Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 17:03   #2851
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

wróciłam z 5km spacerku po mrozie, z czego połowa pod góre ale mi fajnie
a teraz lece do teściowej na tort urodzinowy, choć tort to ostatnia rzecz, na którą mam ochotę

pranie, wklej linka do kaloszy boś mi smaka narobiła
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:03   #2852
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol, dostalas przelew?
Aha,, skad ta niechec do 3-kolowych wozkow? jezdzilas jakims? mialam 4 wozki, z tego dwa normalne i dwa trzykolowe, te drugie sa zdecydowanie poreczniejsze, wygodniejsze, zgrabniejsze w manewrowaniu, a teorie o braku stabilnosci to bzdura na resorach. Ten wozek, ktory wkleilam Atojce wazy niecale 10 kilo! niemozliwe przy dostepnych w Pl gondolach, spacerowkach czy wozkach 3-funkcyjnych. 7 kilo wazy parasolka Maclarena. Ten temat man przerobiony do granic mozliwosci, wiec prosze nie kwestionowac mojego zdania
Dostałam i zaznaczyłam to TUTAJ dziękuję za szybką akcję. Jutro pewnie spłynie reszta wpłat, a wtedy wysyłam kasę na PP i do Fergie.


Co do wózków trójkołowych - owszem jeździłam, kuzynka kupiła dla swojego obecnie trzyletniego syna. I koleżanka jest niańką 8-miesięcznego chłopczyka który również takowy wózek posiada, kiedyś go pchałam jak byłyśmy razem na spacerze Nie są złe te wózki generalnie, ale jak trzeba np. zjechać z wysokiego krawężnika to czterokołowce są dużo wygodniejsze. Poza tym - bez obrazy i złośliwości - uważam trójkołowe wózki za zwyczajnie brzydkie i to główny powód dla którego na pewno takowego nie kupię. No i na dodatek dobija mnie to, jak małe gondole ma większość z nich. Trzymiesięczne dziecko leży jak robot bo nie ma się gdzie ruszyć. Jak widzę to mam ochotę podejść do rodziców i zapytać, czemu o komfort własnego dziecka nie dbają I jeszcze jedno - trójkołowce wymyślono dla Amerykanów uprawiających jogging, tak by nawet mając małe dziecko nie musieli z niego rezygnować - bo z trójkołowcem wygodniej się biega. A ja z wózkiem biegać nie zamierzam i na pewno kupię wózek na kołach sztuk cztery Ale jak już kiedyś tu napisałam - Bogu dzięki, że ludzie mają różne gusta
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:09   #2853
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

hm, Violl a jakie wg Ciebie powinno mieć dziecko pole manewru w gondoli
obawiam się, ze tym razem wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia na podstawie kilku wycieczek
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:18   #2854
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a teraz lece do teściowej na tort urodzinowy, choć tort to ostatnia rzecz, na którą mam ochotę
Ja chce!!!!!!! Rany, jaka mam ochote na tort..... Ila, zamorduje Cie

Kupilam te i wlasnie w tym sklepie. Elegancus, co? Drogo bardzo, ale wolalam z pewnego zrodla. Podobno królowa Elżbieta nosi te kaloszki Dokupic do nich mozna takie jakby butki polarowe, ale sprawdze najpierw ze zwyklymi skarpetami snowboardowymi.
Viol, pewnie ze to kwestia gustu. Akurat ten wozek Bumbleride uwazam za bardzo ladny i byl jakosciowo najlepszy ze wszystkich, jakie widzialam. Ale wyglaszasz naprawde opinie na podstawie niewielkich doswiadczen, czym mozesz kogos - np. Atojke, ktora szuka porady w tej kwestii - niepotrzebnie zrazic. Zjezdzanie z kraweznikow? mieszkam w centrum Warszawy i naprawde nie mialam z tym problemu. A tachanie typowej gondoli z ogromna przestrzenia - no coz, zycze powodzenia przy kilkukilogramowym dziecku w srodku Nie ma zadnego znaczenia, ile dziecko ma tam miejsca. Po 5 miesiacach przesiada sie do spacerowki i koniec piesni.

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2010-01-31 o 17:21
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:24   #2855
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hm, Violl a jakie wg Ciebie powinno mieć dziecko pole manewru w gondoli
obawiam się, ze tym razem wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia na podstawie kilku wycieczek
To prawda, doświadczenia nie mam, ale raczej nie trzeba mieć doktoratu żeby móc wymyślić, że dobrze by było żeby jednak dziecko mogło swobodnie ruszać rękami i nogami leżąc w gondoli Poza tym np. moja mama, która wychowała dwoje dzieci a bawiła więcej, ma takie zdanie jak ja, a jej już nikt braku doświadczenia nie zarzuci


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol, pewnie ze to kwestia gustu. Akurat ten wozek Bumbleride uwazam za bardzo ladny i byl jakosciowo najlepszy z dostepnych u nas. Ale wyglaszasz naprawde opinie na podstawie niewielkich doswiadczen, czym mozesz kogos - np. Atojke, ktora szuka porady w tej kwestii - niepotrzebnie zrazic. Zjezdzanie z kraweznikow? mieszkam w centrum Warszawy i naprawde nie mialam z tym problemu. A tachanie typowej gondoli z ogromna przestrzenia - no coz, zycze powodzenia przy kilkukilogramowym dziecku w srodku Nie ma zadnego znaczenia, ile dziecko ma tam miejsca. Po 5 miesiacach przesiada sie do spacerowki i koniec piesni.
Sam wózek jest ładny, wzór i kolor mi się podobają tylko po prostu brakuje mi tego czwartego kółka. Pisząc, że nie podobają mi się trójkołowce miałam na myśli sam szkielet takiego wózka A co do krawężników - ja już miałam problem... może dlatego że jestem dość niska? To pewnie też ma znaczenie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:33   #2856
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Raczej kwestia wprawy, niz wzrostu
Zrobisz oczywscie jak uwazasz, a przy kolejnym dziecku bedziesz sie smiala z tego sprawdzania szerokosci gondoli itd. Uwierz mi przeszlam ten etap i pewnie kazda z nas dzieciatych, rowniez. Proponuje tym optymistycznym akcentem zakonczyc temat.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:57   #2857
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cześc Plotkary!

Kami i tylko spełnienia marzeń!


Śmiać mi się chce jak rozmawiacie o tych krowach, uprawach, królikach, traktorach... to dla mnie jakas abstarkcja, która mnie bardzo bawi jak to czytam

Co do chrzestnych to jamyślę, że niepotrzebnie Aljaka się unosisz i oburzasz... to był Twój wybór i z jakiś względu wybrałaś tę osobę. Jeśli źle CI z tą sytuacją porozmawiaj z tą osobą, jeśli się nie zmieni to trudno, nie masz na to wpływu
Dla mnie ta instytucja jest tylko figuracyjna i nie oczekuję niczego od swoich chrzestnych ani od chrzestnych mojego dziecka.
Tak naprawdę, gdy coś się stanie z rodzicami to nigdy w życiu sąd nie przyzna opieki rodzicom chrzestnym tylko dlatego, że mają taką funkcję... to tylko tradycja bardzo skomercjalizowana w obecnych czasach.- ale to tylko moje zdanie i nie oczekuję dalszej dyskusji
Sama mam 3 chrześniaków i staram się pamiętać, ale różnie to bywa.
Chrzestna mojego syna zmieniła wyznanie na muzułmanizm i czego mam oczekiwać

Kaloszki fajne, które pokazała Pranie

O wózkach nie będę dyskutować, bo tak dawno temu byłam użytkownikiem, że już nie pamiętam i nie zamierzam znowu być na tym etapie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 17:57   #2858
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Tu się zgodzę, pomimo że jeszcze nawet tego pierwszego nie mam jestem podekscytowania wizją macierzyństwa i wszystkiego co z tym związane, dlatego pewnie przy pierwszym dziecku będę zwracała uwagę nawet na to, jak szerokość pasków na kaftaniku wpływa na jego rozwój i nie zaprzeczam, że przy drugim będę miała inne podejście. Ktoś tu kiedyś wrzucał takie porównanie matki przy pierwszym, drugim i trzecim dziecku - jakże prawdziwe szkoda, że sobie nie zapisałam.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:00   #2859
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

A mnie sie podoba ten wozek, i to ze nie wazy tyle, i ze jest bardziej zgrabna spacerowka niz w przypadku zwyklych wozkow. My kupilismy malej 4-kolowiec, i zalowalam pozniej,ale dokupilam parasolke spacerowke i tez nie bylam z niej zadowolona.. Za maly dla mnie kosz i jeden poziom rozkladania za malo. Teraz i taka styknie bo mala nie spi na zewnatrz i jezdzi w niej tylko jak musze gdzies szybko dotrzec.
Gdybym miala wybrac jeszcze raz to na pewno nie taki zwykly wielki 4-kolowiec, bo po 3 miesiacach szczerze go nienawidzilam za ciezar, niewygode prowadzenia po przelozeniu raczki, i w koncu piszczacych lozyskach w kolkach
Stoi w piwnicy i zostanie niedlugo wywalony.

Cos tu dzis cicho..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:05   #2860
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Paula nie wywalaj tylko na Allegro wystaw, warto choćby się parę złotych miało wrócić będzie chociaż na jeden obiad

Mariola już Ci odpisuję na PW
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:12   #2861
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dziewczynki, wrzucicie jeszcze raz linka do tych szczotek do włosów... nie zapisałam sobie a teraz nie mogę odszukać - za dużó plotek
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 18:12   #2862
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Aniany, dziękuję


To powiedz jej, żeby przy okazji trochę paliwa podarowała cioci Kamili
nie mam wyjścia muszę chyba założyć sobie konto na FB

Kami ponieważ dziewczyny wymyśliły już chyba wszystkie możliwe życzenia, ja życzę Ci aby one się spełniły


Rzabko dla Ciebie również wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych mineralnych jak i niemnieralnych
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:13   #2863
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dziewczyny dziękuję ślicznie

Zajrzałam, zeby zobaczyć o czym mowa w nowej części (czy dalej meteorki na topie ) a tu taka mila niespodzianka
Piękne życzenia i piękne torty

Kamilko dziewczyny już chyba wszystko napisały, wiec tylko sie przyłączę

Ostatnio troche nie wyrabiam czasowo. Nic szczegolnego sie nie dzieje, tylko czas jakos szybko leci ale moze w tym tygodniu troche luzu bede miala, to obiecuje byc aktywna, no i jak watek zasubskrybuje to tez latwiej bedzie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-01-31 o 18:14
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:16   #2864
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Mariola szczotki
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:19   #2865
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Mariola, Angel, Rzabba,

Angel, biegnij na zakupowy blusche, Aljaka robi zamówienie, ja już dołączyłam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:26   #2866
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Mariola, Angel, Rzabba,

Angel, biegnij na zakupowy blusche, Aljaka robi zamówienie, ja już dołączyłam
ale ja już wzięłam pędzel z CS... nie mam kasy na więcej nie kuś jeszcze dzisiaj sobie taki śliczny płaszcz upatrzyłam
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:29   #2867
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Angel bardzo dziękuję. A tu tez jest ta sczotka wygładzająca co aljaka kupiła dla córci?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:32   #2868
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Czy któraś z was zna się na nordic walking i mogłaby polecić mi dobre kijki dla pana słusznego wzrostu i jeszcze słuszniejszej wagi?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:32   #2869
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Nie wiem, jak to tam z tymi szczotkami mialo byc, ale z jednej jestem na maksa zadowolona - tej okraglej, ale ta zwykla do rozczesywania drapie mnie w glowe i boli Moze przez to, ze mam cienkie wlosy i nie ma za bardzo czego rozczesywac. Uzywam, ale bez przekonania. Za to okragla do suszenia super i wreszcie moge czasem wyjsc z rozpuszczonymi wlosami
U nas od poludnia nie ma wody, jakas awaria Dziecko wlasnie oblalam woda z baniaka, zimną, wrzeszczal jak obdzierany ze skóry. A mnie matka lodowatą polewała w kazdej kapieli i nic mi nie bylo
Fejsbukowe panny, zajrzyjcie do mojego profilu na fb, fajne zdjecie synka mi sie udalo dzisiaj cyknac
No i jeszcze w temacie chrzestnych ostatni raz, bo Mariolka mi cos uswiadomila swoją wypowiedzia. Faktycznie nie ma chyba co od tej relacji oczekiwac. Co innego, jak ktos jest mocno wierzący i ci wybrani chrzestni rowniez. Mozna wtedy wymagac, aby po smierci rodzicow oni wzięli na siebie wychowanie dziecka w wierze. Ale to całe bajanie o zajmowaniu sie dzieckiem po smierci rodzicow? pic na wode, wiadomo ze jesli jest niepelnoletnie, to opieke przyznaje sie najblizszej rodzinie, jesli pelnoletnie, zostaje samo. I mi po smierci mojej Mamy do glowy nie przyszlo, zeby dzwonic do chrzestnych. Bo po co niby?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 18:36   #2870
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Poszłam spać o 23:50 stwierdzając, że życzenia dla Kamili zaczną się rano. A tu...
A ja czekałam specjalnie do północy Kamilko...miałaś rację z racuchami...poszły prawie wszystkie w nocy , chłopaki głodni przyjechali więc zjedli, do stoku dotrwały tylko 3 sztuki
Ale zrobiłam pyszne bułki więc głodny nikt nie był
No i jeszcze raz : STO LAT !!!
Ech...super było, gdyby tylko nie było tak zimno bo było około -8 więc nie było mowy o swobodnym chwilowym przystanku bo zaraz marzłam Głupia nawet rajstop nie nałozyłam tylko majty i spodnie więc miałam za swoje . Wrzucę foteczkę ze stoku...coś kolega żle wykadrował ale cos tam widać
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:36   #2871
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Violl, niestety nie nadaje sie do sprzedania, ma uszkodzonych kilka czesci, przez co kiedys na spacerze prawie mi rama pekla. Nie nie wiem jak takie badziewie mozna robic..wrrr...a wydawal sie w porzadku, stabilny i w ogole.

Niech sie ta zima konczy.. Moze i wlosy i cera sie poprawia bo mam male problemy.

Glodna jestem..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:41   #2872
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
ale ja już wzięłam pędzel z CS... nie mam kasy na więcej nie kuś jeszcze dzisiaj sobie taki śliczny płaszcz upatrzyłam
Ale duo fiberek w przecenie po zaledwie 5 $ kanadyjskich. A przesyłkę w Polsce mogłybyśmy wziąć wspólną, do mnie albo do ciebie, wszystko jedno

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A ja czekałam specjalnie do północy
Nie myśl, że nie zauważyłam, równiutko o 00.00 życzenia składałaś

Zdjęcia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:43   #2873
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ale duo fiberek w przecenie po zaledwie 5 $ kanadyjskich. A przesyłkę w Polsce mogłybyśmy wziąć wspólną, do mnie albo do ciebie, wszystko jedno

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------


Nie myśl, że nie zauważyłam, równiutko o 00.00 życzenia składałaś

Zdjęcia
O właśnie, duo fiberka chciałam ale obawiam się blusche, bo już raz zamawiałąm jakieś pędzle i akutrat ta paczka nie dotarła do Cotki...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:45   #2874
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Niech sie ta zima konczy.. Moze i wlosy i cera sie poprawia bo mam male problemy.
Glodna jestem..
Skora - kremy bielendy + zel HA z peptydami z BU
Wlosy - mleczko jedwabne z BU
Jedzenie - ja dziabnelam wlasnie kanapeczki z serem i pasta krewetkowa z ikei
Kurcze, w ogole chyba zrobie nalot na ikee po zapasy. Okazuje sie, ze maja tam idealny soczek dla mojego alergicznego dziecka - w bzu. Pycha i nie uczula, a te wszystkie kubusie i inne to niestety zgroza u nas. No i przyuwazylam juz zaplaciwszy w zamrazalce pake krewetek, ktore teraz za mną chodzą, chodzą, chodzą... Btw, ma ktos jakis fajny przepis na krewetki? mrozone?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:55   #2875
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Nie wiem czemu ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do stwierdzenia- jedzenie z Ikei To to samo , jakby wejść do obuwniczego i zjeść hot-doga Ale widzę że np Pranie coś tam ciekawego znalazła...U mnie też jest Ikea i pokusiłam się tam tylko na lody . A dobrej jakości mają chociaż tam produkty ???
Miałam nadzieję że zauwazysz Kamilko
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:56   #2876
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Pranie, do zamszu skórki z chleba najlepsze. Chociaż mnie by było szkoda, rozumiecie...
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:58   #2877
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję że zauwazysz Kamilko
Kochana jesteś, doceniam gest

Nordic walking, plissss Anybody?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:03   #2878
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Niech sie ta zima konczy.. Moze i wlosy i cera sie poprawia bo mam male problemy.

Glodna jestem..
Mnie też ta zima dała popalić Pranie dobrze mówi - krem Bielendy u mnie działa dobroczynnie na zmęczoną cerę A co do mleczka jedwabnego - mnie akurat nie odpowiada, ze swojej strony polecam mlecznego Kallosa + raz na tydzień maska z Waxa pod turbanem no i czaję się na ten spray CHI.

Właśnie wcinam tuńczyka - częstuj się o ile SB pozwala


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Btw, ma ktos jakis fajny przepis na krewetki? mrozone?
Ferg na pewno ma
Miała dzisiaj wrócić dobrze mówiłam, że ją TŻ wziął w obroty
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:05   #2879
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Kochana jesteś, doceniam gest

Nordic walking, plissss Anybody?
Proszę
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:07   #2880
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII


Był też demotywator "Nazywasz zwykłe getry legginsami a dla kobiet to ostatni krzyk mody" czy coś w tym stylu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.