obrywanie koncowek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 15:38   #1
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93

obrywanie koncowek


czesc dziewczyny wiem ze to glupie ale mam taki nalug obrywanie koncowek jak widze rozdwojona lub polamana koncowke nie moge sie powstrzymac zeby jej nie urwac lub nie obciac. Nie moge sie od tego uwolnic piszcie jak sobie z tym radzicie.
ja staram sie odzywiac moje wlosy i obcinac regularnie zeby sie nie rozdwajaly mam nadzije ze to pomoze i pozbede sie tego wstretnego nawyku
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:54   #2
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: obrywanie koncowek

to chyba dobrze, ze pozbywasz sie zniszczonych wlosow?! jedynym sposobem jest tylko zapobieganie rozdwajaniu....
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 17:01   #3
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny wiem ze to glupie ale mam taki nalug obrywanie koncowek jak widze rozdwojona lub polamana koncowke nie moge sie powstrzymac zeby jej nie urwac lub nie obciac. Nie moge sie od tego uwolnic piszcie jak sobie z tym radzicie.
ja staram sie odzywiac moje wlosy i obcinac regularnie zeby sie nie rozdwajaly mam nadzije ze to pomoze i pozbede sie tego wstretnego nawyku

mam dokładnie to samo!! tylko że ja ich nie urywam(to chyba źle wpływa na włosy...), tylko obcinam nożyczkami ;] potrafie siedzieć i przegladac moje kocówki a gdy zauwaze jaka rozdwojana czy połamana to ja obcinam(niedużo bo zapuszczam włosy). Nie wiem czy to tak dobrze. Może ktoś wie coś wiecej na ten temat?? Lepiej ściac wszysstkie razem i czy pojedyncze scinanie włoskow moze na nie zle wplywac?
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 17:14   #4
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: obrywanie koncowek

Ja tak samo obrywam jak widze jakies rozdwojone ale to chyba niejest dobry sposob na posbywanie sie rozdwojonych koncowek bo kiedy urywamy je w miejscu gdzie sa zlamane to beda dalej sie rozdwajac trzeba lepiej obciac nieco wyzej
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 11:18   #5
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: obrywanie koncowek

No tak moze i macie racje ze to nie jest az tak karygodne.
Ja tez zapuszczam wloski i chce by byly zdrowe oczywiscie podcinam konce co 2 miesiace u fryzjerki jednak caly czas znajduje rozdwojone i nie moge sie powstrzymac moze jakas fryzjerka nam powie jak bardzo to szkodzi lub wrecz przeciwnie
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 13:15   #6
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
mam dokładnie to samo!! tylko że ja ich nie urywam(to chyba źle wpływa na włosy...), tylko obcinam nożyczkami ;] potrafie siedzieć i przegladac moje kocówki a gdy zauwaze jaka rozdwojana czy połamana to ja obcinam(niedużo bo zapuszczam włosy). Nie wiem czy to tak dobrze. Może ktoś wie coś wiecej na ten temat?? Lepiej ściac wszysstkie razem i czy pojedyncze scinanie włoskow moze na nie zle wplywac?
robie to samo... nozyczkami ciach ciach i po klopocie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 13:59   #7
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
mam dokładnie to samo!! tylko że ja ich nie urywam(to chyba źle wpływa na włosy...), tylko obcinam nożyczkami ;] potrafie siedzieć i przegladac moje kocówki a gdy zauwaze jaka rozdwojana czy połamana to ja obcinam(niedużo bo zapuszczam włosy). Nie wiem czy to tak dobrze. Może ktoś wie coś wiecej na ten temat?? Lepiej ściac wszysstkie razem i czy pojedyncze scinanie włoskow moze na nie zle wplywac?
jeju ja robie dokładnie to samo, a najgorsze że to sie stało już moją obsesją/ nałogiem/ hobby siedzę sobie w łazience czasem nawet 2 godziny w łazience i wyszukuję zniszczone włosy. rozdwojone i złamane obcinam ciut wyżej a całe zniszczone (dużo mam takich jakby spalonych) wyrywam razem z cebulką. niestety najwięcej spalonych mam w okolicach skroni i tak sobie swego czasu je wyrywałam a teraz mam tam takie łyse placki i teraz już staram się w tych miejscach tylko przycinać
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 14:51   #8
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: obrywanie koncowek

Jak dobrze słyszec ze nie tylko ja mam taka chorobe (własnie strzepałam obciete włosy z klawiatury...). Przez to obcinanie chyba mam nie rowne włosy... Ciekawe jak beda wygladac jak wyprostuje, chociaz ogolem to za duzo ich nie podcinam(na długość) czasem zdarzy sie troszke wiecej.... Chyba lepiej zaprzestac takich zabiegow ale dobrze mowicie to poprostu nałog
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:14   #9
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: obrywanie koncowek

A myślałam że jestem sama
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:58   #10
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: obrywanie koncowek

Przez to czytanie sama przyjrzałam się swoim włosom z bliska i, koszmar, mam mnostwo rozdwojonych końcówek!! Jakies 2 tygodnie temu byłam na podcięciu koncowek. Jakiej odżywki czy szamponu czy czegos powinnam uzywac zeby "naprawic" swoje włosy??
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 18:08   #11
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
Przez to czytanie sama przyjrzałam się swoim włosom z bliska i, koszmar, mam mnostwo rozdwojonych końcówek!! Jakies 2 tygodnie temu byłam na podcięciu koncowek. Jakiej odżywki czy szamponu czy czegos powinnam uzywac zeby "naprawic" swoje włosy??

rozdwojonych końcówek nic i nikt nie naprawi. należy udać się znów do fryzjera i obciąć więcej włosków. niestety
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 18:46   #12
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
Przez to czytanie sama przyjrzałam się swoim włosom z bliska i, koszmar, mam mnostwo rozdwojonych końcówek!! Jakies 2 tygodnie temu byłam na podcięciu koncowek. Jakiej odżywki czy szamponu czy czegos powinnam uzywac zeby "naprawic" swoje włosy??

zgadzam sie z moja poprzedniczka, poniewaz włosy są martwe("zyja'tylko przy cebulce) i nie zdolne do odbudowy same, trzeba je poprosu ściac, ale mozna temu zapobiegac np. codziennie przed myciem (30 min) rozczesac włosy i wetrzec w nie olejek rycynowy, mozna rowniez stosowac roznego typu maski i odzywki. Na zapobieganiu rozdwajaniu sie koncowek jest milio sposobow, lecz na rozdowoje tylko jeden- ściecie!

a co do masek polecam waxa, kupisz go w aptece( jest duzo watkow na wizazu o tej maseczce), podobno dobre i tanie tez sa maski kallosa, a z odzywek polecan pantene pro v albo gliss kur
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 19:24   #13
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: obrywanie koncowek

jakbym to o mnie czytała co Wy piszecie dziewczynki eh tak można cały dzień
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 19:29   #14
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: obrywanie koncowek

tez tak mam podcinam wlosy co 1,5 miesiaca a mimo to mam mase poniszczonych, porozdwajanych wlosow. Jak nie mam pod reka nozyczek to je wlasnie urywam niektore wlosy mam tak slabe, ze przy lekkim pociagnieciu praktycznie same sie wykruszaja
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:11   #15
ania_ze_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar ania_ze_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 94
GG do ania_ze_wzgorza Send a message via Skype™ to ania_ze_wzgorza
Dot.: obrywanie koncowek

mam dokładnie to samo... mimo że co jakiś czas podcinam włosy, to końcówki nadal są porozdwajane..
ania_ze_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:22   #16
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: obrywanie koncowek

Dlaczego nie zaczniecie chronić końcówek specjalnymi silikonowymi fluidami? Ma je w swojej ofercie L'oreal (sleek.look), Schwarzkopf (z serii Bonacure bodajże), Eugene Perma (seria Artiste) i inni, a świetnie chronią końcówki przed rozdwajaniem (nie regenerują!). Zacznijcie używać po wizycie u fryzjera, zauważycie rożnicę)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:03   #17
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: obrywanie koncowek

Też tak parę lat temu robiłam. Do czasu gdy dowiedziałam się że takie domowe nożyczki z których korzystałam mogą narobić wiecej szkody niż pożytku.
Fryzjerzy używają specjalnych fryzjerskich nożyczek i dlatego nie szkodzą naszym włoskom.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:44   #18
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Też tak parę lat temu robiłam. Do czasu gdy dowiedziałam się że takie domowe nożyczki z których korzystałam mogą narobić wiecej szkody niż pożytku.
Fryzjerzy używają specjalnych fryzjerskich nożyczek i dlatego nie szkodzą naszym włoskom.
Oj nie zgadzam się od czasu kiedy podcinam moje pojedyncze włoski, sa one w lepszej kondycji, lepiej wygladają i nie łamią i nie rozdwajają się. mam nadzieję że w końcu wyszukam już wszystkie zniszczone gałązki
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:41   #19
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: obrywanie koncowek

Super dziewczyny ze dlyscie mi nadzieje ze to nie jest az tak szkodliwe jak myslalam. Ja stosuje naprawde najlepsze odzywki kerastase na suche i lamilwe wlosy sa ladniejsze i lsniace ale wciaz znajduje co nieco na , to to trzeba sie pozbyc nozycami ciach ciach
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 13:20   #20
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: obrywanie koncowek

koniec z obcinaniem koncowek! ha! xD a to dlatego ze wczoraj byłam u fryzjera i podciełam włoski i mam teraz takie zdrowe koncówki i jak je przegladam to nei ma zadnego rozdwojonego do czasu...
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 15:45   #21
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: obrywanie koncowek

hej, pare dni temu koleznaka fryzjerka powiedziala mi o jakims srodku loreala ktory naklada sie na umyte specjalnym szmponem wlosy, czesze sie pare minut, znowu naklada i znowu czesze.... podobno ten preparat "obcina" wszyskie rozdwojone koncowki... i poprostu sie wyczesuja....
czy ktoras z Was wie jak to sie nazywa? bo kolezanka nie moze sobie za chiny ludowe przypomniec :[
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 18:37   #22
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
hej, pare dni temu koleznaka fryzjerka powiedziala mi o jakims srodku loreala ktory naklada sie na umyte specjalnym szmponem wlosy, czesze sie pare minut, znowu naklada i znowu czesze.... podobno ten preparat "obcina" wszyskie rozdwojone koncowki... i poprostu sie wyczesuja....
czy ktoras z Was wie jak to sie nazywa? bo kolezanka nie moze sobie za chiny ludowe przypomniec :[
przeczytalam tyle watkow o wlosach i nigdy nic takiego nie slyszlalam... ciekawe czy to jest skuteczne...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 18:40   #23
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: obrywanie koncowek

ooooooo widze ze nie tylko ja:P nalepszy sposob na nie robienie tego to zwiazac w kitka:P ale ja tam lubie to robic szczegolnie na nudnych lekcjach hihi
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:00   #24
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: obrywanie koncowek

nIE MAM POJECIA jak to preparat ale nigdy nie slyszalm o czyms takim jednak dajcie znac jak ktoras sie dowie bo to moze byc swietne rozwiazanie
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:37   #25
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: obrywanie koncowek

Nie mam takiego nawyku i sobie jakoś nie wyobrażam obrywania końcówek . Wolę obciąć takiego włosa .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:39   #26
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: obrywanie koncowek

ja tez bym w zyciu nie oberwala koncowki... jak nie mam nozyczek pod reka... poprosu je ... odgryzam :/
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:03   #27
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: obrywanie koncowek

Czy obcinanie włosów takimi normalnymi nożyczkami jakie ma sie w domu szkodzi ?
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:10   #28
karoolcia201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: obrywanie koncowek

Próbuj podcinać te rozdwojone włosy a nie obrywać
karoolcia201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 20:44   #29
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Dot.: obrywanie koncowek

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
ja tez bym w zyciu nie oberwala koncowki... jak nie mam nozyczek pod reka... poprosu je ... odgryzam :/
O Boze jak sie usmialam jak przeczytalam o obgryzaniu
To tak jak ja Siedze ostatnio w pracy Nudy No to co robic? przeglad koncowek! i jak zaczelam odgryzac ktoras z kolei zorientowalam sie ze mnie moj szef obserwuje Co za akcja! Myslalam ze umre
A wracajac do tematu to cudnym srodkiem przeciwko rozdwajaniu jest Schwarzkopf Bonacure Sealed Ends naprawde dziala
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:24   #30
kasiadg88
Przyczajenie
 
Avatar kasiadg88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 6
GG do kasiadg88
Dot.: obrywanie koncowek

robie to samo,czasami mam takie zawiasy, mam sie czegos uczyc a po godzinie orientuje sie ze odruchowo urywam rozdwojone koncowki wlosow.
kasiadg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.