Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 10:59   #2011
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale
obleśne to było, fuuuuuuuuuuuuuuuu!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Chyba bym pobiła swój "rekord" na setkę

Twoje przeboje mi przypomniały, że śniło mi się dzisiaj, że byłam gdzieś nad jeziorem i na brzegu wśród chaszczy zobaczyłam topielca płci żeńskiej. Na szczęście plecami do góry.
Siedzenie w domu i stres mi już na mózg rzuca...
boże, co za sny ! ;o
masakra! gdyby nie fakt że szły inne kobiety też tą dróżką, to tylko by sie kurzyło za mną
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:01   #2012
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cześć... nadrabiałam Was od rana i byłam przy końcu odpisywania... aż moje dziecko pstryknęło guziczkiem na listwie antyprzepięciowej i komp się wyłączył. Wszystko poszło w...

Nie mam siły drugi raz...

Smoot oczywiście, że mi to nie przeszkadza, chociaż już dawno jesteś w Lublinie, ale co tam. Tak jak mówiłam- pośpiechu nie ma, ale dzięki za pamięć. Daj znać co i jak to spróbujemy się umówić - ja mało czasowa jestem, ale to pewnie jak każdy ostatnimi czasy

Miał być szarak...
Czytałam, że na paznokciach wygląda na ciemniejszy niż w butelce, ale żeby granatowy? Ostatnie zdjęcie jest rozjaśnione (coś tam w skali szarości), żeby pokazać kolor lakieru w butli. A na paznokciach... no właśnie... Może on nabrał tego odcienia po INM? W ogóle to ten lakier akurat stracił przy spotkaniu z cudownym topem... INM jakby ściągnął z niego trochę brokatu i zrobiłam nim mazy od pędzelka (a lakier był nałożony cudnie ) ale się spieszyłam i chciałam je szybko wysuszyć.

Essence 134 I'm the boss!
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:03   #2013
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wizażystka na sesji chyba mi krzywdę zrobiła.
Mam caaałe czoło wysypane milionem maluteńkich krosteczek. Jak przejeżdżam palcem, to taka kaszka jest.

Podejrzewam Revlon jako przyczynę, ale mogę się mylić.
To nie tyle wizażystka, co produkty których uzyła. Revlon lubi zapychać...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Śniegowa za bardzo lubilam te lakiery
Smoo napisze w klubie jak wroce, bo dlugo opowiadac..
Ja też lubię niektóre... ale nie wykończyłam żadnego. ( no chyba że zgluciał )

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
widać kto tu ma sprawdzone metody
Hahahaha.
Ja tak na prawdę nie mam problemów, że Szczęście się wsieka za lakiery. Jak czeka mnie większy zakup kosmetyczny, to po prostu uprzedzam, że taka sytuacja będzie mieć miejsce. Nie musze ściemniać

Smoo... co za przeboje, ja nie mogę....
Kiedyś pod szkołą stał u mie ekshibicjonista.... Wymachiwał smętnym flaczkeim spod płaszcza... ble

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jest!!!
ojjj tam...ja każda z nas
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:06   #2014
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Smoo Twoja historia z tym facetem przypomniala mi historie kolezanki, ktora zobaczyla faceta w bramie, zaczela sie smiac, a ja nie wiedzialam co sie dzieje, a ta wydukala tylko tam stal facet i on mial.. miala JAJA na wierzchu.. ale one byly jakies dziwne, nie widzialas takich zaraz sie porzygam!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2012-10-22 o 11:07
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:06   #2015
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Twoje przeboje mi przypomniały, że śniło mi się dzisiaj, że byłam gdzieś nad jeziorem i na brzegu wśród chaszczy zobaczyłam topielca płci żeńskiej. Na szczęście plecami do góry.
Siedzenie w domu i stres mi już na mózg rzuca...


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
obleśne to było, fuuuuuuuuuuuuuuuu!
Wierzę
Kiedyś miałam nieprzyjemność czekać na PKP w Poznaniu w miejscu do tego przeznaczonym...siedzę sobie i coś tam czytam...Przede mną usiadł gościu - bokiem, zaczął się na mnie gapić i gmerać w spodniach oczywiście w sekundę się ewakuowałam ;P
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:13   #2016
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
boże, co za sny ! ;o
masakra! gdyby nie fakt że szły inne kobiety też tą dróżką, to tylko by sie kurzyło za mną
Sprawdziłam w senniku- "czeka Cię kryzys emocjonalny". Czeka mnie? O fak, czyli będzie ze mną jeszcze gorzej, niż jest obecnie?

A ja kiedyś też miałam takie "leśne" przygody. Za czasów liceum, kiedy mój bunt i nienawiść do szkoły osiągnęły apogeum, moja frekwencja w tejże placówce oświatowej była raczej niska. I tak któregoś pięknego jesiennego dnia zamiast skręcić w lewo do szkoły skręciłam w prawo do lasu. Hasam sobie hasam i naglę widzę postawiony na jakimś murku znicz.
Zdziwiłam się, ale poszłam dalej. Słonko pięknie świeciło, więc postanowiłam przycupnąć na chwilkę. Słyszę jakiś stukot, patrzę, a to dwie sarny biegną. Zatrzymały się kilka metrów ode mnie, oblukały i poleciały dalej. Serce mi podskoczyło do gardła i stwierdziłam, że się zmywam. Po drodze przechodziłam obok wyznaczonego przez leśników paleniska. Widać było ślady jakiejś imprezy. Podeszłam bliżej i zobaczyłam: nadpaloną biblię, butelki po miodzie pitnym i świeczki. Stwierdziłam, że mam doszkę i zaczęłam biec ku cywilizacji
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:14   #2017
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ale fajne tematy dzisiaj, masakryczne sny i zboczeńcy...

Ja kiedyś jechałam sobie empekiem, wpatrzona w szybę, słuchawki w uszach. Usiadł koło mnie jakiś facet, nawet nie zwróciłam uwagi... po jakimś czasie luknęłam kontem oka, coś mi nie pasi... okazuje się że on gazetą sprzęt zasłonił (do tego nieudolnie) i się zabawia ze sobą... Jesooo, tak się przestraszyłam - z siedemnaście lat miałam - że tylko wstałam i wyleciałam z autobusu, jeszcze go trąciłam żeby przejść między nim a siedzeniami Dzisiaj to bym inaczej zareagowała na takiego zboka...

A o snach to Wam nie będę opowiadać
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 11:18   #2018
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Smoo... co za przeboje, ja nie mogę....
Kiedyś pod szkołą stał u mie ekshibicjonista.... Wymachiwał smętnym flaczkeim spod płaszcza... ble

ojjj tam...ja każda z nas


Nie chciałam tego głośno mówić
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:22   #2019
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Viv, na Nałkowskich potwierdzam że jest szafa MIYO, druga na Kunickiego sklep Sławex.
Dzięki Na Kunickiego, mówisz... często jestem w okolicy

A pan może tego trujaczka zjadł i musiał?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:23   #2020
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718910 1]Ale fajne tematy dzisiaj, masakryczne sny i zboczeńcy...

(...)
A o snach to Wam nie będę opowiadać [/QUOTE]

Hahaha...


Zaintrygowałaś mnie....

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


Nie chciałam tego głośno mówić
Ale ja to powiedziałam cichutko
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:31   #2021
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Twoje przeboje mi przypomniały, że śniło mi się dzisiaj, że byłam gdzieś nad jeziorem i na brzegu wśród chaszczy zobaczyłam topielca płci żeńskiej. Na szczęście plecami do góry.
Siedzenie w domu i stres mi już na mózg rzuca...
Brrr, nie wiem skąd, ale mam uprzedzenie do okołojeziornych chaszczy - zawsze sobie myślę, że coś z nich wypłynie Co nie przeszkadza mi w jeziorach się kąpać, tylko z nutką adrenaliny

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718888 1]
Essence 134 I'm the boss![/QUOTE]
Yes, you are!
Świetny lakier i kształt
Chciałabym mieć takie równe palce Moje gdzieś zbaczają w ostatnim stawie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 11:36   #2022
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaintrygowałaś mnie....
Za dużo tam różnych złych emocji, śmierci. Ale to nie są schizowe wizje, z których umiałabym się śmiać potem, zbyt realistyczne. Materiał dla psychologa jak bum cyk cyk, ale i tak wiem co bym od niego usłyszała...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Yes, you are!
Świetny lakier i kształt
Chciałabym mieć takie równe palce Moje gdzieś zbaczają w ostatnim stawie

Ja - równe??? A widzisz na drugiej focie, że środkowy skręca do serdecznego a serdeczny do środkowego? Oba wybite, każdy w inną stronę
A u lewej ręki mam małego po wybiciu, kiedyś pokażę bez układania palców specjalnie do fotki
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:38   #2023
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ja kiedyś też miałam takie "leśne" przygody.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718910 1]Ja kiedyś jechałam sobie empekiem, wpatrzona w szybę, słuchawki w uszach. Usiadł koło mnie jakiś facet, nawet nie zwróciłam uwagi...

A o snach to Wam nie będę opowiadać [/QUOTE]



Opowiedz jakiś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaintrygowałaś mnie....

Ale ja to powiedziałam cichutko
Mnie też

No dobrze
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:40   #2024
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718940 1] Za dużo tam różnych złych emocji, śmierci. Ale to nie są schizowe wizje, z których umiałabym się śmiać potem, zbyt realistyczne. Materiał dla psychologa jak bum cyk cyk, ale i tak wiem co bym od niego usłyszała...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------




Ja - równe??? A widzisz na drugiej focie, że środkowy skręca do serdecznego a serdeczny do środkowego? Oba wybite, każdy w inną stronę
A u lewej ręki mam małego po wybiciu, kiedyś pokażę bez układania palców specjalnie do fotki [/QUOTE]

Takie śmierciowe, to często mam...
To uciekam przed inteligentnymi zombie, albo gotuję obiad z uda zastrzelonego żołnierza na polu bitwy....

A pazurki ładne są.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:43   #2025
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718940 1]Ja - równe??? A widzisz na drugiej focie, że środkowy skręca do serdecznego a serdeczny do środkowego? Oba wybite, każdy w inną stronę
A u lewej ręki mam małego po wybiciu, kiedyś pokażę bez układania palców specjalnie do fotki [/QUOTE]

Też mam powypadkowe palce prawej ręki krzywusy wstrętne...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Takie śmierciowe, to często mam...
To uciekam przed inteligentnymi zombie, albo gotuję obiad z uda zastrzelonego żołnierza na polu bitwy....
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:45   #2026
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No... zdarza się

Chociaż o zombich częściej...
Kiedyś polowałam na takie małe zombie, w "wieku szkolnym" i zabijałam je kijem od bejsbola....

Przyjemne sny także mi się zdarzają jakby co.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-10-22 o 11:46
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:46   #2027
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Prezio to moj 2 albo 3 wykonczony lakier pokaze obowiazkowo.
Udzielasz korepetycji?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a ja dzisiaj opowiem Wam moje przeboje (...).
Czytam Wasze opowieści i stwierdzam, że moje życie jest nudne i monotonne.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Twoje przeboje mi przypomniały, że śniło mi się dzisiaj, że byłam gdzieś nad jeziorem i na brzegu wśród chaszczy zobaczyłam topielca płci żeńskiej. Na szczęście plecami do góry.
Siedzenie w domu i stres mi już na mózg rzuca...

A ja dziś miałam o dziwo bardzo przyjemny sen

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718888 1]

Miał być szarak...
Czytałam, że na paznokciach wygląda na ciemniejszy niż w butelce, ale żeby granatowy?

Essence 134 I'm the boss![/QUOTE]

Ja tak czytam o prawie każdym nowym Essence Nie bardzo mi się to podoba Aczkolwiek fajnie u Ciebie wygląda i pazurki masz ładne
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:51   #2028
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No... zdarza się

Chociaż o zombich częściej...
Kiedyś polowałam na takie małe zombie, w "wieku szkolnym" i zabijałam je kijem od bejsbola....


Grasz w jakieś gry czy coś?

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A ja dziś miałam o dziwo bardzo przyjemny sen
Jaki, jaki?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:53   #2029
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


Grasz w jakieś gry czy coś?
Jeżeli pasjansa można uznać za grę, to tak....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 12:01   #2030
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718888 1]Cześć... nadrabiałam Was od rana i byłam przy końcu odpisywania... aż moje dziecko pstryknęło guziczkiem na listwie antyprzepięciowej i komp się wyłączył. Wszystko poszło w...

Nie mam siły drugi raz...

Smoot oczywiście, że mi to nie przeszkadza, chociaż już dawno jesteś w Lublinie, ale co tam. Tak jak mówiłam- pośpiechu nie ma, ale dzięki za pamięć. Daj znać co i jak to spróbujemy się umówić - ja mało czasowa jestem, ale to pewnie jak każdy ostatnimi czasy

Miał być szarak...
Czytałam, że na paznokciach wygląda na ciemniejszy niż w butelce, ale żeby granatowy? Ostatnie zdjęcie jest rozjaśnione (coś tam w skali szarości), żeby pokazać kolor lakieru w butli. A na paznokciach... no właśnie... Może on nabrał tego odcienia po INM? W ogóle to ten lakier akurat stracił przy spotkaniu z cudownym topem... INM jakby ściągnął z niego trochę brokatu i zrobiłam nim mazy od pędzelka (a lakier był nałożony cudnie ) ale się spieszyłam i chciałam je szybko wysuszyć.

Essence 134 I'm the boss![/QUOTE]

jestem, przywiozłam, mam pisz na PW kiedy Ci pasuje to się dogadamy
lakier śliczny, pazurki też. przypomina mi trochę movie star z poprzedniej serii.
a maleństwo psikusa zrobiło



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahahaha.
Ja tak na prawdę nie mam problemów, że Szczęście się wsieka za lakiery. Jak czeka mnie większy zakup kosmetyczny, to po prostu uprzedzam, że taka sytuacja będzie mieć miejsce. Nie musze ściemniać

Smoo... co za przeboje, ja nie mogę....
Kiedyś pod szkołą stał u mie ekshibicjonista.... Wymachiwał smętnym flaczkeim spod płaszcza... ble
Szczęściaro!
a przeboje niesamowite, ten też stał, spodnie po kostki z odsłoniętym całym, fuj.


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Smoo Twoja historia z tym facetem przypomniala mi historie kolezanki, ktora zobaczyla faceta w bramie, zaczela sie smiac, a ja nie wiedzialam co sie dzieje, a ta wydukala tylko tam stal facet i on mial.. miala JAJA na wierzchu.. ale one byly jakies dziwne, nie widzialas takich zaraz sie porzygam!
booooże ;o


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Wierzę
Kiedyś miałam nieprzyjemność czekać na PKP w Poznaniu w miejscu do tego przeznaczonym...siedzę sobie i coś tam czytam...Przede mną usiadł gościu - bokiem, zaczął się na mnie gapić i gmerać w spodniach oczywiście w sekundę się ewakuowałam ;P
dobrze że nie wystawiał nic


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam w senniku- "czeka Cię kryzys emocjonalny". Czeka mnie? O fak, czyli będzie ze mną jeszcze gorzej, niż jest obecnie?

A ja kiedyś też miałam takie "leśne" przygody. Za czasów liceum, kiedy mój bunt i nienawiść do szkoły osiągnęły apogeum, moja frekwencja w tejże placówce oświatowej była raczej niska. I tak któregoś pięknego jesiennego dnia zamiast skręcić w lewo do szkoły skręciłam w prawo do lasu. Hasam sobie hasam i naglę widzę postawiony na jakimś murku znicz.
Zdziwiłam się, ale poszłam dalej. Słonko pięknie świeciło, więc postanowiłam przycupnąć na chwilkę. Słyszę jakiś stukot, patrzę, a to dwie sarny biegną. Zatrzymały się kilka metrów ode mnie, oblukały i poleciały dalej. Serce mi podskoczyło do gardła i stwierdziłam, że się zmywam. Po drodze przechodziłam obok wyznaczonego przez leśników paleniska. Widać było ślady jakiejś imprezy. Podeszłam bliżej i zobaczyłam: nadpaloną biblię, butelki po miodzie pitnym i świeczki. Stwierdziłam, że mam doszkę i zaczęłam biec ku cywilizacji
o kurczaki ! ;o
jestem w szoku, chociaż u moich dziadków w piwnicy (w bloku) swego czasu tez były różne takie akcje, zostaly do tej pory popisane ściany, a ja zawsze bałam się tam schodzić.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718910 1]Ale fajne tematy dzisiaj, masakryczne sny i zboczeńcy...

Ja kiedyś jechałam sobie empekiem, wpatrzona w szybę, słuchawki w uszach. Usiadł koło mnie jakiś facet, nawet nie zwróciłam uwagi... po jakimś czasie luknęłam kontem oka, coś mi nie pasi... okazuje się że on gazetą sprzęt zasłonił (do tego nieudolnie) i się zabawia ze sobą... Jesooo, tak się przestraszyłam - z siedemnaście lat miałam - że tylko wstałam i wyleciałam z autobusu, jeszcze go trąciłam żeby przejść między nim a siedzeniami Dzisiaj to bym inaczej zareagowała na takiego zboka...

A o snach to Wam nie będę opowiadać [/QUOTE]

i to pewnie tez w Lublinie?
ogólnie moje współlokatorki mówiły że to standard, ale nie. to nie jest normalne...


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki Na Kunickiego, mówisz... często jestem w okolicy

A pan może tego trujaczka zjadł i musiał?
taaa... po trujaczku miał potrzebę pokazania swojego flaczka, jak to ładnie Śniegowa określiła.
chociaż ja to bym powiedziała że fiu.ta. grrrr. nienawidzę takich typów.

a na Kunickiego tak, widziałam. 225 chyba to numer jest. jakbyś była i coś sensownego widziała to daj znać, może znowu się wybiorę.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718940 1] Za dużo tam różnych złych emocji, śmierci. Ale to nie są schizowe wizje, z których umiałabym się śmiać potem, zbyt realistyczne. Materiał dla psychologa jak bum cyk cyk, ale i tak wiem co bym od niego usłyszała... [/QUOTE]

jejku, biedna.
aż tak? skąd to się bierze? coś się stało, czy po prostu samo z siebie?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czytam Wasze opowieści i stwierdzam, że moje życie jest nudne i monotonne.
zazdroszczę
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:09   #2031
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
B
Ano... Usnąć potem nie mogłam....
nie dziwię się... ja tak spać nie mogę jak są huragany, ulewy itp bo się boję że nam dach porwie albo coś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
UUU... przykro... Zwłaszcza, że C&G nie bardzo nadają się do rozglucania
a czemu? ja jeden rozcieńczałam i nie widzę różnicy miedzy nim a innymi. Ale taki zaschnięty glut bardzo to nie wiem którykolwiek się da uratować i jeszcze glitter...

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
z
Anula i Ty przeciwko mnie byly buleczki oj byly; teraz juz lepiej
nie mam jak zdjec wstawic; najszybciej jutro, a znow z rozem smigam jakas nienormalna jestem chyba
pewnie coś sobie ubzdurałaś i nam wciskasz kit

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Np. sweterek

Bo to są "Ptaki" Hitchcocka:brzydal :
Nooo np, ale jest chociaż zamiennik (ten revlon )

weź nie gadaj

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

oby tak dalej
chociaż dzisiaj to mnie męczy
i przeboje mam, jak zwykle, ale to potem, skończę nadrabiać
o masz, przeszło się


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj opowiem Wam moje przeboje. ogólnie zajęć nie mam, pojechałam w ramach wykładów z chemii analitycznej do Herbapolu. wszystko fajnie gdybym się nie zgubiła, jak to ja
kupiłam potem cień czerwony/malinkę z MIYO. Viv, na Nałkowskich potwierdzam że jest szafa MIYO, druga na Kunickiego sklep Sławex.
wracam mpkiem do domu, jakaś laska mdleje, ale zamiast wysiąść to jedzie dalej, zaraz blada, usta sine, na oczy nie widzi w moment, na rękach ją wynoszą, akcja niezła.
przesiadam się w drugiego mpka - kanary.
wysiadam, idę skrótem do siebie i patrzę - tu grzybek, tam grzybek, tu trujaczek, tam... co?! rower?! podnoszę głowę i co widzę? faceta z opuszczonymi gaciami do kostek z chusteczką w rękach. pół biedy żeby wywalił dupsko na widok publiczny, ale nie. wywalił swoją ,,męskość'' :/ spie.przałam jak głupia i chyba tamtym skrótem więcej się nie przejdę.

nieźle

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718888 1]C
Miał być szarak...

Essence 134 I'm the boss![/QUOTE]

Chyba większość nowych Essence jest ciemniejsza niż w butli, tak z tego co czytam... ale i tak śliczny

Tak opowiadacie o przygodach to ja Wam powiem, ze 2 dni temu chyba (dziś się dowiedziałam) w moich okolicach mąż zabił żonę nożem... (znajoma kilku osób które znam)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:09   #2032
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Opowiedz jakiś
Hm... biłam się chwilkę z myślami ale nie, jednak nie... Moje to takie przyciężkawe jednak są, żeby na forum pisać. Nie będę fermentu siać. oki?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A pazurki ładne są.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja tak czytam o prawie każdym nowym Essence Nie bardzo mi się to podoba Aczkolwiek fajnie u Ciebie wygląda i pazurki masz ładne
W sumie efekt i tak mi się podoba, tylko że granatowy essence też kupiłam właśnie... to co, granatowy okaże się czarny?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:15   #2033
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718888 1]Miał być szarak...

Essence 134 I'm the boss![/QUOTE]


śliczne pazurki a kolor.. ni to granat ni to szary


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam nieprzyjemność czekać na PKP w Poznaniu w miejscu do tego przeznaczonym...siedzę sobie i coś tam czytam...Przede mną usiadł gościu - bokiem, zaczął się na mnie gapić i gmerać w spodniach oczywiście w sekundę się ewakuowałam ;P




[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718910 1]Ale fajne tematy dzisiaj, masakryczne sny i zboczeńcy...

Ja kiedyś jechałam sobie empekiem, wpatrzona w szybę, słuchawki w uszach. Usiadł koło mnie jakiś facet, nawet nie zwróciłam uwagi... po jakimś czasie luknęłam kontem oka, coś mi nie pasi... okazuje się że on gazetą sprzęt zasłonił (do tego nieudolnie) i się zabawia ze sobą... Jesooo, tak się przestraszyłam - z siedemnaście lat miałam - że tylko wstałam i wyleciałam z autobusu, jeszcze go trąciłam żeby przejść między nim a siedzeniami Dzisiaj to bym inaczej zareagowała na takiego zboka... [/QUOTE]


teraz to byś pięścią w tą gazetę celowała, żeby mu pytona zabić


co do snów.. ja w dzień egzaminu miałam sen, że prawie spóźniłam się na egzamin, pokłóciłam się z Tżtem i w nikim nie miałam wsparcia, aż się z tego wszystkiego o 7 obudziłam

w końcu jestem w domu, zaraz się zawinę w kołdrę i już stamtąd nie wychodzę..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:21   #2034
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o masz, przeszło się


nieźle

Tak opowiadacie o przygodach to ja Wam powiem, ze 2 dni temu chyba (dziś się dowiedziałam) w moich okolicach mąż zabił żonę nożem... (znajoma kilku osób które znam)
przeszło się, przeszło
a co do zabijania u mnie na osiedlu mąż żone siekierą zabił

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

znacie się może coś na okulistyce i optyce?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:27   #2035
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

UMARŁAM
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:28   #2036
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jeżeli pasjansa można uznać za grę, to tak....


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3719007 2]Hm... biłam się chwilkę z myślami ale nie, jednak nie... Moje to takie przyciężkawe jednak są, żeby na forum pisać. Nie będę fermentu siać. oki?[/QUOTE]

Oki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
teraz to byś pięścią w tą gazetę celowała, żeby mu pytona zabić
buhahaha, wyobraziłam to sobie ;P
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:33   #2037
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
przeszło się, przeszło
a co do zabijania u mnie na osiedlu mąż żone siekierą zabił

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

znacie się może coś na okulistyce i optyce?
no ogólnie to nic nowego niestety, ale jak się słyszy że to gdzieś niedaleko, albo dotyczy kogoś znajomego to masakra ;/ co tym ludziom w głowach siedzi.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:42   #2038
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wizażystka na sesji chyba mi krzywdę zrobiła.
Mam caaałe czoło wysypane milionem maluteńkich krosteczek. Jak przejeżdżam palcem, to taka kaszka jest.

Podejrzewam Revlon jako przyczynę, ale mogę się mylić.
Nooo Revlon podobno tak potrali, ja do dzisiaj mam pozostałości chyba po nim... Takie kaszkowate zapchane kropeczki na brodzie...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jesteś!!!


Jest!!!
ja się nawet wypierać nie będę

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3718888 1]
Ostatnie zdjęcie jest rozjaśnione (coś tam w skali szarości), żeby pokazać kolor lakieru w butli. A na paznokciach... no właśnie... Może on nabrał tego odcienia po INM? W ogóle to ten lakier akurat stracił przy spotkaniu z cudownym topem... INM jakby ściągnął z niego trochę brokatu i zrobiłam nim mazy od pędzelka (a lakier był nałożony cudnie ) ale się spieszyłam i chciałam je szybko wysuszyć.
[/QUOTE]
Mi INM tez takie smugi robi... takie leciutkie pociągnięcia pędzelka. Na moich brokatach czy mgiełkach tak tego nie widać. Ale na kremie owszem.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Wierzę
Kiedyś miałam nieprzyjemność czekać na PKP w Poznaniu w miejscu do tego przeznaczonym...siedzę sobie i coś tam czytam...Przede mną usiadł gościu - bokiem, zaczął się na mnie gapić i gmerać w spodniach oczywiście w sekundę się ewakuowałam ;P
oooooo matko!! Ja nie wiem co bym zrobiła, porzygała się na miejscu chyba!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chociaż o zombich częściej...
Kiedyś polowałam na takie małe zombie, w "wieku szkolnym" i zabijałam je kijem od bejsbola....

Przyjemne sny także mi się zdarzają jakby co.
hmmmm nooo ciekawe sny, ciekawe
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:45   #2039
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
teraz to byś pięścią w tą gazetę celowała, żeby mu pytona zabić
..
Pytona od razu... Robaczek mierny

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
przeszło się, przeszło
a co do zabijania u mnie na osiedlu mąż żone siekierą zabił

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

znacie się może coś na okulistyce i optyce?
Reety... U mnie dziewczyne z 10 piętra na imprezie przez okno wyrzucili, i dzieciak na budowie łażąc z kilu metrów spadł i doczłapał się pod moją klatkę i tam skonał. Kilka dni przed komunią.


Niestety nie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ona do tego tuszowania, to jak pies do jeża..

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

hmmmm nooo ciekawe sny, ciekawe
Zgadza się. Ciekawe miewam. Często nadawałyby się jako scenariusz filmu
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:47   #2040
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
buhahaha, wyobraziłam to sobie ;P

albo ciężką książką hyc


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pytona od razu... Robaczek mierny


Ona do tego tuszowania, to jak pies do jeża..

no dobra, robaczka zadusić


on sam się powinien pomalować swoją drogą, ja kiedyś poproszę Tżta żeby mnie pomalował, może nie stracę oka
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.