Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 14:48   #4171
syskaaa
Przyczajenie
 
Avatar syskaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam
Otoz od paru lat bylam czarna farbowana postanowilam wrocic do blondu naturalny kolor ciemny blond ale pomijajac to rozjasnilam wlosy wiem wiem najglupsze co moglam zrobic no ale nic tak wiec po rozjasnieniu mam jasne odrosty, dalej zotle pomaranczowe hmm braz no i czarne koncowki i tak sie zastanawiam co dalej z tym zrobic zeby to jakos wygladalo chcialabym jasny blond ale nie mam pomyslu moze ktos podpowie
syskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 07:29   #4172
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny

Ja mam podobny problem jak poprzedniczka... Mam naturalny ciemny blond, a malowałam na czerwień, a potem na ciemny brąz... Ostatecznie jest masakra, włosy suche połamane i bez życia ((..

Nie chcę znow farbowac (chyba ze uzycie jasnej farby bedzie juz koniecznością w ostatecznosci) i ch przesuszac.
Obecnie mam jednocentymetrowe odrosty koloru blond, a potem wzdluz dlugosci wlosa taki ciemny, miejscami totalnie nierowny (wymieszany z odcieniami rudego/czerwieni) kolor...
No załamka..

Znacie jakies w miare naturalne sposoby zeby jakos je odratowac? Byle nie dekoloryzacja i kolejne farbowanie, bo wlosy chyba nie przetrwaja.. Szampony, odzywki, plukanki? COkolwiek...?
Bo juz mi rece opadaja... Pomozcie
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:15   #4173
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez syskaaa Pokaż wiadomość
Witam
Otoz od paru lat bylam czarna farbowana postanowilam wrocic do blondu naturalny kolor ciemny blond ale pomijajac to rozjasnilam wlosy wiem wiem najglupsze co moglam zrobic no ale nic tak wiec po rozjasnieniu mam jasne odrosty, dalej zotle pomaranczowe hmm braz no i czarne koncowki i tak sie zastanawiam co dalej z tym zrobic zeby to jakos wygladalo chcialabym jasny blond ale nie mam pomyslu moze ktos podpowie
teraz to juz musiałabys rozjasniac dalej ten nierówny kolor ale musiałby Ci to ktoś dobrze ponakładać żeby równo było. zanim rozjaśniłaś mogłaś zdekoloryzować całe włosy i juz. czym rozjaśniałaś?
kup vincent ledier zielony z wodą 6%.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja mam podobny problem jak poprzedniczka... Mam naturalny ciemny blond, a malowałam na czerwień, a potem na ciemny brąz... Ostatecznie jest masakra, włosy suche połamane i bez życia ((..

Nie chcę znow farbowac (chyba ze uzycie jasnej farby bedzie juz koniecznością w ostatecznosci) i ch przesuszac.
Obecnie mam jednocentymetrowe odrosty koloru blond, a potem wzdluz dlugosci wlosa taki ciemny, miejscami totalnie nierowny (wymieszany z odcieniami rudego/czerwieni) kolor...
No załamka..

Znacie jakies w miare naturalne sposoby zeby jakos je odratowac? Byle nie dekoloryzacja i kolejne farbowanie, bo wlosy chyba nie przetrwaja.. Szampony, odzywki, plukanki? COkolwiek...?
Bo juz mi rece opadaja... Pomozcie
naturalnie? nie ma sposobu.dekoloryzacja to najmniej inwazycjny sposób
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:03   #4174
ayumi15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dekoloryzacja z garnier sensational..

...czy ktoś używał tego rozjaśniacza/ z jakim efektem?
ayumi15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:31   #4175
ttiikkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

witam!
właśnie przeprowadziłam dekoloryzacje elgonem, poźniej jak radził mi fryz5 zafarbowałam całość palette skandynawski blond ( wielkie dzięki za rade!) z brązowo- czarnych włosów wyszedł ładny rudny. Niestety mam problem z 5 cm odrostem troche złapało mi blond, i mam teraz niezłą tęczę na czubku głowy. Jaką farbę użyć aby wszystko ładnie pokryło?
załączam zdj. zrobione od razu po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010164.jpg (77,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010162.jpg (116,6 KB, 30 załadowań)
ttiikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:34   #4176
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a jak ma wyglądać całośc?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:37   #4177
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dekoloryzacja z garnier sensational..

Cytat:
Napisane przez ayumi15 Pokaż wiadomość
...czy ktoś używał tego rozjaśniacza/ z jakim efektem?
Ja dzisiaj. Efekt taki se, ale moje włosy nawet u fryzjera ileś lat temu nie chciały się poddać wybielaniu :p Anyway, z koloru ciemnoblond stałam się uroczą marchewko-wiewiórą. Kolor jest słodki, wiec nie będę płakać, ale liczyłam na coś innego.

A, i trzymałam jakieś 15 minut dłużej niż na instrukcji, dłużej się bałam. Ale eksperymentalnie spróbuje powtorzyc na pasemku za tydzień całą procedurę, dam znać, czy się wykruszą :P

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Z tymże rozjaśnianie i dekoloryzacja to chyba nie do końca to samo.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:41   #4178
ttiikkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

odcień rudości, albo jakiś kolor przypominający mój mysi odrost. najbardziej mi zależy na tym żeby włosy miały jednolity kolor
ttiikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:11   #4179
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

http://www.palette.pl/nasze-produkty...braz/w5-nugat/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-miodowy-braz/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...zechowy-blond/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...kowity-toffee/


takie kolory pomiędzy rudością a Twoj naturalnym
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:51   #4180
evvelajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam i pomocyy nie mam już siły do tych włosów robiłam po raz kolejny dekoloryzacje chantalem i po dekoloryzacji włosy mają piękny odcień tak jak moje naturalne włosy wyglądają ( mam taki jasny brąz , kasztanowe).Po dekoloryzacji myje włosy szamponem oczyszczającym, takim zwykłym ziołowym który ma neutralne ph, płucze sokiem z cytryny. Gdy wysuszę włosy po tym całym zabiegu to jestem bardzo zadowolona z efektu. Jednak gdy 2 dni później myje głowę mam wrażenie że włosy zaczynają lekko ciemnieć Już sama nie wiem co mam robić, zostało mi jeszcze pół dekoloryzatora i myślę czy może po dekoloryzacji tak dosłownie na 10 min nie walnąć sobie tej kąpieli rozjaśniającej,może to uratuje mnie przed tym ciemnieniem włosów? co myślicie, proszę o pomoc
evvelajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 16:13   #4181
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

z kąpieliami jest różnie, czasami ciemnieje czasami nie, mi po palette 100 skandynawski blond nie ciemniało więc moze tą farbe położ na chwile po dekoloryzacji
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 16:48   #4182
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ten sam problem co inni maja i nikt nie chce pomóc

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-11 o 17:16
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 16:57   #4183
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie widać żeby było jakoś bardzo nierówno. ale rozumiem że chcesz lekko przyciemnić? hm, a może jesienny liść z joanny? tylko że on lekko pod brąz podchodzi, taki ciemniejszy rudy.
jest wątek o rudych włosach i tam wizażanki mieszaly duzo róznych farb rudych więc powinny tez dobrze doradzic.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 17:14   #4184
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie widać żeby było jakoś bardzo nierówno. ale rozumiem że chcesz lekko przyciemnić? hm, a może jesienny liść z joanny? tylko że on lekko pod brąz podchodzi, taki ciemniejszy rudy.
jest wątek o rudych włosach i tam wizażanki mieszaly duzo róznych farb rudych więc powinny tez dobrze doradzic.
wiem o tym , że jest jak bym konkretna rade dostała to bym nie szukała nic wiecej , dziekuję za odp. mam swoje farby i z tych chce zafarbowac
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:21   #4185
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No więc postanowiłam w koncu zrobić domową dekoloryzację Renee Blanche. I tutaj moje pytania do fryzjera: czy jeśli farbowałam wcześniej czerwoną farbą jakieś 2, 3 razy to czy schodząc z tego ciemnego brązu uda mi się dotrzeć to naturalnego, mysiego blondu? Podobno można użyc tego dekoloryzatora kilka razy w zaleznosci od efektu jaki chce sie uzyskac. Czy czasem nie wyjdą mi jakieś jasno-rude? Czy po prostu jesli za pierwszym razem nie wyjdzie, to kolejny zrobic? + czy ten dekoloryzator pali włosy? (jak rozjaśniacz)
I ogólnie byłabym wdzięczna za parę słow o tym jak dobrze przeprowadzic ten zabieg jakies uwagi itp.
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:40   #4186
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

caly wątek dotyczy dekoloryzacji wystarczy przeczytac a dowiesz się wszystkiego jedyne co powiem to nie pali , wcale nie narusza stanu włosów.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 23:07   #4187
ttiikkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 te farby co mi poleciłeś nie wyjdą zbyt ciemne? ten orzechowy blond był by odpowiedni, tylko czy on znowu nie sprawi ze moje włosy będa brązowe? tego bym chciała jak najbardziej uniknąć
ttiikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 23:35   #4188
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ttiikkaa Pokaż wiadomość
fryz5 te farby co mi poleciłeś nie wyjdą zbyt ciemne? ten orzechowy blond był by odpowiedni, tylko czy on znowu nie sprawi ze moje włosy będa brązowe? tego bym chciała jak najbardziej uniknąć
trafiałem w ślepo, pokaz jaki kolor Cię interesuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 07:19   #4189
ttiikkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
trafiałem w ślepo, pokaz jaki kolor Cię interesuje
taki kolor by mnie interesowal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumbs_fryzury-rude-wlosy-4.jpg (20,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c63c010ddd3825ec7223c3dd45f9f10e98eff603.jpg (20,5 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez ttiikkaa
Czas edycji: 2012-05-12 o 07:48
ttiikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 12:37   #4190
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

karmelowa czekolada z wellatonu nie wyjdzie identycznie bo z rudościami jest trudno ostatnio w sklepach znależć, ale kolor ładny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 12:50   #4191
sugoi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Przejście z bordo/fioletu na popielaty blond

Witam,

Mam nadzieję, że nie było już podobnego wątku (a przynajmniej nie umiem znaleźć :p ). Chciałabym wrócić do naturalnego koloru, tj. raczej jasny, popielaty blond.
Kilka lat temu wpadłam na "świetny" pomysł pozbycia się kompleksów wynikających z lekko kręconych, mysich kudełków: utleniacz + prostownica. Po latach platyny i codziennego prostowania, dorobiłam się popisowych suchelców i końcówek z horroru. W grudniu zaufana fryzjerka zaproponowała mi mocne cięcie (z włosów za łopatki) i zafarbowanie na kolor zbliżony do naturalnego - skończyłam z włosami do ramion i ciemnym blondem Garniera. Kolor ładny, ale nieco zbyt ciemny. Po jakimś czasie końce nabrały barwy wyliniałego lisa i zaczęły kruszyć się jak stare ciastko. :/ Miesiąc temu znów wybrałam się do fryzjerki z 4-o cm odrostem i planem zrobienia czegoś "weselszego niż mysi". Wyszłam z płaczem, ciemnym bordo, spalonymi końcami ("ojej, jak pani mocno złapało!" ) i okropnie wycieniowanymi włosami. Aktualnie cały dziwny bordo zmył się, prześwitują brązy, fiolety (?!) i pomarańcze. Co gorsze włosy połyskują na czerwono i wygląda to jak 15-cm, brązowe odrosty.

Wyglądam jakby praktykant-krótkowidz farbował mi włosy strzelając z paintballa, a czesał grabiami Chciałabym jakoś sama je zafarbować, żeby zniknęły te paskudne kolory, a przynajmniej je zgasić. Zaznaczę, że suchelce są w kiepskim stanie, a naturalna barwa jest sporo jaśniejsza niż to, co mam na głowie (niestety na zdjęciach nie widać odrostów). Mój kolor przypomina ten: http://www.aavon.pl/603-thickbox/farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.jpg

Kochane Wizażanki, doradźcie, co z tym zrobić, żeby chociaż tak nie raziło? Utleniać, zafarbować? Ale jak i czym?

Edytowane przez sugoi
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:27
sugoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:13   #4192
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam,
Fryz moje pytanie kieruje glownie do Ciebie, bo wiem, ze sie znasz na rzeczy. Stalo sie nieszczescie, bo chcac troche rozjasnic wlosy (kapiel rozjasniajaca+ farba Joanna slodkie cappucino i srebrny pyl) wyszly mi zielone koncowki!!! Reszta wlosow ruda!! Tragedia. I stad moje pytanie- co zrobic z tymi wlosami? Z ta zielenia? No i rudosc tez by mogla byc nieco bardziej stonowana... Myslam o Lorealu nr 7 blond, ale czy natura to dobry pomysl na te zielen??? Na fotach nie moglam zlapac dobrze tej zieleni, ale na yzwo jest przerazajaca...
Bylam u fryzjera, ale rzucil cene 370zl (sciaganie plus kolor, bo tak sie podobno nie da zrobic) i dodal, ze wlosy na pewno sie zniszcza i nie wiadomo, czy kolor bedzie taki, jak chce. Oczywiscie zaznaczyl, ze farbowanie trzeba bedzie zaraz powtorzyc, czyli znow 200 zl.
570zl to moim skromnym zdaniem lekka przesada, gdy nie wiadomo czy wlosy w ogole nie wyjda... z glowy...
Pozdrawiam i licze bardzo na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01859 kopia.jpg (160,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01868 kopia.jpg (194,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01869 kopia.jpg (121,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01870 kopia.jpg (118,7 KB, 43 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:29   #4193
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

atkka mi też wyszła zieleń po dwukrotnym farbowaniu popielem rzuciłam teraz na to naturę właśnie i zieleń zniknęła, a też tak miałam dokładnie że w niektórym świetle rudawe a w innym (głównie w pomieszczeniach przy naturalnym świetle) zielonkawe) No bo jak dasz jakąś farbę z czerwonym pigmentem to niby zieleń zakryje ale może wyjdzie Ci wtedy coś rudego a tego nie chcesz z tego co pamiętam bo dążyłaś do popielu tak jak ja. Pamiętam że obie robiłyśmy Lorealem 7.1 wogóle to była najbardziej nietrwała farba jaką miałam - wymyła się dosłownie do zera z całych włosów, może spróbuj jakiejś innej firmy, ja ostatnio robiłam Palette ICC i wyszła elegancka naturka.

Swoją drogą to nieźle poszałałaś z włosami - pamiętam Cię w ciemnym blondzie jak się czujesz w takich jasnych włoskach??

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:30
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:10   #4194
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jestem za tym co pisze MorganLeFay położ jakąś palette naturę np
http://www.palette.pl/nasze-produkty...7-jasny-blond/

swoja droga ja nie widze ani zieleni ani rudości kolorek wygląda bardzo ładnie
jeżeli po farbowaniu nadal będziesz zauważała zieleń na końcach to kup szamponetke czerwona i nałóz ją końcówki tam gdzie jest zieleń zmyj po 1-2 min
w razie potrzeby powtórz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:35   #4195
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dziekuje Wam za szybkie odpowiedzi
Na zdjeciach te wlosy wygladaja rzeczywiscie niezle, ale wierzcie mi, ze nie jest tak fajnie... trudno mi bylo uchwycic ten kolor na foto.
Morgan jak Twoje wlosy? Masz wreszcie to, czego chcialas ? Ja dosc dawno tu juz nie zagladalam, nie jestem na czasie.. Ta farba z Loreala rzeczywsicie porazka, ktora palette robilas? tym jasnym blondem?
Ja ten kolor mam dopiero od wczoraj, ale mozesz sie jedynie domyslac, jak sie czuje we wspanialym odcieniu zgnilizny na koncach oraz jeszcze bardziej fantastycznym orange u gory Gdyby nie bylo tych, ze sie tak delikatnie wyraze, "urozmaicen", to bym byla zadowolona, choc kusi mnie, zeby je jeszcze troche rozjasnic.
Fryz ja sie troche boje Palette.. a ten kolor, ktory podales nie bedzie za jasny? Myslisz, ze mi chwyci? Bo te moje wlosy jeszcze dosc ciemne sa (choc na fotach wygladaja na jasne, ale robione byly w swietle przy oknie).
Miedz sie teoretycznie usuwa popielem, ale nie moge dac popielu na calosc, bo te konce by byly do sciecia. To moze na gore polozyc popiel a konce jakas natura... Ale jak to zrobic... no juz sama nie wiem...
chcialabym jasniejszy kolor, wiec pewnie trzeba zrobic kapiel... a pozniej moze wellaton??
Fryz, z tego co pamietam uzywales kiedys Wellatonu?!
A kapiel na jakiej wodzie i w ogole jak zrobic? mam w domu rozjasniacz chantal i wode 9% oraz 12%
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-05-12 o 19:35
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:53   #4196
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

atkka a jaki jest teraz Twój kolor "docelowy"? chcesz nadal popiel ? i na jakim poziomie? na tych zdjęciach które załączasz Twój kolor wygląda naprawdę fajnie, taki naturalny jasny blondzik dawno robiłaś te ostatnie zabiegi ? bo wiesz co mi po 8.1 wyszły właśnie popielate wpadające w zieleń, ale odczekałam trochę (nie pamietam dokladnie 3-4tyg chyba) i ta zieleń w większości się zmyła i po pewnym czasie były bj rude znowu dlatego się wkurzyłam i dałam na to Palette N5 natura ciemny blond, specjalnie taki ciemny bo strasznie źle się czułam w tym blondzie.... odcienie się dość fajnie wyrównały. Teraz mam taki jasny brązik (na początku był ciemny ale się po 2 myciach spłukał) i myślę że wkrótce będzie właśnie taki ciemny blond. I najważniejsze że nie mam już żadnych dziwnych odcieni. Aaaa i ciachnęłam włosy w międzyczasie do połowy łopatek
Załączam zdjęcia:
1-po 8.1 z zielonym połyskiem ...
2-po wymyciu 8.1 na rudo po miesiącu
3-teraz - światło normalne w jasnym pomieszczeniu - i tu wygląda właśnie jak ciemny popielaty blond
4-teraz - w ciemniejszym świetle - wyglądaj jak śr. brąz
5-teraz - w pełnym słońcu - trochę wydać ciepłe refleksy ale rudego brak
Nie wiem skąd tyle tych negatywnych opinii odnośnie Palette. Jak Ci odpowiada jakiś odcień z tych farb to myślę że nie masz się czego bać Ten kolor który Ci podał Fryz bardzo fajny, myślę że dobrze Ci pokryje zieleń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (45,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k.jpg (108,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teraz.jpg (27,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemne pomieszczenie.jpg (33,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznie.jpg (99,6 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-05-12 o 19:55
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:58   #4197
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

hm kąpiel rozcieńcz troszkę 9% na oko zeby było ok 5-6% i juz.
myślę że kąpiel by tez wybiła troszke zieleń. albo uzyj farby rozjaśniającej jak chcesz jaśniej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:53   #4198
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Morgan, bardzo ladny masz ten kolor, taki naturalny. Szkoda tylko, ze musialas obciac takie piekne wlosy, ale przeciez odrosna
Ja tę moja wspaniala zielen zafundowalam sobie w piatek, dotad nic wlasciwie nie robilam z wlosami (od mojej wczesniejszej wizyty w tym watku), jedynie farbowalam odrosty na blond 7. Docelowo chcialabym odrobine jasniejsze i nie rude, ale nie wiem, co z tego wyjdzie... Caly czas sie zastanawiam, co zrobic... Mysle nad kapiela i wellatonem tym na gore: http://www.tollfri.com/w2.php?catego...&poz=5&final=0
i tym na konce:
http://drogerix.pl/pl/p/WELLATON-80-...oryzujacy/1202

albo moze Joanna golebim popielem sprobowac te gore ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 235550_980.jpg (112,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-05-13 o 08:56
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:56   #4199
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Przemęczyłam się z tym okropnym kolorem do dziś. Na wszelki wypadek garnierem nie robilam calosci tylko pasemko na razie - i po pół godzinie niestety pasemko jak było ciemne tak jest
Doczekam do godziny, ale coś czuję, że niewiele to zmieni :/

Czyli teraz co? Dekoloryzacja najpierw, potem rozjaśnianie znowu i dopiero farba?
I ta farba do wywalenia, nie? Bo już w buteleczce lekko fioletowa się zrobiła.
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:54   #4200
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

atkka Twoje włosy na tych zdjęciach wyglądają tak jasno że ten wellaton na poziomie 8 chyba by je przykrył bez kąpieli ?? Ja bym stawiała na naturę, bo jak teraz Ci wyszła zieleń to co będzie jak dasz na to drugi raz popiel?? A po rozjaśnianiu też popiel lubi wyjść zielony Ogólnie ciężka sprawa te popiele, tyle wątków jest na ten temat a naprawdę to chyba nie ma złotego środka... Może spróbuj najpierw całe włosy 8.0 a najwyżej później na same odrosty 8.1 jakby Ci wychodziły rudawe??
Wiesz nie żałuję obcięcia włosów o dziwo... te końce były gumowate i przerzedzone, a teraz wyglądają na bardzo grube i zdrowe Fajna jest taka długość do połowy łopatek bo nie "przytłacza" sylwetki. Poza tym tyle lat nosiłam włosy do pasa że dobrze mi z tą zmianą.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.