś tam minimalną talię chyba mam.

Co powiecie o sukienkach? Jakie góry pasują do spódnic? Powinnam do nich nosić obcasy, ale jestem strasznym frajerem i po 30 minutach na obcasach moje stopy zalewają się krwią Baleriny mogą być zamiast nich? Ale skróci to nogi, prawda?

Ubieranie się jest takie trudne... Pomocy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ubrania (6).jpg (82,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (8).jpg (112,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (9).jpg (82,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (11).jpg (97,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (12).jpg (83,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (14).jpg (73,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (15).jpg (76,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (3).jpg (80,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrania (5).jpg (96,9 KB, 64 załadowań)
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 13:29   #3745
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Pierwsze co rzuca mi się w oczy - połowa sukienek i spodnic z tych zdjęć jest zdecydowanie za krótka. I nie zabudowuj tak góry, większy dekolt zrównoważy biust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 13:30   #3746
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Prośba o ocenę zestawów

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Pogubiłam się. Jakie ubrania powinnam nosić? Czy takie są odpowiednie do mojej figury? Mam szerokie ramiona, duży biust i grube uda. Oczywiście o płaskim brzuchu nie ma mowy, ale jakąś tam minimalną talię chyba mam.

Co powiecie o sukienkach? Jakie góry pasują do spódnic? Powinnam do nich nosić obcasy, ale jestem strasznym frajerem i po 30 minutach na obcasach moje stopy zalewają się krwią Baleriny mogą być zamiast nich? Ale skróci to nogi, prawda?

Ubieranie się jest takie trudne... Pomocy!
Ja jestem osobą z bardzo specyficznym (surowym) gustem. Dla mnie te sukienki z gołymi ramionami i do pół uda wyglądają zbyt dziewczęco i niepoważnie, a na bardziej obfitych kształtach po prostu za ciężko.
Podoba mi się na Tobie sukienka z drugiego zdjęcia, chociaż ja wybrałabym kilka centymetrów dłuższą.
Ja wybierałabym ramiączka, które chociaż zachodzą na przedramię i dzięki temu optycznie je zwężają. Unikałabym kontrastowych kolorów (w zakresie bluzka-spódnica), bo jednolitość optycznie wysmukla. Najfajniej wyglądasz moim w spódnicy-tulipanie na 3 zdjęciu, bo zwęża się do dołu i podkreśla biodra, a najgorzej w niebieskiej spódnicy, bo ma prosty krój i wygląda klockowato.
Ja też nie lubię nosić obcasów. Balerinki wyglądają dziewczęco i skracają nogę, ja na przykład jestem klepsydrą, czyli mam cyc, biodra, talię, brzuszek, ciężkie uda i zgrabne łydki, ale nogi ogólnie nie za długie. Chociaż jestem dość drobna, to i tak wyglądam w balerinkach jak kaczka Zamiast nich wybieram lordsy, a Tobie proponowałabym mokasyny na 3-5cm obcasie. Są jeszcze na tyle niskie, że można w nich sporo chodzić, a wyglądają elegancko i nie zmniejszają optycznie stopy.
To jest oczywiście tylko moje zdanie
Jestem ciekawa jak to widzisz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 13:35   #3747
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Prośba o ocenę zestawów

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ja jestem osobą z bardzo specyficznym (surowym) gustem. Dla mnie te sukienki z gołymi ramionami i do pół uda wyglądają zbyt dziewczęco i niepoważnie, a na bardziej obfitych kształtach po prostu za ciężko.
Podoba mi się na Tobie sukienka z drugiego zdjęcia, chociaż ja wybrałabym kilka centymetrów dłuższą.
Ja wybierałabym ramiączka, które chociaż zachodzą na przedramię i dzięki temu optycznie je zwężają. Unikałabym kontrastowych kolorów (w zakresie bluzka-spódnica), bo jednolitość optycznie wysmukla. Najfajniej wyglądasz moim w spódnicy-tulipanie na 3 zdjęciu, bo zwęża się do dołu i podkreśla biodra, a najgorzej w niebieskiej spódnicy, bo ma prosty krój i wygląda klockowato.
Ja też nie lubię nosić obcasów. Balerinki wyglądają dziewczęco i skracają nogę, ja na przykład jestem klepsydrą, czyli mam cyc, biodra, talię, brzuszek, ciężkie uda i zgrabne łydki, ale nogi ogólnie nie za długie. Chociaż jestem dość drobna, to i tak wyglądam w balerinkach jak kaczka Zamiast nich wybieram lordsy, a Tobie proponowałabym mokasyny na 3-5cm obcasie. Są jeszcze na tyle niskie, że można w nich sporo chodzić, a wyglądają elegancko i nie zmniejszają optycznie stopy.
To jest oczywiście tylko moje zdanie
Jestem ciekawa jak to widzisz
Dla mnie takie kiecki są ok na urlopie letnim czy w ciepłych krajach, ale na polskie ulicy krótka sukieneczka w kwiatuszki wygląda po prostu...dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:43   #3748
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 218
Drogie markowe ubrania vs. zwykłe tanie

Wolicie kupować droższe ubrania w jakichś markowych sklepach czy tańsze w zwykłych sklepach lub na jakimś targu?
Ja raczej nie zaopatruję się w markowe ciuchy. Przeglądałam sobie ceny dżinsów marki Lee i mnie trochę zamurowało widząc te ceny w okolicach 300 zł. Ja dżinsy kupuję za jakieś 50-60 zł i nie są chyba złe, bo długo zawsze w nich chodzę Nawet jakbym miała dużo kasy, to nie wiem czy kupiłabym jakieś mega drogie ciuchy. Chyba wolałabym mieć więcej, ale tańszych.
A Wy jakie macie podejście do drogich ubrań? Kupujecie takie czy nie? Czy one naprawdę są jakieś mega dobrej jakości? A jeśli nawet, to przecież po dłuższym czasie i tak się znudzą
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:21   #3749
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Prośba o ocenę zestawów

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ja jestem osobą z bardzo specyficznym (surowym) gustem. Dla mnie te sukienki z gołymi ramionami i do pół uda wyglądają zbyt dziewczęco i niepoważnie, a na bardziej obfitych kształtach po prostu za ciężko.
Podoba mi się na Tobie sukienka z drugiego zdjęcia, chociaż ja wybrałabym kilka centymetrów dłuższą.
Ja wybierałabym ramiączka, które chociaż zachodzą na przedramię i dzięki temu optycznie je zwężają. Unikałabym kontrastowych kolorów (w zakresie bluzka-spódnica), bo jednolitość optycznie wysmukla. Najfajniej wyglądasz moim w spódnicy-tulipanie na 3 zdjęciu, bo zwęża się do dołu i podkreśla biodra, a najgorzej w niebieskiej spódnicy, bo ma prosty krój i wygląda klockowato.
Ja też nie lubię nosić obcasów. Balerinki wyglądają dziewczęco i skracają nogę, ja na przykład jestem klepsydrą, czyli mam cyc, biodra, talię, brzuszek, ciężkie uda i zgrabne łydki, ale nogi ogólnie nie za długie. Chociaż jestem dość drobna, to i tak wyglądam w balerinkach jak kaczka Zamiast nich wybieram lordsy, a Tobie proponowałabym mokasyny na 3-5cm obcasie. Są jeszcze na tyle niskie, że można w nich sporo chodzić, a wyglądają elegancko i nie zmniejszają optycznie stopy.
To jest oczywiście tylko moje zdanie
Jestem ciekawa jak to widzisz
Ja z kolei akceptuję mnóstwo rzeczy, ale ubrania, które mi się nie podobają, choćby wszyscy mi mówili, że wyglądają na mnie oszałamiająco nie ujdą. Nie cierpię wszelkiej maści kostiumów, kompletów i noszenia tego samego na dole co na górze. Ubierając górę i dół w takim samym kolorze czuję się bardzo źle. Nawet fakt, że być może wyglądałabym w takim komplecie smuklej mnie nie przekonuje. Jedynym odstępstwem od tej reguły są sukienki

Co do spódnicy tulipana - pierwszy raz widziałam w ogóle taki krój. Na dodatek wszyscy twierdzą, że jest jarmarczna. Nie powstrzyma mnie to przed dalszym jej noszeniem, aczkolwiek zastanawiam się czy mogę ją jakoś... zgasić? Jest cała z cekinów, które jak się przejedzie po nich dłonią robią się zielono-niebieskie, w dokładnie takim samym kolorze jak bolerko, które do niej założyłam. Ale nie wiem, czy to nie daje już za wielu kolorów w jednym ubraniu. Ale jak nie to, to co do niej ubierać?

Niebieską spódnicę dostałam od mamy i byłam co do niej sceptyczna, ale moja mama doskonale się ubiera, więc niby co mogłoby pójść źle? Ta niebieska spódnica się zwęża, ale jak ja ją ubieram, to już jakoś tego nie widać :/

To moje jedyne sukienki z gołymi ramionami. No, prawie. Mam jeszcze jedną, ale tamta absolutnie nie podlega ocenie. Zawsze byłam bardzo sceptyczna co do takiej golizny, ale kiedy termometr pokazuje chociaż stopień powyżej 27 stopni, moje ciało zaczyna się rozpływać. Szkoda, że moje podejrzenia się potwierdzają, ale nie będę się smażyć tylko dlatego, że jestem gruba (co zresztą jest jedną z przyczyn mojej nadwrażliwości na ciepło). Nie mówiąc o tym, że takie krótkie sukienki są taaaakie niesamowicie wygodne.

Co do "poważności" mojej garderoby - jest tak samo poważna jak ja. Mam 21 lat i poważna jestem wtedy, kiedy muszę. Pewnie, mam marynarki, szpilki, botki, eleganckie spódnice i koszule, ale czuję się jeszcze wystarczająco młoda na kilka sukienek w kwiatki. Muszę być odpowiedzialna i poważna na studiach, w czasie wolnym chodzę w sukienkach w kwiatki i koszulach w kółka.

Niestety, buty przez Ciebie zaproponowane w ogóle nie są w moim stylu. Dalej będę szukać niskich butów, które można nosić z sukienkami, ale bardzo dziękuję za te propozycję

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dla mnie takie kiecki są ok na urlopie letnim czy w ciepłych krajach, ale na polskie ulicy krótka sukieneczka w kwiatuszki wygląda po prostu...dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za różnica czy to Polska czy Argentyna jak na dworze 30 stopni w cieniu? No i jeśli to wygląda dla Ciebie dziwnie, to musisz mieszkać w małym miasteczku, bo w tych większych takie ubrania są raczej na porządku dziennym Nie wspominając o innych krajach Europy, w których nikogo nie dziwią japonki zimą ani kozaki latem
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:01   #3750
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Prośba o ocenę zestawów

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Ja z kolei akceptuję mnóstwo rzeczy, ale ubrania, które mi się nie podobają, choćby wszyscy mi mówili, że wyglądają na mnie oszałamiająco nie ujdą. Nie cierpię wszelkiej maści kostiumów, kompletów i noszenia tego samego na dole co na górze. Ubierając górę i dół w takim samym kolorze czuję się bardzo źle. Nawet fakt, że być może wyglądałabym w takim komplecie smuklej mnie nie przekonuje. Jedynym odstępstwem od tej reguły są sukienki

Co do spódnicy tulipana - pierwszy raz widziałam w ogóle taki krój. Na dodatek wszyscy twierdzą, że jest jarmarczna. Nie powstrzyma mnie to przed dalszym jej noszeniem, aczkolwiek zastanawiam się czy mogę ją jakoś... zgasić? Jest cała z cekinów, które jak się przejedzie po nich dłonią robią się zielono-niebieskie, w dokładnie takim samym kolorze jak bolerko, które do niej założyłam. Ale nie wiem, czy to nie daje już za wielu kolorów w jednym ubraniu. Ale jak nie to, to co do niej ubierać?

Niebieską spódnicę dostałam od mamy i byłam co do niej sceptyczna, ale moja mama doskonale się ubiera, więc niby co mogłoby pójść źle? Ta niebieska spódnica się zwęża, ale jak ja ją ubieram, to już jakoś tego nie widać :/

To moje jedyne sukienki z gołymi ramionami. No, prawie. Mam jeszcze jedną, ale tamta absolutnie nie podlega ocenie. Zawsze byłam bardzo sceptyczna co do takiej golizny, ale kiedy termometr pokazuje chociaż stopień powyżej 27 stopni, moje ciało zaczyna się rozpływać. Szkoda, że moje podejrzenia się potwierdzają, ale nie będę się smażyć tylko dlatego, że jestem gruba (co zresztą jest jedną z przyczyn mojej nadwrażliwości na ciepło). Nie mówiąc o tym, że takie krótkie sukienki są taaaakie niesamowicie wygodne.

Co do "poważności" mojej garderoby - jest tak samo poważna jak ja. Mam 21 lat i poważna jestem wtedy, kiedy muszę. Pewnie, mam marynarki, szpilki, botki, eleganckie spódnice i koszule, ale czuję się jeszcze wystarczająco młoda na kilka sukienek w kwiatki. Muszę być odpowiedzialna i poważna na studiach, w czasie wolnym chodzę w sukienkach w kwiatki i koszulach w kółka.

Niestety, buty przez Ciebie zaproponowane w ogóle nie są w moim stylu. Dalej będę szukać niskich butów, które można nosić z sukienkami, ale bardzo dziękuję za te propozycję

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



Co za różnica czy to Polska czy Argentyna jak na dworze 30 stopni w cieniu? No i jeśli to wygląda dla Ciebie dziwnie, to musisz mieszkać w małym miasteczku, bo w tych większych takie ubrania są raczej na porządku dziennym Nie wspominając o innych krajach Europy, w których nikogo nie dziwią japonki zimą ani kozaki latem
Najważniejsze, żeby Tobie się podobało, bo pewność siebie dużo daje do wizerunku.

Tej spódnicy nie zgasisz, ale możesz uzyskać stonowany efekt: wystarczy bazowa bluzka bez żadnych ozdób, np. jak ta czarna z 7 zdjęcia i dodatki w kolorze bluzki.
Nie wiem, w jakich sklepach obecnie możesz kupić spódnice - tulipany. Ja np. zeszłej zimy kupiłam czarną w Auchan za 14zł.

Ja jestem dla siebie bardzo tolerancyjna, kiedy zaczynają się upały

Zdradzisz jakie buty są w Twoim stylu? I jaką lubisz biżuterię? To nam trochę więcej powie o Twoim stylu
A jeśli nie lubisz total look, to jestem ciekawa jak się zapatrujesz na zbliżone odcienie: np. czarny z szarym albo granatowy z morskim?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.