Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 08:26   #3541
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi to nawet lepiej wyszło ostatnio,bardzo dobrze odrost załapany
taka mówiła mamy i koleżanki oczywiście nie wiedziały one że to podczas okresu przed wydaniem opinii dopiero po im powiedziałam

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



nie załapałaś się Kochana bo już kasjery sie zaopatrzyły weselno studniówkowy to nie mój gust i domniemam że Twój też nie
Mi tez sie wydaje a nawet jestem pewna ze kolor nie zalezy od okresu
Przecież cebulek nikt nie farbuje, jedyne co ma wpływ (może mieć) to natłuszczenie włosa podczas okresu-bo hormony działają i powodują trochę inną wilgotność skory więc i włosy się inaczej natłuszczają. I zmiany nastroju tez mają to znaczenie.
Ale raczej nie sądzę żeby komuś wychodził biały blond a podczas okresu nagle totalne jajo.
Dziewczyny jeśli któraś z Was jest pewna że jest inaczej niż ja piszę jestem gotowa do dyskusji
Tylko niech mi udowodni i przedstawi argumenty że tak jest.

A ja odpiszę potem bo TŻ dziś ostatni dzień pisze referat i goni mnie z kompa


Lady
doszły mi te włosy z kegla
Widzialas?
Może ja nie mam aż tak żółtych włosow, TŻ wczoraj jak patrzył na te doczepiane oczywiście się nagadał na co Ci po co itd. ale powiedział że wszystkie wyglądają zolto przy moich.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-02 o 08:28
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:29   #3542
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka
dasz link do tego szamponu bo go nie kojarzę?

Yatamanka

ja nakładam też jak mówisz, ale nie śpię w tym a chodzę i potem zmywam.
A włosy mam rzadsze od Ciebie więc na pewno starczy mi na kilka mcy.
A myślę że te oleje almowe jakościowo nie są złe.

Przyszły mi włosy z kegla, zamieszczam zdjęcia, te kolory się w sumie nie różnią.
Ja jestem najbardziej za 613 ale sama nie wiem.

1 zdjęcie-widać że mam pocieniowane włosy i końcówki do podcięcia
2-22
3-24
4,5-613

Nie wiem czy zdecyduję się na przedłużanie na razie robię podchody

Zobaczcie co niektóre osoby wypisują, bez komentarza
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16974&page=8
co te laski wypisują o tym okresie farbowaniu. pieczeniu ciast
widać że pasemka grube są
no ale ciężko dopasować kolorek faktycznie niby najbardziej pasuje 613 ale to też foto z lampą ? sama zobacz w dziennym jaki najbardziej bo to trzeba na żywo obadać

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja nie mam czasu chodzić z olejem w ciągu dnia, dlatego robię to na noc ale przecież rób jak Tobie wygodniej
Dobrze, że masz pocieniowane wtedy włoski doczepione ładniej się wtapiają w naturalne

Wg mnie tez najbliższy jest 613 - ale też nie stu procentowo - tego się właśnie boje.. że nie dobiorę koloru :/

Co do wątku który wkleiłaś - jak już pisałam o farbownaiu - jest to wina różnych procesów które zachodzą w trakcie okresu u kobiety i u jednej przekłada się to na efekty farbowania (jak u mnie), a u innych nie (jak np Lady)..
Ale mnie osobiście drażni jak ktoś pisze, że to bujdy i wymysły tylko dlatego, że u niego jest wszystko ok.. bo to by znaczyło, że kłamię - a przeciez tak nie jest..

Co do ciast, wypieków i innych.. nie wiem na temat tego, żadnych badań nie czytałam i dowodów naukowych nie znam... ale muszę powiedzieć, że moja mama też to zawsze powtarza i o ironio.. zawsze jak bierze się wypieki w czasie okresu to NIGDY jej nie wychodzi Zbieg okoliczności? Być może.. ale trochę dużo by ich było

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------



No właśnie.. co włos to inna reakcja - także trzeba testować na sobie
przepraszam Yatta
że nie wierzyłam że to może być prawda
ale nie znam nikogo kto tak ma a sama też tak nie mam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:29   #3543
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
co te laski wypisują o tym okresie farbowaniu. pieczeniu ciast
widać że pasemka grube są
no ale ciężko dopasować kolorek faktycznie niby najbardziej pasuje 613 ale to też foto z lampą ? sama zobacz w dziennym jaki najbardziej bo to trzeba na żywo obadać
Z lampą, ale w sumie z lampą czy bez widać tak samo. Te pierwsze 2 są jakies zolte na moich włosach.
Zresztą tu mam włosy świezo po myciu więc moze mają inny kolor, zawsze tak mam, a jak się natłuszczą to inny.

Zdjęcie robione przed chwilą, akurat słońce świeci.
Na zdjęciu 613.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8817.jpg (26,2 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-02 o 08:33
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:32   #3544
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Laleczki mam nowy pomysł na mojego bloga
Tylko znów potrzebuję od was pomocy w realizacji.
Pamiętacie jak wstawiałyście fotki po rozjaśniaczu?
Mam prośbę żeby każda ktora robila rozjaśniaczem i teraz farba przeslala mi na poczte fotke wlosow po rozjasniaczu- zniszczonych i obecna- po farbie.
Chcialabym zrobic takie porownanie
Jesli to nie klopot to prosilabym o przeslanie, chyba ze kazecie mi sie dokopac do tego co na watek wrzucilyście- ale wtedy leci mi jakosc bo fotki sa pomniejszone a ja je rozciagam
co wy na to?
czy ja tez mam ci wyslac fotki??? bo u mnie akurat zla nie widac i jestem zadowolona ze swoich wlosow
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Czytałam właśnie kolejny raz Twój blog-fajna dietka
Ale ja np nie lubię owoców w słoiczkach-jem dużo owoców ale na świeżo
Kupuję na targu i jem.
Nie przepadam za słoiczkowymi.
A pomysł z zupami kremami faujny-ja zupy rzadko jem, muszę sobie taki krem zrobić
no ja tego nauczylam sie przy swoim synku wczesniej w zyciu do glowy by mi nie przyszlo czytac skladow jedzenia np
wogle to postanowilam tez chyba ze zaczne pisac na necie bloga bo mam troche wiedzy na tematy zwiazane z pielegnacja wlosow kosmetykow czy jedzenia i moglabym sie z innymi tym dzielic np wczoraj testowalam suszenie wlosow na lezaco na macie to dla kreconowlosych zeby nie rozciagal sie skret i dla zwiekszenia objetosc wlosowefekt pozytywny


dla mnie to bzdury co tam wypisuja ..tak samo jak obcinanie wlosow podczas faz ksiezyca...ja farbowalam wlosy w ciazy i nic mi i synkowi nie bylo ...bez przesady..troche zdrowego rozsadku..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-03-02 o 08:34
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:35   #3545
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi tez sie wydaje a nawet jestem pewna ze kolor nie zalezy od okresu
Przecież cebulek nikt nie farbuje, jedyne co ma wpływ (może mieć) to natłuszczenie włosa podczas okresu-bo hormony działają i powodują trochę inną wilgotność skory więc i włosy się inaczej natłuszczają. I zmiany nastroju tez mają to znaczenie.
Ale raczej nie sądzę żeby komuś wychodził biały blond a podczas okresu nagle totalne jajo.
Dziewczyny jeśli któraś z Was jest pewna że jest inaczej niż ja piszę jestem gotowa do dyskusji
Tylko niech mi udowodni i przedstawi argumenty że tak jest.

A ja odpiszę potem bo TŻ dziś ostatni dzień pisze referat i goni mnie z kompa


Lady
doszły mi te włosy z kegla
Widzialas?
Może ja nie mam aż tak żółtych włosow, TŻ wczoraj jak patrzył na te doczepiane oczywiście się nagadał na co Ci po co itd. ale powiedział że wszystkie wyglądają zolto przy moich.
też zauważyłam że niby ten 613 pasuję ale nie do końca, jakieś one za żółte są faktycznie i nie wiem czemu ja też nie kupuję 613 bo u mnie to one jakieś kurczakowe były widać teraz że co inna odmiana włosków to kolor też się różni mi się wydaje że z indyjskich 613 by Ci pasował a zawsze można spróbować jeszcze 60 one są chłodniejsze i jaśniejsze

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z lampą, ale w sumie z lampą czy bez widać tak samo. Te pierwsze 2 są jakies zolte na moich włosach.
Zresztą tu mam włosy świezo po myciu więc moze mają inny kolor, zawsze tak mam, a jak się natłuszczą to inny.
mi się wydaję że te kolory za bardzo nie pasują jeśli już to tak jak sama mówisz i dziewczyny tu że 613 najlepiej i pewnie jakbyś zrobiła nim to by wszystko się zlało naturalne też możesz stonować farbowaniem do swoich no mi też się jak przetłuszczają to moje jakby żółkły od czuba oczywiście tylko że ja prawie codziennie myję włosy no chyba że przed farbowaniem to wiadomo muszę tłuścioszka te parę dni uchować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:36   #3546
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi to nawet lepiej wyszło ostatnio,bardzo dobrze odrost załapany
taka mówiła mamy i koleżanki oczywiście nie wiedziały one że to podczas okresu przed wydaniem opinii dopiero po im powiedziałam

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



nie załapałaś się Kochana bo już kasjery sie zaopatrzyły weselno studniówkowy to nie mój gust i domniemam że Twój też nie
No raczej że to nie mój styl
Ale sama świadomość, że ktos je gwizdnął jest chamska
Tak jak ostatnio- lubie szampony schauma. W carrefourze w kasa wraca jak bumerang były 250ml szampony schaumy- pełna oferta.
To ja lece z tz, żeby móc sobie 2 wziać- na jego konto jedna, na moje jedna a tu dupa... w całym sklepie nawet jednego szamponu!
Skandal! 2 dni z rzędu byłam rano po otwarciu! A promocja trwała raptem 5 dni
Za to dużych butli, odżywek po sam sufit...
po co robią takie promocje to ja nie wiem?! chyba zeby ludzi na pusto przygnali do sklepu...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:37   #3547
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy ja tez mam ci wyslac fotki??? bo u mnie akurat zla nie widac i jestem zadowolona ze swoich wlosow

no ja tego nauczylam sie przy swoim synku wczesniej w zyciu do glowy by mi nie przyszlo czytac skladow jedzenia np
wogle to postanowilam tez chyba ze zaczne pisac na necie bloga bo mam troche wiedzy na tematy zwiazane z pielegnacja wlosow kosmetykow czy jedzenia i moglabym sie z innymi tym dzielic np wczoraj testowalam suszenie wlosow na lezaco na macie to dla kreconowlosych zeby nie rozciagal sie skret i dla zwiekszenia objetosc wlosowefekt pozytywny


dla mnie to bzdury co tam wypisuja ..tak samo jak obcinanie wlosow podczas faz ksiezyca...ja farbowalam wlosy w ciazy i nic mi i synkowi nie bylo ...bez przesady..troche zdrowego rozsadku..
Blog pisz, bedę na pewno czytała
A z tym suszeniem ale cuda wyczyniasz

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też zauważyłam że niby ten 613 pasuję ale nie do końca, jakieś one za żółte są faktycznie i nie wiem czemu ja też nie kupuję 613 bo u mnie to one jakieś kurczakowe były widać teraz że co inna odmiana włosków to kolor też się różni mi się wydaje że z indyjskich 613 by Ci pasował a zawsze można spróbować jeszcze 60 one są chłodniejsze i jaśniejsze
dałam wyzej zdjęcia, zaraz dam bez lampy
Indyjskie trzeba wiedzieć skąd zamawiać żeby było dobre, a ja nie mam pojęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8818.jpg (26,1 KB, 34 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 08:37   #3548
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Laleczki mam nowy pomysł na mojego bloga
Tylko znów potrzebuję od was pomocy w realizacji.
Pamiętacie jak wstawiałyście fotki po rozjaśniaczu?
Mam prośbę żeby każda ktora robila rozjaśniaczem i teraz farba przeslala mi na poczte fotke wlosow po rozjasniaczu- zniszczonych i obecna- po farbie.
Chcialabym zrobic takie porownanie
Jesli to nie klopot to prosilabym o przeslanie, chyba ze kazecie mi sie dokopac do tego co na watek wrzucilyście- ale wtedy leci mi jakosc bo fotki sa pomniejszone a ja je rozciagam
co wy na to?
super pomysł, zaraz przetrzepię komputer w poszukiwaniu odpowiednich fotek
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Czytałam właśnie kolejny raz Twój blog-fajna dietka
Ale ja np nie lubię owoców w słoiczkach-jem dużo owoców ale na świeżo
Kupuję na targu i jem.
Nie przepadam za słoiczkowymi.
A pomysł z zupami kremami faujny-ja zupy rzadko jem, muszę sobie taki krem zrobić
jaki blog? jaki znowu blog? kto ma jeszcze bloga? i ja nic o tym nie wiem?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:40   #3549
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

jaki blog? jaki znowu blog? kto ma jeszcze bloga? i ja nic o tym nie wiem?
caskada ale wizażowego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:40   #3550
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z lampą, ale w sumie z lampą czy bez widać tak samo. Te pierwsze 2 są jakies zolte na moich włosach.
Zresztą tu mam włosy świezo po myciu więc moze mają inny kolor, zawsze tak mam, a jak się natłuszczą to inny.

Zdjęcie robione przed chwilą, akurat słońce świeci.
Na zdjęciu 613.
Mi sie wydaje że jest podobnie...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy ja tez mam ci wyslac fotki??? bo u mnie akurat zla nie widac i jestem zadowolona ze swoich wlosow

no ja tego nauczylam sie przy swoim synku wczesniej w zyciu do glowy by mi nie przyszlo czytac skladow jedzenia np
wogle to postanowilam tez chyba ze zaczne pisac na necie bloga bo mam troche wiedzy na tematy zwiazane z pielegnacja wlosow kosmetykow czy jedzenia i moglabym sie z innymi tym dzielic np wczoraj testowalam suszenie wlosow na lezaco na macie to dla kreconowlosych zeby nie rozciagal sie skret i dla zwiekszenia objetosc wlosowefekt pozytywny


dla mnie to bzdury co tam wypisuja ..tak samo jak obcinanie wlosow podczas faz ksiezyca...ja farbowalam wlosy w ciazy i nic mi i synkowi nie bylo ...bez przesady..troche zdrowego rozsadku..
tak tak prosze fotki
ciebie podam na koniec jako jedyna! ktora ma super po rozjasniaczu ale dlatego ze ma madra fryzjerke i na nia nie zaluje kasy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też zauważyłam że niby ten 613 pasuję ale nie do końca, jakieś one za żółte są faktycznie i nie wiem czemu ja też nie kupuję 613 bo u mnie to one jakieś kurczakowe były widać teraz że co inna odmiana włosków to kolor też się różni mi się wydaje że z indyjskich 613 by Ci pasował a zawsze można spróbować jeszcze 60 one są chłodniejsze i jaśniejsze

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



mi się wydaję że te kolory za bardzo nie pasują jeśli już to tak jak sama mówisz i dziewczyny tu że 613 najlepiej i pewnie jakbyś zrobiła nim to by wszystko się zlało naturalne też możesz stonować farbowaniem do swoich no mi też się jak przetłuszczają to moje jakby żółkły od czuba oczywiście tylko że ja prawie codziennie myję włosy no chyba że przed farbowaniem to wiadomo muszę tłuścioszka te parę dni uchować
ja myśle że to można by poprawic farbując odrost zmalaksowac na doczepy na moment i kolor im sie wychlodzi a sie nie zniszcza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:42   #3551
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny poodpisuje Wam potem, muszę puścić na kompa TZta
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 08:44   #3552
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry


super pomysł, zaraz przetrzepię komputer w poszukiwaniu odpowiednich fotek

jaki blog? jaki znowu blog? kto ma jeszcze bloga? i ja nic o tym nie wiem?
ty nie gadaj tylko pisz mi szybko nowa notke bo od rana wasze blogi juz oblecialam i sie nudze
snow napisala wczoraj a ty???
pare zdjec mnie nie zaspokaja

i czekam na fotki- aktualny kolor, rozjasniacz, podac nazwe rozjasniacza i ostatniej farby- juz bez foto, i ile % woda byla w rozjasniaczu- jesli nie wiecie to ok, ale jak wiecie to podajcie.
A i jeszcze czy to byly pasemka czy rozjasniacz na cale
dziękuje!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:47   #3553
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

agatko no cuda wyczyniam ale to wszystko wzielo sie ze slynnej stronki zagranicznej"naturally curly" i ksiazki dla kreconowlosych siedze na watku z zakreconymi i tak jak tu wymieniamy i rozmawiamy o tym i tamtym dlatego postanowilam wyprobowac i efekty sa sa
no fakt dziwnaczne to ale bardzo zrozumiale dla kreconego wlosa


a z tym blogiem tak wlasnie rozmyslam od miesiecy cholerka i nie moge sie przybrac ..;bo boje sie ze nie zawsze bede miala czas pisac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:53   #3554
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No raczej że to nie mój styl
Ale sama świadomość, że ktos je gwizdnął jest chamska
Tak jak ostatnio- lubie szampony schauma. W carrefourze w kasa wraca jak bumerang były 250ml szampony schaumy- pełna oferta.
To ja lece z tz, żeby móc sobie 2 wziać- na jego konto jedna, na moje jedna a tu dupa... w całym sklepie nawet jednego szamponu!
Skandal! 2 dni z rzędu byłam rano po otwarciu! A promocja trwała raptem 5 dni
Za to dużych butli, odżywek po sam sufit...
po co robią takie promocje to ja nie wiem?! chyba zeby ludzi na pusto przygnali do sklepu...
no chamstwo ale co zrobić ile ja się spotkałam z tym że gratisy wyczerpane a byłam 1 dnia promocji
tak przyciągają ludzi do sklepu na te promocje bo wiedzą że jak już się pofatygują przyjść to kupią coś innego tak czy siak

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy ja tez mam ci wyslac fotki??? bo u mnie akurat zla nie widac i jestem zadowolona ze swoich wlosow

no ja tego nauczylam sie przy swoim synku wczesniej w zyciu do glowy by mi nie przyszlo czytac skladow jedzenia np
wogle to postanowilam tez chyba ze zaczne pisac na necie bloga bo mam troche wiedzy na tematy zwiazane z pielegnacja wlosow kosmetykow czy jedzenia i moglabym sie z innymi tym dzielic np wczoraj testowalam suszenie wlosow na lezaco na macie to dla kreconowlosych zeby nie rozciagal sie skret i dla zwiekszenia objetosc wlosowefekt pozytywny


dla mnie to bzdury co tam wypisuja ..tak samo jak obcinanie wlosow podczas faz ksiezyca...ja farbowalam wlosy w ciazy i nic mi i synkowi nie bylo ...bez przesady..troche zdrowego rozsadku..
słyszałam że w ciąży to zabronione ale Ciocia też robiła i dziecko zdrowe więc pewnie zabobony jakieś
pisz pisz bloga na pewno będę czytała

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że jest podobnie...


tak tak prosze fotki
ciebie podam na koniec jako jedyna! ktora ma super po rozjasniaczu ale dlatego ze ma madra fryzjerke i na nia nie zaluje kasy


ja myśle że to można by poprawic farbując odrost zmalaksowac na doczepy na moment i kolor im sie wychlodzi a sie nie zniszcza
dobrze Bunny mówisz tak też można by zrobić ja tak robię że swoimi co jakiś czas jeszcze żyją
możesz tak zrobić Agatko na pewno nie zaszkodzi

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Blog pisz, bedę na pewno czytała
A z tym suszeniem ale cuda wyczyniasz



dałam wyzej zdjęcia, zaraz dam bez lampy
Indyjskie trzeba wiedzieć skąd zamawiać żeby było dobre, a ja nie mam pojęcia
no tak bo mogą zamiast indyjskich wysyłać azjaty
ja nie pomogę gdzie zamówić niestety bo dawno chyba że przeprowadzę wywiad wsród koleżanek

w sumie to też będzie inaczej jak doczepisz już pasemka ich będzie więcej to się wszystko zleje a przy farbowaniu zrobisz jak Bunny radzi i myślę że będzie gut
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:53   #3555
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

bunny pozniej ci wysle


no to bzdury jakies z ta ciaza rowniez ja bylam robic wlosy na poczatku ciazy i pozniej pod koniec i wsio ok bo to chodzi pewnie o wdychanie tego smrodku podczas farbownia
moja fryz tez byla w ciazy i caly czas do konca robila wlosy klientkom
wiec jesli komus ma cos zaszkodzic to zaszkodzi nawet samo lezenie w domu na lozku i wszystko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:58   #3556
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

wg. mnie głupotą jest to co robią kobiety jak zamawiają włosy przez internet jak można wystawić komentarz na podstawie tego jak wygląda ten włos po wyjęciu z paczki
Wiadomo że będzie wyglądał przyzwoicie każdy nawet syntetyczny teraz je takie robią że za cholerę można się nie poznać ale trzeba by było przetestować wtedy opinia by była jak najprawdziwsza. Wypadałoby go umyć jak wygląda po myciu, następnie jak mówią że można kręcić i prostować to też trzeba sprawdzić. Czy podczas prostowania się nie kruszą i czy są podatne na skręt

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-02 o 09:10
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:10   #3557
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak dla siebie samych np. Yatta sprobuj pod koniec okresu kiedys zafarbowac- zobaczysz ze bedzie ok.
To dyskomfort pierwszych dni powoduje ze cos nie wychodzi- zazwyczaj zmieniamy wtedy farbe, niedokladnie nalozymy lub robimy to za dlugo i to dlatego nie wychodzi jak powinno- kiedy indziej tez by nie wyszlo. tyle ode mnie w tej kwestii.
Bunny kochana no widzę, że mi nie wierzysz
Jeszcze jak farbowałam się na czarno to zdarzyło mi się kilka razy farbować w czasie okresu - w różnym momencie jego trwania.. też wydawało mi się, że może coś źle położyłam.. no ale za każdym jednym razem tak było -a jednak różnica w kolorze między czarnym a czerwonym jest dość spora i nawet mimo noszenia okularów widać

A jak nie miałam okresu i robiłam to nigdy nie było tak że mi nie wyszedł czarny - a farbowałam przecież 8 lat..

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
fajny ten olej z awokado, zmyłam go wczoraj pokrzywowym szamponem
Lniany wypróbuję za kilka dni to też dam znać
To super cieszę się

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z lampą, ale w sumie z lampą czy bez widać tak samo. Te pierwsze 2 są jakies zolte na moich włosach.
Zresztą tu mam włosy świezo po myciu więc moze mają inny kolor, zawsze tak mam, a jak się natłuszczą to inny.

Zdjęcie robione przed chwilą, akurat słońce świeci.
Na zdjęciu 613.
Wydaje mi się, że ten też się odróżnia Ale faktycznie przy farbowaniu zmalaksować i powinno się wyrównać



Co do farbowania włosów w ciąży tez czytałam na ten temat, że jakiś tam składnik farby wnika w skórę głowy (nie cebulki czy włosa) i może zaszkodzić dziecku jak gdzieś tam krwioobiegiem popłynie...

I faktycznie lekarze, potwierdzili - ale tylko tą pierwszą część.. tej substancji jest tak mało, że kobieta ciężarna musiałaby ją wiadrami jeść codziennie żeby cokolwiek się wydarzyło

więc jeśli jakaś ciężarna teraz czyta nasz wątek - to śmiało Farbujcie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:10   #3558
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada ale wizażowego
aaaa, tego to widziałam
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poodpisuje Wam potem, muszę puścić na kompa TZta
co on Ci za rygor wprowadza nie daj się
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ty nie gadaj tylko pisz mi szybko nowa notke bo od rana wasze blogi juz oblecialam i sie nudze
snow napisala wczoraj a ty???
pare zdjec mnie nie zaspokaja

i czekam na fotki- aktualny kolor, rozjasniacz, podac nazwe rozjasniacza i ostatniej farby- juz bez foto, i ile % woda byla w rozjasniaczu- jesli nie wiecie to ok, ale jak wiecie to podajcie.
A i jeszcze czy to byly pasemka czy rozjasniacz na cale
dziękuje!
musiałam zjeść śniadanko!
a teraz u mnie to trochę dłużej trwa, bo mam remont w kuchni i ciężko dostać się do szafek, lodówka stoi za to zaraz za drzwiami mojego pokoju

fotki już wybieram, aktualny mój kolor włosków masz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:17   #3559
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak pójdę na miasto i znajdę w ogóle KOBO to będę próbować

a ja zaraz kładę się do wyrka wygrzewać się
ja kupiłam baze pod podkład z kobo i jestem zadowolona aaa kobo współpracuje narazie tylko z drogerią naturą wiec tylko w niej znajdziesz ich produkty


Dziewczyny ratujcie merz zmienil sklad!!!!!!!!!!!!!! co robić???
zaraz wkleję obecny i ten co teraz jest...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka
dasz link do tego szamponu bo go nie kojarzę?

Yatamanka

ja nakładam też jak mówisz, ale nie śpię w tym a chodzę i potem zmywam.
A włosy mam rzadsze od Ciebie więc na pewno starczy mi na kilka mcy.
A myślę że te oleje almowe jakościowo nie są złe.

Przyszły mi włosy z kegla, zamieszczam zdjęcia, te kolory się w sumie nie różnią.
Ja jestem najbardziej za 613 ale sama nie wiem.

1 zdjęcie-widać że mam pocieniowane włosy i końcówki do podcięcia
2-22
3-24
4,5-613

Nie wiem czy zdecyduję się na przedłużanie na razie robię podchody

Zobaczcie co niektóre osoby wypisują, bez komentarza
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16974&page=8
dla mnie 4,5 jest idealnie a grube pasemko???

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Laleczki mam nowy pomysł na mojego bloga
Tylko znów potrzebuję od was pomocy w realizacji.
Pamiętacie jak wstawiałyście fotki po rozjaśniaczu?
Mam prośbę żeby każda ktora robila rozjaśniaczem i teraz farba przeslala mi na poczte fotke wlosow po rozjasniaczu- zniszczonych i obecna- po farbie.
Chcialabym zrobic takie porownanie
Jesli to nie klopot to prosilabym o przeslanie, chyba ze kazecie mi sie dokopac do tego co na watek wrzucilyście- ale wtedy leci mi jakosc bo fotki sa pomniejszone a ja je rozciagam
co wy na to?
dobry pomysł

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z lampą, ale w sumie z lampą czy bez widać tak samo. Te pierwsze 2 są jakies zolte na moich włosach.
Zresztą tu mam włosy świezo po myciu więc moze mają inny kolor, zawsze tak mam, a jak się natłuszczą to inny.

Zdjęcie robione przed chwilą, akurat słońce świeci.
Na zdjęciu 613.
świetne jest i w mojej wymarzonej dlugości...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 09:18   #3560
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja kupiłam baze pod podkład z kobo i jestem zadowolona aaa kobo współpracuje narazie tylko z drogerią naturą wiec tylko w niej znajdziesz ich produkty
oooo nie tylko w naturze?
kuuuuuuuuuuuuuurde

Bunny już wysłałam fotki

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-03-02 o 09:23
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:27   #3561
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Merz sklad jaki byl:
Skład: 1 drażetka zawiera:
witamina C 75,00 mg
L-cystyna 30,00 mg
witamina E (octan) 9,00 mg
B-karoten 0,90 mg
amid kwasu nikotynowego 10,00 mg
pantotenian wapnia 3,00 mg
witamina B2 1,60 mg
witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg
witamina B1 (azotan) 1,20 mg
witamina A (octan) 1500 j.m.
witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 ug
witamina D3 50,00 j.m.
biotyna 0,01 mg
suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg
żelazo (II) fumaran 20,00 mg

nowy skład ale podany w 2 drażetkach
-witamina C 120mg
-niacyna 30 mg
-wtamina E 13,4 mg
- kwas pantotenowy 7,2 mg
-wit. B6 3,2 mg
-wit. B2 2,6 mg
-wit. B1 2,4 mg
-wit. A 787 ug
-kwas foliowy 400ug
-biotyna 60ug
-wit. B12 2ug
- żelazo 5mg
-cynk 5 mg
-cysteina 0,55mg
-metionina 0,55 mg

zaznaczyłam na różowo czego nie ma w tym nowym składzie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:32   #3562
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z lampą, ale w sumie z lampą czy bez widać tak samo. Te pierwsze 2 są jakies zolte na moich włosach.
Zresztą tu mam włosy świezo po myciu więc moze mają inny kolor, zawsze tak mam, a jak się natłuszczą to inny.

Zdjęcie robione przed chwilą, akurat słońce świeci.
Na zdjęciu 613.
o w słoneczku idealnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:34   #3563
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Merz sklad jaki byl:
Skład: 1 drażetka zawiera:
witamina C 75,00 mg
L-cystyna 30,00 mg
witamina E (octan) 9,00 mg
B-karoten 0,90 mg
amid kwasu nikotynowego 10,00 mg
pantotenian wapnia 3,00 mg
witamina B2 1,60 mg
witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg
witamina B1 (azotan) 1,20 mg
witamina A (octan) 1500 j.m.
witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 ug
witamina D3 50,00 j.m.
biotyna 0,01 mg
suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg
żelazo (II) fumaran 20,00 mg

nowy skład ale podany w 2 drażetkach
-witamina C 120mg
-niacyna 30 mg
-wtamina E 13,4 mg
- kwas pantotenowy 7,2 mg
-wit. B6 3,2 mg
-wit. B2 2,6 mg
-wit. B1 2,4 mg
-wit. A 787 ug
-kwas foliowy 400ug
-biotyna 60ug
-wit. B12 2ug
- żelazo 5mg
-cynk 5 mg
-cysteina 0,55mg
-metionina 0,55 mg

zaznaczyłam na różowo czego nie ma w tym nowym składzie
dla mnie te dwa produkty nadal sa takie same to tylko chwyt marketingowy np ten wyciag z drozdzy jest niepotrzebny skoro sa witaminy z gr b w tym biotyna cynk tak samo wit a i b-karoten to praktycznie to samoi wydaje mi sie ze ten drugi sklad jest lepszy...
bez paniki

jednak ja jestem pod wrazeniem skladu doppelhertzamusze go miec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-03-02 o 09:35
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:34   #3564
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Merz sklad jaki byl:
Skład: 1 drażetka zawiera:
witamina C 75,00 mg
L-cystyna 30,00 mg
witamina E (octan) 9,00 mg
B-karoten 0,90 mg
amid kwasu nikotynowego 10,00 mg
pantotenian wapnia 3,00 mg
witamina B2 1,60 mg
witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg
witamina B1 (azotan) 1,20 mg
witamina A (octan) 1500 j.m.
witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 ug
witamina D3 50,00 j.m.
biotyna 0,01 mg
suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg
żelazo (II) fumaran 20,00 mg

nowy skład ale podany w 2 drażetkach
-witamina C 120mg
-niacyna 30 mg
-wtamina E 13,4 mg
- kwas pantotenowy 7,2 mg
-wit. B6 3,2 mg
-wit. B2 2,6 mg
-wit. B1 2,4 mg
-wit. A 787 ug
-kwas foliowy 400ug
-biotyna 60ug
-wit. B12 2ug
- żelazo 5mg
-cynk 5 mg
-cysteina 0,55mg
-metionina 0,55 mg

zaznaczyłam na różowo czego nie ma w tym nowym składzie
Znawcą składów nie jestem, ale wszystkiego jest mniej.. :/

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-02 o 09:38
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:43   #3565
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dla mnie te dwa produkty nadal sa takie same to tylko chwyt marketingowy np ten wyciag z drozdzy jest niepotrzebny skoro sa witaminy z gr b w tym biotyna cynk tak samo wit a i b-karoten to praktycznie to samoi wydaje mi sie ze ten drugi sklad jest lepszy...
bez paniki

jednak ja jestem pod wrazeniem skladu doppelhertzamusze go miec
ufff... to mi ulrzyło dziękuje za analizę... a co do tego doppel hertza to kiedyś o nim wspominałam to wszyscy uważali ze lepszy merz a teraz o doppel hertzu wszyscy piszą że dobry skład... ja nawet miałam go w domu ale dla mnie za duże tablety byly i mama łykała

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Znawcą składów nie jestem, ale wszystkiego jest mniej.. :/
no ja też nie jestem znawcą ale caskada mówi ze dobry skład...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:43   #3566
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ufff... to mi ulrzyło dziękuje za analizę... a co do tego doppel hertza to kiedyś o nim wspominałam to wszyscy uważali ze lepszy merz a teraz o doppel hertzu wszyscy piszą że dobry skład... ja nawet miałam go w domu ale dla mnie za duże tablety byly i mama łykała
bo tam chodzi o kwasy tluszczowe a one sa odpowiedzialne za nawilzenie skory i wlosow i za polysk
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:47   #3567
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja też nie jestem znawcą ale caskada mówi ze dobry skład...
No dobry, widziałam Szkoda tylko, że wszystkiego jest mniej.. jak na jedną tabletkę masz taką np: witaminkę C 75mg, a w dwóch tabletkach tylko 120mg - to samo z żelazem i witaminą E..

a kupiłaś już? jak nie to weź lepiej ten doppel herz

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-02 o 09:48
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:05   #3568
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No raczej że to nie mój styl
Ale sama świadomość, że ktos je gwizdnął jest chamska
Tak jak ostatnio- lubie szampony schauma. W carrefourze w kasa wraca jak bumerang były 250ml szampony schaumy- pełna oferta.
To ja lece z tz, żeby móc sobie 2 wziać- na jego konto jedna, na moje jedna a tu dupa... w całym sklepie nawet jednego szamponu!
Skandal! 2 dni z rzędu byłam rano po otwarciu! A promocja trwała raptem 5 dni
Za to dużych butli, odżywek po sam sufit...
po co robią takie promocje to ja nie wiem?! chyba zeby ludzi na pusto przygnali do sklepu...
a carrefourze w tym bumerangu jest teraz promocja na szampony Loreala te czerwone do farbowanych włosów, tak jakby ktoś chciał kupić wczoraj widziałam reklamę w tv
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:08   #3569
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a carrefourze w tym bumerangu jest teraz promocja na szampony Loreala te czerwone do farbowanych włosów, tak jakby ktoś chciał kupić wczoraj widziałam reklamę w tv
No dobra, ale za 15zl za szampon a oddaja tylko 8zl łaski nie robia, mam ich gdzieś teraz...
a szauma wychodziła za butelkę za 40gr
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:11   #3570
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bo tam chodzi o kwasy tluszczowe a one sa odpowiedzialne za nawilzenie skory i wlosow i za polysk
aha... ja mam jeszcze pare tabletek z olejkiem w środku co mi zostały po skrzypowicie hydro obijało mi sie po nich choinką

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No dobry, widziałam Szkoda tylko, że wszystkiego jest mniej.. jak na jedną tabletkę masz taką np: witaminkę C 75mg, a w dwóch tabletkach tylko 120mg - to samo z żelazem i witaminą E..

a kupiłaś już? jak nie to weź lepiej ten doppel herz
tak kupilam bo chce pełne 3 m-c brać jeden preparat i merz mi pasuje bo nie musze sie denerwować że go nie połknę a potem zrobie 1m-c przerwy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.