Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 22:35   #121
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

.

Edytowane przez brakxdsdsac
Czas edycji: 2013-07-15 o 16:46
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:41   #122
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez kaka2106 Pokaż wiadomość
Cześć Wam, mam 17 lat i jakieś 2 lata temu podobał mi się chłopak. A raczej sposób, w jaki na mnie patrzył. Nie wiazalam z nim żadnych nadziei, nie chciałam nawet być z nim. A patrzył on dlatego, bo mnie przyłapał kiedyś, jak sama na niego zerkałam bez konretnego powodu. No i od tego czasu dosłownie wgapialiśmy się w siebie bezsensownie w kamiennymi twarzami i bez żadnego skrępowania. Nie wiem, co on sobie myślał, ale sporo namieszał mi w głowie. Po 1,5 roku (bo tyle to trwało mniej więcej) postanowiłam go olać, bo sytuacja była głupia i do niczego to nie prowadziło, niestety, bardziej mi się tylko podobał z czasem..
no i dosłownie ok. miesiąca, dwóch po tym jak go olałam, zaczął się ewidentnie mi się pokazywać, zerkac, starać o uwagę, którą jeszcze tak niedawno go darzyłam. Moja koleżanka zauważyła też, że jak przechodzę, rozgląda się za mną i patrzy takim rozmarzonym, wyłączonym, maślanym wzrokiem. Jego koledzy patrzą na mnie teraz z głupawymi uśmieszkami na ustach, co nigdy wcześniej się nie zdarzało (jakby wcześniej nikt nic nie wiedział...) i mówią mu, kiedy jestem w pobliżu. Miała kiedyś miejsce taką sytuacja, że chłopak ten przytulał jakąś laskę, przetrzymujac ją przy sobie dopóki tego nie zauważę, jakby próbował wzbudzić zazdrość (?).
Naprawdę nie wiem, co mam myśleć, upłynęło już tyle czasu, a ja nadal mam mętlik w głowie.
ja bym myślała, że koleś, który gapi sie na mnie prawie 2 lata jest dziwny i nie wart mojej uwagi :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:13   #123
myszka89i
Przyczajenie
 
Avatar myszka89i
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

.

Edytowane przez myszka89i
Czas edycji: 2013-06-16 o 21:58
myszka89i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 12:48   #124
Pati9011
Przyczajenie
 
Avatar Pati9011
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Hej, ja już sama nie wiem co mam robić i mysleć...
Poznałam faceta przez intenet na pewnym portalu, to było w listopadzie zeszłego roku. Bardz dużo i często ze sobą pisaliśmy, potem doszło gg. Spotkaliśmy się dopiero w maju, czyli po ponad pół roku. Od tamteg czasu spotykamy się w miarę regularnie (?)... jakieś wypady typu mini-golf, na kajakach byliśmy, lody, raz w kawiarni na kawie, jakieś spacery. On nigdy nie każe mi za siebie płacić i jestem tym faktem ugodzona, bo zarabiam i mogę czasem coś zafundować, ale on nigdy nie pozwala - no ale ok, to temat na osobny wątek. Baaardzo dobrze nam się ze sobą rozmawia, myślałam że to jakoś może szybciej pójdzie, że będziemy razem czy coś ale jakoś facet się nie pali. Raz jak ggadaliśmy na gg, to wspomniał, że ja taka fajna i ładna na pewno szybko kogos znajdę, ani się obejrze i będę mieć dzieci i tego typu ja mam 23, a on 28 lat, wiem że lubi dzieci, pewnie myśli o założeniu rodziny, i najchętniej bym się widziała u jego boku! Facet naprawdę mi się podoba, nie wiem jak mu to pokazać, on raczej nie jest zbyt wylewny i nie wiem o co chodzi
Przeciez nie powiem mu z mostu że mi się podoba, chociaż mam wrażenie że on na takie coś chyba czeka! np. narzeka że ma gruby brzuch -choć jak dla mnie jest idealny i musi wiecej biegać, albo tekst typu; ale ze mnie macho i napina biceps jest bezpośredni i swobodnie czujemy się ze sobą, ale widocznie nie w temacie: emocje
Czekać nadal na jakieś reakcje z jego strony czy może delikatnie mu coś podpowiedzieć - tylko co?! Może on też czeka, ja czekam i nic z tego nie będzie...
Pozdrawiam.
Pati9011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:32   #125
smutnaOna06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Czesc, mam pewna historie moze sie troche nakrecilam moze to nic takiego ale wywoluje u mnie mnie emojce. od kilku miesiecy razem z moja dobra kumpela chodzimy co jakis czas raz w tygodniu czasami zadziej jesc do buffetu i jest tam kliku mezczyzn jeden startuje do mojej kumpeli i nawet tego nie ukrywa i jest jeszcze jeden... zawsze kiedy tam jestem on zerka na mnie nie jeden raz mowila mi to moja kumpela a gdy ja sie na niego popatre to zawsze wysyla usmiech taki innych ni do wszystkich taki radosny. zaglada w moja strone wiele razy gdy siedze tylem potrafi kilka raz przejsc z czyms by popatrzec, i te kilka miesiecy zawsze byly usmiechy spojrzenia a tego dnia byl jakis smutny , zly nawet gdy mial przerwe usiadl tylem do nas.... nigdy nie rozmawialismy ze soba ale tego dnia poczulam sie bardzo dziwnie bo gdy spojrzalam na neigo dowzajemnil spojrzenie ale sie nie usmiechnal wiec pomyslalam ze moze cos nie tak przeze mnie sie dzieje wiec przestalam patrzec posmutnialam a on to zauwazyl podszedl oczyiscie udajac ze czyscic stoly poprawia krzesla i spytla czy wszysto w porzadku bo taka smutna jestem? bylam w wielkim szoku bo nigdy nie podchodzil nie wiem co myslec o tym wsystkim.moze to zwyczajna jego zagrywka, a ja sie nakrecam...
smutnaOna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 00:07   #126
Agnes176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Hej,

a ja zaczne inaczej, bo nie chodzi o faceta, ktorego wlasnie poznalam i ktory mi sie spodobal, lecz o zachowanie mojego kumpla, ktore nagle wydalo mi sie podejrzane i postanowilam je tu skonfrontowac...

Byc moze tylko mi sie wydaje i jestem przewrazliwiona, ale jestem ciekawa zdania innych wizazanek, moze mialyscie podobna sytuacje?

Z kumplem nigdy nie mielismy nadmiernego kontaktu fizycznego, a on nagle zaczal robic rozne rzeczy np. obejmowac mnie w talii czekajac na tramwaj, calowac w czolo bez powodu albo pod byle pretekstem dotykac moich wlosow... Zauwazylam tez ze ciagle na mnie patrzy zwlaszcza majac na nosie okulary przeciwsloneczne, bo mysli ze ja tego nie widze..

Nigdy nie myslalam o nim w ten sposob wczesniej, bylam zakochana w innym facecie i teraz nie wiem czy z jego strony jest cos wiecej czy bylo juz wczesniej a ja nie zauwazalam tego zaslepiona uczuciem do innego czy moze mam paranoje i wyolbrzymiam calkiem zwyczajne zachowania?
Agnes176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:23   #127
Anabuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Witam dziewczyny,
nie zakładam nowego wątku, wystarczy, że założyłam konto, aby zasięgnąć Waszych opinii

Sprawa wygląda tak: nie znamy się osobiście z mężczyzną, o którym będę pisać, tylko z widzenia. Spodobał mi się właściwie od samego początku, ale nie wiem zupełnie jak go odbierać.

Już tłumaczę: pamiętam, jak spotkałam go pierwszy raz, bo bardzo dokładnie przelustrował mi nogi, że tak to nazwę. Spoglądał to na nogi to w oczy, co było dosyć krępujące, bo byłam z dwójką znajomych, a dodam, że nie miałam na sobie nic wyzywającego.
Po takiej reakcji łatwo go zapamiętałam i od tego czasu, zawsze jakoś tam sie wzrokiem spotykaliśmy (czego oczywiście nie będę nadinterpretować, uznaję to za przypadek). Kolejne takie spotkanie, uśmiechnął się raz, drugi raz.

Latem, tym razem miałam krótka sukienkę, co może okazać się ważne, uśmiech i tym razem dyskretniej (chociaż i tak zauważyłam) rzucenie okiem na nogi. Kilka razy (było lato, oczywiście, że nosiłam sukienki, nie ekstrawaganckie, ale zazwyczaj czarne, proste) sytuacja się powtarza. Rozumiem, taki instynkt, może spodobały mu się tylko moje nogi i nic więcej

Nie ukrywam, że bardzo mnie on intryguje, swoim spojrzeniem uśmiechem. W ubiegłym tygodniu przyłapałam go na tym, jak wchodząc po schodach obrócił się w moją stronę niemalże o 180stopni, co zauważyłam po chwili, bo da się wyczuć na sobie czyjś wzrok.
Ostatnio podobnie, kilka razy przypadkiem się obróciłam i spotkałam jego wzrok.

Teraz do sedna: wiem, że problem jak z liceum (a zapewniam, że oboje je już dawno skończyliśmy) ale zastanawia mnie on.
Po pierwsze: nie chcę rad, żeby się nie zachowywać jak nastolatkowie, bo ja pierwsza nie zrobię kroku, odwzajemnienie uśmiechu przychodzi mi z niemałym trudem, nie mówiąc już o tym, że pierwsza na to się raczej nie zdobędę, bo mnie przy nim z lekka paraliżuje.

Jasne, że zastanawia mnie, czy mu się może podobam, ale bardziej chciałabym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie tego, czy warto mu jakiekolwiek sygnały wysyłać, chociażby się pierwsza uśmiechnąć, bo nie wiem, czy mu się po prostu podobam, czy może jestem kolejna z iluś kobiet, które by zaliczył.

Jak byście to odbierały i co robiły?

dziękuję za wytrwałość w czytaniu
Anabuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 09:59   #128
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez Anabuda Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
nie zakładam nowego wątku, wystarczy, że założyłam konto, aby zasięgnąć Waszych opinii

Sprawa wygląda tak: nie znamy się osobiście z mężczyzną, o którym będę pisać, tylko z widzenia. Spodobał mi się właściwie od samego początku, ale nie wiem zupełnie jak go odbierać.

Już tłumaczę: pamiętam, jak spotkałam go pierwszy raz, bo bardzo dokładnie przelustrował mi nogi, że tak to nazwę. Spoglądał to na nogi to w oczy, co było dosyć krępujące, bo byłam z dwójką znajomych, a dodam, że nie miałam na sobie nic wyzywającego.
Po takiej reakcji łatwo go zapamiętałam i od tego czasu, zawsze jakoś tam sie wzrokiem spotykaliśmy (czego oczywiście nie będę nadinterpretować, uznaję to za przypadek). Kolejne takie spotkanie, uśmiechnął się raz, drugi raz.

Latem, tym razem miałam krótka sukienkę, co może okazać się ważne, uśmiech i tym razem dyskretniej (chociaż i tak zauważyłam) rzucenie okiem na nogi. Kilka razy (było lato, oczywiście, że nosiłam sukienki, nie ekstrawaganckie, ale zazwyczaj czarne, proste) sytuacja się powtarza. Rozumiem, taki instynkt, może spodobały mu się tylko moje nogi i nic więcej

Nie ukrywam, że bardzo mnie on intryguje, swoim spojrzeniem uśmiechem. W ubiegłym tygodniu przyłapałam go na tym, jak wchodząc po schodach obrócił się w moją stronę niemalże o 180stopni, co zauważyłam po chwili, bo da się wyczuć na sobie czyjś wzrok.
Ostatnio podobnie, kilka razy przypadkiem się obróciłam i spotkałam jego wzrok.

Teraz do sedna: wiem, że problem jak z liceum (a zapewniam, że oboje je już dawno skończyliśmy) ale zastanawia mnie on.
Po pierwsze: nie chcę rad, żeby się nie zachowywać jak nastolatkowie, bo ja pierwsza nie zrobię kroku, odwzajemnienie uśmiechu przychodzi mi z niemałym trudem, nie mówiąc już o tym, że pierwsza na to się raczej nie zdobędę, bo mnie przy nim z lekka paraliżuje.

Jasne, że zastanawia mnie, czy mu się może podobam, ale bardziej chciałabym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie tego, czy warto mu jakiekolwiek sygnały wysyłać, chociażby się pierwsza uśmiechnąć, bo nie wiem, czy mu się po prostu podobam, czy może jestem kolejna z iluś kobiet, które by zaliczył.

Jak byście to odbierały i co robiły?

dziękuję za wytrwałość w czytaniu
Ja na Twoim miejscu spróbowałabym się do niego uśmiechnąć, żeby on zauważył jakiś sygnał od Ciebie. Nie napisałaś gdzie go widujesz, ale mogłabyś też zwrócić uwagę czy on się patrzy w taki sposób na inne dziewczyny czy tylko na Ciebie
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 19:18   #129
Anabuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu spróbowałabym się do niego uśmiechnąć, żeby on zauważył jakiś sygnał od Ciebie. Nie napisałaś gdzie go widujesz, ale mogłabyś też zwrócić uwagę czy on się patrzy w taki sposób na inne dziewczyny czy tylko na Ciebie
Dzięki za odpowiedź

Dzisiaj go spotkałam, chyba się pierwsza uśmiechnęłam, ale na jego widok trochę mnie paraliżuje i nie wiem, jak ten uśmiech wyglądał, ale tak czy inaczej - on też się uśmiechnął

Co do patrzenia na inne, ciężko mi stwierdzić, nie widzę go na tyle często, ale mając porównanie z np. sytuacją gdy jestem z koleżankami to tylko mnie odmierza wzrokiem.

Bardzo mąci w głowie
Anabuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 14:09   #130
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez Anabuda Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

Dzisiaj go spotkałam, chyba się pierwsza uśmiechnęłam, ale na jego widok trochę mnie paraliżuje i nie wiem, jak ten uśmiech wyglądał, ale tak czy inaczej - on też się uśmiechnął

Co do patrzenia na inne, ciężko mi stwierdzić, nie widzę go na tyle często, ale mając porównanie z np. sytuacją gdy jestem z koleżankami to tylko mnie odmierza wzrokiem.

Bardzo mąci w głowie
Czyli już pierwszy trudny krok za Tobą Teraz możesz być pewna, że mu się podobasz. Może spróbujesz na spotted go znaleźć? Albo możesz nadal się do niego uśmiechać
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 20:44   #131
Anabuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Czyli już pierwszy trudny krok za Tobą Teraz możesz być pewna, że mu się podobasz. Może spróbujesz na spotted go znaleźć? Albo możesz nadal się do niego uśmiechać
Może rzeczywiście mu się podobam, może nie - niestety tego mogę się tylko domyślać, a nie chciałabym się przeliczyć.

Jeżeli o mnie chodzi to na uśmiechaniu na pewno poprzestanę, ale tymczasem wczoraj także się wymieniliśmy uśmiechami.
Anabuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.