Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 09:06   #1441
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

aniyam widzę Cię, jeszcze nie lecisz??
nie zazdroszcze 11 h jaki samolot bedzie, bo chyba nie mały czarter ?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:08   #1442
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX


dziękuję za kciuki, wszystko się udało


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
ROSNĄCE RABATY na dziale #HMBeauty – im więcej kupujesz, tym większą zniżkę dostajesz:
RABAT 15% za zakupy powyżej 30 PLN
RABAT 25% za zakupy powyżej 50 PLN
RABAT 35% za zakupy powyżej 100 PLN
Akcja trwa od 5 do 15 września tylko w sklepach stacjonarnych z działem H&M Beauty:
Warszawa - ul. Marszałkowska 104/122, CH Arkadia, CH Promenada, Złote Tarasy
Łódź - CH Manufaktura
Poznań - CH Plaza, Stary Browar
Katowice - ul. Stawowa 9
Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57
Czy te kosmetyki są warte uwagi? Polecacie któreś?

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Gdzie znalazłaś?

Trzymajcie jutro, proszę, za mnie kciuki Mam mega trudny dzień jutro. W piątek też
Trzymam

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry dzien dobry 😃
Dziekuje dziewczyny za gratulacje. Bardzo to mile z Waszej strony 😘

Jak troszke sie rozkrece to Wam powiem, w ktorej Sephorze bede pracowac 😃 Ale to wlasciwie od pazdziernika, bo dopiero za niecale dwa tygodnie jade na szkolenie.

Musze dzis dopytac o znizki pracownicze 😂

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Spóźnione gratulacje, super

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jestem bliska podjęciu decyzji o dokształceniu się w angielskim. Co polecacie do nauki?
korki indywidualne?
szkoły jezykowe? jak tak, to jakie?
Martusia Ty jesteś wielojęzykowa jak najłatwiej się nauczyć języka? może udzielisz mi korków on-line?
Ze szkół podobno kiepski jest Speak up- info od koleżanki, która tu w Warszawie chodzi. Ja osobiście lubię zajęcia i grupowe i indywidualne, a w czasie wolnym lubię czytać historie ludzi po angielsku, filmów z kolei nie lubię oglądać w tym języku więc się nie zmuszam
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:11   #1443
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość

dziękuję za kciuki, wszystko się udało




Czy te kosmetyki są warte uwagi? Polecacie któreś?



Trzymam


Spóźnione gratulacje, super



Ze szkół podobno kiepski jest Speak up- info od koleżanki, która tu w Warszawie chodzi. Ja osobiście lubię zajęcia i grupowe i indywidualne, a w czasie wolnym lubię czytać historie ludzi po angielsku, filmów z kolei nie lubię oglądać w tym języku więc się nie zmuszam
chodziłam do Speak-up i nie polecam, jeden gościu był super - gej - ale extra uczył
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:11   #1444
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
może i motywację mam, ale boje się - już tyle razy próbowałam i
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:20   #1445
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jestem bliska podjęciu decyzji o dokształceniu się w angielskim. Co polecacie do nauki?
korki indywidualne?
szkoły jezykowe? jak tak, to jakie?
Martusia Ty jesteś wielojęzykowa jak najłatwiej się nauczyć języka? może udzielisz mi korków on-line?
ja nie mam talentu do języków i cieżko mi do glowy wchodzą ale udało mi się nauczyć angielskiego dobrze oglądając firmy i seriale w oryginale. Najlepiej obejrzec dwa razy - raz z polskimi a raz z angielskimi napisami. Można tez sobie z netu ściagnąc program super-memo. Fajna sprawa - uczy systematyczności i można się osłuchać

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Nie mam ostatnio czasu na wizażowanie ale bardzo przypunktowałam u szefunia i u szefów wszystkich szefów w mojej firmie trochę też skapnie $$$ za nadgodzinki
biedna. Ale pracuj - święta niedługo to dulary się przydadzą

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:23   #1446
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta nową piątka?
Tak nowa

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Czy u Was też czuć już jesień? W poprzednim wcieleniu chyba byłam niedźwiedziem, najchętniej obudziłabym się w marcu.



Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------





Never, poprawiłaś mi nastrój o 5 rano

Ja jestem ta piąta z lewej!

Ja też spałabym, chociaż do lutego, no może z małą pobudką na święta
I jak miś tłuszczyk na zimę magazynuję

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry dzien dobry
Dziekuje dziewczyny za gratulacje. Bardzo to mile z Waszej strony

Jak troszke sie rozkrece to Wam powiem, w ktorej Sephorze bede pracowac Ale to wlasciwie od pazdziernika, bo dopiero za niecale dwa tygodnie jade na szkolenie.

Musze dzis dopytac o znizki pracownicze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Powodzenia!!!
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No Victoria's Secret zaliczony, torebusia i 4 pary majtek powiększają moja kolekcje bielizny , kosmetixy będą w drodze powrotnej



Miłego dnia

Miłego lotu!

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dla mnie na poczatku on byl za duzy. Ale po tygodniu sie przyzwyczailam

Konsultantka. Teraz jestem ambasadorka kilku marek, ale rezygnuje z tej pracy. Jedyne marki, na ktore moglabym (i pewnie w przyszlosci bede probowac) przejsc to Estee Lauder i MAC Maja najlepsze warunki i stawki.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Jakimi markami teraz się zajmowałaś?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

I dzień dobry tak poza tym
Znowu jestem niewyspana po co komu sen? Strata czasu normalnie
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:23   #1447
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
dośc trochę chodziłama - przy tym gościu nie bałam się mówic - ale były 2 babki, przy których strach się było odezwać i mnie zniechęciły skutecznie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 09:24   #1448
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Martusia nie przepracuj tam się za bardzo!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:25   #1449
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana, zaraz przejrzę ksiązki - u mnie problem jest w tym, że nigdy nie miałam pamięci do języków
ja np. jestem beton nad betony z matematyki i fizyki

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Korinka - ja nic więcej nie dodam, dziewczyny wszystko napisały najlepiej indywidualne korepetycje z naciskiem na rozmowę i pisanie powodzenia!

Martusia za zapunktowanie, oby się opłaciło
wymiernych korzyści (typu awans, czy cuś) nie będzie, ale przynajmniej wiedzą, że ja = porządna firma
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:26   #1450
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie
To mamy bardzo podobnie, przy czym ja na szczęście uczyłam się niemieckiego tylko w liceum. Masakryczna baba - nie potrafiła przekazać wiedzy, talentu pedagogicznego zero, a wymagania z kosmosu. Zakuć - zdać - zapomnieć. W tej chwili pojedyncze słowa rozumiem, ale jakbym miała otworzyć paszczę po niemiecku to byłaby jakaś kompromitacja. Iś libe diś pamiętam, w razie czego musi wystarczyć
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:29   #1451
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Korinko jesli lubisz czytac to ja ze swojej strony dodam jeszcze abys kupila sobie jakas ksiazke w jezyku angielskim. Np dziennik Bridget Jones. Cos pisanego dla kobiet, niezbyt trudnym jezykiem, ale dzieki temu wzrokowo przypomnisz sobie gramatyke i skladnie, a takze sporo slow

Witajcie
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 09:29   #1452
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
biedna. Ale pracuj - święta niedługo to dulary się przydadzą
może w końcu wyjdę z bankructwa

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

I dzień dobry tak poza tym
Znowu jestem niewyspana po co komu sen? Strata czasu normalnie
ja wczoraj byłam na imprezie firmowej spałam chyba ze 4 godziny ale przynajmniej się dzieje

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Martusia nie przepracuj tam się za bardzo!
jeszcze tydzień pracy i urlopik wypocznę sobie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:30   #1453
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dośc trochę chodziłama - przy tym gościu nie bałam się mówic - ale były 2 babki, przy których strach się było odezwać i mnie zniechęciły skutecznie
Rozumiem to doskonale. W liceum chodziłam na kurs do nauczyciela - idioty, na szczęście zrezygnowałam zanim zdążył mnie zniechęcić.

Nie masz koło siebie kogoś z kim mogłabyś rozmawiać po angielsku bez spiny?
To naprawdę nie chodzi o to, że ta osoba ma doskonale znać angielski i sprawdzać Twoją gramatykę, ale o to, żebyś przełamała barierę.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:30   #1454
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja nie mam talentu do języków i cieżko mi do glowy wchodzą ale udało mi się nauczyć angielskiego dobrze oglądając firmy i seriale w oryginale. Najlepiej obejrzec dwa razy - raz z polskimi a raz z angielskimi napisami. Można tez sobie z netu ściagnąc program super-memo. Fajna sprawa - uczy systematyczności i można się osłuchać



biedna. Ale pracuj - święta niedługo to dulary się przydadzą

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------



ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie


też mam uraz do niemca, przez babkę z liceum mam totalny uraz do mówienia w tym języku
ale mi w pamięci coś tam mi zostało. Brałam raz udział we wdrażaniu pewnej dyrektywy unijnej. Ekspertami byli niemcy. Mieliśmy tłumacza, ale w pewnym momencie zaczęłam odpowiadać im zanim tłumacz zaczął tłumaczyć. Bardzo się dziwili czemu nie mówię, skoro wszystko rozumiem
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:31   #1455
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dośc trochę chodziłama - przy tym gościu nie bałam się mówic - ale były 2 babki, przy których strach się było odezwać i mnie zniechęciły skutecznie
trudno o dobrego nauczyciela moim zdaniem lepsze są korki ze studentami oni jeszcze nie są tak zmanierowani, jak co niektóre belfry
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:32   #1456
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To mamy bardzo podobnie, przy czym ja na szczęście uczyłam się niemieckiego tylko w liceum. Masakryczna baba - nie potrafiła przekazać wiedzy, talentu pedagogicznego zero, a wymagania z kosmosu. Zakuć - zdać - zapomnieć. W tej chwili pojedyncze słowa rozumiem, ale jakbym miała otworzyć paszczę po niemiecku to byłaby jakaś kompromitacja. Iś libe diś pamiętam, w razie czego musi wystarczyć


Ja jeszcze umiem powiedzieć po niemiecku 'jestem nieprzygotowana'
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:33   #1457
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
Dla mnie tez. Mieszkam na terenie gdzie w szkolach jest "ojczysty niemiecki". Wszystkie dzieci chodzily to i ja chodzilam choc u mnie w domu nikt tym jezykiem nie mowil. Mimo iz uwielbiam czytac ksiazki, mam jeszcze taka przypadlosc, ze nie potrafie czytac dlugich wyrazow. Litery mi sie zmazuja. A w jezyku niemieckim jest ich miliard. To byl moj koszmar z dziecinstwa. Uciekalam ze szkoly. Mimo iz bardzo bym chciala mowic w jezyku niemieckim to obawiam sie, ze do smierci tego nie ogarne.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:34   #1458
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:35   #1459
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiesz co, nie bardzo
jest mega podobny do klasyka, ale tego sprzed rozcieńczenia i do aniołka urodzinowego
w tym czerwonym pod koniec jakby bardziej kwiaty dochodziły do głosu, a mniej paczula czuć subtelna różnicę, ale nie potrafię wychwycić jaką
Dziękuję za informację Ja testowałam je tylko na lotnisku i właśnie wydawały mi się trochę inne - chyba właśnie mniej czuć tą piwniczną paczulę, piękny zapach Btw na lotniskach kosztuje 80€
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 09:35   #1460
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To mamy bardzo podobnie, przy czym ja na szczęście uczyłam się niemieckiego tylko w liceum. Masakryczna baba - nie potrafiła przekazać wiedzy, talentu pedagogicznego zero, a wymagania z kosmosu. Zakuć - zdać - zapomnieć. W tej chwili pojedyncze słowa rozumiem, ale jakbym miała otworzyć paszczę po niemiecku to byłaby jakaś kompromitacja. Iś libe diś pamiętam, w razie czego musi wystarczyć
ja tez umiem iś libe diś i jeszcze "kom cu hauzen kinder machen" uważam że w zupełności wystarczy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:35   #1461
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

A propos nauki. Jest pierwszy tydzień szkoły, a moje dziecko ma tyle zadawane, że np. wczoraj 3 h lekcje odrabiał jeszcze ma 5-zwrotkowy wiersz do wkucia. Czy ja mam sklerozę, czy kiedyś tak nie było?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:36   #1462
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Odnośnie niemieckiego
Studiowałam ten jezyk
Korki dawali przede wszystkim studenci, którzy najgorzej władali tym językiem nauczycielami również właśnie oni zostali było kilka wyjątkow, ale większość właśnie w szkole została i pracuje
Przede wszystkim dlatego, że gramatykę potrafią nadzwyczajnie, ale akcent woła o pomstę do nieba
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-09-07 o 09:37
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:36   #1463
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
trudno o dobrego nauczyciela moim zdaniem lepsze są korki ze studentami oni jeszcze nie są tak zmanierowani, jak co niektóre belfry
zamówie sobie tą książkę co polecasz i sobie zacznę coś przypominać...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:36   #1464
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja np. jestem beton nad betony z matematyki i fizyki

wymiernych korzyści (typu awans, czy cuś) nie będzie, ale przynajmniej wiedzą, że ja = porządna firma

ja mojemu Prezesowi tez wczoraj to powiedziałam jak się okazało że dzięki mojemu zaj..... napisanemu pismu wygraliśmy sprawę w sądzie jak nie będzie premii to pójdę i powiem co o tym burdelu myślę
na pewno z Twoją matmą nie jest gorzej niż z moim niemieckim
przypomnialo mi się że w liceum przez 3 lata uczyli nas łaciny zupełnie nic nie pamietam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:37   #1465
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tez umiem iś libe diś i jeszcze "kom cu hauzen kinder machen" uważam że w zupełności wystarczy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:37   #1466
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tez umiem iś libe diś i jeszcze "kom cu hauzen kinder machen" uważam że w zupełności wystarczy

AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:37   #1467
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A propos nauki. Jest pierwszy tydzień szkoły, a moje dziecko ma tyle zadawane, że np. wczoraj 3 h lekcje odrabiał jeszcze ma 5-zwrotkowy wiersz do wkucia. Czy ja mam sklerozę, czy kiedyś tak nie było?
Za moich czasów już tak było - po powrocie ze szkoły prawie całe popołudnie miałam zajęte, bo w szkole niewiele się robiło, więc wszystko było zadawane do domu.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:39   #1468
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za moich czasów już tak było - po powrocie ze szkoły prawie całe popołudnie miałam zajęte, bo w szkole niewiele się robiło, więc wszystko było zadawane do domu.

Echhh
Pięknej pogody szkoda
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:39   #1469
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie mam ostatnio czasu na wizażowanie ale bardzo przypunktowałam u szefunia i u szefów wszystkich szefów w mojej firmie trochę też skapnie $$$ za nadgodzinki

Tylko tęsknimy .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:41   #1470
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Echhh
Pięknej pogody szkoda
Zgadzam się Ja często robiłam sobie pracę domową już na lekcjach i dostawałam za to nagany No, ale w domu szkoda czasu, no! Jeszcze ja chodziłam do szkoły muzycznej popołudniu, więc w sumie na odrabianie lekcji zostawał mi wieczór/noc.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.